Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2017 07:47:27 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kas kõik S8+'d on dual sim mudelid või ei?


http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8+-8523.php
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 11.08.2017 10:15:04 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Lumia 950XL võttis närvid läbi ning vahetasin S8 plussi vastu. Eriti veel kasutada pole jõudnud kuid iirisetuvastus töötab küll täiesti kaootiliselt. Avab praktiliselt vaid päevavalguses või eredas lambivalguses, hämaras on ônnestumisprotsent kuskil viie kandis, kottpimedas ei ava kunagi.

Minul paraneb äratundmine oluliselt, kui silmad veidi rohkem lahti teen. Samas skännimise ajal silmi ei punnitanud ... mine ja võta nüüd kinni miks see nii on aga aitab tunduvalt.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 11.08.2017 11:28:48 vasta tsitaadiga

Praegu nagu toimiks. Aga youtubega on selline kala et kõik muud videod on võimalik keerata kuni 1440p reso peale, va 60fps videod, neid saab vaadata vaid max 720p, olgu video ise kasvõi 8k's saadaval. On sellele mingi seletus? Ekraani enda resolutsioon on maksimumi peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 11.08.2017 11:41:48 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Praegu nagu toimiks. Aga youtubega on selline kala et kõik muud videod on võimalik keerata kuni 1440p reso peale, va 60fps videod, neid saab vaadata vaid max 720p, olgu video ise kasvõi 8k's saadaval. On sellele mingi seletus? Ekraani enda resolutsioon on maksimumi peal.

Hmm ... mul samamoodi icon_rolleyes.gif .
Edit: Sama asja kurdavad ka teiste mudelite kasutajad.


viimati muutis kris 11.08.2017 12:58:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 11.08.2017 12:55:26 vasta tsitaadiga

Mis point sellel on 5 tollise ekraani peal?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 12.08.2017 00:11:08 vasta tsitaadiga

Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 00:45:54 vasta tsitaadiga

Enamusel inimestel on ju tänapäeval kogu elu telefonis. Lisaks kui kasutad telefoni tööasjade jaoks siis on ekraanilukk enamasti kohustuslik.
_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2017 02:38:08 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks.

Või vaadata hoopis teistpidi: kas te tõesti pole piisavalt paranoilised, et oma sõrmejälgi ja iirisepilte kontrollimatult kuskile mainframe'idesse üles anda (jajah, loomulikult hoitakse neid ainult seadmes ega lisata su digitoimikule...)?

Luku vajadus on aga N3310 aegadest hüppeliselt tõusnud - tänapäeval on tegu taskuarvutiga, milles on pool su elu, mitte telefoniga, kust võiks mõni SMS lekkida ja millega keegi võiks paar sotti külma arvet teha. Mõtle alati ka, mida varas või leidja veel peale telefoni kätte saaks? Võibolla midagi, mis tooks palju rohkem kahju kui see isegi kuni tonn € rauatüki eest? Märkmed, meilid, pildid, sisselogitud kontod jne.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.08.2017 12:25:38 vasta tsitaadiga

Fooliummüts on mul põhivarustuses.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 12.08.2017 21:45:16 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks.


Mu naine küsis mult sama küsimuse: Peale minu vastuse ärakuulamist lõppes sellega et pani oma telefoni ka lukku.

Lapse pildid (1,5a'ne) on näiteks telefonis. Selles vanuses liigub laps veel üsna tihti palja tagumikuga ringi. Läheb telefon kaduma, siis tahaks et ei oleks nii kuradi lihtsalt kättesaadav et ainult ava klaviatuurilukk. Igasuguseid pervareid liigub ringi - sitemal juhul on lapse pildid edaspidi kuskil darknetis teistele pervertidele kaeda icon_neutral.gif

Pangakontole, emailidele jne on telefoni kaudu lihtne ligipääs.. Sealt võib telefoni kadumine, nii et leidja/varas saab andmetele vabalt ligi - digimuunduda korralikuks materiaalseks kahjuks.

Nii on telefonil 24/7 krüpto,pin ja sõrmejäljelugeja peal. Selles suhtes on täiesti poogen millises ja kui mitmes mainframe's mu sõrmejäljed lõpuks on. Riigil on neid niikuinii töö (PPA) tõttu täiskomplekt kuskile ära salvestatud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.08.2017 21:47:04 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Huvi pärast küsin teiste S8 omanike käest. Milleks te neid iirise ja sõrme tuvastusi kasutate? Kas tõesti on maailmas nii suur paranoia, et oma andmed peavad igast otsast lukus olema?
Mina pole elus kasutanud ekraani lukke(v.a.3310), sõrmejälje või iirise tuvastusi. No milleks.


Maja ust hoiad ka lahti ja autot ei lukusta?

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2017 03:54:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pangakontole

Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku"

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 13.08.2017 04:43:04 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Pangakontole

Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku"

Paypal konto, paypal app. Paypal konto on mõnedel SEOTUD pangakaardiga, duh.
Kui spetsiaalselt peale iga sessiooni appist välja ei logi, siis appi käivitades see teostab autologin'i, duh.
Sealt Paypal api seest võid juba teha kandeid kuhu tahad ja papp läheb, duh..
Amazon ja Ebay samuti kohad kuhu võib potentsiaalselt raha kaotada. Keegi lihtsalt ostab nodi online sinu kasutajaga kokku..pole eriline kunst api seest tarneaadresse muuta. Või kui juhtub olema sitakeeramise tuju - osta netist suvalist jura, kähku ja palju..

See et sina ei osanud mingit võimalust ette kujutada, ei tähenda et seda tingimata ei eksisteeriks./sarkasm väljas

Õnneks Paypal pakub ka sõrmejäljega autentimist aga SEE kasutab sama biomeetriat, millega telefon lukust lahti tuleb..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 13.08.2017 08:01:20 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Pangakontole

Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku"

Paypal konto, paypal app. Paypal konto on mõnedel SEOTUD pangakaardiga, duh.
Kui spetsiaalselt peale iga sessiooni appist välja ei logi, siis appi käivitades see teostab autologin'i, duh.
Sealt Paypal api seest võid juba teha kandeid kuhu tahad ja papp läheb, duh..
Amazon ja Ebay samuti kohad kuhu võib potentsiaalselt raha kaotada. Keegi lihtsalt ostab nodi online sinu kasutajaga kokku..pole eriline kunst api seest tarneaadresse muuta. Või kui juhtub olema sitakeeramise tuju - osta netist suvalist jura, kähku ja palju..

See et sina ei osanud mingit võimalust ette kujutada, ei tähenda et seda tingimata ei eksisteeriks./sarkasm väljas

Õnneks Paypal pakub ka sõrmejäljega autentimist aga SEE kasutab sama biomeetriat, millega telefon lukust lahti tuleb..


Lisaks ei saa välistada, et M-ID ja /või S-ID koodid nii mõnedki kuskil telefonis hoiavad põhimõttel "pea pole prügikast".

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 13.08.2017 09:28:30 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Pangakontole

Räägi mulle ka kuidas pääseb pangakontole ligi kui pole "klahvilukku"


Teeb netipanga äpi lahti. Mul näiteks need alati sisse logitud. Ülekande jaoks jah vaja veel pin2 aga ikkkagi... ei taha ju, et keegi kuskil peo käigus vms näpib ja siis kisab “ou kuule sul on ju veel kuus tonni arvel osta jooki meile”

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 13.08.2017 09:41:19 vasta tsitaadiga

Swedis on ka lihtsa makse võimalus, pole pin 2 vajagi, makse piiriks on seatav kuni 30€ korraga. Ja nii lihtne ongi tühjendada kuhugi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 13.08.2017 10:03:09 vasta tsitaadiga

Kuidas akut kommenteerite? Loen netist mingeid ulmelugusid kuidas kõik ühendused sisse lülitatud ning peale päevapikkust aktiivset kasutust akut veel 40% alles. Ma olen tund aega brauserit kasutanud, kõik muud sideühendused peale 4g väljas ning akut järel 75%...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 13.08.2017 10:26:29 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Kuidas akut kommenteerite? Loen netist mingeid ulmelugusid kuidas kõik ühendused sisse lülitatud ning peale päevapikkust aktiivset kasutust akut veel 40% alles. Ma olen tund aega brauserit kasutanud, kõik muud sideühendused peale 4g väljas ning akut järel 75%...

Sel juhul tasuks vast tõsimeeli garantiisse pöörduda. Omal ajal mul ka iPadi aku pidas Apple enda poolt lubatust pea kolmandiku jagu vähem vastu, vahetati kohe nagu naksti pikema jututa uue vastu välja, kui veel ütlesin, et kuumeneb ka natuke kahtlaselt. 75% peale tunni ajast kasutust tähendab, et midagi on ikka väga viltu. Mul on tavaliselt 75 % õhtuks veel järel kui olen telefoni päev otsa enam vähem normaalselt kasutanud so. mõne tunni muusikat kuulanud, kokku ehk tunnikese internetis midagi vaadanud, muud nipet näpet teinud nagu meile lugenud jne. ja lisaks veel ka mõned kõned võtnud, kusjuures järel on pidevalt kõik nii BT, GPS jne. ning ekraani heledus suht suureks keeratud.


viimati muutis Pikkkõrv 13.08.2017 10:48:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.08.2017 10:31:09 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mul on enda telefoni pealt tunne, et wifi on see kurjajuur mis akut õgib, kui see ja AOD väljas, siis pmst standby's ei võtagi akut eriti. Mälukaardile tegin ka formati pärast uude telefoni panekut.

Irise kohta ütleks nii, et mul töötab küll väga hästi, ainult siis kui päike vist julmalt paistab olen parooli kasutanud, a öösel ja pimedas töötab küll väga kiiresti.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 13.08.2017 10:43:34 vasta tsitaadiga

Äkki siis on viga minus kui juba kolmas erineva tootja telefon peab ettenähtust kordades vähem vastu? Eelmise Lumia 950XL'iga sai just samal põhjusel garantiis käidud, et aku ei pidanud ning telefon oli ka vähimagi kasutuse korral tulikuum. Tehti vaid "tarkvara ülekirjutus" mis mitte midagi ei muutnud. Ise olin kümneid kordi erinevaid softiversioone katsetanud ning resette teinud. Aga noh, proovime siis uuesti selle garantiiga, ehk nüüd õnnestub icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 13.08.2017 11:05:33 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Ma ei tea, mul on enda telefoni pealt tunne, et wifi on see kurjajuur mis akut õgib, kui see ja AOD väljas, siis pmst standby's ei võtagi akut eriti. Mälukaardile tegin ka formati pärast uude telefoni panekut.

Irise kohta ütleks nii, et mul töötab küll väga hästi, ainult siis kui päike vist julmalt paistab olen parooli kasutanud, a öösel ja pimedas töötab küll väga kiiresti.

Kahtlane kas on ikka WiFi. Mul see näiteks kogu aeg ööd ja päevad järel ja kodus tavaliselt käibki andmeside ainult üle WiFi ning aku kasutuse üle pole seni küll põhjust nuriseda olnud. Mis Iirise tuvastusse puutub, siis kuna see peaks infrapuna kasutama siis tugeva segava infrapunaallika olemasolul mida ere suvine päike teatavasti on pole ka midagi imestada, et tuvastus otseses päikesevalguses hästi töötada ei taha.

skyhigh kirjutas:
Äkki siis on viga minus kui juba kolmas erineva tootja telefon peab ettenähtust kordades vähem vastu? Eelmise Lumia 950XL'iga sai just samal põhjusel garantiis käidud, et aku ei pidanud ning telefon oli ka vähimagi kasutuse korral tulikuum. Tehti vaid "tarkvara ülekirjutus" mis mitte midagi ei muutnud. Ise olin kümneid kordi erinevaid softiversioone katsetanud ning resette teinud. Aga noh, proovime siis uuesti selle garantiiga, ehk nüüd õnnestub icon_rolleyes.gif

Aga kas praegune telefon ka kuumaks läheb? Kui jah, siis peaks viga küll kindlasti akus olema. Minul igatahes ei lähe oma S8+ isegi suurel koormusel kuigi palju soojemaks kui muidu ehk siis protsessor on sel mõne varasema mudeliga võrreldes ikka juba üsna vähenõudlik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 13.08.2017 11:09:22 vasta tsitaadiga

Täna ei ole tuline. Õrnalt leige. Eile, kui Tallinnas oli õhutemperatuur 27 kraadi, oli ka telefon nii tuline, et vaid servadest sai kinni hoida. Ning seda ka toas, kus otsest päikesevalgust polnud. Kuigi jah, üldiselt kipub kuumaks küll minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 13.08.2017 11:26:44 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Täna ei ole tuline. Õrnalt leige. Eile, kui Tallinnas oli õhutemperatuur 27 kraadi, oli ka telefon nii tuline, et vaid servadest sai kinni hoida. Ning seda ka toas, kus otsest päikesevalgust polnud. Kuigi jah, üldiselt kipub kuumaks küll minema.

Soovitaks selle peale veelkord just akuga garantiisse pöörduda. Mul omal polnud näiteks ka eile palavusest hoolimata märgata, et telefon sellest kuidagi rohkem soojemaks oleks muutunud kui muidu. Ja midagi muud seda ka nüüd sedasi soojaks ei aja, protsessor sel telefonil tehtud 10 nm tehnoloogiat kasutades, mis juba iseenesest varasemate mudelitega võrreldes ilmaruumi kütmiseks kuluvat energiahulka oluliselt vähendab. Ehkki võimalik on ka, et mingi muu detail peale aku on vigane ehk siis mingi sisemise lühise tõttu ebaloomulikut palju energiat kulutab kuid ega seda vigagi ilma garantiisse minemata kõrvaldada anna.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 13.08.2017 17:28:35 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Loen netist mingeid ulmelugusid kuidas kõik ühendused sisse lülitatud ning peale päevapikkust aktiivset kasutust akut veel 40% alles.
Vastab tõele - ulmelugudega pole siin mingit pistmist.

edit: jutt ka s8+ 'st


viimati muutis mario20031 13.08.2017 17:52:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 13.08.2017 18:43:28 vasta tsitaadiga

Hommikul 8 võtsin telefoni laadimast. Kõik kellad viled sees. 3 meili süngivad, lisaks fb. Samsungi tervise äpp ka toimetab pidevalt, sest teinud terve päev õues tööd ja telfu taskus olnud. Täisreso, ekraan suht hele. Hetkel 83 % alles ja telfu andmetel 5% akust on kasutanud ekraan. S8+ kohta siis jutt.
Edit:
Lisaks siis hangoutsis vähe chattinud, mõned kõned ja mängisin ühte mängu 15 minsa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.