Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia paneb ADSLi kinni, osad kliendid peavad uue kaabli eest ise maksma märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2017 12:40:23 Telia paneb ADSLi kinni, osad kliendid peavad uue kaabli eest ise maksma vasta tsitaadiga


Telia paneb lähemate aastate jooksul järk-järgult kinni vananenud ADSL-ühendused ning asendab need kas optilise kaabli või VDSL-iga ning osad kliendid peavad uue kaabli koju toomise eest ise maksma, kui soovivad kaabliga internetiühendust edasi tarbida.

Loe edasi: http://geenius.ee/uudis/telia-paneb-adsli-kinni-osad-kliendid-peavad-uue-kaabli-eest-ise-maksma

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2017 14:47:25 vasta tsitaadiga

et maksavad kinni, tubli tore on mina näiteks ei maksa sentigi. miks ma peaks seda tegema, kui elasa projekti raames on teliale AMMU kõik kinni makstud. pluss, kuna elasa liikmete hulgas on ka telia ISE, siis rent makstakse veel omakorda teliale - topelttulu, pluss veel tulu kunde käest. kolmekordne kasum! ja nüüd uued kaablid ka veel ilusasti kinni. Sellist firmat ma tahaks juba omalegi.

Ja oletame et meil on teine juhtum - (juhtum urus) ma olen nõus maksma. aga sa usu mind, kogu maailmas ei ole niipalju raha, et ma saaks omale neti sinna kuhu vaja.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2017 14:55:13 vasta tsitaadiga

RCC, Elasa pole kunagi mõeldud lõppkliendi "viimase kilomeetri" ehitamiseks.
ot:
Telia aktsiat sul on võimalik täitsa osta: https://www.bloomberg.com/quote/TELIA:SS

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 31.01.2017 14:58:59 vasta tsitaadiga

Samateemaline varasem uudis mis siit foorumist ka läbi käis: Telia asub ADSL-internetitehnoloogiat välja vahetama.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2017 15:11:52 vasta tsitaadiga

Sa ei saanud asjale jälle pihta Tanel. Seda polegi väitnud keegi, et elasa PEAB seda tegema. küsimus on jokk skeemides. ma saadan naabrimehe poodi, annan 10 eurot kaasa, naabrimees tuleb tagasi ja küsib mult sama asja eest 10 eurot uuesti ja siis ütleb õhtul, et kuule anna kolmas 10 veel, et ma ehk lähen homme jälle poodi - ja mainib moka otsast , et sorri ma unustasin, mida sa sealt tahtsidki?
täpselt samamoodi toimib asi telias - päris head hüved teised.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 31.01.2017 15:18:59 vasta tsitaadiga

Uudise valguses peaksid kõik vaid ruuteri vahetamisega pääsenud õnnelikud olema. Vähemasti seal, kus VDSL on "välja ehitatud" (loe: vaskpaaril ADSL tehnoloogia asendatud) ilmselt lähima 10 aasta lõikes muudatusi ei tule. Ma sain omale VDSL ja ilmselt jääb see mu elu lõpuni laeks, mida ma mööda kaablit kasutada saan.
Iseasi muidugi, kas 10 aasta pärast andmeside edastuskiirused vastavad tarbija nõudmistele, aga vaevalt, et see kuluefektiivsuse mõttes Olulise turujõuga ettevõtet väga huvitab. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 31.01.2017 15:27:12 vasta tsitaadiga

No kui telia jaamast vasepaari asemel optilise kaabli krundi otsani tooks, siis ülejäänu (krundi otsast majani)maksaks muidugi ise, kui see mõistliku hinnaga oleks.
Aga nagu varem vastanud on, et jaamast majani kinni maksaks, see on absurd...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 31.01.2017 16:31:17 vasta tsitaadiga

No kui ainult 300€ maksab siis läheb kohe loosi. Varem pakkusin 5000€ välja kaabli vedamiseks, aga seda peeti liiga väheseks. Muidugi kui täitsa tasuta tehakse, siis oleks kõige parem aga selle 12/1 ikaldusega on raske vastu pidada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 31.01.2017 17:59:49 vasta tsitaadiga

ab79 kirjutas:
Uudise valguses peaksid kõik vaid ruuteri vahetamisega pääsenud õnnelikud olema. Vähemasti seal, kus VDSL on "välja ehitatud" (loe: vaskpaaril ADSL tehnoloogia asendatud) ilmselt lähima 10 aasta lõikes muudatusi ei tule. Ma sain omale VDSL ja ilmselt jääb see mu elu lõpuni laeks, mida ma mööda kaablit kasutada saan.
Iseasi muidugi, kas 10 aasta pärast andmeside edastuskiirused vastavad tarbija nõudmistele, aga vaevalt, et see kuluefektiivsuse mõttes Olulise turujõuga ettevõtet väga huvitab. icon_biggrin.gif


Märkasin ka et , lähedusse peab olema mõni tähtis poliitik kolinud olema. Kuidas muidu seletada äkitse 40M/10M kätte saadavaks muutumist. ei lootnudki nagu, et üldse kunagi midagi muutub.
tagasi üles
cpuboy
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2006




sõnum 02.02.2017 17:20:52 vasta tsitaadiga

RCC, kui telia selline röövel on siis küsi pakkumisi elisalt, starmanilt, stvlt ja vaata mis nad pakuvad? Kas üldse pakuvad?
Lisaks saab küsida paigaldaja käest otse, eltel, akaabel. Siis ei pea teliale midagi maksma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia paneb ADSLi kinni, osad kliendid peavad uue kaabli eest ise maksma
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.