Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SATA - eSATA üleminek märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rye
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2016




sõnum 04.12.2016 00:57:48 SATA - eSATA üleminek vasta tsitaadiga

Ehitan vanast läpakast NAS seadet ja läpakaga oleks vaja ühendada 8TB SATA ketas, USB ei sobi.
Mõte siis selline, et panen 8TB ketta esata pordiga kettakasti ning viskan läpakast optilise draivi välja.
Ühendan oprilise slim SATA pordist ülemineku kaabliga välise kettakasti eSATA porti.
Kahjuks aga on kõik kaablid, mis olen eestist või euroopast leidnud vale sooga SATA pistikuga.
Vaja oleks sellist 7-pin kaablit mis läheb läpaka küljes oleva slimline optilise draivi pesasse ja teine ots siis tavaline esata.
Probleemiks on see, et kõik kaablid mis leidnud olen on valepidi sata otsaga, nagu näiteks sellel on valepidi sata ots:
https://www.photopoint.ee/kaablid/525399-gembird-cable-esata-m-sata-f-10m
Kas on mõni mõte kuidas saaksin 8TB ketta läpaka külge?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.12.2016 11:00:01 vasta tsitaadiga

need " vaheraamid" mis käivad optilise asemele millesse omakorda käib 2,5" ketas, peaks sisaldama õiget sata porti. sellest saad sata -Esata emase teha, sinna läheb kettast tulev esata. mul on kuskil mingi emaplaadiga tulnud sata-esata bracket vedelemas, kui mujalt saama ei peaks. selle vaheraami pead ise soetama ja selle modi tegema, et kaabel välja mahuks.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.12.2016 11:59:30 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
need " vaheraamid" mis käivad optilise asemele millesse omakorda käib 2,5" ketas, peaks sisaldama õiget sata porti. sellest saad sata -Esata emase teha, sinna läheb kettast tulev esata. mul on kuskil mingi emaplaadiga tulnud sata-esata bracket vedelemas, kui mujalt saama ei peaks. selle vaheraami pead ise soetama ja selle modi tegema, et kaabel välja mahuks.

Ja unustasid väikse asja - paljudel vanematel läpparitel on see DVD-pesa kiirusega endiselt SATA I kiirusega ning on olemas isendeid kus see on tegelikult konverter SATA to PATA. icon_cool.gif

Ja nüüd - kui vaatad, on tegu 8TB kettaga ja mina küll ei taha "piinelda" olukorras kus 8TB ketas on ühendatud SATA I külge.... beer_yum.gif
----------------------
PS: Mul on endal täiesi olemas vanem läppar kus on olemas ka ESATA ja selle kiirus, juba väheke suuremate mahtude korral, on ikka nii neetult aeglane, et infoliiklus kestab tihti tunde. Praegu just keritakse mahtu 20GB - kümned tuhanded pisifailid - ja see tegevus kestab kokku kusagil 1,5 tundi.

ESATA pärineb ikkagi aegadest kus mahud olid kordi, tihti isegi kümneid kordi väiksemad kui need on tänapäeval. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.12.2016 12:16:37 vasta tsitaadiga

tahanteada, see pole minu asi mõelda. antud juhul on teemaalgataja selle küsimuse ilmselt enda jaoks lahendanud. küsimus oli: kas saab ühendada? ma vastasin: saaks. mina teeks selle 8tb massiivi rj45 peale. mingite masinatega seal vahel keberneerida on mõttetu. lisaks on see vana läpakas suurem kui mingi mITX.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2016 21:22:41 vasta tsitaadiga

Mõtleks ta siis õiges suunas vähemalt.
Sata I pole keerleva ketta kohta mingitkimoodi halb. Sata I lubab läbilaset 150MB/s, keerlev ketas sellest naljalt kiirem ei ole, kui siis ainult ketta algusosas. Ühesõnaga Sata I ja keerlev ketas sobivad tänapäevani nagu sukk ja saabas.
Pudelikael tekib NAS puhul võguühendusse. 1Gbit võrk laseb läbi ütleme 110MB/s ja seni kuni sa sellest piirangust üle ei saa, puudub ka igasugune vajadus mõelda kiirema ketta või kiirema kettaühenduse peale. Isegi Pata oleks seega täitsa ok!
Teemaalgatajal on õigus usb osas, Usb2 läbilase on on 35MB/s, ühesõnaga ainult kolmandik sellest mis muidu võimalik oleks. Ja kust sa läpakale ikka usb3 sebid...

Samuti pole eSata mingi eraldi imeloom Sata kõrval, tegemist on täpselt sama protokolliga täpselt sama kiibi otsas, erinevus seisneb pistikus ja kui sul hästi läheb, siis paremas kaablis ja signaalis. Seega, kui praktikas ka mingi erinevus on, siis eSata kasuks. Aga kui sa suudad kurta, et vanem läpakas kopeerib kümneid tuhandeid pisifaile üliaeglaselt, ja ajad seda eSata kiiruse selga, siis minu teada sa nii loll ei ole, ühesõnaga, üritad kedagi teist lolliks teha. Aeg maha!

Aga valesooline sata ots võib vabalt olla mingi sata/sas küsimus, seal on võimalus et teed kaablipistikule sisselõike et külge läheks ja äkki töötab.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rye
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2016




sõnum 05.12.2016 00:22:25 vasta tsitaadiga

Esiteks tänud kaasa mõtlemast. Optilise draivi asmele mõeldud kõvaketta caddy oleks lahendus.
Kõige odavam, mille leidsin on osta.ee: https://osta-ee.postimees.ee/12-7mm-hdd-caddy-adapter-teise-2-5-sata-hdd-lisamiseks-85824194.html?_src=search
Sinna tuleks juurde osta sata pikenduskaabel, näiteks see: https://www.photopoint.ee/komponendid/569316-sata-andmeside-toide-pikenduskaabel-05m
Kuna läpakas suurt ketast ei toida, siis toiteotsad lõikaksin lahti ja annaks juba olemasolevast toiteplokist 5v ja 12V kõvakettale eraldi peale.
Krt miks küll optilise slimline sata drive teisesooline on kui kõvaketas.
15 EUR caddy pistiku eest nats kallis - ega keegi kuskilt odavamalt anda ei raatsi? Võib olla suvalise kujuga vaja ainult pistikut selle seest.

Teiseks läpakast - see on ca 5 aastat vana Fujitsu Lifebook 2.gen i5 prosaga, tüübiks SH531.
Intel Corporation HM65 express chipset family LPC controller -> Intel Corporation Cougar Point 6 poert SATA AHCI controller.
Ma ise arvan küll, et 6st pordist üks on kõvaketas ja teine optilisele draivile -> ehk siis pakun, et mõlemad on sama controlleri küljest.
Aga mure on tõesti selles, et kas see controller 8TB ketast üldse tunnistab? Vahet pole kas siis kõvaketta pordi küljes, või optilise küljes.
Tellisin photopointist selle kaabli ära, siis saan seda 8TB ketast esialgu kõvketta pordi küljes proovida. Kui töötab, siis ilmselt ostan ka caddy.

USB-d ei taha kiiruse pärast ja veel sellepärast, et S.M.A.R.T. info läheb kaduma, mis on NAS puhul minu jaoks oluline. Minu meelest ka minu NAS tarkvara (Synology/Xpenology) ei tunnista USB ketast.

Tänud kaasa mõtlemast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.12.2016 04:58:50 vasta tsitaadiga

rye, Osad SATA kontrollerid polnud vist võimelised S.M.A.R.T infot edastama (pole kindel).
Tuleks vaadata veel ,et kasutatav tarkvara toetab emaplaadi SATA kontrollerit ja kui välises kettakastis on lisaks oma kontroller olemas siis samamoodi selle tugi vajalik.
Siin näiteks Hard Disk Sentinel toetatud asjad http://www.hdsentinel.com/compatibility.php
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.12.2016 11:00:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:


USB-d ei taha kiiruse pärast ja veel sellepärast, et S.M.A.R.T. info läheb kaduma

HD Sentinel on seni hakkama saanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2016 13:06:18 vasta tsitaadiga

On täitsa olemas isasest odd satast e-sata'sse, aga otsimine võtab aega.
Kui otsida ei viitsi:

http://www.ebay.com/itm/SATA-to-SATA-2nd-Hard-Drive-HDD-SSD-Caddy-for-ASUS-K55A-A55V-A55VJ-UJ8C0-DVD-ODD-/262504756062?hash=item3d1e80b35e:g:vX4AAOSwiwVWSB5A
+
http://www.ebay.com/itm/Extension-Data-Power-Sync-Adapter-Cable-7P-SATA-Male-to-Female-Cable-High-Speed-/190755519942?hash=item2c69ea3dc6:g:uoEAAOSwpDdVPzwG
+
http://www.ebay.com/itm/SATA-Female-Jack-to-ESATA-Male-Plug-Convert-Convertor-Adapter-Hard-Drive-ag7e-/191532097612?hash=item2c9833e04c:g:UOMAAOSwstxU~Y4n

Need peaks isegi yeint'is olemas olema


Juhin tähelepanu, et esata on kõrgentatud pingenivoodega. On tutikarva jämedune oht, et sata kontra võib maha surra.

Aga miks sa ei kasuta sata laiendkaarti?
pcmcia või expresscard?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 06.12.2016 00:32:55 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
Juhin tähelepanu, et esata on kõrgentatud pingenivoodega. On tutikarva jämedune oht, et sata kontra võib maha surra.

Ohtu ei ole, maksimaalne signaalinivoo (600 mV) on mõlemal sama. eSata ei luba saatjal palju alla max. signaali saata, aga vastuvõtja peab suutma nõrgema signaaliga töötada, kui SATA. https://en.wikipedia.org/wiki/Serial_ATA
Nii saavutatakse kaabli pikkus kuni 2 m.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2017 10:29:10 vasta tsitaadiga

Tere,

Minul hoopis selline küsimus.
Mul on Lenovo T410, mis istub Dockis. Dockis on olemas eSata port. Tahaks sellesse porti ühendada oma välise Usb 3.0 kõvaketta. Miks? Sest hoiaks ülejäänud usb porte üle ning miks mitte just kasutada selleks otstarbeks eSata porti. Otsisin esata male to female usb adapterit, kuid ei leidnud.
Leidsin taolise asjaga ebayst:
link

Aga siit selline küsimus, kas on olemas üldse sellist üleminekut (kaablit) mille ühendan arvutipoole eSata pesasse ja siis teise otsa male usb3.0 otse kõvaketta külge? Või peab ikkagi nende üleminekutega jamama?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2017 10:49:13 vasta tsitaadiga

Vaata korra seda docki pesa lähemalt. Delli dockide eSATA pesad on kahe funktsiooniga - USB või eSATA.
Lenovo kohta ei oska kohe puusalt pakkuda.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2017 09:38:43 vasta tsitaadiga

Jah, aga kas sellist kaablit on olemas eSata to USB 3.0?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2017 11:16:12 vasta tsitaadiga

http://www.newertech.com/products/esatatousb3.php

edasi otsid ise. guuugelmuugel ja ilmselt ali aitavaad sind. iseasi, mis tulemus sellel on.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2017 12:16:14 vasta tsitaadiga

laurx, see Sinu pakutu töötab ka silver88 jaoks "vale pidi" (st. on mõeldud eSATA ketaste ühendamiseks USB pessa).
Hiinlastel on võimekus küll igasuguseid veidraid üleminekuid välja mõelda, aga sellist, mis USB ketta SATA'ks konverdiks ma pole küll kohanud.

silver88, mis sellise tüki kasutamise point oleks? Milleks minna otse kui saab ka ringiga?
Kuna USB jääb arvuti ja ketta vahele nagunii alles, siis kiiremaks ei saa midagi minna (ketas ise on suure tõenäosusega nagunii aeglasem, kui see USB3 kontra suudaks läbi lasta) ja kettast mingit lisainfot välja pigistada ka ei õnnestu.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2017 12:34:26 vasta tsitaadiga

ma paneks selle ketta võrku kuidagi. kas mingi "pi" taha või otse ruuteri külge.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 22.01.2017 13:17:18 vasta tsitaadiga

Väline USB3 viitab, et sul on karbis USB-SATA üleminek. Müüakse karpe ka eSATA-SATA (ja tavaliselt on neil ka lisaks USB ? pistik) ehk pistad oma ketta teise karpi. Ei viitsi Ordi kodulehte kiigata, kuid viimane kord kunagi nad müüsid (USB oli siiski 2). Oluliselt parem võimaluste valik on e-Bay.
Ma ise ei viitsiks olemasolevat USB3 karpi küll ümber vahetada.
Kui aga ketast soovid võrgus nähtavaks teha siis paneksin tavalisse arvutisse SATA liidesesse ja olekski kogu moos. Veidi edevam on kontrolleriga netiliides (näiteks Raspberry aga
WD jt. müüvad kohe valmis karpe) aga hind ? (ülepaisutatud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2017 14:03:33 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
Väline USB3 viitab, et sul on karbis USB-SATA üleminek.

Ei pruugi viidata. Sõltub kettast, kas on mõni brändikas vms. vähetuntum (st selline, kes ise kettaid ei tooda vaid lihtsalt pakendab).
Näiteks WD Passport'ide sees on sellised kettad, kus USB kontra on kohe ketta küljes (st. füüsilist SATA liidest enam ei eksisteeri).
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 22.01.2017 14:07:59 vasta tsitaadiga

Ma olin enne kuulnud karpidet, mi on nii kinni, et karpi lõhkumata sisse ei pääsenud. Aga nüüd õnnestus ühe sellise imeketta pilt ära näha! Jah, kui on selline isend siis soovitaks mitte midagi teha, kasutada edasi vanaviisi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.01.2017 14:14:59 vasta tsitaadiga

b) müüa maha, panna saadud raha juurde ja osta sobilik, mis oskab võrgus olles asju ajada. pole vaja mingit juhet kuskile toppida eriti oludes, kus andmed on vaja varundada läpakalt või muudelt mobiilsetelt seadmetelt.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2017 21:49:44 vasta tsitaadiga

silver88, mis sellise tüki kasutamise point oleks? Milleks minna otse kui saab ka ringiga?
Kuna USB jääb arvuti ja ketta vahele nagunii alles, siis kiiremaks ei saa midagi minna (ketas ise on suure tõenäosusega nagunii aeglasem, kui see USB3 kontra suudaks läbi lasta) ja kettast mingit lisainfot välja pigistada ka ei õnnestu.[/quote]
Nagu eespool mainisin, siis ainult see et hoiaks usb porte üle ning kasutada selleks ettenähtud esata porti. Aga saan aru et sellist otsest kaablit pole olemas.
Kiirus pole esmatähtis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2017 22:50:27 vasta tsitaadiga

silver88 kirjutas:
Nagu eespool mainisin, siis ainult see et hoiaks usb porte üle ning kasutada selleks ettenähtud esata porti. Aga saan aru et sellist otsest kaablit pole olemas.
Kiirus pole esmatähtis.

Ja just selle pärast ma palusingi Sul kontrollida, ega juhuslikult see sama doki küljes olev eSATA pesa samal ajal ka USB'd ei evi. Delli dokkidel on need näiteks kahe funktsiooniga.
Sellisel juhul saaksid ikkagi seda pesa kasutada. Lihtsalt kasutaksid tavalist USB'd.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 28.01.2017 19:04:25 vasta tsitaadiga

Olen ka paaril-kolmel Lenovol kohanud universaalset eSATA/USB-porti, mis peale vaadates tundub olevat tavaline eSATA. Soovitan samuti kontrollida.
Arvutil on user manual selleks, küllap dokil ka.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.01.2017 19:29:29 vasta tsitaadiga

Dogbert, olen aastaid (6+ vähemalt) kasutanud eSATA porti väga edukalt, vana HP Paviljon omas sellist ja praegune Dell omab sellist. Läpaka soetamisel pean selle kombipesa olemasolu oluliseks ostueelistusel.
Spoiler Spoiler Spoiler

Igatahes saab sinna kombipessa ka tavalise USB seadme pista ja töötab. 2,5" HDD töötab selles pesas ilma lisatoiteta ja 3,5" kettakarp vajab välist toidet.

Teemaalgatajale, et sõltub kasutatavast optilise seadme ühenduspistikust, kui on sata liides kasutusel, siis soetad vastava üleminekukaabli. Ma plaadikeerutajale väljastatava toite võimekust ei tea kommenteerida, kas otse toidab 3,5" ketta ära või ei, muidu kasutaks sellist->
Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu sa juba ise ka kirjeldasid, et milline su nägemus asjast on. Kas oled saanud juba proovida ja su läpaka kontroller siis ka toetas 8TB ketast?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2017 19:33:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

plaadikeerutajale väljastatava toite võimekust ei tea kommenteerida, kas otse toidab 3,5" ketta ära või ei,

ei
12V on puudu
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SATA - eSATA üleminek mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.