Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  IFA 2016: Sony esitleb juhtmevabasid kõrvaklappe MDR-1000X, millel on parimad mürasummutusnäitajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2016 11:16:51 IFA 2016: Sony esitleb juhtmevabasid kõrvaklappe MDR-1000X, millel on parimad mürasummutusnäitajad vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Sony toob turule tööstusharu parimad müra summutavad kõrvaklapid MDR-1000X. Tänu tipptasemel mürasummutusnäitajatele pakub see paar esmaklassilisi kõrvaklappe turu kõige tundlikumat ümbritseva heli sagedusvahemiku summutamist.

1000X laiendab Sony olemasolevat juhtmevabade ja müra summutavate kõrvaklappide valikut ning teeb esimesena kuulamiselamuse täiesti kasutaja enda omaks, võimaldades mürasummutust funktsiooni Personal NC Optimizer abil endale sobivaks kohandada. Ühtlasi demonstreerib see esmakordselt režiimi Quick Attention, mis võimaldab kõrvaklappe peast võtmata teistega vestelda. Selleks tuleb vaid panna peopesa kõrvapealse klapi välisküljele. Selle kordumatu kuulamiselamuse toob teieni äsja välja töötatud SENSE ENGINE™.

SENSE ENGINE on Sony uus tehnoloogia, mis ühendab ainulaadsed heli signaalitöötluse ja -analüüsi võtted. See tehnoloogia tagab iga üksikheli puhul ülihea kuulamiselamuse, mis hõlmab muusika ja ümbritsevate helide kohandamist kasutaja eelistuste järgi.

Need on ka esimesed kõrvaklapid, millel on sisseehitatud DSEE HX™, et muuta mis tahes allikast pärineva muusikapala helikvaliteet kõrglahutusheli lähedaseks, isegi juhtmevaba ühenduse korral.

Parimatest parim
1000X torkab silma. Et viia need kõrvaklapid tööstusharus liidrikohale, on neile lisatud arvukalt täiendusi, näiteks signaalitöötlus, mis aitab saavutada parimad mürasummutusnäitajad ja parema filtreerimise, optimeeritud topeltmürasensori tehnoloogia ning äsja välja töötatud kõrvapadjad.

Väljapaistvalt hea töö tagab Personal NC Optimizer, mis analüüsib kasutaja pea kuju ja kõrvaklappide kandmise viisi. Nii tagatakse just teile kohandatud elamus iga kord, kui kuulate oma lemmikmuusikat või vaatate mõnd uut filmi.

Valitud failivorminguks on kõrglahutusheli. Selle abil kuulete muusikat nii, nagu esitaja seda ette kujutas, ja kõrvaklapid 1000X toovad parima heli otse teie kõrvu. Lisaks tähendab helikvaliteedi parandamine Sony DSEE HX-i abil, et helifailid, mis pole kõrglahutusega, viiakse sellele standardile nii lähedale kui vähegi võimalik.

Tülinata reisimine
Režiim Quick Attention tähendab, et neid kõrvaklappe kandes ei jää kuulmata ükski sõna, mis teile öeldakse. See režiim aktiveeritakse kohe lihtsalt käe asetamisega kõrvaklapikorpuse küljele, et loomulik heli otse läbi lasta. See tähendab, et pole vaja kõrvaklappe peast võtta, et kuulda peale muusika, mida parajasti kuulate, ka välismaailmast pärinevat vajalikku teavet. Teil ei jää kuulmata, kui stjuardess lennukis joogitellimusi küsib.

Ümbritseva heli režiimis on mürasummutus kõige tugevam. See seadistus muudab helitingimusi selliselt, et saate nautida muusika kuulamist, kuid kuulete ka ümbruskonnast lähtuvaid helisid. Tänu sellele saate oma tegevusse süveneda, ent jääda siiski teadlikuks ja kuulda iga sõna, mis ümberkaudu räägitakse.

Sony on kõrvaldanud juhtmeühenduse vajaduse, tagades samas suurepärase helikvaliteedi, muretsemata juhtmetesse takerdumise pärast. Bluetooth-tehnoloogia võimaldab luua kiiresti ühenduse telefoni või muusikamängijaga. Veel kuuluvad funktsioonide nimekirja, mis tagavad kasutajale ülimalt kvaliteetse kuulamiselamuse, LDAC™ ja S-Master HX™.

Sujuv kuulamine kõikjal
Pikad kontoripäevad või vaikne aeg raamatukogus ei ole enam probleem, sest juhtmevabadel ja müra summutavatel kõrvaklappidel 1000X on mammutpikk aku kasutusaeg – 20 tundi. Võite võtta need kõrvaklapid kaasa pikale lennureisile, nad peavad vastu vaid ühe laadimiskorraga.



Nende kõrvaklappide kujundamisel mõeldi stiiliteadlikule reisijale. Neid on ühtviisi hea nii kanda kui ka vaadata. Tänu pööramist ja kokkumurdmist võimaldavale ehitusele saab need kiiresti kotti pista – ning oletegi valmis järgmisesse sihtkohta sööstma.

Kõrvaklapid on saadaval kahes värvitoonis, musta või hallikasbeežina, ja komplekti kuulub vastupidav nahkvutlar.

MDR-1000X hind on 330 naela ja need on saadaval alates oktoobrist.



www.sony.co.uk/ifa

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.01.2017 22:36:49 vasta tsitaadiga

Keegi oma käega ka neid juba katsunud - kõrvaga kuulanud on ?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 24.01.2017 15:06:47 vasta tsitaadiga

Ma sain täna enda omad kätte, nüüd ca 2h jagu kasutanud. Üldmulje - väga ok! Mu eelmine mudel oli Bose QC25 ehk juhtmega versioon.

Välimus
Võrreldes seniste Sonyde mürasummutavatega on minu hinnangul need pigem Bosele sarnased, mis seni oli disainiliselt edevam.

Ühenduvus
Connection käib kiiresti ja mugavalt

Heli
Ma küll ei ole audiofiil, kuid ma ütleks et QC25-st parem heli. Aga see võib olla ka puhas ostujärgne emotsioon. Kehvem kindlasti ei ole.

Mürasummutus
Ma ütleks, et samasugune nagu Bosega - hetkel kontoris ainult proovinud. Funktsioone näib sellel rohkem olema ehk 3 mürasummutuse aset (tänav, lennuk ja kontor) ning leiab ise automaatselt sobiva. Lisaks saab pea kuju, prilli raamide jms jaoks teha analyzer ja siis paneb mürataseme paika.
Peale 2h-st kasutust juhtus sama mis mul Bosega alguses oli, süda läks pahaks. Ehk selle baasil öeldes ütleks, et lülitab keskkonnast paremini välja.

Lisafunktsioonid nagu nt. käega parema klapi katmine ja siis ümbritseva heli kuulmine stereos klappidesse on tuus! Seriously, alguses on veider aga sellega harjub päris kiiresti ära.

Kaalusin päris pikalt QC35 ja 1000X vahel, 1000X võitis puhtalt lisafunktsioonide pärast. QC25-lt 35-le kolimise ainuke argument oli juhtmevabadus, vajasin täiendavat lüket miks kolida. Sonylt sain selle lükke.


Värvuselt sain mustad, järjekord oli päris pikk aga õnnestus kuidagi sisse saada. Sony Center ise rääkis mulle kevadest, et järjekord on sinnani. Beezid liikusid siin vahepeal juba ka järjekorrata, nüüd pole vist ka neid. Igaljuhul eelistan musti, klassikaline.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 06.02.2017 14:31:21 vasta tsitaadiga

Enda 1000x klappe ka nüüd paar päeva kasutuanud. Bose heli on kuidagi steriilsem, ehk liiga steriilne. Sony oma vastukaaluks mahlasem just all otsas. Audiofiilid hakkavad ilmselt karjuma, aga mulle meeldib. Lisaks on eriti edev Ambient sound funktsionaalsus. Kuna suheliselt palju on VOIP kõnesid, siis helistamisel on see väga abiks funktsionaalsus. Kuuled mõistlikult omaenda häält ja ei hakka karjuma. Linuxiga said muidugi QC35 klapid paremini läbi. A2DP profiil tuli kohe külge. Sony klappidel peab selleks pisut jebima. Aga siin on probleem linuxi poolepeal, Pulseaudio ei tundu hästi läbi saavad BT seadmetega millel mõlemad nii HSP kui ja A2DP profiil olemas on.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 11.06.2017 22:23:51 vasta tsitaadiga

kpihus, muusik - kuidas nüüd pärast pikemat kasutamist muljed on?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muusik
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 22.07.2017 14:12:07 vasta tsitaadiga

Väga ok, mul juhtmevabad Bosed ka kodus samaaegselt - helis/summutuses suurt vahet ei ole. Ma ikka jumaldan seda "toetan käe paremale kõrvale" ja kuulen ümbritsevat stereos, ei pea igakord peast ära kiskuma kui keegi kontoris midagi küsib.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 25.07.2017 15:23:46 vasta tsitaadiga

Samuti, arvan et see 400 euro oli väga mõistlikult kulutatud. Kuna mul on igal päev voib kõned, siis abient sound funtksionaalsus on asendamatu. Kontori ja rongi müraga saavad väga hästi hakkama. Muusika üldist kvaliteeti ei oska hinnata, kuna ei ole eriline audiofiil, seega minu jaoks on muusiga väga hea.
Kokkuvõtteks soovitan.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  IFA 2016: Sony esitleb juhtmevabasid kõrvaklappe MDR-1000X, millel on parimad mürasummutusnäitajad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.