Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2017 16:51:46 vasta tsitaadiga

ei no hambapastat saabki kasutada ja olen kasutanud ka vahel mingite ajutiste installide puhul, siin pole naljakat midagi icon_biggrin.gif kummiliimi on ka suratud. sitt on, ärge testima hakake, aga annab niipalju sooja edasi ikka kui hädasti tarvis
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.01.2017 19:44:49 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
ei no hambapastat saabki kasutada ja olen kasutanud ka vahel mingite ajutiste installide puhul, siin pole naljakat midagi icon_biggrin.gif kummiliimi on ka suratud. sitt on, ärge testima hakake, aga annab niipalju sooja edasi ikka kui hädasti tarvis
loomulikult saab, aga kui me räägime deliddimise kontekstis, siis ma arvan, et on küll ikka naljakas, kui võetakse kaas maha selleks, et nutella vahetada blendamedi vastu ja siis teed suure produktsiooni eelarvega videoülevaate kokkuvõttega, et näe, ei muutunudku suurt midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2017 20:31:47 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif no samas seda oleks lõbus vaadata ja naerda thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.01.2017 20:40:58 vasta tsitaadiga

ot:
Wiltz kirjutas:
icon_lol.gif no samas seda oleks lõbus vaadata ja naerda thumbs_up.gif
minu eelmises postituses olevas spoileris on selline video juba olemas. vaata ja naera terviseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2017 21:23:17 vasta tsitaadiga

WOW see tüüp on ikka lausidioot thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 05.01.2017 08:30:12 vasta tsitaadiga

Vaatasin ise ka seda videot mõniaeg tagasi. Kui ühed räägivad muudab palju siis seal videos ei muutunud midagi. Suhteliselt ma ei võta tõsiselt seda kanalit. See nutella vahetamine oli küll jabur ettevõtmine hambapasta vastu.

Vend pani päris pirakad koogid sinna pole ime et midagi ei muutunud, veelvähem poleeritud IHS oli kasutusel. Demonstreeris seda IHS ka.

Kui rohkem videosid ja asju lugeda sis saadakse ikka korralikke numbreid osad on lausa 30 kraadi maha saanud tundub ulme.

Ma ei tea palju talle maksti ,et teha video kus midagi ei muutu. Enamuse youtuberi kanalid teenivad raha ja siis väntavad ülevaateid, osad ostavad ise kola kokku. Vaatasin ühte kanalit kus vend oli oma raha eest ostnud 7 1070 kaarti ja siis tegi ülevaate. Siis raha neil nagu muda.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 16:09:39 vasta tsitaadiga

vaevalt talle selle tola mängimise eest midagi maksti. viisil nagu tema seda tegi ei saanudki "midagi muutuda" - kuigi noh ka see on tegelikult ju vale. muutus kui mälu ei peta kuskil 3 kraadi ja ikka allapoole. oleks tolbajoobik pinget lisanud ja mingit max overklokki proovinud, ilmselt oleks seegi number suurem olnud. aga üldiselt jah, ei ole mõtet teha võrdlustesti kui pole õrna aimugi kuidas seda tegema peaks. samas näha oli kohe, et see mees on showmees, mitte tõsiselt võetav teadusemees
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2017 16:57:04 vasta tsitaadiga

Wiltz, linustechtips on üks suurimaid arvutitehnika kanaleid youtubes. tüübid tegelevad sellega raha teenimise eesmärgil ja produktsioon üksi on juba kallim, kui siin meie need keskmised kellapid ja kelgukoerad jms pläust. üldiselt ta ikka teab asjadest, aga selle testiga pani küll ikka korralikult pange.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 17:05:45 vasta tsitaadiga

nojah, ma ei jälgi juutuub kellapeid, ei siinseid ega sealseid. kuigi mingit selle tüübi videot olen vist korra varem näinud, monitoride teemalist. anyway, kui vaadata kuidas see video tehtud oli (produktsioon jne) siis on küll võimatu mõista, misasi täpsemalt seal nii kallis oli, pitsapaus või kaameraga ekraani pealt värisevate numbrite sihtimine
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.01.2017 17:46:37 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
nojah, ma ei jälgi juutuub kellapeid, ei siinseid ega sealseid. kuigi mingit selle tüübi videot olen vist korra varem näinud, monitoride teemalist. anyway, kui vaadata kuidas see video tehtud oli (produktsioon jne) siis on küll võimatu mõista, misasi täpsemalt seal nii kallis oli, pitsapaus või kaameraga ekraani pealt värisevate numbrite sihtimine
vaata teisi videoid sellelt kanalilt. see konkreetine tundub üldse olema kiirkorras mingi asi ära tehtud. ülejäänd materjal väga kvaliteetne produktsiooni mõistes. sisu on nii ja naa.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2017 18:28:59 vasta tsitaadiga

no nagu ütlesin siis ühte teist olen näinud ka vähemalt. spetsiaalselt nüüd mingit maratoni tegema ei hakka. see molu ülevaade ei olnud ka millegi poolest nii hirmus eriline produktsioonilt...kõva jutumees on, muud midagi. meenutab natuke eesti oma HD'd. tehnilise poole pealt polnud midagi märkimisväärset ja sisult samuti mitte. samas jah, vb ma ei tea mis on keskmine tase sellistel asjadel juutuubis

aga see selleks, offtopic juba antud kontekstis icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 07.01.2017 20:04:35 vasta tsitaadiga

Uuendan veel teemat.
Ei andnud rahu, täna läks CLP vahele. H110 watercooling siis otse core'i peal. Eelnevalt veel lihvisin talla korralikult läikima. CLP läks mõlemale pinnale.
Loomulikult oli vasele seda palju lihtsam kanda, kui ränikiibile. Pool tundi jändamist.

Tulemus (VID 1,255V, 4,6GHz, Prime95 15min)
AS5 - 82C/79C/81C/78C (CPU cooler 1500RPM)
CLP - 54C/56C/59C/54C (CPU cooler 1200RPM)

Nagu enne kirjutasin, AS5 oli ilmselt natuke paksuks kuivanud, sellest ka kõrge temperatuur, aga võrdlusmoment olemas, u 20C+ võitsin igal juhul.
Enam polnud tarvis talda väga pingule keerata. Nüüd aeg kõrgemate sagedustega proovida, aga väike risk tasus end kindlasti ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 07.01.2017 20:58:29 vasta tsitaadiga

seb kirjutas:
Uuendan veel teemat.
Ei andnud rahu, täna läks CLP vahele. H110 watercooling siis otse core'i peal. Eelnevalt veel lihvisin talla korralikult läikima. CLP läks mõlemale pinnale.
Loomulikult oli vasele seda palju lihtsam kanda, kui ränikiibile. Pool tundi jändamist.

Tulemus (VID 1,255V, 4,6GHz, Prime95 15min)
AS5 - 82C/79C/81C/78C (CPU cooler 1500RPM)
CLP - 54C/56C/59C/54C (CPU cooler 1200RPM)

Nagu enne kirjutasin, AS5 oli ilmselt natuke paksuks kuivanud, sellest ka kõrge temperatuur, aga võrdlusmoment olemas, u 20C+ võitsin igal juhul.
Enam polnud tarvis talda väga pingule keerata. Nüüd aeg kõrgemate sagedustega proovida, aga väike risk tasus end kindlasti ära icon_smile.gif


Peab ikka delidi ära tegema, need näitajad on väga head icon_razz.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.01.2017 21:38:29 vasta tsitaadiga

seb, kas sul oli as5 ka otse core peal samamoodi nagu clp'ga?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 07.01.2017 22:08:54 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
seb, kas sul oli as5 ka otse core peal samamoodi nagu clp'ga?

Jep, täpselt samamoodi.
Mul on see AS5 suurem süstal (12g) ja kui nüüd katsun meenutada, siis ega ta oluliselt vedelam ka eelmisel süstaldel polnud.

Mis aga puutub OC-sse, siis 4,6 pealt 4,7 peale nõuab siiski 1,28V (1,27 polnud stabiilne) mis tähendab temp. 65/67/69/66
CPU vent aga endiselt 1300RPM (max. 1500). Pakun, et 4,8 peale oleks juba päris raske minna.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2017 22:25:40 vasta tsitaadiga

tore näha, et ikka leidub veel ka hardcore oc vendi, kes ei karda teha seda, mis vaja, et mhz välja pigistada ja temp madalal hoida icon_cool.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.01.2017 22:32:35 vasta tsitaadiga

seb, 1,28 ei tundu väga hullu. mul 4,6GHz oli 1,25V, 4.7 tuli 1,3V üles, aga temp läks kontrolli alt ja ei olnud stabiilne. edasi enam ei viitsind jaurata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 07.01.2017 22:33:13 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
tore näha, et ikka leidub veel ka hardcore oc vendi, kes ei karda teha seda, mis vaja, et mhz välja pigistada ja temp madalal hoida icon_cool.gif

Tänud icon_smile.gif
See on haigus. Algas kõik sellest, kui 75MHz Pentium sai 100MHz peale aetud. Jah, megahertsid. Kes seda aastat muidugi enam mäletab...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 08.01.2017 12:39:21 vasta tsitaadiga

ma katsun 4,9 peal stabiilseks saada hetkel 4.8 ilmselt IHS eemaldamine annab ehk stabiilsust juurde kaks kihti pastat ei ole hea.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 08.01.2017 16:51:40 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
ma katsun 4,9 peal stabiilseks saada hetkel 4.8 ilmselt IHS eemaldamine annab ehk stabiilsust juurde kaks kihti pastat ei ole hea.

Margus palju sul pinge on, temperatuurid ja milline jahutus/fanspeed?

Endale tundub, et päevaga on olukord paremaks läinud, temperatuurid langenud (a võibolla oli rõduuks lihtsalt kauem lahti), võiks nüüd ka ülespoole proovida.
Peaks BIOS's kuidagi üritama CPU ventikad täisvõimsusel tööle juba 60C juures, aga idle ikka vaikseks nagu nüüdki.

edit. Ikka peab icon_cool.gif

PRIME95 smallFFT CPU vent 1500RPM

4,8GHz 62-65-68-63 1,300V 122W
4,9GHz 69-73-75-69 1,370V 143W

Viimane siis ilmselt jääbki, ei tahaks temp'i üle 75C väga lasta. Vähemalt 15min oli stabiilne,
eks lisan veel 0,01V kui hakkab kunagi BSOD'i näitama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 09.01.2017 22:15:50 vasta tsitaadiga

Skylakele delid tehtud, kasutasin Dreamloveri teenust!

Temperatuurid on ülihead ikka, ei lootnud nii suurt erinevust.

http://imgur.com/a/QyiCX las pildid räägivad enda eest thumbs_up.gif

Btw ma kasutasin õhkjahutit ja ei midagi fancyt, arctic freezer pro 13 heatsink koos ek vardar fanniga.

edit: panin nüüd Hyperthreadingu sisse ja lasin uuesti stresstesti Coretempid järgnevad - 77, 72, 71, 68, package 77. Enne poleks ma seda teha saanud, 95 kandis olevad tempid ei ole mulle väga mugavad icon_biggrin.gif
Nii palju võin veel öelda, et need oc tempid on paremad kui mu kunagised load tempid ilma oc'ta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 10.01.2017 00:34:39 vasta tsitaadiga

Sants5, no oleks madalamad kui oma voldid sinna 1.35x kanti paneksid.
Imelik,et sa jooksutad 4.6'te 1.4'ga kui mul 4.8 stable 1.365'ega

Keegi pärnus ka seda teenust pakub?

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 10.01.2017 00:36:01 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Sants5, no oleks madalamad kui oma voldid sinna 1.35x kanti paneksid.
Imelik,et sa jooksutad 4.6'te 1.4'ga kui mul 4.8 stable 1.365'ega

Keegi pärnus ka seda teenust pakub?


Jooksutaks hea meelega madalamalt kui ta stabiilne ka oleks, 1.344v on mul 4.5ghz sealt edasi peab juba päris mõnusalt volti tõstma. Oleks mul vee all siis võiks 4.7 ka proovida. Silicon lottery at it's finest
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 10.01.2017 00:37:17 vasta tsitaadiga

Sants5, No kurat.. see natuke jama tõesti icon_sad.gif

Endal h100i v2 jahutab aga ju mul siis joppas cpu'ga. Dreamloveri käest soetasin icon_lol.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 10.01.2017 12:15:11 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Sants5, No kurat.. see natuke jama tõesti icon_sad.gif

Endal h100i v2 jahutab aga ju mul siis joppas cpu'ga. Dreamloveri käest soetasin icon_lol.gif

Ma juba mõtlesin et vahetan prose ära, aga pärast saan veel hullema icon_lol.gif icon_lol.gif et käib vast see praegune ka.

Edit: Lasin pulli pärast Stock voltage (1.2v) ja stock clockiga ühe ringi. Ma sain Kraken x61 cooleriga samasse auku tempid kunagi kui nüüd mingi 4-heatpipe aircooleriga, pmst suure hyper 212 evoga icon_lol.gif icon_lol.gif Uusim Prime95 tõmbas 20w prosest rohkem ja ajas tempid 62 kanti
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.