Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Redmi 3 PRO märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hendrik989
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013




sõnum 16.07.2016 23:33:58 Ülevaade: Xiaomi Redmi 3 PRO vasta tsitaadiga

link :: www.gsmarena.com


Xiaomi on Hiina elektroonikafirma, mis asutati kõigest kuus aastat tagasi. Sellele vaatamata on nad kõrge lennuga ning on tuntud oma hea hinna ning kvaliteedi suhte poolest. Tänu sellele, et nad on peamiselt Aasias tegutsenud, on nad jäänud ülejäänud maailmale(loe mitte tehnikahuvilistele) pigem tundmatuks. Kuigi peamiselt tuntakse Xiaomit telefonide poolest, siis nende tootevalik on müstiline- alates telekatest, telefonidest, seikluskaameratest ja nende aksessuaaridest kuni nutikaalude ning jalgratasteni välja.

Minu tee Xiaomini sai alguse 2014 aastal, kui soetasin kaasfoorumlase käest Xiaomi Mi4. Telefon oli superhea ning vigu oli vähe. Lühidalt öeldes sai kõigega hakkama. Korraks isegi kaalusin praegu uuesti tutika Mi4 ostmist. Mi4 teekond sai kahjuks läbi minu hooletu käe otsa. Peale Mi4 olen veel omanud Xiaomi akupanku, aktiivsusmonitore ja kõrvaklappe. Ükski toode pole pettumust valmistanud. Redmi 3 PRO’ni jõudsin sedamoodi, et otsisin telefoni, millel oleks hea aku ning jõudlus täpselt selline, et igapäevategemistes hakkama saada ehk Antutu rekordeid pole vaja püüda. 5 tolli oli ka must have, sest suuremad enam kätte ei istu. Telefoni hind oli 140€ Gearbestist ning ülevaade on koostatud asjade põhjal, mida ma ise kasutan.


Põhiandmed

Mõõtmed: 139.3 x 69.6 x 8.5 mm
Kaal: 144g
3G: 850/900/1900/2100
4G: 1800/1900/2100/2300/2500/2600
Dual SIM
Ekraan: 5“ IPS LCD 720p
Kiibistik: Snapdragon 616(Adreno 405)
RAM: 3GB
Mälumaht: 32GB(laiendatav 256GB’ni MicroSD’ga 2. SIM’i augus)
Kaamera: 13MP
Esikaamera: 5MP
OS: MIUI 7.2.99(Android 5.1.1)
Aku: 4100mAh Li-Ion

Esmamuljed

Kahjuks karbist ja telefonist praegu pilte panna ei saa, kuid lühike kirjeldus peaks andma aimu. Karp ise minimalistlik ning väike. Sisu kohta võib sama öelda-leida võis telefoni, Micro-USB kaabli, adaptri, mingi hiinakeelse manuali ning SIM card tray nõela. Telefoni kätte võttes tundus kohe, et 5 tolli oli õige otsus. Eest üleni klaas ning tagumine osa ning küljed metallist. Ekraanile läks kohe peale ka tempered glass. Välimuse osas midagi erilist mainida pole. Taga on 13 MP kaamera, LED flash ning eelneva mudeliga võrreldes on lisandunud ka sõrmejäljelugeja. Paremalt poolt näeb helitugevuse muutmise nuppe ning locknuppu. Eest leiab 5 MP esikaamera, sensorid ja navigatsiooninuppude all on ka notification LED. Navigatsiooninupud on kahjuks aga ilma taustavalgustuseta.

Ekraan

Ekraaniks on 5 tolline IPS LCD ekraan, mille resolutsioon on 720x1280 pikslit. Pikslitiheduseks teeb see 294 PPI’d. Olgem ausad, enamik tänapäeva nutitelefoni turge on juba suurematel resolutsioonidel ning 720P tundub ajast ja arust. Minu viimased telefonid on olnud ka grammi võrra kõrgemal ehk 1080P, kuid reaalsel vaatlusel jäin mõtlema, et kas olen mina pime või ei olegi asjal suurt vahet. Selles osas isiklikult probleemi asemel näeksin hoopis asja lillelisemat poolt, et 720P võimaldab rõhutada just selle telefoni trumpi, milleks on aku vastupidavus. Küll aga võib miinuste hulka lugeda selle, et päikesevalguse käes on vahel isegi maksimum taustavalgusega raske ekraani jälgida.

Jõudlus

Kui soovid osta telefoni mängimiseks ning multitaskimiseks, siis ilmselt pole see sinu jaoks õige valik. Minu jaoks oli oluline, et telefon saaks hakkama igapäevaelus. Telefoni veab edasi kaheksatuumaline Snapdragon 616, mis on ikkagi pigem ökokiip. Seda toetab 3GB RAM’i ning Adreno 405 video. Kaasfoorumlast Hippokratest tsiteerides ei ole see telefon mõeldud mängude mängimiseks, Bitcoini kaevandamiseks ega kosmosemürast ekstraterrestriaalse intelligentsi otsimiseks. Ilmselt mängude koha pealt ta saaks hakkama vähemressurssinõudvate mängudega, kuid ise ühegi mänguni veel teed leidnud ei ole. Huvilistele mõeldes katsetasin ka Antutu ära ja skooriks tuli 34690. Igapäevastes tegemistes on olnud kergeid visuaalselt nähtavaid mõtlemisi, kuid kinni pole kordagi jooksnud.

Kaamerad

Kaamerate kohta võin kinnita, mis välismaised ülevaated räägivad. Heas valguses on fokusseerimine kiire ning pildikvaliteet kõvasti üle keskmise. Tagapool asuv 13MP teeb välistingimustes häid pilte ning võib täiesti rahule jääda. Siseruumides ning vähese valgusega on aga kahjuks lood natukene kehvemad. Pildid ei taha kohe üldse välja tulla. Kahjuks ISO’de ja muude fotograafia terminite üle mina filossofeerida ei oska. Olemas on LED välk, taimer, panoraam ja burstshooting. Jätan allapoole paar klõpsu teile endile hindamiseks. Esikaamera on talutav, kuid ei mitte midagi erilist. Sellises hinnaklassis on ka raske oodata ideaalset selfiecami. Heas valguses tundun täitsa fotogeeniline olevat, kuid natukenegi pimedamas keskkonnas olen pigem üks suur hunnik piksleid.
Spoiler Spoiler Spoiler


Aku

Nüüd lõbusa osa juurde. Xiaomi Redmi 3 PRO suurim trump on tema 4100mAh aku. Nädalase kasutuse juures ei ole suutnud mina veel teda ükski päev päevaga tühjaks tõmmata ja kui mängimine välja arvata, siis olen üsnagi telefonisõltlane. Pidevalt on sees andmeside & bluetooth, taustavalgus vastavalt olukorrale üsnagi kõrge ja kasutan telefoni ka päris jõudsasti terve päeva vältel. Kui olla vähegi konservatiivsem kui mina, siis saab telefon ilusti hakkama ka kahe päevaga. Normaalkasutajale võib küll selles osas garantii anda. Miinuseks saab välja tuua selle, et akut pole võimalik vahetada.

Nipet-näpet muud(minu jaoks üsnagi ebaoluline)


MIUI kohta on küll vastakaid arvamusi, aga mulle küll väga meeldib. On küll sarnane iOS’le, kuid mulle meeldib, et on ilus interface koos rohkete võimalustega. Lindista lihtsalt oma kõnesid, muuda telefon lapsekindlaks, muuda teemade abil UI välimust jne. Kõnekvaliteet on olnud siiamaani super. Andmeside poole pealt on metsas paaril korral 3G võtnud aega ega kohe tulemust andnud. 4G kohta kahjuks rääkida ei oska, kuna puudub vastav pakett.WIFI ja Bluetooth töötavad laitmatult. GPS reageerib päris kiiresti ja üsnagi täpselt. Teepervele nõutuna pole veel võõras kohas jäänud. Telefoni taga asuv sõrmejäljelugeja loeb mu sõrme kenasti ja päris kiiresti. Kõlar asub samuti taga ning ma olen väga meeldivalt üllatunud, kui selge on heli. Samuti teeb päris kõva tugevusega häält maksimumi peal. Heli puhtus kaob, kui panna telefon lauale, mis summutab kõlarit.

thumbs_up.gif Super aku
thumbs_up.gif Taskukohane hind
thumbs_up.gif Sõrmejäljelugeja
thumbs_up.gif Kena disain ja hea koostekvaliteet
thumbs_up.gif Hea kõnekvaliteet

thumbs_down.gif Jõudlus ei pruugi kõiki kasutajaid rahuldada
thumbs_down.gif Kaamera pigem keskmiste killast
thumbs_down.gif Akut pole võimalik vahetada
thumbs_down.gif Kõik 4G sagedused pole esindatud

Kiirelt kokkuvõtteks võib öelda, et väga hea bang for a buck telefon. Ise olen seni väga rahul!
NB: Elu esimene ülevaade. Liiga kuri pole vigade korral mõtet olla, kuid neid leides või küsimuste tekkides ootan huviga tagasisidet. Infoga oli vahepeal abiks GSMArena ja AndroidAuthority.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002




sõnum 17.07.2016 10:49:52 vasta tsitaadiga

Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik989
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013




sõnum 17.07.2016 11:45:33 vasta tsitaadiga

ebardkonn kirjutas:
Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?

Ise pole nõus ROMi vahetama?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 17.07.2016 11:50:16 vasta tsitaadiga

ebardkonn kirjutas:
Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?


CyanogenMod pordid pea igale Xiaomi seadmele olemas, Xiaomi Redmi Note 3 Pro + CM13 + 800MHz 4G toetav kernel = parim bang for buck.

Pealegi samsung on radikaalselt muutnud TouchWizi alates Galaxy S6-st. Ei ole isegi võrreldav mitte vanemate versioonidega. Teemadega + Google Now Launcher = 99% stock androidi välimus.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 17.07.2016 12:21:11 vasta tsitaadiga

Kas saad jagada ostulinki täpselt, kui kaua kaup tuli ja kas pidid ka tolli maksma? Plaan nimelt sama aparaatur muretseda icon_smile.gif Tänud info ja toreda ülevaate eest!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik989
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013




sõnum 17.07.2016 12:34:44 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Kas saad jagada ostulinki täpselt, kui kaua kaup tuli ja kas pidid ka tolli maksma? Plaan nimelt sama aparaatur muretseda icon_smile.gif Tänud info ja toreda ülevaate eest!

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_349208.html
Telefon tuli 2 ja pool nädalat. Olen kuulnud, et osadel on Gearbest toodetega viivitanud, seda tasuks uurida, kui on kiire. Hinnaks oli pakendile märgitud 16€ ehk tolli ei pidanud maksma. Aparaadi kohta julgen praegu väita küll nii palju, et mina olen küll väga rahul ja usun, et teete õige otsuse.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 17.07.2016 15:01:54 vasta tsitaadiga

hendrik989 kirjutas:
ents75 kirjutas:
Kas saad jagada ostulinki täpselt, kui kaua kaup tuli ja kas pidid ka tolli maksma? Plaan nimelt sama aparaatur muretseda icon_smile.gif Tänud info ja toreda ülevaate eest!

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_349208.html
Telefon tuli 2 ja pool nädalat. Olen kuulnud, et osadel on Gearbest toodetega viivitanud, seda tasuks uurida, kui on kiire. Hinnaks oli pakendile märgitud 16€ ehk tolli ei pidanud maksma. Aparaadi kohta julgen praegu väita küll nii palju, et mina olen küll väga rahul ja usun, et teete õige otsuse.


tänud vastuse eest ja kuna tegu kingitusega siis loodan samuti et asi ootamist väärt:)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eSpirit
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2009




sõnum 17.07.2016 17:21:47 vasta tsitaadiga

ebardkonn kirjutas:
Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?


Äsja välja tulnud Moto G (4th edition) tasub ka kindlasti kaalumist. Hiljuti soetasin, ning väga rahul. Stock android ja korralik aku on peamised, mille üle hetkel rõõmustan. Loodetavasti jääb ka nii, vähemalt mõneks ajaks. Ise kaalusin 5X'i ja Moto G vahel.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002




sõnum 17.07.2016 19:36:10 vasta tsitaadiga

eSpirit kirjutas:
ebardkonn kirjutas:
Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?


Äsja välja tulnud Moto G (4th edition) tasub ka kindlasti kaalumist. Hiljuti soetasin, ning väga rahul. Stock android ja korralik aku on peamised, mille üle hetkel rõõmustan. Loodetavasti jääb ka nii, vähemalt mõneks ajaks. Ise kaalusin 5X'i ja Moto G vahel.


Kusjuures, aku, mälu , cpu ja kaamera (vähemalt numbrite poolest) on täiesti impressive. Aga kuna ma näen , et on lootust , et järgmise aastatega saab lõpuks NFC makse tuule alla siis on see veits downer. Muidu tundub cool tõesti, eeldasin, et moto G-t kõik rohkem sellised lahejema poolsed, aga tundub, et suund muutus.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 17.07.2016 21:19:11 vasta tsitaadiga

ebardkonn kirjutas:
eSpirit kirjutas:
ebardkonn kirjutas:
Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?


Äsja välja tulnud Moto G (4th edition) tasub ka kindlasti kaalumist. Hiljuti soetasin, ning väga rahul. Stock android ja korralik aku on peamised, mille üle hetkel rõõmustan. Loodetavasti jääb ka nii, vähemalt mõneks ajaks. Ise kaalusin 5X'i ja Moto G vahel.


Kusjuures, aku, mälu , cpu ja kaamera (vähemalt numbrite poolest) on täiesti impressive. Aga kuna ma näen , et on lootust , et järgmise aastatega saab lõpuks NFC makse tuule alla siis on see veits downer. Muidu tundub cool tõesti, eeldasin, et moto G-t kõik rohkem sellised lahejema poolsed, aga tundub, et suund muutus.


Snapdragon 617 on nõrgem kui Nexus 5-s kasutusel olev Snapdregon 801
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2016 11:24:41 vasta tsitaadiga

hendrik989 kirjutas:
Hinnaks oli pakendile märgitud 16€ ehk tolli ei pidanud maksma.

Hea ülevaade thumbs_up.gif
Kuidas seal Gearbestis tasumine käib, kas kõik kaubad ettemaksuna või on võimalus tasuda ka peale kauba kättesaamist/kohaletoimetamist?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 18.07.2016 12:39:48 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
hendrik989 kirjutas:
Hinnaks oli pakendile märgitud 16€ ehk tolli ei pidanud maksma.

Hea ülevaade thumbs_up.gif
Kuidas seal Gearbestis tasumine käib, kas kõik kaubad ettemaksuna või on võimalus tasuda ka peale kauba kättesaamist/kohaletoimetamist?


No pole küll kuulnud et kuskil maailmas netist ostmine pärast kauba kättesaamist toimuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luik
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2006




sõnum 18.07.2016 15:05:28 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
ebardkonn kirjutas:
Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?


CyanogenMod pordid pea igale Xiaomi seadmele olemas, Xiaomi Redmi Note 3 Pro + CM13 + 800MHz 4G toetav kernel = parim bang for buck.

Pealegi samsung on radikaalselt muutnud TouchWizi alates Galaxy S6-st. Ei ole isegi võrreldav mitte vanemate versioonidega. Teemadega + Google Now Launcher = 99% stock androidi välimus.


On keegi reaalselt mõnel hiinakal b20 800MHz 4g tööle ka saanud? Guugeldades ma ei leidnud suurt midagi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik989
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013




sõnum 18.07.2016 15:44:01 vasta tsitaadiga

Bilderberg kirjutas:
hendrik989 kirjutas:
Hinnaks oli pakendile märgitud 16€ ehk tolli ei pidanud maksma.

Hea ülevaade thumbs_up.gif
Kuidas seal Gearbestis tasumine käib, kas kõik kaubad ettemaksuna või on võimalus tasuda ka peale kauba kättesaamist/kohaletoimetamist?

Minu teada peab küll ikka ette maksma. Ei tea, kuidas nende return policy seal on.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 18.07.2016 16:42:56 vasta tsitaadiga

luik kirjutas:
JRISETH kirjutas:
ebardkonn kirjutas:
Vaatan juba pikemat aega ringi pilguga, et leida telefon millel on hind 400€ piires, võimalikult stock android, suur aku, hea kaamera. Hetkel seis One+3 = sitt aku,Galaxy S6 = vastik samsa häkitud android+kirve võitu, nexus 5x = väike 2700 aku, Sony Z5 = pole kah just suurim aku ning kirves hind veits.. kuigi hetkel kui ma seda nimekirja siin vaatan siis uuendada enda Nexus 5 => 5X peale tundub kõige mõistlikum, vähemalt on tarkvara uuendused kiirelt saadaval. Jäi mul mõni märkimisväärne telefon märkamata?


CyanogenMod pordid pea igale Xiaomi seadmele olemas, Xiaomi Redmi Note 3 Pro + CM13 + 800MHz 4G toetav kernel = parim bang for buck.

Pealegi samsung on radikaalselt muutnud TouchWizi alates Galaxy S6-st. Ei ole isegi võrreldav mitte vanemate versioonidega. Teemadega + Google Now Launcher = 99% stock androidi välimus.


On keegi reaalselt mõnel hiinakal b20 800MHz 4g tööle ka saanud? Guugeldades ma ei leidnud suurt midagi.


Halvasti googeldasid. Xiaomi lasi välja Taiwani mudeli redmi note 3-st aga ei muutnud midagi riistvaralisel tasemel, tehti ainult softi uuendus. Soft nüüd juba üle porditud teistesse rommidesse /kernelitesse. See töötab vaid redmi note 3-l ja mitte igal suvalisel hiinakal.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2016 17:53:07 vasta tsitaadiga

Halvasti googeldasid. Xiaomi lasi välja Taiwani mudeli redmi note 3-st aga ei muutnud midagi riistvaralisel tasemel, tehti ainult softi uuendus. Soft nüüd juba üle porditud teistesse rommidesse /kernelitesse. See töötab vaid redmi note 3-l ja mitte igal suvalisel hiinakal.

thumbs_up.gif Hea uudis! Tänase päeva seisuga Telia vörgus näiteks Tallinnas kus pea igasse jaama kruvitud 800 Mhz saatja on ilma band 20 ta telefon "nagu m.nn ilma munadeta"
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luik
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2006




sõnum 18.07.2016 18:38:09 vasta tsitaadiga

Eks siis ole näha, kas mõnel muul xiaomil see tööle saadakse. Üldiselt ma saan aru, et B20 jaoks peab olema ka riistavaraline tugi. Näiteks Mi5-l seda pole.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 18.07.2016 19:58:31 vasta tsitaadiga

luik kirjutas:

On keegi reaalselt mõnel hiinakal b20 800MHz 4g tööle ka saanud? Guugeldades ma ei leidnud suurt midagi.


Tööle saanud = kuidagi häkkinud või ? icon_rolleyes.gif

Need mis tehasest toetavad, küll need ka töötavad. Gearbestis on Network-i all ju töötavad sagedused näha.
Ise olen proovinud Vernee Thori, 800MHz 4g töötas.

Ulefone Power,Ulefone Future ,Ulefone Paris, Ulefone Vienna, Ulefone Be Touch 3, Ulefone Be Pro 2
OUKITEL K4000, OUKITEL K4000 Pro, OUKITEL K6000, Oukitel K6000 Pro, OUKITEL K10000
Elephone S3, Elephone S7, Elephone M3,
UMI Super, UMI TOUCH, UMI Rome
jne ....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luik
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2006




sõnum 18.07.2016 21:47:18 vasta tsitaadiga

Nojah, neil, mil originaalis B20 ei tööta. Aga ilmselt on asi lihtsalt riistvaras, mis seades on, miks see muidu üldse kinni peaks olema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 18.07.2016 21:56:47 vasta tsitaadiga

luik kirjutas:
Nojah, neil, mil originaalis B20 ei tööta. Aga ilmselt on asi lihtsalt riistvaras, mis seades on, miks see muidu üldse kinni peaks olema.


Pigem modemi ringidisainimine läheb maksma rohkem kui lihtsalt disableda tootja poolt kindlad bandid, nad ju maksavad chipseti tootjale €€€ mida rohkem LTE sagedusi on. Taiwanis vajalik B20, seega maksab Xiaomi pappi Qualcommile et B20 ametlikult oleks võimalik kasutada.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 03.08.2016 16:26:13 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
CyanogenMod pordid pea igale Xiaomi seadmele olemas, Xiaomi Redmi Note 3 Pro + CM13 + 800MHz 4G toetav kernel = parim bang for buck.


See teema on Xiaomi Redmi 3 Pro telefonist mitte Xiaomi Redmi Note 3 Pro-st. Kas see lipsas kogemata sisse või Sa mõtlesidki, et parem on Note? Ja kas oskad viidata kuidas teha Xiaomi Redmi 3 Pro + CM13 + 800MHz 4G toetav kernel?
Enamus teemad mida ma leidnud olen on just Note kohta aga sellel on 5,5" ekraan ja seda küll ei tahaks. Tõsi, midagi ma leidsin ka selle õige Redmi 3 Pro kohta

Näiteks geekbuyngus on müügil mingi international edition: link

Sellel on mingi Global MIUI 7.0 OS ROM Kas seda saab ka rootida ja peale lasta CM13 + 800MHz 4G toetav kernelit?

Vabandust muidugi, ma ei ole Androididega eriti kodus aga tundub, et muud vist üle ei jää.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 03.08.2016 21:37:55 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
JRISETH kirjutas:
CyanogenMod pordid pea igale Xiaomi seadmele olemas, Xiaomi Redmi Note 3 Pro + CM13 + 800MHz 4G toetav kernel = parim bang for buck.


See teema on Xiaomi Redmi 3 Pro telefonist mitte Xiaomi Redmi Note 3 Pro-st. Kas see lipsas kogemata sisse või Sa mõtlesidki, et parem on Note? Ja kas oskad viidata kuidas teha Xiaomi Redmi 3 Pro + CM13 + 800MHz 4G toetav kernel?
Enamus teemad mida ma leidnud olen on just Note kohta aga sellel on 5,5" ekraan ja seda küll ei tahaks. Tõsi, midagi ma leidsin ka selle õige Redmi 3 Pro kohta

Näiteks geekbuyngus on müügil mingi international edition: link

Sellel on mingi Global MIUI 7.0 OS ROM Kas seda saab ka rootida ja peale lasta CM13 + 800MHz 4G toetav kernelit?

Vabandust muidugi, ma ei ole Androididega eriti kodus aga tundub, et muud vist üle ei jää.


Ma tean mis teemaga on tegu, aga diskussioon hakkas minema siin vahepeal laiemaks kui Redmi 3 Pro seega ütlesin mõne sõna sekka. Redmi 3 Pro ei toeta 800MHz, ainult Redmi Note 3 Pro.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 04.08.2016 05:57:38 vasta tsitaadiga

Ahhaa! Tänud vastamast - just see mul segaseks jäigi. Kahjuks on see Note liiga labidas icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2016 15:45:43 vasta tsitaadiga

hendrik989, kuidas telefon vastu pidanud on? Mingeid suuremaid tõrkeid vigu ka välja tulnud või toimib endiselt hästi?
Kas uuendus Android 6l ka juba tulnud?
Siis huvitaks veel see, mis võimalused sõrmejäljelugejal on? Kas ntks kiirvalimine on võimalik - et paned sõrme lugeja vastu ja siis hakkab helistama?

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik989
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013




sõnum 07.08.2016 13:31:31 vasta tsitaadiga

allavett kirjutas:
hendrik989, kuidas telefon vastu pidanud on? Mingeid suuremaid tõrkeid vigu ka välja tulnud või toimib endiselt hästi?
Kas uuendus Android 6l ka juba tulnud?
Siis huvitaks veel see, mis võimalused sõrmejäljelugejal on? Kas ntks kiirvalimine on võimalik - et paned sõrme lugeja vastu ja siis hakkab helistama?

Hetkel tundub kõik küll täitsa soliidne. Mõned korrad ikka on olnud, kui pean natukene ootama, kuid see üldiselt multitaskimise tagajärjel. Hetkel official updater neil küll ei näita Android 6 olemasolu, aga võimalik, et suuremad tehnikahuvilised suudavad ise flashida. Ühesõnaga täpselt kursis ei ole. Hetkel ei ole samuti tuvastanud sellist varianti, mis lootsite, et saaks kiirvalida sõrmejäljelugejaga. Otsisin küll, aga võimalik, et on viga minu tehnikateadmatusega.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Redmi 3 PRO mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.