Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa ostab Starmani Eesti äritegevuse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 13.12.2016 20:18:25 vasta tsitaadiga

pigem ikka õnne soovida!

Starmanis on tulemas kõvem optika ehitamine oma EPON võrgu jaoks.
http://album.hv.ee/failid/Starman_fiber_project_060616.pdf

Ideaalis võiks asi tulevikus olla nii, et igast Elisa tj seadmekonteinerist saaks starmani EPON võrguga liituda. See annaks juba ESTWIN-le ka mõtte.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 20:47:33 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Suurepärane, nüüd vähemalt tõsine konkurent Teliale kes hakkab pakkuma nii kaabli kui õhuteenust koos, tavakliendile.
Kui nende fiiber ka levima rohkem hakkab siis jällegi hea kõikjal teenuseid saada ning alternatiiv hoiab teenuste hinnad madalal.

... ma ei saa su optimismist aru icon_rolleyes.gif värvitakse plank üle, plangu taga aga läheb kõik vana-viisi edasi, Elisa saab lihtsalt ennast suurema ja rõõsamana näidata ja üks konkurent jälle vähem ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 21:08:39 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

TELE2 ka pakkus mingit telepildi varianti lisaks mobiilsidele?
Enne kaabelvõrgu müümist starmanile kunagi omas jah.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 21:15:32 vasta tsitaadiga

Eks see meile kui teenuse tarbijale tuleb kasuks. Konkurents turul ju suureneb.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 14.12.2016 00:29:24 vasta tsitaadiga

mis valemi järgi see suureneb
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 14.12.2016 09:22:45 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Eks see meile kui teenuse tarbijale tuleb kasuks. Konkurents turul ju suureneb.


STV on ainuke kes reaalset konkurentsi pakub. Starman on ju nii kaelani võlgades + meeletu reklaamikulu, et nemad küll mingit moodi hinda soodsamaks ei suuda teha. Mõtlevad ainult mingeid pseudo-teenuseid välja, et saaks ainult hinnatõusu õigustada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.12.2016 12:46:27 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Pätu kirjutas:
Eks see meile kui teenuse tarbijale tuleb kasuks. Konkurents turul ju suureneb.


STV on ainuke kes reaalset konkurentsi pakub. Starman on ju nii kaelani võlgades + meeletu reklaamikulu, et nemad küll mingit moodi hinda soodsamaks ei suuda teha. Mõtlevad ainult mingeid pseudo-teenuseid välja, et saaks ainult hinnatõusu õigustada.

Starmani kasum oli 17 miljonit + Elisa 20 kanti.
Seega saab investeerimisvõimekuselt kokku ~poole Telia, mis on juba väga hea. Samas Telia selgelt kogub raha ja maksab selle omanikule välja. 2015 kasum maksti täies ulatuse välja...52 miljonit icon_confused.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2016 14:15:54 vasta tsitaadiga

"Elisa ostab Starmani", no ok... Starmani netiteenust õhu kaudu (mobiilne net) pakub aga selle aasta kevadest Tele2 (sinnamaani Elisa). Mis seosed seda arvestades arenema võiks hakata? Hakkab Elisa uuesti seda teenust (mobiilset) pakkuma? Elisa ja Tele2 hakkavad mingil moel koostööd tegema? Jmt...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.12.2016 01:35:02 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp kirjutas:
Suurepärane, nüüd vähemalt tõsine konkurent Teliale kes hakkab pakkuma nii kaabli kui õhuteenust koos, tavakliendile.
Kui nende fiiber ka levima rohkem hakkab siis jällegi hea kõikjal teenuseid saada ning alternatiiv hoiab teenuste hinnad madalal.

... ma ei saa su optimismist aru icon_rolleyes.gif värvitakse plank üle, plangu taga aga läheb kõik vana-viisi edasi, Elisa saab lihtsalt ennast suurema ja rõõsamana näidata ja üks konkurent jälle vähem ...

Millega need Elisa ja Starman siis siiani omavahel konkureerisid? Huvipärst küsin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2016 17:19:09 vasta tsitaadiga

Konkurent kirjutab: http://uudised.err.ee/v/majandus/ae3b4445-b77c-4ed3-bab5-dcaedd11e227/tele2-juht-starmani-muugist-tekib-voimalus-varjatud-hinnatousuks

tsitaat:
Kui konkurentsiamet Elisale Starmani ostuks kinnituse annab, siis on Elisal ja Telial nii mobiilside kui interneti püsiühenduse valdkonnas turuosa kahepeale kokku 73 protsenti ning teleteenuste pakkumises 70 protsenti. Konkurendist Tele2 hinnangul on tekkiv olukord klientidele pigem kahjulik, sest annab võimaluse varjatud hinnatõusuks.
Tele2 tegevjuht Argo Virkebau ütles Starmani ostu kommenteerides ERRi portaalile, et Eesti ärimehed tegid geniaalse tehingu, teenides kasumit osaluse müügist, mis ei kuulunud isegi neile.

"Tele2 äri see ühinemine ei mõjuta, kuna uusi tehnoloogilisi lahendusi selle tehinguga Eesti turule ei teki. Võrkude arv kahe firma ühinemise tõttu pigem väheneb, mis teeb turul konkureerimise lihtsamaks. Samuti väheneb Eesti tarbija jaoks valik näiteks mobiilside interneti teenusepakkujate osas," lausus ta.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2016 17:21:38 vasta tsitaadiga

Eks nutt ja hala, sest selgelt tegu kõige nõrgemaga nüüd. Lisaks peavad hinnastusmudeli taas soodsaks laksma icon_wink.gif
Uued paketid seda enam polnud.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2016 17:31:18 vasta tsitaadiga

STV turuosa on palju, 20%?
Ostku siis see ära icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2016 17:41:17 vasta tsitaadiga

Tallinnas ehk jah. Samas tele2 jaoks tähendaks see ilmselt kogu Eestis teenitud kasumi kulutamist.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 19.12.2016 20:57:48 vasta tsitaadiga

Misasja ta selle "väheneb valik mobiilside interneti teenusepakkujate osas." lausega mõtleb? Mobiilset interneti on pakkunud siiani Elisa, Tele2 ja Telia. Endiselt pakub Elisa, Tele2 ja Telia. Et siis see, et starman tele2-e sime ruuterisse topib teeb Starmanist kohe mobiilside interneti teenusepakkuja?

A no tal pole midagi muud teha kui jonnida. Ja mismoodi on varjatud hinnatõusu võimalus nüüd järsku suurem? Elisal ja Telial oli ka mobiilside osas turuosa kahepeale kokku sarnases summas juba enne seda ostu. Samahästi oleks võind pasundada ju EMT ja Elioni kokku ronimisel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.12.2016 23:40:10 vasta tsitaadiga

See lõik mingi "leelo"
Eks hala ongi ilmselt midagi sellist, et Starman enam ei kasuta neid. Teatud piirkondades aitas see ikka mahtu kasvatada ja lisakopikat saada.
nn. jagatud müügitöö.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2016 11:01:05 vasta tsitaadiga

pätid ja vargad on minu kommentaar äritegevusele, kus minu kui kliendi käest võetakse raha nii, et näiteks teenusepakkuja-kliendi vahelist lepingut muudetakse ühepoolselt ehk mulle teatatakse lihtsalt "me muutsime teenustasu, siin on arve, hakka maksma". see on aga vaid jäämäe tipp, kui sellest veel vähe on siis järgmise sammuna muudetakse teenustasu lausa nii, et mulle isegi ei teatata uuest (otseloomulikult SUUREMAST) teenustasust kopp.gif ja lihtsalt esitatakse arveid.

ses suhtes mind väga ei huvita, mida keegi hinnavaatleja peab emotsionaalseks või meelevaldseks, ma olen ise mingitlaadi äritegevusega tegelenud suure osa oma elust ja natuke nagu tean, mis on eetiline ja mis mitte. aga noh, nii mõnigi asi selle "firma" puhul on lausa straight out illegaalne! ja oleks see siis nii, et mina olen "mingil teadmata põhjusel" see üks 100000st õnnetust kliendist, kelle puhul kuidagi "kogemata" nii on läinud. isegi elisas töötavad inimesed ise on kommenteerinud, et selle asutuse skeemid ja raha teenimise viisid on tihtipeale ikka väga kahtlased thumbs_down.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2016 11:05:04 vasta tsitaadiga

Alati antakse võimalus lepingust taganeda. Iga hinnatõusuga on juba arvestatud osa klientide "kolimisega".
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.12.2016 11:20:32 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
pätid ja vargad on minu kommentaar äritegevusele, kus minu kui kliendi käest võetakse raha nii, et näiteks teenusepakkuja-kliendi vahelist lepingut muudetakse ühepoolselt ehk mulle teatatakse lihtsalt "me muutsime teenustasu, siin on arve, hakka maksma". see on aga vaid jäämäe tipp, kui sellest veel vähe on siis järgmise sammuna muudetakse teenustasu lausa nii, et mulle isegi ei teatata uuest (otseloomulikult SUUREMAST) teenustasust kopp.gif ja lihtsalt esitatakse arveid.

ses suhtes mind väga ei huvita, mida keegi hinnavaatleja peab emotsionaalseks või meelevaldseks, ma olen ise mingitlaadi äritegevusega tegelenud suure osa oma elust ja natuke nagu tean, mis on eetiline ja mis mitte. aga noh, nii mõnigi asi selle "firma" puhul on lausa straight out illegaalne! ja oleks see siis nii, et mina olen "mingil teadmata põhjusel" see üks 100000st õnnetust kliendist, kelle puhul kuidagi "kogemata" nii on läinud. isegi elisas töötavad inimesed ise on kommenteerinud, et selle asutuse skeemid ja raha teenimise viisid on tihtipeale ikka väga kahtlased thumbs_down.gif

Üldiselt nii emotsionaalne lähenemine annab sulle 2X soodsamad tingimused kui varem icon_lol.gif
Tegelikult Elisat ei tea (on üks leping ja seda lihtsalt ise muutnud), aga tele2 tõmbas lahkumise jutu peale kõik korrad tagasi.

Esindusi ei soovita ühelgi(teatud mööndustega Telia) - seal robotid tööl. Võid ainult rohkem vihastada.
Telia puhul on muidugi esmased kliendihaldurid ka sellised, et jookse vastu seina icon_razz.gif

Eks kui kriitiline teenus ja teised sama kvaliteeti ei paku on raske ka muutma hakata.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2016 11:31:39 vasta tsitaadiga

See on ju tore, et "iga hinnatõusuga antakse võimalus taganeda" ainult, et natuke aega on juba "hinnatõusuga" arveid esitatud, ja tänu autoülekandele on papp maha läinud. Samuti siis kui sa avastad, et OHHOO täiesti lambist on kahepoolselt kokkulepitud paketi kuutasu jälle tõstetud ja ütled, et this is bullshit, ma lahkun lahkesti teie juurest, pead sa ju ikka toredasti maksma kinni ka need juba "väljastatud" arved. Iseenesest mingid soodsamad tingimused mind ei huvitagi, tahan osta sellist teenust, sellise hinnaga nagu on kokku lepitud - ja ma EI TAHA saada suvalisi pealesurutud teenusemuutusi, veel vähem aga lihtsalt niisama pulli pärast pügada. Kui teenusepakkuja ei taha mulle enam kord kokkulepitud hinnaga mingil põhjusel mingit teenust osutada siis võtku ühendust ja öeldu otse välja, et nüüd on nii, et me tõstame hinda...kas tuled kaasa või ei?!

Lisaks kõigele arvab elisa, et neil on õigus nõuda raha perioodi eest, millal nad on mulle teenused kinni keeranud ja sellest mind veel selgelt ise teavitanud, et "NÜÜD ME KEERASIME SUL TEENUSE KINNI". Ühesõnaga tänase päeva seisuga on olukord selline, et mina kasutasin nende teenuseid täpselt niikaua kuni avastasin selle jura, viimast arvet keeldusin esialgu maksmast, mispeale pandi teenused kinni. Mina üritasin kirjavahetuses nende äriliste otsuste osas selgust saada ja seda saamata vahetasin lõpuks teenusepakkujat, maksin lõpuks isegi viimase arve ära (mis oli tegelikult täiesti laest võetud summas ja ilma igasuguse minupoolse acceptita otsast lõpuni!), mille eest mulle veel vähemalt teenuseid osutati. Kokkuvõttes usub aga elisa, et MINA olen neile veel võlgu ka ja üritab inkasso kaudu sisse nõuda mingi ~15 eurot, nüüd siis koos inkasso teenustasuga umbes 50 kokku icon_lol.gif thumbs_up.gif

Kusjuures eelnevalt kirjeldatud trikitamised on vaid üks osa elisa petuskeemidest, millega nad euro või paari kaupa kuus oma klientide tagant varastavad.

Igasugused letiteenindused ja selle klaliteet on eraldi teema ja mind üldiselt eriti ei huvita, käin kõikvõimalikes esindustes nii vähe kui võimalik. Samas oli viimatine kogemus telia esinduses just pigem väga positiivne, seda küll ilmselt pigem konkreetse teenindaja kompetentsuse tõttu...aga see selleks.

Olles kaudselt ka starmani klient, tuleb äkki siis varsti ka see telia vastu vahetada, kui varastamise mood sinnagi üle kandub thumbs_down.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2016 11:42:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See on ju tore, et "iga hinnatõusuga antakse võimalus taganeda" ainult, et natuke aega on juba "hinnatõusuga" arveid esitatud, ja tänu autoülekandele on papp maha läinud. Samuti siis kui sa avastad, et OHHOO täiesti lambist on kahepoolselt kokkulepitud paketi kuutasu jälle tõstetud ja ütled, et this is bullshit, ma lahkun lahkesti teie juurest, pead sa ju ikka toredasti maksma kinni ka need juba "väljastatud" arved. Iseenesest mingid soodsamad tingimused mind ei huvitagi, tahan osta sellist teenust, sellise hinnaga nagu on kokku lepitud - ja ma EI TAHA saada suvalisi pealesurutud teenusemuutusi, veel vähem aga lihtsalt niisama pulli pärast pügada. Kui teenusepakkuja ei taha mulle enam kord kokkulepitud hinnaga mingil põhjusel mingit teenust osutada siis võtku ühendust ja öeldu otse välja, et nüüd on nii, et me tõstame hinda...kas tuled kaasa või ei?!

No esiteks on see sinu viga, et sa arveid ei vaata ja lased automaagiliselt raha neile saata.
Teiseks, kui nii näkku pannakse, siis oleks ehk hea teenusepakkujat vahetada.
Mul pole elion, emt kordagi mingit bs arvet saatnud, kuumaksed on koguaeg samad olnud, varjatult ei väänata sentigi otsa.
viimaste aastata ainuke hinnatõus on olnud 2€, vana nuti "tasuta" järelvaatamise eest. Samas see oli juba a la pool aastat ette teada.
Mobilset osa pole kunagi keegi puutunud.

Ei saa aru, et milleks kasutada teenust, mis alati vihale ajab ja üritab sind tillist tõmmata. Hääleta jalgadega ja tõmba jehhat icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.12.2016 12:02:47 vasta tsitaadiga

Eks kui SMS-ga teadet hinnatõusust ei tule ei tea keegi. Telia saatis e-kirjaga tööl leidsin 2tk spämmist ja kolmanda ajal hakkasin uurima, et miks plaan pakett jõuaga muuta.
Ehk trikitavad kõik...lihtsalt teinekord tasub rohkem jälgida. Nad tahavad sulle ju parimat teenust pakkuda - nagu mulle öeldi kui tele2 sõimasin teema pärast, et hind tõusis teatamata (muidugi oli teade arve lõpus, aga mul ju otsekorraldus) icon_mad.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2016 13:06:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Konkurent kirjutab: http://uudised.err.ee/v/majandus/ae3b4445-b77c-4ed3-bab5-dcaedd11e227/tele2-juht-starmani-muugist-tekib-voimalus-varjatud-hinnatousuks


kas tõesti on elisal 40% püsiühendusi? rohkem kui telial? elisal ei paku erakliendile mitte midagi.
igal ettevõttel on vist 4 lepingut

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.12.2016 13:27:34 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Tanel kirjutas:
Konkurent kirjutab: http://uudised.err.ee/v/majandus/ae3b4445-b77c-4ed3-bab5-dcaedd11e227/tele2-juht-starmani-muugist-tekib-voimalus-varjatud-hinnatousuks


kas tõesti on elisal 40% püsiühendusi? rohkem kui telial? elisal ei paku erakliendile mitte midagi.
igal ettevõttel on vist 4 lepingut


Ma arvan, et seal on mitte ainult üks trükiviga sees, see selleks.
Starman näiteks pole ka oma digitelevisiooni turu andmeid värskendanud, jah, 35% võib mõlemal see turuosa olla aga televisiooni klientide arvuga astus Telia just nüüd sügisel Starmani varvastele.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.12.2016 20:15:55 vasta tsitaadiga

Wiltz, see, et sina lepingu ja teenuse kasutamise tingimusi ei loe või nendest aru ei saa, ei tähenda, et iga liigutus on petuskeem. Aga keegi ei keela chemtraili maailmas.elada...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2016 10:54:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Wiltz, see, et sina lepingu ja teenuse kasutamise tingimusi ei loe või nendest aru ei saa, ei tähenda, et iga liigutus on petuskeem. Aga keegi ei keela chemtraili maailmas.elada...


Petuskeem ei ole, JOKK on.
Arvestades, et muu maailm enamasti asetab kliendi rahulolu esimesele kohale, kuna mõistab, et see on kriitiline edutegur, tundub kummaline selline tegevus.

Aga on see siis meie ida-euroopa eripära või turu väiksus, mis sunnib nii klienti pigistama, mingil põhjusel siin on asjad teisiti - normaalseks seda pidada ei saa, isegi kui juriidiliselt on kõik korrektne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elisa ostab Starmani Eesti äritegevuse mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.