Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Peale Win update: Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Badr
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2011




sõnum 30.07.2016 17:51:24 Peale Win update: Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key vasta tsitaadiga

Lugu siis selline, et on tekkinud sama probleem, mis sellel kasutajal:https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=596704
Kuna ma sealt teemast abi ei leidnud, siis teen uue.
Jätsin eile täiesti töökorras Windows 10-ga Asuse läppari lauale ja paar tundi hiljem tagasi tulles vaatasin, et on restardi teinud. Oli siis see reboodi sõnum ees: Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key Läksin siis BIOSi, muutsin bootimise järjekorda - ei aidanud. Sain USB peale pandud windows 10 pealt bootida.. proovisin windowsit reinstallida, aga andis veateate, et kõvaketas on lukus. Võtsin siis aku juhtme tagant ööseks ja jätsin arvuti käima. Nüüd hommikul proovides ei lähe arvuti enam üldse tööle. Poweri nupus on koguaeg tuli sees, aga ei mingisugust voolu ja pilti ekraanile ette ei tule. Olen akusid eemaldanud, kõvaketta eemaldanud jne.. ei midagi. Ja kusjuures tegid ka teised majapidamise arvutid samal ajal restardi. Tundub, et oli mingi globaalne update, mis kõigile peale sunniti. Peale seda update mu Asus pekkis icon_biggrin.gif

Võtsin googlist selle pildi, aga mul oli samasugune tekst ees:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2016 17:53:34 vasta tsitaadiga

Lülita UEFI pealt Legacy peale BIOSis (või luba Legacy) ja vaata, kas siis saad kettale ligi? Mäletan, et ühel läpakal keeras mingi Windowsi uuendus bootloaderi vms tuksi.
"fix bootloader" ja peaks Google'ist saama päris mitmeid vastuseid, kuidas seda teha.
Näiteks: https://neosmart.net/wiki/fix-uefi-boot/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Peale Win update: Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.