Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Light Up Estonia e. Jõulutuled märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tarko
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2002




sõnum 09.12.2016 01:39:01 Light Up Estonia e. Jõulutuled vasta tsitaadiga

Hei!

Niisiis. Rohkelt pilte mul seadistusest pole, kuid loodan, et saab ka kunagi keegi teine Eestit valgustada. Kui huvi suur siis saan panna ka mõne pildi.

Kus asub: Põlvamaa, Magari küla.
Mis sagedusel kuulata: 106.6 MHz

Kuna alusatasin?
See on mul esimene aasta tulla välja pixlitega. Esimese tellimuse tegin selle (2016) aasta veebruaris.

Mida kasutan?
Ledid: Ledideks kasutusel ws2811 ja 12v. Kasutusel 50 node string, kui ka led strip 5m 60 ip67. Led-e kasutusel ~15 000 tk. Mõni veel seisab ja ootab oma kohta. Mõni läheb kohe kohe välja icon_razz.gif
Kontroller: 3x PixLite 16 MkII. Ostetud Austraaliast pre-orderina. Oli tunduvalt soodsam tollal. Kaalusin ka E682 ostsmist, kuid saadavus kõhna ja saatmine kallis. Ei kahetse ostu
Juhtmed: Nii oomipoest, kui ka eesti ehituspoed. ~3km veetud
Mis juhib: 1x Raspberry pi 3. Ostetud siitsamast foorumist.
Ruuter: 1x Linksys wrt54gl
FM transmitter: Ostetud hiinast. Kasutab 12v seega thumbs_up.gif
Toide: 3x 300w 12v.
Tarkvara: Raspberry Pi-d juhib Falcon FPP. Muusika ja ajastused seadistan arvutiga. Tarkvaraks Xlights.
Kaua show kestab: Hetkel u. 16-08:00.
Mida näitan: Hetkel 3 lugu näitamiseks "valmis". 1 loo tegemiseks läheb ~12h. Kuna hetkel led-e vähem siis saab kiiremini.


Vahelduseks mõni video. Pean veidi kaamerat näputama. Kvaliteet veidi nigel, kuid live on parem.

Custom icicles test.
Antud videol pmst. juhtseade. Sisaldab nii ruuterit, fm saatjat, raspberry pi, kontrollerit ja ka toidet

Link


Custom kuusepuu test:
Kuusepuu ise 3m pikk, 14 rida led-e ja 180ˇ, kuna see ju show

Link


Live:
Muusika lisatud hiljem. Heli võib jääda veidi maha.

Link


Link


Ja arvutist. Pole jõudnud veel live teha.

Link


Probleemid:
1. Koer näris mõned led ribad kuusel ära. Hetkel parandatud. Koera närimisele lahendus leitud. Hetkel ajutine. Tuleb elektriaeda ka kuusk sisse panna.

Link

2. Üks kontrolleritest andis saba. Nimelt kontroller ei suhelnud lan ühendusega. Ei suutnud tarkvara uuendada ega ka kuidagi ligi pääseda. Sai suheldud tootja klienditoega, kuid võite ise arvata, mis nende lahendus oli.. icon_biggrin.gif . Kuna austraalia kaugel ja kohe kuidagi polnud huvi seadet tagasi saata. Tuli olukord oma kätesse võtta. Milles oli probleem? Cpu kiip. Sai kiip maha võetud ja tagasi joodetud. Probleem oli sellega ka lahendatud. Isegi klienditugi imestas icon_lol.gif .

Mis järgmiseks aastaks?
Päris palju plaane on. Eks üllatan

Huvi algas siit:

Link


Link


Kas keegi teab, kust oleks võimalik saada HDPE toru?

Kellel võimalus siis tulge vaatama.
Kes lähemalt vaadata soovib siis PS.

Küsimused on alati oodatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 10.12.2016 19:38:01 vasta tsitaadiga

Olen neid youtube videosi isegi vaadanud, sinu toodud videode (välismaa omad) näited on ikka päris hullu ja keerulise skeemiga. Igatahes, äge ettevõtmine, kui elaksid lähemal, vaataks isegi.

Mis mulle endale rohkem meeldiks, mida sa nii hästi ei olnud realiseerinud, on see, et pea iga kuuldav heli oleks visuaalselt nähtav, nii muutub kogu kompositsioon (heli+led) palju võimsamaks. Aga ega alguses ei saagi asja liiga keeruliselt teha. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarko
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2002




sõnum 10.12.2016 21:30:52 vasta tsitaadiga

Olen sellele probleemile rohkem pühendunud viimases loos. Pole veel videot jõudnud teha, kuna täna lisasin paar kuuske juurde ja toide jääb lahjaks. Kuna see on mul ka esimene aasta siis vôtan rahulikumalt. Uuel aastal püüan lisada väiksemaid detaile siis on nendega hea välja tuua väiksemaid heli muutusi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Light Up Estonia e. Jõulutuled
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.