Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  tankistide kasutamine äri tegemiseks. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 16:58:13 tankistide kasutamine äri tegemiseks. vasta tsitaadiga

Alustuseks, ma ei tea kuhu seda teemat teha või tõsta, et see säiliks aga kuna HV ärikultuur on natuke dünaamilisem kui suvalise ossiruka oma, pean vajalikuks selle mõttearenduse kuskile teha. Nimelt satub üsna tihti ette seda, et kasutajad kas annavad isiklike kontode asemele " tankistide" kontid kuhu raha kanda või kannavad ise " tankistide " kontodelt. mõnel juhul olen kurele saatnud, ühel juhul kanti mingi neidise arvelt ja kui ma ära märkisin, oeldi, et kanna tagasi, kannan oma kontolt kui segab. seekord leppisin aga okas on hinges. Kas meil on seisukoht või peaksime selle seisukoha kujundama? Tankistide / variisikute kontode kasutamine viitab oma tegevuse varjamisele millegi või kellegi eest.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007




sõnum 26.01.2017 17:06:50 vasta tsitaadiga

Üks põhjus on kindlasti arestitud kontod. Elu hammasrataste vahele jäänud inimesi, kellel kohtutäiturid turjal, võib olla palju.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 17:09:09 vasta tsitaadiga

põhjuseid on palju, küsimus on, kuidas me sellesse suhtume?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.01.2017 17:26:36 Re: tankistide kasutamine äri tegemiseks. vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Alustuseks, ma ei tea kuhu seda teemat teha või tõsta, et see säiliks aga kuna HV ärikultuur on natuke dünaamilisem kui suvalise ossiruka oma, pean vajalikuks selle mõttearenduse kuskile teha. Nimelt satub üsna tihti ette seda, et kasutajad kas annavad isiklike kontode asemele " tankistide" kontid kuhu raha kanda või kannavad ise " tankistide " kontodelt. mõnel juhul olen kurele saatnud, ühel juhul kanti mingi neidise arvelt ja kui ma ära märkisin, oeldi, et kanna tagasi, kannan oma kontolt kui segab. seekord leppisin aga okas on hinges. Kas meil on seisukoht või peaksime selle seisukoha kujundama? Tankistide / variisikute kontode kasutamine viitab oma tegevuse varjamisele millegi või kellegi eest.
Meelde tuletades seadusega pahuksis rubriigist segaseid skeeme, siis on mureks tõesti põhjust. Ma soovitaks sellisel juhtumil enne omapoolse kohustuse täitmist nõuda mõlemalt skeemitajalt kinnitust, et tehing on ikka õige - makstakse õige asja eest ja kabeldav ese tuleb tõesti teisele nimele saata kui maksja nimi.... Kui aga tahad printsipiaalsem olla, siis peaksid nõudma maksjalt tema aadressi jms. ja saatma kauba maksja nimele, las siis pärast klaarivad omavahel.
Ja muidugi on see ka piisav põhjus tehingust keelduda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 26.01.2017 18:03:02 vasta tsitaadiga

Pseudoprobleem. Nagu laurx ütles võib põhjuseid olla palju miks kasutatakse kellegi teise kontot. Kui küsida mis nüüd peale hakata siis 50% ajast ilmselt ei suudagi tuvastada kas raha läheb HV foorumi kasutaja reaalsele kontole või ei. Siduda kasutaja kindlate pangakontodega? Tehtav iseenesest sellisel juhul kui ID kaardiga audentitud. Muidugi võib HV reeglitesse sisse panna punkti, et kui on kahtlus, et kasutaja palub kanda või kannab võõralt kontolt siis on õigus tehingust loobuda. Ilmselt saab seda punkti ka mõni rahahädas isik tehingust loobumise põhjuseks tuua. Mis seal ikka. Viskad negatiivse kommentaari kui niiväga häirib ja loodad, et vastu ei laiatata icon_lol.gif

Paypal ja bitcoin? Never ei seosta kelle kontoga tegu.
HV's on lihtne. Vaatad tagasisidet, ID kaardiga audentitud ja teed oma otsuse savi siis kuhu raha lõpetuseks läheb või mille ostmiseks seda kasutatakse. Okidokid ja kuldsedbörsid on kohad kus ostmisega peab VÄGA ettevaatlik olema.
Nime puhul on vähemalt kellestki kinni hakata kui politseisse minek.
Pätt leiab alati mooduse. Olen isegi ID kaardist pilti nõudnud , et pangakonto kuhu raha läheb kattuks raha saajaga. Lõpetuseks oli ikka tegu tankistiga ja asi jõudis politseisse (kaupa ei tulnud). Raha sain tagasi tankisti vanematelt. Poisi "Sõber" pääses puhta nahaga. Politsei määras ilmselt trahvi aga kas trahv huvitab arestitud kontoga inimest? Naljanumber.

kasutajaga laurx neutraalne kogemus kus soovis CPU osta ja soovisin, et raha kantakse "tankisti" kontole - selle peale vastas üleolevalt ja keeldus. Vastasin, et ka mina ei saada kaupa ette ja sinna see tehing jäi.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 18:07:26 vasta tsitaadiga

ei, midagi ei pea siduma ega kohustuslikuks tegema vaid ehk hakkaks oma ärikultuuriga jõudma sinnamaale, et kasutaks oma enda pangakontot ja mingil põhjusel mitte kasutamise ees mainiks, et selline lugu on. mitte, et loobime suvalisi nimesid või suvalistelt nimedelt raha mingite umbmääraste selgitustega. "õu, ma jäin bussis piletita vahele ja kuri kohtutäitur arestis mu konto" on nii ott-speek..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 26.01.2017 18:13:41 vasta tsitaadiga

Kuidas sa kindlaks teed kas visatakse oma konto või "tankisti" konto? Või on sul naiste vastu midagi? Et ainus hetk kus veri vemmeldama hakkab on siis kui peab näitsiku kontole raha kandma (või kui sealt raha tuleb)?
Alustaks siis sellest kuidas tankiste tuvastada?


viimati muutis ArvQ 26.01.2017 18:14:43, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 18:14:36 vasta tsitaadiga

kas kõigil, kes su käest konsooliremo ostavad on mingi kohustus ka sinu naiste ees automaagiliselt? ma ei mõista su seost antud kontekstis. igasugu tankistide teema on rohkem speek-kurgjärv-jms. ma mõneti lootsin, et ärikultuur justkui võiks juba natuke mitte tolereerida selliseid asju.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 26.01.2017 18:15:25 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Kuidas sa kindlaks teed kas visatakse oma konto või "tankisti" konto?
Alustaks siis sellest kuidas tankiste tuvastada?

Firmadelt nõuad ka, et omanik oleks ikka reaalselt see omanik kelle kätte lõpuks dividendid makstakse?


viimati muutis ArvQ 26.01.2017 18:16:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 18:16:05 vasta tsitaadiga

näed tuvastasin.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.01.2017 18:21:29 vasta tsitaadiga

aga osta ilgelt tahaks. Nii pika staasiga nagu sa peaksid juba pimesi päti ära tundma hvs. Mul on sitt mälu kuid HV koorekiht kasutajaid on peas isegi kui äri pole teinud. Uued kasutajad on uued kasutajad see on selge, oma nimega või mitte. Pastakast pole mõtet teemasid imeda
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2017 18:22:47 vasta tsitaadiga

mul on vahel vaja kindlaid asju. ma ei harrasta "ostan-odavalt.." värki.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.01.2017 10:45:55 vasta tsitaadiga

Uuele kasutajale ei teeks anyway ettemaksu. Abiks meeldetuletada ka Turvalise äri tagamise põhimõtted, mis sai ammu kirja pandud.
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2017 10:57:04 vasta tsitaadiga

Tanel, uutele ei teegi aga kui sa teemat hoolikalt loed siis Jackinthex i sõnavõtt ja minu jutt sinna juurde lasevad arvata, et ka "vana kasutaja" kes justkui aktiivset äri ajab, on sellist asja kasutanud..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 28.01.2017 15:52:20 vasta tsitaadiga

Olen ma siis milleski valesti aru saanud? 90% tehingutest käibki ju ettemaks 100% ulatuses koos postitasuga ja siis kaup teele. Uued kasutajat on uued kasutajad. Eeldaks, et antud juhul ei puutu nad arutelusse.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2017 15:57:10 vasta tsitaadiga

laurx, ma olen lasknud samutii abikaasal oma kontolt kanda, enam kui korra...kiiruse huvides, kas see teeb temast nüüd kohe tankisti?
Meil on nimelt kontod eri pankades, minul Swedis temal SEB's, aktuaalseks muutus see aga peale SEPA tulekut.
Lisaks on meil veel ka ühine rahakot SEB pangas, tema nimel (pankadel nimelt pole mõistet "ühine rahakott" või teenust pangakonto kahe omanikuga), kui sealt kanda...on jälle jama, nimed ei klapi eks, jälle tankist.

Kui tehing pole ajakriitiline, siis olen muidugi alati oma kontolt kandnud, kuna pole vahet millal asi posti pannakse ja kohale jõuab. Mõnikord on aga mingit vidinat kiirelt tarvis. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 28.01.2017 16:02:56, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 28.01.2017 16:01:41 vasta tsitaadiga

Usun, et tegu lihtsalt kodanikuga kellel ei tuleks kõneallagi kaasaga ühist rahakotti omada. Ja ma täitsa mõistan seda ning ei pane pahaks. Nii, et jõudu jaksu ristiretkel thumbs_up.gif
Olgem nüüd korraks ka realistid. Kui arvataval meesoost kodanikult tuleb naise konto (või vastupidi) On see ainus hetk kus oskab üldse kaheldagi, et tegu "tankimisega" Kõik ülejäänud korrad ollakse roosad ja saadetakse kaupa või ostetakse kaupa.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2017 16:08:52 vasta tsitaadiga

Jackinthex, see on selline mitme otsaga asi...ilmselgelt tuleb olla sel juhul topelt ettevaatlik, kui konto omanik ja kauba saaja ei klapi, küll aga ei näe ma siin midagi ilmtingimata kriminaalset.
Uued kasutajad on aga juba üldse isemoodi jutt, neile ei kannaks üldse raha ette...mitte ühelgi juhul. icon_rolleyes.gif

Samas, mul ei oleks sellega samuti probleemi...kui kellelgi on põhimõtteks saata kaup samale nimele, kust raha tuli...aadress on meil ju samuti ühine... icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 28.01.2017 16:17:22 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Jackinthex, see on selline mitme otsaga asi...ilmselgelt tuleb olla sel juhul topelt ettevaatlik, kui konto omanik ja kauba saaja ei klapi, küll aga ei näe ma siin midagi ilmtingimata kriminaalset.
Uued kasutajad on aga juba üldse isemoodi jutt, neile ei kannaks üldse raha ette...mitte ühelgi juhul. icon_rolleyes.gif

Loomulikult. Kui ise kaupa saadan siis savi kelle kontolt raha tuleb ja kellele kaup läheb. Sõbrad ostavad sõpradele ja kaasad ostavad kaasadele alalõpmata. Alles hiljuti mees helistas suhtles ja ka maksis oma kontolt kuid asi läks mingile poisile kingituseks ja lõpuks sai üldse käest kätte üle antud naisterahvale. Minu jaoks oli kõik loogiline ja inimesed olid siirad.

Eks igalühel on omad kogemused ja lõpuks päästab vaid kaine mõistus. Kas mitte ka siin samas foorumis ei ole sadade positiivsete tehingutega kasutajad üle lasknud teisi kasutajad tuhandetes eurodes? Nii, et ära pannakse nii või naa kui liiga julgeks minna. Kui asi on liiga hea, et tõsi olla siis ta reeglina seda ka on. Loll saab ka kirikus peksa.


viimati muutis ArvQ 28.01.2017 20:31:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2017 16:47:44 vasta tsitaadiga

Kui on kahtlus või teadmine, et saaja isik ei ühti HV kasutajaga, on see imo legaalne põhjus tehingust taganemiseks, seda neutraalset või isegi negatiivset saamata.

Poleks ilmselt ka paha kui tuleviku HV kasutajaprofiil sisaldab kasvõi peidetud kujul kontonumbrit, mida on võimalik vajadusel maksjale saata ning mis on
crosscheckitud kasutaja id kaardi andmetega.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru
excalibur

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.01.2017 18:41:47 vasta tsitaadiga

DNA ka mingil kujul veel parem kui kõigist perekonnaliikmetest politseifoto hvs kuskil arhiivis igaks juhuks. Juhuks kui keegi tibla 800 euri eest mäkbooki peaks tellida tahtma ilma küsimusi esitamata.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2017 01:16:17 vasta tsitaadiga

lihtsalt huvipärast, mismoodi ma peaks teadma, et kui mulle laekub raha inimeselt A, et tema nüüd siis "tankist" pole... ma ei näe ju ei ID kaardi ega pangalingi andmeid ..
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.01.2017 12:58:28 vasta tsitaadiga

Olen isegi siin paar korda vahendaja olnud, kaupa vajanud inimene on otse HV kasutajale maksnud, kuigi mina seda siin organiseerisin ( üks oli laurx ise, kellele ämm kandis raha ja kaup tuli minu nimel). Tõsi, alati olen ette hoiatanud, et kes ja kust pangast. Hea, et vähemalt minu puhul pole see probleemiks olnud. Polnud ju mõtet mulle kanda, et siis edasi kanda, niikuinii sai ta läpaka kätte peale sada, kui ma olin selle tema jaols ära sättinud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 30.01.2017 13:05:50 vasta tsitaadiga

Kaupa ju ei saadeta reeglina kellegi nimele. Ei omniva ega smartpost ole nimest huvitatud. Telefoni number ja pakiautomaat. Ülejäänu andmed on vaid ajakulu ja neid mitte kunagi mitte kuskil ei ole vaja kasutada.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.01.2017 13:17:55 vasta tsitaadiga

Said aru küll, mida silmas pean.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  tankistide kasutamine äri tegemiseks. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.