Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Garmin Nüvi 2589LMT valetoitejuhe, rebootimine, puudulik liiklusinfo märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Närvihaige
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2019




sõnum 18.12.2019 16:17:48 Garmin Nüvi 2589LMT valetoitejuhe, rebootimine, puudulik liiklusinfo vasta tsitaadiga

Tere! Enne kui taaskord Garmini esinduse poole pöördun e-maili teel, proovin, kas siin on mõni asjatundja, kes on probleemiga veidi tuttav. Ma ei taha uskuda, et olen ainus õnnetu, keda selline jura kimbutab. Nimelt oman Nüvi 2589LMT. Ostes olin õnnelik ja väga rahul, geps töötas laitmatult üle pooleteise aasta. Nii kui garantii hakkas läbi saama, siis hakkas igasugune jama pihta. Olen kaua endasse hoidnud, aga enam ei jaksa.

Esiteks hakkas geps mulle väitma, et toitekaabel ei ühildu seadmega. Üle pooleteise aasta ei olnud sellist teadet ja nüüd järsku ei ühildu?? Ja see tekst on koguaeg üle ekraani. Panen kinni ja kohe ilmub taas tagasi. Ühesõnaga muud pilti vahepeal gepsul ei näegi. Kasutan siiani originaaljuhet. Ostsin veel ilmaasjata uue kaabli, arvates, et ehk on vanem kaabel kuskilt kannatada saanud. Nii kui uue kaabli sain kasutusele võetud, tuli sama tekst, et ei ühildu seadmega ja nüüd see seisab kasutult kuskil sahtlipõhjas.

Teiseks geps hakkab lihtsalt rebootima ja seda ta võib teha vahel tunde järjest. Lülitab välja, hakkab taas pilti ette võtma, tekib korraks mustvalge ruudustik, lülitab jälle välja, hakkab uuesti pilti ette võrma, tuleb garmin express logo ette, lülitab jälle välja jne jne. Lihtsalt plingib omaette ja nõmetseb kuni ühekorra pildi jälle jäädavalt ette võtab mõneks ajaks. Vahel ilmub veel teade, et seadmesse installiti midagi. Vahel ei ole mingit teadet. Mainin, et varem pooleteise aasta jooksul ei lülitanud geps kordagi ise niimoodi välja ega ei jäänud rebootima. Ainult ülekuumenemise tõttu palava ilmaga on paar korda välja lülitanud ja siis tuli selle kohta ka vastav hoiatav tekst.

Samuti esineb viimasel ajal gepsu sisselülitades sellist asja, et pilt kiilub lihtsalt kinni, kuskile vajutamine ei toimi, aitab ainult restardi tegemine.


Kolmandaks... Enam ei tööta liiklusteabe kuvamine. See on seotud ilmselt sellega kuna mu geps väidab, et toitekaabel ei ühildu seadmega. Varem nägin teeremontidest hoiatusi. Kõik oli kaardile kuvatud. Allnurgas oli tekst- Ees pool pole hullu liiklust. Nüüd näeb ainult teksti, et otsib midagi ja aega võib mitu minutit kuluda vms. Garmini esindus muidugi väitis mulle juba korra, et see geps ei toetagi peagi liiklust näitama ja kaabli kohta ei osatud muffigi öelda. Huvitav, kes siin loll on või nägin ma varasemaid asju tõesti unes? Samuti kui ma kuskilt kaugemalt hakkasin kodu poole sõitma, siis gepsu ülaserva ilmus automaatselt kaugus kodunt. Oli huvitav ja tore kui geps minuga sedasi suhtles. Muidugi sellist asja ma ka enam ei näe.

Kummaliselt palju vigu peale garantiiaja lõppu. Igaksjuhuks rõhutan veel, et üle pooleteise aasta ei esinenud ühte, teist ega kolmandat viga. Geps töötas laitmatult. Ma pole ka seda sorti inimene, kes jõuaks igal aastal kogu oma elektroonika ja tehnika muudkui välja vahetada. Olen regulaarselt ja rohkemgi veel garminexpressis uuendusi teinud. Tegin eilegi, aga absoluutselt ei mõju ühelegi veale. Võibolla rebootimist oli täna vähem, ei mäleta enam, sest see aparaat on hinge nii täis teinud. Ei tea kuhu neid gepse remonti peab viima. Samas kui juhtnöörid oleks olemas, siis saaksin ise ka asja korda teha. Ei tea ainult mis see veapõhjus on ja kas sellele üldse ravi leidub.

Kas keegi on selliste probleemidega kokku puutunud? On kellelgi mingeid mõtteid sellise asja kohta? Kas ma pean seadme viima Garmini esindusse remonti kui veale muudmoodi lahendust ei leia? Loodan, et ma postitan teema õigesse kohta. Mul kiilus mõte kinni nüüd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prii
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2005




sõnum 19.12.2019 00:46:24 vasta tsitaadiga

Üks võimalus, et seadme aku on ära surnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2019 13:14:09 vasta tsitaadiga

Või siis on aku paistes. Kui võimalik, kruvi lahti ja vaata sisse. Garantiid nagunii vist pole, kui õigesti aru sain?
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2019 13:17:11 vasta tsitaadiga

aku
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Garmin Nüvi 2589LMT valetoitejuhe, rebootimine, puudulik liiklusinfo
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.