Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Horizon Zero Dawn märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 31.12.2020 03:14:26 vasta tsitaadiga

kuna ma olen kapitaalselt konsoolide vastu, siis minu jaoks polnud midagi spoilitud, sest polnud varem huvi tundnud mängu vastu. Pole ka LOU'i mänginud... tean ainult, et teine osa pidi pask olema.

*Nüüd siis level 60 ja kõik questid tehtud(äkki jäi mõni avastamata, kes teab...) va mingid tutorialid. Kokku mänguaega pea 55 tundi. icon_eek.gif
Peaks mainima, et mängul on siuke väike feministlik maik juures mõne koha peal, väga PC rassi ja soo suhtes ning väga imelik on kuulda 20-21 sajandi väljendeid, kui tegelased loogiliselt ei tohiks mõistagi neid.
Ma mõne naisega rääkides mõtlesin korra, et "ohh shit, ega siit mingit lesbi teemat ei tule?!", õnneks kogu romantsokse mängust välja jäetud.
Ratsutamine oli rahuldav. Tunda kohe, et konsooliport.
Oli igast imelikku looti, millega midagi teha ei osanud. Mõtlesin, et hoian alles, sest äkki kunagi tuleb mõni quest, kus vaja vmt... mängu lõpus müüsin kogu pahna lihtsalt maha.
Väike pettumus oli outfittide osas. Ma grindisin mängu algul endale selle RARE STEALTH outfiti välja ja olin sellega mängu lõpuni. Kuskilt punkrist saab ka jõuväljaga rüü, aga sellel on stealth 0 ehk suht halb - kõik masinad ründavad, kui mööda mapi liigud. Oleks võinud olla vähe rohkem mudimisvõimalusi välimusega.
Tore, et ikka kogu mängu jooksul sai kasutada ingame renderdust, kui olid cutsceneid, aga mängu lõpus tuli ikka pre-rendered videosid vale outfitiga näidata. Võtab kohe elamusest välja.
Sada mõtet veel mängust, nii head kui halba, aga ei viitsi kirjutada... keda ikka kotib, mida mingi labidas mõtleb icon_lol.gif

Annan mängule koondhindeks 7,5/10 ehk hea, soovitan.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2020 05:21:52 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Pole ka LOU'i mänginud... tean ainult, et teine osa pidi piix olema.

Pidi piix olema?
Metascore 93.
Esimesel osal on 95.

Pole mõtet arvamust kujundada debiilikute põhjal.
Niikaua kuniks ise pole proovinud võiks hinnangud endateada jätta. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 31.12.2020 09:29:47 vasta tsitaadiga

khmm... ja user score 5.7 - ehk siin on midagi tõsiselt mäda..
Pigem ära kuula mainstream debiilikute ostetud ja kallutatud arvamusi mängude kohta.
Ainus arvustaja, keda tõsiselt võtan on WorthABuy ja sedagi pooleldi.
Ning tegu pole PC mänguga ehk niivõinaa mul kama kaks hetkel. Pulti ma kätte ei võta.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 31.12.2020 11:00:26 vasta tsitaadiga

ma arvan, et asi nii hull ei ole. PC peal oli probleem selles, et kui välja tuli, oli see igavesti bugine. jooksis kehvasti, jooksis kokku suhtkoht sõltumata konfiguratsioonist jne. väga palju negatiivseiiseid komme o. see on näiteks steami ajagraafikust ilusti näha, esimene kuu oli ikka puhta metsas. peale paari-kolme kuu normaliseerus.
mängul pole viga midagi. ilust ja äge. mina viriseks eelkõige RPG elemendi vaesuse osas (itemid/skillid jne). action mänguna täitsa roogitav.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 31.12.2020 11:31:53 vasta tsitaadiga

High-Q, me siin rääkisime Last Of Us 2'st. Veidi off-topic.
Zero Dawnil on metacriticus nii arvustajate kui ka userscore samma auku. 89 ja 83.

Aga vanade GCN kaartide jaoks vist pole endiselt texkstuuriprobleemid parandatud. Alustasin R9 290 4gb'ga mängimist ja lõpetasin RX5700XT'ga icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2020 12:52:15 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
khmm... ja user score 5.7 - ehk siin on midagi tõsiselt mäda..

See, et userscore madal on oli Metacritiku enda tegemata töö, et hinnata said inimesed juba enne mängu reaalset launchi. Siis need jobud lekete pärast hakkasidki pommitama. Ega TLOU2 ilmaasjata auhindu ei korja.

PS! Mina ei otsusta kunagi mängu ostu puhul kellegi teise arvamusest. Ainuisikuliselt enda otsus on kas ostan/mängin või mitte. Mingite ülevaadete põhjal ma oma arvamust/otsust ei kujunda. Kui panen ostuga puusse siis panen. Elan üle. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2021 18:57:48 vasta tsitaadiga

Kohe kohe saab läbi. Mäng näeb kena ultra peal välja ja story ka suht enam-vähem
Sidequestid on küll täielik trash. Räägi kellegagi, mine kuhugi, otsi focusega järgi, käi mööda neid, uuri kusagilt platsilt mingit julka focusega, otsi veel jälgi, käi mööda neid 10 minutit, löö mingi koll maha, korja mingi saast üles ja vii tagasi. Reaalselt enamik sidequeste sellised

Analoogse atmosfääriga mäng oli muidu Enslaved: Odyssey to the West, aga sellel olid paremad ning meeldejäävamad tegelased. Pigem oleks seda uuesti mänginud icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2021 19:24:38 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
Kohe kohe saab läbi. Mäng näeb kena ultra peal välja ja story ka suht enam-vähem
Sidequestid on küll täielik trash. Räägi kellegagi, mine kuhugi, otsi focusega järgi, käi mööda neid, uuri kusagilt platsilt mingit julka focusega, otsi veel jälgi, käi mööda neid 10 minutit, löö mingi koll maha, korja mingi saast üles ja vii tagasi. Reaalselt enamik sidequeste sellised

Analoogse atmosfääriga mäng oli muidu Enslaved: Odyssey to the West, aga sellel olid paremad ning meeldejäävamad tegelased. Pigem oleks seda uuesti mänginud icon_lol.gif
Side questid on üldjuhul igas mängus sitad. Sinu kirjeldatu on täpselt ka Cyberpunkis. Mine sinna skänni ringi ja tapa mehi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.01.2021 00:57:51 vasta tsitaadiga

Mängin praegu SWTOR'i. Need sidequestid tunduvad teps detailsemad, kui main-questid icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 14.01.2021 11:13:36 vasta tsitaadiga

The Left can't Meme. Mängu stoori on kindlalt kirjutatud mõne padufeministi või sinna poole kalduva poolt. 40 tundi olen mänginud. Kõik tegelased on surmtõsised. Mitte ühtegi naljakat episoodi või vihjet sellele, et loodud maailmas huumor eksisteerib, pole leidnud icon_biggrin.gif Kui see osa kõrvale jätta siis vägagi mängitav ja näeb fantastiline välja.
Kommentaarid: 641 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 522
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 14.01.2021 19:33:06 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, kui sa mängu lõpu poole jõuad, siis saad natuke feministlikku mõnitavat huumorit näha.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 22.03.2021 18:01:31 vasta tsitaadiga

Sai eile öösel mein stoori ära lõpetatud. Kõige halvem open world action rpg mäng mida ma üle pika aja mänginud olen.
Tegelased on ühemõõtmelised, stoori algidee oli huvitav, aga kuidagi õnnestus see muuta lihtsalt tüütuks.
Combad oli lihtsalt meh, sest vastased olid isegi weakspote õige dam tüübiga laksates dam sponged. Inimesest vastaste AI on muljetavaldavalt kohutav.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 18:34:53 vasta tsitaadiga

antikondor kirjutas:
Sai eile öösel mein stoori ära lõpetatud. Kõige halvem open world action rpg mäng mida ma üle pika aja mänginud olen.

Ja ikka pressisid läbi nii sita mängu? Eriline masohhist. icon_lol.gif
Oleksid sa seda mänginud 4a tagasi siis kui selle release oli siis ehk räägiksid muud juttu. Aga eks ta ole suht AC Origins/Odyssey/Valhalla tüüpi mäng. Paljudel hakkab igav. Mul hakkas Cyberpunkis kah igav. icon_razz.gif
Ma näiteks ei suuda mängida Witcher 3. Jube saast ja boring as hell. Omal ajal oleks kindlasti meeldinud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 22.03.2021 18:58:56 vasta tsitaadiga

Üks halb iseloomuomadus, kui mingi eesmärk on püstitatud siis ei taha pooleli jätta. Kuni lõpuni lootin, et äkki kuskil kirjutamine paraneb piisavalt õigustamaks mängu saatnud kiitusi, kuid pidin siiski pettuma. Witcher 3 on narratiivi mõttes oluliselt parem ja terviklikum mäng, gameplay osas samamoodi, kuigi erinevus selles vallas on väiksem. 4.a tagasi oleks ma selle mängu kohta täpselt sama öelnud, palju potentsiaali mis raisku lastud käparditest stenaristide tõttu, lihtsalt ilus olemisest ei piisa.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Horizon Zero Dawn mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.