Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2017 12:08:36 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Draqula, eks see sõltub tarbimisharjumusest ka (kes üldse piima varianti kasutab ja kes mitte) ja kindlasti kasutuskoormused. Kodukasutuses, kus kanget espressokohvi juuakse tavaliselt 1 tass päevas hommikuti, tasub hoolikamalt kaaluda seda bang-for-buck suhet.
Kontoris kus joojaid rohkem ja päevas käib 20-30 tassi kohvi sarnasest masinast läbi, tasub kvaliteeti natuke rohkem raha panustada.


Nõus. Seepärast ka ise pole nii kallist masinat ostnud.
2007 sai võetud JURA F50 (valiku kriteeriumiks oli, et oskaks riigikeeles mulle öelda mis tal vaja on, ehk odavaim, mis eesti keelt oskas).
Korra olen profülaktika mõttes hoolduses käinud (Jura masinatel on KAFO's alla 8a vanustel masinatel hoolduses üks hind ja pärast teine, seega käisin enne ära), kuid muidu on 10a muretut elu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2017 17:11:26 vasta tsitaadiga

IMHO sellisel masinal ongi mõtet ainult siis kui on mitu inimest ja tahetakse erinevaid piimakohvisid ja kiiresti ja päev läbi. Ühe korraliku musta kohvi päevas suudan ma käsitsi ka teha, ühele inimesele saab piima ka käsitsi soojendada ja vahustada aga ei viitsi lihtsalt. Probleem polegi nii selles hinnas kui et kontori masina pealt olen näinud, et need tahavad kogu aeg midagi. Küll pane ube, siis tühjenda sahtlit, siis puhasta, siis vaheta filtrit, siis on vesi otsas jne ja seda kõike n-ö ekspluatatsiooni käigus mitte rikki minnes. Iga kord kui ma vahel harva lähen keset päeva kohvi tahtma, jälle see masin nõuab enda juures rituaalide läbiviimist enne kui kohvi on nõus andma. "kohviautomaat" minu arvates peaks olema selline asi, mis saab iseenesega hakkama automaatselt. Ometi läheb selle JURA peale rohkem aega kui tema toodetud kohvi joomiseks (kui seda vaid kord päevas teha).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 07.06.2017 17:47:14 vasta tsitaadiga

Olen omanud 2 Jura masinat, integreeritava poole vaatan just et saaks veed värgid taha ühendada ja tööpind jääks lisatehnikata vabaks.

Mis puuudtab hinda jah kallis, isegi ei tahaks nii palju kulutada, samas on ka kallimaid masinaid ja korralikum Jura eraldiseisev maksab ka samasse auku.

Kohvi joon kodus palju kui olen ja külalistele pakun ka alati.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martini5
HV vaatleja


liitunud: 18.01.2009




sõnum 10.06.2017 11:41:39 vasta tsitaadiga

Vahepeal unus see külmiku õhuvärk täitsa ära. Igaljuhul nüüd tegin pildid ja asi näeb välja eestpoolt selline.


Küsimus oli siis selles, et kas seal alumises osas sees olev penoplast peabki seal sellisel kujul olema või peaks selle sealt kuidagi kätte saama. Pilt sellest ka


Kas kellelgi on kogemusi sellega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 10.06.2017 12:09:02 vasta tsitaadiga

Olen omanud 1 Jura F90 ja 3 Jura F9 masinat kodukasutuses erinevatel eluperioodidel ja üksi elades küll erilist vaeva ei näinud päevas 1-2 tassi kohvi teha. Vahel vett lisada või kohvipaksu sahtlit tühjendada küll eriline probleem polnud. Isegi katlakivipesu oli vist vaid 2 nupu vajutusega ja täisautomaatne. Äärmiselt töökindlad masinad nagu mersu G-klass-mölemad Made in Austria:)

Nüüd aga uues köögis integreeritud Miele et 2.8m laiuses köögis max tööpinda oleks.

_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 6300€
MB W124 1996 facelift universaal diisel 3200€
Jura C50 250€
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 05.07.2017 19:12:38 vasta tsitaadiga

Mida arvata Samsungi külmikutest? Oleks vaja mingit kaheosalist (jahe ja jää) külmikut alla 500 euro. A++ või A+++ energiaklass. Ja mida see No Frost tähendab iseenesest? On see vajalik funktsioon?
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 12.08.2017 23:55:58 vasta tsitaadiga

Whirpooli tehnika tundub oluliselt odavam kui teised tootjad. On sellel põhjust ka?
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2017 13:02:08 vasta tsitaadiga

Viimasele kahele küsimusele korraga vastates, Samsung põleb päris hästi (mälus on mitu uudist põlenud Samsa külmkapist ja dokumenteeritud tagasikutse meilgi müüdud mudelitele mõned aastad tagasi) ja Whirlpooli kohta remontnikud räägivad, et ostke ostke, siis töö otsa ei lõpe. Ise igatahes ei ostaks kumbagi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 14.08.2017 14:18:36 vasta tsitaadiga

Mis firma nõudepesumasinat eelistada? Hind võiks jääda sinna 500 kanti või pigem alla...
_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 17.08.2017 12:52:33 vasta tsitaadiga

Endal juba rohkem kui aasta kogemust sellise kohvimasinaga nagu Melitta Barista TS. Tol ajal maksis umbes 1200 euri. Poole aastaga läks garantiisse, sest ubade purustamise mehhanism kiilus kinni. Remontnik kiitis, et õnneks pole teil Jura, sest Jura varuosad maksavad sama palju kui uus Melitta kohvimasin. Halb on see, et piim tuleb panna läbipaistmatusse metallnõusse, millest pole aru saada, kas järgmise tassi jaoks ikka jätkub. Selle asemel eelistan ise ehitatud süsteemi abil vooliku otse piimapakki pista, mistõttu on ka vähem pesemist. Suurimaks miinuseks, et masin on kohutavalt aeglane, kui teha kohvi rohkem kui kahele inimesele. 5 minutit kahele inimesele kulub. Kui rohkem külalisi või suur pere kohvihulle, siis võite edasi arvutada ise. Kui vaja pidevalt kogust regullida, siis süsteem ei päde - selle vältimiseks tuleb eelistuste all kogused ära salvestada. Kui seda ei tee, siis sujuvast 5 ml koguse tõstmisest saab järsku 500 ml ja kohvitass ujutab üle, kui just emergensi breaki ei tõmba. Üks vähestest masinastest muidu, mis suudab laia valikut jooke pakkuda ühele nupuvajutusega (tähenärijatele: tõsi, vahepeal tuleb eraldi menüüsse minna). Kui keegi Kohvisemust ostab, siis salongis tasub nii 10% veel hinnast alla kaubelda ka.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2017 15:11:18 vasta tsitaadiga

Mul Jura F50 olnud kasutuses 10 aastat (aastal 2007 maksis 15000 EEK)
Umbes 7ndal aastal oli auruga probleeme. Käisin KAFO's hoolduses.

Neil on hoolduspakett 150EUR (kuni 8a vana koduseeria masina puhul), selle eest vahetatakse välja vajadusel kasvõi kõik sisemised moodulid. Mul vahetati välja jahvatusmoodul (kuna kohvipaksust oli näha, et kulunud), kompressor ja veel midagi.
Seega 8a vana masinast sai sisuliselt uus 150EUR eest - ei ütleks, et röövimine.

NB! Kui masina tootmiskuupäevast (selle loevad nad spets kaabliga masinast välja teeninduses kohapeal, ei ole seotud ostukuupäevaga) on rohkem kui 8a möödunud või tegemist suurema masinaga siis on kallim.

Siin täpsem hinnakiri: https://ee.jura.com/et/tugi-ja-teenindus/jura-teeninduskeskuse-hinnakiri
... ja hoolduspaketi sisu kirjeldus:
https://ee.jura.com/et/tugi-ja-teenindus/mida-hoolduspakett-sisaldab
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2017 14:32:33 vasta tsitaadiga

Kuna juba kohvimasinatest juttu oli, siis kas kellelgi on Philips´i omadega ka kokkupuudetud?
Jäi siin silma:
https://www.kohvisemu.ee/p/kohvimasin-philips-minuto-3000-hd882709/


Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.08.2017 15:18:17 vasta tsitaadiga

Mul kontoris on selline juba varsti ehk pea 2a olnud.
On täiesti probleemivabalt tööd teinud, enamat kommenteerida ei oska.

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 23.08.2017 09:21:37 vasta tsitaadiga

On keegi just tehnikat soetanud? Mis pood täislahendusena parim valik oleks ja ehk ripudab keegi vahelduseks ka mõne listi omapoolsete kommentaaridega. Tehnikat nii palju et silme eest kirju samas hinna baasil ka otsuseid teha ei sooviks.
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2017 10:45:29 vasta tsitaadiga

Tartus soovitaks www.kodumasinad.ee
Samuti www.greentek.ee Tehase 16.
Ise võtsin ka osa asju näiteks kaup24.ee
Pliidiplaadi hinnavahe oli kaup24 kasuks mingi 100 eur, vs euronics/kodumasinad näiteks.
Pesumasin, nõudekas kodumasinatest.
Täislahenduse korral ei teinud üldiselt keegi siin mingisugust allahindlust, märgatavat.
Omal rohkem otsimist ja vaatamist, aga arvan et sääst oli ca 500 eur kindlasti.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 31.08.2017 18:11:58 vasta tsitaadiga

Soovitab ehk keegi nõudekat integreeritavad? Mudeleid on palju ja sooviks sellsit mis oma tää ära teeks. 60cm, võimalikult mahukat.

Hakati elektroonikapoes kohe kõige kallima otsa mudeleid pakkuma ent päris 700-800 eurosel ei näe jumet, ka muu tehnika sai just nimelt valitud võimalikult minimalistlikult lihtne.

Eelistatud firmad, Siemens (muu tehnika siemensi oma valitud ent kuna kappi läheb pole samas vahet), Bosch , Electrolux.

Poes mainiti et odavamad (400+- eurosed) masinad ei kuivata korralikult ära, on see ka nii ja tavaelus häiriv ?
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 31.08.2017 20:20:56 vasta tsitaadiga

Alguses, kui nõudeka sain, siis kasutasin kogu aeg lisakuivatust. Pärast läks tuhin üle. Teen lihtsalt ukse lahti ja lasen ära kuivada. Programmidest kasutan ainult ühte, kuigi on 7 lausa. Nii et ära üle pinguta. Ei taha ju keegi Škodaga sõita, kui naabrimehel on Jaguar, aga ka see Škoda ajab asja ära. Võta kõige odavam mudel parem!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 31.08.2017 20:33:04 vasta tsitaadiga

https://elux.ee/et/n-udepesumasin-scanberg-integreeritav-3-korvi-a-60cm-45-db-scd652/

Mul selline aga pole väga palju jõudnud kasutada. Müügimees soovitas kuna mahutab rohkem võrreldes electroluxiga ja väidetavalt pole niipalju probleeme kui, luxil...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 31.08.2017 21:07:34 vasta tsitaadiga

Minu meelest pole ka see kuivatus kõige olulisem kui just restorani nõusid ei pese. Peale programmi lõppu vaja niikuini korraks uks lahti teha, et masin välja lülitada, siis hoian paar sekundit ust lahti et suurem aur välja lasta ja lükkan ukse kinni.
Peaasi et puhtaks peseks. Kolme tiivikuga peaks ka ülemise riiuli puhtaks saama. Kui masin läheb avatud kööki või kuhugi eluruumi lähedale, siis võiks võimalikult vaikne olla. Mingit jälge võiks ka põrandale näidata. Kuna ise kasutan ainult pesutablette, siis minu jaoks oluline ka multitabi tugi
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maaks
HV vaatleja
maaks

liitunud: 13.02.2003




sõnum 11.10.2017 10:55:46 vasta tsitaadiga

Pean kah kohe-kohe ära otsustama millised seadmed tulevad uude kööki. Naine tahab laia pliidiplaati ja mina hob2hood funktsiooni. Plaan oli kasutada Elektroluxi seadmeid. Eluxil on Eestis pakkuda 4 H²H funktsiooniga plaati, ja ainult 1 lai - EHR8540FHK. Soomest saaks tuua HOX750F, mis on aga veelgi hinnalisem.
Uurides selle H²H kohta leidsin, et seda kasutab ka AEG ja neil oleks olemas plaat HK754400FB, aga kas AEG plaat suhtlex Eluxi kubuga - EFG60563OX?
Iseeneesest võib kubu olla ka AEG toodang, aga nagu kiuste AEG analoogtoodet DGE5660HM Eestis ei müüda icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2017 11:39:19 vasta tsitaadiga

maaks kirjutas:

Uurides selle H²H kohta leidsin, et seda kasutab ka AEG ja neil oleks olemas plaat HK754400FB, aga kas AEG plaat suhtlex Eluxi kubuga - EFG60563OX?
Iseeneesest võib kubu olla ka AEG toodang, aga nagu kiuste AEG analoogtoodet DGE5660HM Eestis ei müüda icon_smile.gif

Jäi silma, et väga sarnane mu kasutatava kubuga ja väga tundub ,et AEG taga on peidus Faber Inca (http://www.faberonline.com/wp-content/uploads/2017/03/inca-lux-specfix.pdf). Vähemalt välimus ja pult on küll üks-ühele. Faberit on Eestis kindlasti saada ja ehk oskab selle suhtlemise osas maaletooja aidata aga vähemalt võimalus uurda.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2017 19:07:42 vasta tsitaadiga

Mu 9a vana AEG ei taha enam hästi pesta, kipub mustuserante nõudele jätma.
Puhastusprogramme pesuainega on mitmeid kordi tehtud, filtrid ka kontrollitud ja puhastatud.

Mõtlen et on seal veel midagi mida kontrollida/puhastada või tasuks kohe sammud poodi uue järele seada?
Suht tüütu on 1/4 nõusid pidevalt üle pesta...

Kui uus võtta siis hetkel on silm jäänud peatuma Bosch SMV88TX46E (~700€)
Laidab/kiidab keegi valikut?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.11.2017 14:03:08 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mu 9a vana AEG ei taha enam hästi pesta, kipub mustuserante nõudele jätma.
Puhastusprogramme pesuainega on mitmeid kordi tehtud, filtrid ka kontrollitud ja puhastatud.

Mõtlen et on seal veel midagi mida kontrollida/puhastada või tasuks kohe sammud poodi uue järele seada?
Suht tüütu on 1/4 nõusid pidevalt üle pesta...

Kui uus võtta siis hetkel on silm jäänud peatuma Bosch SMV88TX46E (~700€)
Laidab/kiidab keegi valikut?


Eks see uus pill töötab ikka paremini kui vana.
Googelda, kui mingeid ohumärke ei ole, siis vast kärab küll.
Turg on nii ülepakutud tegelikult, võta üht ja viska teist icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2017 17:07:56 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mu 9a vana AEG ei taha enam hästi pesta, kipub mustuserante nõudele jätma.
Puhastusprogramme pesuainega on mitmeid kordi tehtud, filtrid ka kontrollitud ja puhastatud.

Mõtlen et on seal veel midagi mida kontrollida/puhastada või tasuks kohe sammud poodi uue järele seada?
Suht tüütu on 1/4 nõusid pidevalt üle pesta...

Kui uus võtta siis hetkel on silm jäänud peatuma Bosch SMV88TX46E (~700€)
Laidab/kiidab keegi valikut?


Konkreetse masina osas ei oska kaasa rääkida aga mul sarnase lahendusega söögiriistade rest. Lahendus on mugav ja mulle meeldib aga alumisele on seetõttu väga suuri taldrikuid ebamugavam panna. Ehk siis kui praetaldrikud on disaini nimel väga suured ostetud, siis peab lihtsalt sellega arvestama. Tasub korra poes selle pilguga vaadata.

Sellel on ka lõppenud aja näitamine põrandale olemas, mis on suur pluss. Jätsin endal tähelepanuta selle ja kuna masin vaikne, siis ei saa alati aru kas töötab või peseb veel. Vähemalt kaks korda töötava masina lahti tõmmanud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2017 17:33:39 vasta tsitaadiga

typical kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Mu 9a vana AEG ei taha enam hästi pesta, kipub mustuserante nõudele jätma.
Puhastusprogramme pesuainega on mitmeid kordi tehtud, filtrid ka kontrollitud ja puhastatud.

Mõtlen et on seal veel midagi mida kontrollida/puhastada või tasuks kohe sammud poodi uue järele seada?
Suht tüütu on 1/4 nõusid pidevalt üle pesta...

Kui uus võtta siis hetkel on silm jäänud peatuma Bosch SMV88TX46E (~700€)
Laidab/kiidab keegi valikut?


Konkreetse masina osas ei oska kaasa rääkida aga mul sarnase lahendusega söögiriistade rest. Lahendus on mugav ja mulle meeldib aga alumisele on seetõttu väga suuri taldrikuid ebamugavam panna. Ehk siis kui praetaldrikud on disaini nimel väga suured ostetud, siis peab lihtsalt sellega arvestama. Tasub korra poes selle pilguga vaadata.

Sellel on ka lõppenud aja näitamine põrandale olemas, mis on suur pluss. Jätsin endal tähelepanuta selle ja kuna masin vaikne, siis ei saa alati aru kas töötab või peseb veel. Vähemalt kaks korda töötava masina lahti tõmmanud.


Aeg põrandal oleks väga thumbs_up.gif
Juba punatäpp põrandal on päris abiks intergreeritud masina puhul, kus ekraani ei näe.

Mida ma järgmisele masinale tahaksin on ukse automaatne irvakile avamine programmi lõppedes - oleks ööseks pesema pandud nõud hommikul kuivemad, kui masin ise ukse lahti lükkaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.