Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: MSI GTX 1060 Gaming X 3GB märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 14.11.2016 15:45:21 Ülevaade: MSI GTX 1060 Gaming X 3GB vasta tsitaadiga


Kes veel ei tea siis tegin üle mitme mitme aasta ühe korraliku uuenduse oma arvutiga ära ning vana on minemas kohe müüki... siiski vanas arvutis oli mul GTX780Ti mille hind kolinal langemas oli ning, et mitte suurt kaotust võtta suutsin selle maha müüa sellise hinnaga, et sain asemele poest osta ühe korraliku GTX 1060 kaardi.. ning täna selle sama kaardi ülevaate ka teieni toomas olen!

Üldiselt kui võtta siis GTX1060 seeria tundub kõige mõistlikum ost olema hetkel kui vaadata hinna ja kiiruse tase. Ehitus kvaliteet Gaming MSI kaartidel on suurepärane.. ja võrreldes kõige odavamate GTX1060 kaartidega on ta nii 20-30eurot kallim.. kuid see kõik tasub ennast ära sest TwinFrozer VI jahutus süsteem on käed maas üks parimaid mida eales testinud olen, otse out of the box nn jahutuse kohta öeldud.
Jahutus on ÜLIVAIKNE.. jahutuse Torx 2.0 ventilaatorid on samalaadsetest ventilaatoritest ligi 22% efektiivsemad ning töötavad vaid siis kui temperatuur üle 60c läheb... ehk siis enamuse ajast on nad täiesti seismas.. ehk passiivne GTX1060 icon_biggrin.gif
Voolu saab ta ühe 8pinnise pesa kaudu ning SLI tugi kahjuks 1060 kaartidel puudub. Samas jah antud mudeli puhul tuleb ikka ära mainida, et jahutusega on MSI täiesti kümpi tabanud. Lisaks on terve üle videokaardi ka väikene metall bracket, mis katab ka mälud ja niiviisi ka neid tibake jahutamas on ja lisaks sellele on tagapool veel kena backplate, et katta ära tähtsamad jupid kuid samal ajal teeb see kaardi ka kaunimaks.
Üldiselt on tegu vägagi hea kaardiga.. täpsema hinnangu, plussid ja miinused saab video lõpust ning muidugi benchmarkide tulemused ja millise arvutiga neid teen on video keskel olemas icon_smile.gif
Head vaatamist.


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urmas1
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.11.2016 20:25:33 vasta tsitaadiga

Jahutus oli ju ülivaikne ka Geforce 9800GTX kaardil mille ostsin 2008a. Ta oli ka speedstep toega ja internetis surfates ventilaator ei pöörelnud. Aasta tagasi ostetud Geforce 960 on ka täiesti vaikne ja internetis surfates ventilaatorid ei tööta. Jahutus on ülivaikne, internetis surfates ja filme vaadates on Geforce960 jahutus olematu, sest ventilaatorid ei pöörle. The Rise Of Tomb Raider, Doom 4, WRC5, Alien Isolation, GTA5 jne... mängud jooksevad vähemalt full hd kvaliteedis vabalt, 4K monitori mul ei ole.
Lauaarvuti on kuuenda põlvkonna Core i5, 32gb DDR4 mälu, 256gb SSD + 3TB HDD kõvakettad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: MSI GTX 1060 Gaming X 3GB
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.