Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: MSI X99A Godlike Gaming Carbon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.11.2016 00:15:51 Ülevaade: MSI X99A Godlike Gaming Carbon vasta tsitaadiga


Olete ehitamas omale arvutit? X99 süsteemile? Võibolla tasuks vaadata selle ligi 600€ maksva emaplaadi poole! Olgu ma tean, et kohe inimesed küsivad, et miks jumala pärast on inimesele vaja nii kallist emaplaati? Noo esialgu tuleks vaadata kõiksuguvõimalikke võimalusi mida emaplaat pakub.. kas neist on teile kasu?

See on 2011v3 pesaga emaplaat kuid tegelikult võib nimetada seda 2036v3 emaplaadiks sest MSI on lisanud ekstra pinne, mis on patenteeritud.. nimeks Turbo Socket, see aitab teil välja pigistada extra ülekiirendamist ja stabiilsust oma extreem protsessorist ja mäludest!
See oli üks suur müügipunkt enda puhul kuid kuna olen ehitamas oma esimest seina korpusega arvutit ning ka ise disainimas seda korpust siis tahtsin ka plaati, mis oleks visuaalselt kena.. peale tuleb ka rigid tubing vesijahutus süsteem.. niisiis antud plaat näeb hämmastavalt kena välja, peal pole küll õige carboniga plaadid kuid välimuse poolest petab ära küll. Lisaks on kõik PCI-Express ja mälu pesad kaetud terasest kattega, mis kaitseb pesasi raskete jahutuste eest kuid eelkõige minuarust näeb lihtsalt võrratult hea välja nii.. ning lõpetuseks on terve üle emaplaadi RGB valgustus süsteem mida saab kontrollida läbi MSI Gaming appi.. panna see hingama või tegema igasugu valgus trikke.. väga vägev värk ning säästab võibolla teid ostmast extra LED ribasi korpuse külge.
Video ülevaates saate muidugi kõike ka töös näha.
Võimaluste juurest veel niipalju, et emaplaadil on olemas spets koht kus täpselt volte uurida multimeetri abil, üks extra 12v 4pin pesa, et veel rohkem ülekiirendamisel kaasa aidata, SLOW MODE nupp kui kavatsete LN2, DryIce vms kasutada ning U.2 SSD üleminek M.2 pessa, mis lubab uhiuusi SSD kettaid kasutada.
Tagumiste pesade juurest võib kummalisel kombel leida PS2 pesa.. väga veider otsus ausalt.. selle asemel oleks võinud extra USB pesasi olla sest kokkuvõttes on vaid 5 USB 3.1 pesa ja 2 USB 2.0 pesa plaadil. Olemas on ka WiFi tugi ja antennid on magnet kinnitusega, mis tähendab, et saate need korpuse külge kenasti kinnitada. Ahjaa, üks USB Type C pesa on ka!
Helikaardiks on Audi Boost 3 PRO, mis omab nii optical out pesa mida ise koguaeg kasutanud olen viimased 8 aastat ning ka 6.35mm audio väljund korralike klappide jaoks. Ning viimaseks leiame kaks LAN pesa ja clear CMOS nupu.
Ausalt öeldes on tegu väga korraliku plaadiga kuid neid USB pesasi oleks küll sellise raha eest rohkem olla võinud ning noo hind.. õhh.. teoreetiliselt võiks nii 200€ odavam ikkagi olla.. aga eks kunagi hiljem.
Igatahes videos saate veel nipet näpet kuulda ja ka näete mu hinnangut antud emaplaadile.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.11.2016 11:35:50 vasta tsitaadiga

Oleks oodanud mingit reaalselt kiirendamist ka või mul jäi kahe silma vahele? Ise rääkisid veel, et oled ülekiirendaja.
Lisaks, MSI lehel ju toodud, milleks see PS2 port on. Oleks selle kohta paremat selgitust oodanud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.11.2016 11:50:10 vasta tsitaadiga

Tanel ilmselt pole mängur, ei tea et PS/2 klaviatuurid on väiksema viiteajaga kui USB klaviatuurid (eriti veel, kui sama USB siini peal on teisi seadmeid) ning toetavad n-key rolloverit probleemivabalt. Hiirega sama teema, viiteaeg, kui sama USB siini peal on teisi seadmeid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 07.11.2016 13:50:50 vasta tsitaadiga

Kui siin konstruktiivsest kriitikast rääkida. Olen aegajalt neid Taneli ülevaateid vaadanud, kuna Youtube pakub neid vahepeal välja. Niipalju kui ma olen vaadanud siis siin Taneliga ongi koguaeg see häda, et ta teeb ülevaadet aga ta pole teemaga üldse ennast kurssi viinud. Okei "üldse" on karmilt öeldud aga ta ei ole süvitsi kursis ning selle tulemus on pehmelt öeldud see, et kokkuvõttes ta valetab vaatajale. Kuna ta ei ole kursis siis teeb ta seda ilmselt endalegi teadmata, mõnikord samas on üsna veendunud, et see ongi "tõde" mis ta räägib ja siis räägib seda "tõde" teistele. Ainult kaotajateks on need teadmatud vaatajad(kõik ei ole tehnikaga kursis ja ei tea kõike terminoloogiat jne), kes selle tagajärjel valesid otsuseid teevad ostmisel või saavadki valet infot ning hakkavad seda infot "tõe" pähe ka teistele kuulutama. See on minu kõige suurem probleem nende ülevaadetaega. Palju esineb ka faktivigu, mida saaks kindlasti korraliku skriptiga korrastada ennem ülevaate filmimist. Huvitav on see, et teadjad toovad kommentaarides paljuski need puudused välja aga Tanel kas ei loe või ei taha neid kuulda võtta ning paneb tihti vanaviisi edasi. Ülevaade peaks olema mitte ainult specide ettelugemine vaid ka seletamine miks mingid asjad on tehtud nii või naa, miks selle mudeli juures on teisiti kui teise juures jne. See nõuab kõik kodutööd ja uurimist. Niisama sisukuiva vuristamist ja 10minutit tühja juttu ei tee ülevaadet just kellelegi kasulikuks ega informatiivseks. Kuig Tanel on viimaste ülevaadetega palju paremaks läinud kui vanasti, seda tuleb kiita. Et on kuhu areneda. Aga muidu jõudu ja jaksu ning arenemist! Ma tean, et see ei ole kerge, teha ülevaateid ja klippe.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 16:07:50 vasta tsitaadiga

mikk36, n-key rollover on probleemivaba ka USB kaudu. Mingi aeg varem jah see polnud võimalik, kuid need ajad on möödanik.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.11.2016 20:46:04 vasta tsitaadiga

mikk36, jeesus kristus icon_lol.gif ütle üks inimene, kes tänapäeval sellist paska kasutab? Parem viiteaeg? Nagu praegused ülipro-d klaverid oleks halvad. Sa ei võida mitte midagi sellega. n-key rollover võib tore olla küll aga sellepärast mingit igivana ps2 klaverit küll otsima ei hakkaks.
softis, OC on väga laialdane.. kõik oleneb sinu juppidest jne.. kõik ülevaated mida senimaani vaadanud olen pole midagi tarka OC-s teinud.. näitavad, et laovad mhz juurde aga täpsete sätete testimise juurde ei tulda.. miks? Sest keegi ei saa sellest aru, liiga pikk jutt video jaoks ning lõpp kokkuvõttes iga inimene ise proovib järgi. See oleks juba eraldi video.
Equinox, nooo, mis sinu mureks nüüd jäi siis? Väljamõeldised võid enda teada jätta. Üldiselt su terve kommentaar on puhas hate.. sellist paska on raske kommenteerida ja sellepärast ei kommenteeri ma ka mingitele mõttetutele kommentaaridele, kes omast arust teavad maad ja ilma. Jah vahest võin midagi valesti küll öelda kuid see on inimlik.

Sorry ma ei taha mingi eri dick ka välja näha aga viskab üle kui ainus asi mida teha osatakse on viriseda või siis hakata süüdistama valetamises mida ei toimu thumbs_down.gif aga noo äkki kusagil olen midagi valesti öelnud.. ikka juhtub.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 07.11.2016 20:53:30 vasta tsitaadiga

Krdi äge plaat.
Sobiks korralikult minu pedemajaksse

Kahjuks olen 1150 platvormil ja ei taha hakate jälle uute cpu ja asju taga ajama icon_sad.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005




sõnum 07.11.2016 21:31:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Equinox, nooo, mis sinu mureks nüüd jäi siis? Väljamõeldised võid enda teada jätta. Üldiselt su terve kommentaar on puhas hate.. sellist paska on raske kommenteerida ja sellepärast ei kommenteeri ma ka mingitele mõttetutele kommentaaridele, kes omast arust teavad maad ja ilma. Jah vahest võin midagi valesti küll öelda kuid see on inimlik.

Ei kannata kriitikat? Ei täheldanud, et see kommentaar hate oleks, seal oli ka soovitusi ning ka mõned kiitused. Kuna ka minu kommentaar on mõttetu siis pole vaja seda kommenteerida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002




sõnum 08.11.2016 01:14:07 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
mikk36, jeesus kristus icon_lol.gif ütle üks inimene, kes tänapäeval sellist paska kasutab? Parem viiteaeg? Nagu praegused ülipro-d klaverid oleks halvad. Sa ei võida mitte midagi sellega. n-key rollover võib tore olla küll aga sellepärast mingit igivana ps2 klaverit küll otsima ei hakkaks.
softis, OC on väga laialdane.. kõik oleneb sinu juppidest jne.. kõik ülevaated mida senimaani vaadanud olen pole midagi tarka OC-s teinud.. näitavad, et laovad mhz juurde aga täpsete sätete testimise juurde ei tulda.. miks? Sest keegi ei saa sellest aru, liiga pikk jutt video jaoks ning lõpp kokkuvõttes iga inimene ise proovib järgi. See oleks juba eraldi video.
Equinox, nooo, mis sinu mureks nüüd jäi siis? Väljamõeldised võid enda teada jätta. Üldiselt su terve kommentaar on puhas hate.. sellist paska on raske kommenteerida ja sellepärast ei kommenteeri ma ka mingitele mõttetutele kommentaaridele, kes omast arust teavad maad ja ilma. Jah vahest võin midagi valesti küll öelda kuid see on inimlik.

Sorry ma ei taha mingi eri dick ka välja näha aga viskab üle kui ainus asi mida teha osatakse on viriseda või siis hakata süüdistama valetamises mida ei toimu thumbs_down.gif aga noo äkki kusagil olen midagi valesti öelnud.. ikka juhtub.



Lgp HDTanel!
Vahest on aeg jalutada paar ringi ümber maja ja hingata karget, rahustavat värsket õhku!
Esialgu need paar ülevaadet, mis on ette jäänud, on olnud algaja asjaarmastaja tasemel- sealt ka tihtipeale segased ja eksitavad väited. Kuid kui huvi ja soovi on, lase käia, kõik on algusest alustanud!
Aga, selline reaktsioon jäta, palun, teiselepoole klaviatuuri!

(tunneb nüüd end erilise moraalijüngrina icon_redface.gif )
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.11.2016 01:23:55 vasta tsitaadiga

uvuv, ma teen neid videoid meelelahutus eesmärgil, tavalisele igapäeva inimesele mitte mingitele hardcore fanattidele, kes lendavad hate pritsima suust välja kui ühe asja tuhandest ütlemata jätan. Keegi ei virise suurte Youtuberitega, et nad jumala suvalised kiired kähku videod teevad aga näe siin virisetakse sest oma eluga pole targemat teha muud kui ving ving ving icon_biggrin.gif edu
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 08.11.2016 02:04:42 vasta tsitaadiga

Ära minenärvi
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 08.11.2016 06:23:54 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ära minenärvi

Närv pole pood kuhu minna.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2016 11:20:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ma teen neid videoid meelelahutus eesmärgil, tavalisele igapäeva inimesele mitte mingitele hardcore fanattidele, kes lendavad hate pritsima suust välja kui ühe asja tuhandest ütlemata jätan.

Sest tavalised inimesed, mitte hardcore fanatid ostavadki emaplaate, mis poes 575 euri maksavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 08.11.2016 11:40:50 vasta tsitaadiga

Olen ka ajaviiteks taneli ülevaateid ja muud vaadanud. Otseselt midagi halba öelda pole. Küll üks asi häirib, nagu taneli sõnavõttudest siin teemaski võib märgata, siis need väärakad inglise keelsed väljendid mis on kuidagi eesti pärasteks väänatud. Prooviks rohkem eesti keeles läbi ajada. thumbs_up.gif
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.11.2016 11:46:55 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
tsitaat:

ma teen neid videoid meelelahutus eesmärgil, tavalisele igapäeva inimesele mitte mingitele hardcore fanattidele, kes lendavad hate pritsima suust välja kui ühe asja tuhandest ütlemata jätan.

Sest tavalised inimesed, mitte hardcore fanatid ostavadki emaplaate, mis poes 575 euri maksavad icon_biggrin.gif
kas peab kohe poodi ostma minema 575€ emaplaati ja hardcore fanatt olema, et tootest ülevaadet vaadata/lugeda?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.11.2016 11:49:56 vasta tsitaadiga

Vaatamiseks/lugemiseks mitte, aga ülevaate tegemiseks küll võiks olla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.11.2016 11:56:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Vaatamiseks/lugemiseks mitte, aga ülevaate tegemiseks küll võiks olla.
seda kindlasti, muud moodi polegi ju mõeldav.

pole antud ülevaadet vaadand ega mõttega läbi lugenud, kuid eShelobiku... lobiki... mis iganes, kommentaar tundus kummaline.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Garry_
HV vaatleja
Garry_

liitunud: 10.07.2012




sõnum 08.11.2016 12:03:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Näe, võib-olla jäi see osa koolis vahele. http://www.miksike.ee/docs/lisa/funktslug/funkts.htm
Miks näed kõiges halba? Vaata, kui positiivsed sõnad tal lõpetuseks olid!


viimati muutis Garry_ 08.11.2016 12:30:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.11.2016 12:20:20 vasta tsitaadiga

Lootsin korraks, et HDTanel on meheks saanud aga ei, ikka paras tiinekas veel siiski. Korraks suutis ennast ainult ohjata. Konstruktiivset kriitikat ikka hinnata ei oska thumbs_down.gif See on see, kui keskmine suhtluskaaslane 14.a. on icon_biggrin.gif
Raske on tõsiselt võtta seda, mida sa teed kui videos räägid, et sa oled overclocker ja spets ja siis FB lehel küsid, et milliseid ventikaid osta või siit foorumist, et mis seis prosede turul on (sry, ei viitsi täpset postitust otsida). icon_rolleyes.gif
Kui sa teed entusiasti-emaplaadist ülevaate, siis eeldaks ka vastavat suhtumist, mitte seda, kuidas sa omal ajal Battlefieldi FullHD! mängimiseks arvutit koostasid.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.11.2016 14:38:57 vasta tsitaadiga

softis, noh, üldiselt tehnika ajakirjandus tänapäeval töötabki selliselt, et tehakse kopipasta teistelt saitidelt, tõstetakse veidike sõnu ringi ja lisatakse sidesõnu. selle taustal tundub täitsa okei juba kui keskmine klokkija käib ringi pärimas, selle asemel, et ise otsida ja specce võrrelda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2016 15:37:12 vasta tsitaadiga

Tanel sa enda sisimas näed ainult seda et kõik hate teevad HV-s sulle. Sa oled vale arusaama endale mõtlemises loonud, katsu sellest lahti saada ja oledki omadega mäel icon_smile.gif jõudu ja teadmisi edasiseks.
btw sa selles LOC 144hz monitori ülevaates mainisid et sul telekas 30ms reaktsiooni aeg ? ghosti ei teki palju ?
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 08.11.2016 16:24:29 vasta tsitaadiga

pff norm kommenteerijad, ise ei tee sittagi aga teise kallal nokkima oleme kõvad. Minu arust on tanel just viimaste ülevaadetega muutunud vaadatavaks. Mind ei huvitagi mis kondekad siis näiteks sellel emaplaadil on või kes ja kus neid tehakse. Väga hea lühike ülevaade, et tava kasutajatel pole mõtet 600 emaplaati osta. Sellest overclockimisest ta mainis täpselt nii palju kui vaja, et on olemas valmis profiilid ja kui tahate tarka panna siis tuleb juba ja lämmastikuga jännata ja seda tanel kohe kindlasti ei ole. Mõttetud vinguviiulid olete, inimene teeb ju midagi lõbusat. Ok mõned näited ja võrdlused oleks teine kord toredad aga vähemasti keegi teeb midagi selles vallas. Tahate vinguda siis vinguge telefonide ülevaadetes kus kõik on ühe puuga ja specide loetelu, täis saastad.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2016 17:03:01 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

kuna olen ehitamas oma esimest seina korpusega arvutit ning ka ise disainimas seda korpust siis tahtsin ka plaati, mis oleks visuaalselt kena.. peale tuleb ka rigid tubing vesijahutus süsteem.

Kuulsin, et naistele pidi see korralikult peale minema, kui nad sul külas käivad thumbs_up.gif icon_wink.gif

Teemasse ka, emaplaat tundub küll ikka vinge isend olema. Päris entusiastide kraam, kuna mõne jaoks maksab see emaplaat juba kogu PC hinna icon_lol.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 08.11.2016 20:30:18 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Kuulsin, et naistele pidi see korralikult peale minema, kui nad sul külas käivad thumbs_up.gif icon_wink.gif


icon_lol.gif jerait

Aga 600 eurisel emaplaadil olgu see karbonkate ka süsinikkiust...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mhmh
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 10.11.2016 14:40:26 vasta tsitaadiga

Videol polnud häda, aga bit-byte teisendamine oli pisut rämeda võitu.

24 Gbit =/=2.4 Gbyte
24/8 = 3 Gbyte

32 Gbit =/=3.2 Gbyte
32/8 = 4 Gbyte
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: MSI X99A Godlike Gaming Carbon mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.