Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.02.2017 12:23:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
See ep alateema
Proovi siin näiteks
http://publik.delfi.ee/news/kino/evelin-voigemast-ott-lepland-ja-juri-nael-otsivad-uude-telesaatesse-lahedaid-eesti-lapsi?id=77192692&com=1&reg=0&no=0&s=1


Palun:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2017 12:37:01 vasta tsitaadiga

Mobiilses keskonnas laseb jah, tavalises mitte icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 11.02.2017 12:57:09 vasta tsitaadiga

Ma muud peale äpi ei kasutagi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 15:48:43 vasta tsitaadiga

Tundub, et keegi on eesti filtreid tuuninud. Adblock peal ja tv3-me videod mängivad.
thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 15.03.2017 17:35:58 vasta tsitaadiga

Mul mitte, uuendasin eesti filtrid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Proovin seda.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 17:41:22 vasta tsitaadiga

ma eile vaatasin tv3 playst kalamehejutte, täna delfis mingit uudiste videot, töötas probleemivabalt. Ise pole adblocki uuendanud
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 17:47:14 vasta tsitaadiga

Ma sätin end nüüd natuke vastukaaluks reklaamiblokeerijatele.

Sisu tootmiseks on ju raha kulunud. Raha tuleb aga reklaamimüügist. Kui te sisu eest pole maksnud, kas ja miks peate eetiliseks blokeerida sisuavaldaja sissetulekut?
Ise me ju tahame TV3 HD pilti jne, kust peaks see investeeringute raha tulema? Kui nüüd väita, et pole nõus maksma, sisu on sitt vms, miks seda üldse vaadata? icon_rolleyes.gif

Põhjendage palun.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2017 17:56:46 vasta tsitaadiga

Tanel, tv3 järelvaatamise lehel oli blokeerija sees ja lasi videot vaadata. 24 min. (oli vist) jooksul oli 2x90 sek. reklaame.
Ses suhtes ma millegist neid ilma ei jätnud, vaatasin need ilusti ära.
Ennem oli probleem lihtsalt selles, et delfi on pahna täis ja pidi blokeerija välja lülitama et videot näha, nüüd ma enam ei pea.

järelvaadates (netis) reklaam pole kunagi probleem mulle olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 00:59:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma sätin end nüüd natuke vastukaaluks reklaamiblokeerijatele.

Sisu tootmiseks on ju raha kulunud. Raha tuleb aga reklaamimüügist. Kui te sisu eest pole maksnud, kas ja miks peate eetiliseks blokeerida sisuavaldaja sissetulekut?
Ise me ju tahame TV3 HD pilti jne, kust peaks see investeeringute raha tulema? Kui nüüd väita, et pole nõus maksma, sisu on sitt vms, miks seda üldse vaadata? icon_rolleyes.gif

Põhjendage palun.

No TV3 osas võib veel nõustuda, aga Delfi jms osas ei saa absoluutselt nõus olla sellega. Esiteks on tasulised artiklid olemas. Kellele see raha läheb? Isegi kui osa raha läheb Päevalehele, Ekspressile, Maalehele, siis Delfi saab igal juhul oma osa sisu hostimise eest.
Teiseks Delfi ise on süüdi selles, et enamus kes asja jagavad nende lehte blokeerijaga kasutavad. Reklaami kogus seal lehel on "muljetavaldav".
Ja kolmandaks mul on jällegi raske uskuda, et blokeeritud reklaamid=kadunud tulu. See on väga sarnane väide sellele mis filmitootjad räägivad, et piraatlus=kadunud tulu. Esiteks see eeldab, et kõik kes reklaame blokeerivad on potentsiaalsed reklaamidele klikkijad ja seal reklaamitava ostjad mis kindlasti pole tõsi.

Uuringud on pigem leidnud vastupidist. Need kes blokeerivad või piraadivad on tihtipeale palju suuremad sisu tarbijad ja teevad ka piisavalt reaalseid oste. Muidugi on selliseid kes põhimõtteliselt maksta ei kavatse (samamoodi on neid kes põhimõtteliselt kõike blokeerivad) ja ma ei õigusta piraatlust kui sellist. Samas kui sisu tootja ise teeb oma sisule ligipääsemise raskemaks reklaamide, geoblokeeringu ja koopiakaitse abil ega paku legaalseks tarbimiseks mugavat ega mõistlikku võimalust, siis ei tasu ka imestada, kui inimesed otsivad teisi võimalusi sisule ikka ligi pääseda mugavalt. Rahaline aspekt pole siin isegi primaarne.

Ja lõpetuseks veel, et mis puutub delfi tasuta artikleid, siis need on ju lugemiseks tasuta. Ma ei tunne küll midagi ebaeetilist selles, kui ma tasuta pakutavat asja vaatan mingil tavaliselt erineval viisil. Kui tegu oleks tasuliste artiklitega ja keegi postitaks nende sisu kuhugi tasuta lugemiseks, siis jah see oleks taunitav ja otsene (isegi kergelt kokkuarvestatav) kadunud tulu sisu tootjale.

Tasuta artiklite uputamine reklaamiookeani lootuses sealt midagi tagasi teenida on lihtsalt väga kehv äriplaan.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2017 01:34:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Esiteks see eeldab, et kõik kes reklaame blokeerivad on potentsiaalsed reklaamidele klikkijad ja seal reklaamitava ostjad mis kindlasti pole tõsi.
Mis see reklaamile klikkmine asjasse puutub? Mitmendat korda kuulen siin teemas seda väidet. Unustage see ära. Raha tuleb reklaami kuvamisest - mitte sinna klikkimisest enamasti. On muidugi eri mooduseid kuid valdavalt on kuvamiste pealt tasustamine.
Tomorrow kirjutas:
Ja lõpetuseks veel, et mis puutub delfi tasuta artikleid, siis need on ju lugemiseks tasuta. Ma ei tunne küll midagi ebaeetilist selles, kui ma tasuta pakutavat asja vaatan mingil tavaliselt erineval viisil. Kui tegu oleks tasuliste artiklitega ja keegi postitaks nende sisu kuhugi tasuta lugemiseks, siis jah see oleks taunitav ja otsene (isegi kergelt kokkuarvestatav) kadunud tulu sisu tootjale.
Tasuta on artiklid justnimelt sel tingimusel, et sa näed reklaami nende juures.

Niisama tasuta pole kellelgi viitsimust neid artikleid vorpida sulle lugemiseks. Kõik tahavad omale leiva lauale saada. Kas kaudse või otsese tuluga.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 02:05:14 vasta tsitaadiga

Renka, No ärge viitsigu siis. Usun, et paljud oleks nõus maksma reklaamivaba lugemise eest. Oh wait...artiklite sisu on kirja ja faktivigasid täis ja lisaks võib sama artikli ja info leida tasuta mujalt (enamasti). Paywall toimib ainult originaalse sisu põhjal.
Ja lol @ kuvamise pealt tasumine. Järelikult need reklaamimüüjad kes kuvamise pealt tasuvad on lollid, kuna kuvamine ei võrdu klient/ost ja nad maksavad siis mittemillegi eest pmst. Enamus inimesi lihtsalt ignoreerib reklaame isegi kui need nähtavad on.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2017 02:14:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Renka, No ärge viitsigu siis. Usun, et paljud oleks nõus maksma reklaamivaba lugemise eest. Oh wait...artiklite sisu on kirja ja faktivigasid täis ja lisaks võib sama artikli ja info leida tasuta mujalt (enamasti). Paywall toimib ainult originaalse sisu põhjal.
Aga ometi sa lähed ja spetsiaalselt loed neid artikleid seal - mis siis, et mujalt saab tasuta, korrektse grammatika ja faktivigadeta? icon_rolleyes.gif

Tomorrow kirjutas:
Ja lol @ kuvamise pealt tasumine. Järelikult need reklaamimüüjad kes kuvamise pealt tasuvad on lollid, kuna kuvamine ei võrdu klient/ost ja nad maksavad siis mittemillegi eest pmst. Enamus inimesi lihtsalt ignoreerib reklaame isegi kui need nähtavad on.
wtf ma just lugema pidin? Sellise loogika järgi on TV-, raadio-, trüki-, väli- jmt reklaamid kõik täiesti mõttetud kuna nende inimesele näitamine ei võrdu ostuga? Enamus reklaame ei olegi konkreetselt millegi müümiseks e. sul ei olegi võimalik otseselt ostuks konverteeruda ju icon_confused.gif



Ainult tavapäraseid õigustusi tuleb. Ja vingu teemal, et sisu on halb ja portaal ise veel halvem. Aga ometi näed spetsiaalselt vaeva selle nimel, et neis portaalides käia. Võiks ju siis alternatiivseid kohti kasutada kus ongi kõik tasuta (reklaami ja paywalli vaba).

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 02:19:30 vasta tsitaadiga

Siin on põhjus tagajärg. Kui poleks põhjust, poleks tagajärge. Kui veebilehel moodustab rekaalm üle 5-10% osa sisust, siis on tegu ebamõistlikult suure osaga ja see hakkab inimesi häirima ja otsitake lahendust. Ma ise küll ei ole delfi lugeja, aga delfis moodustab reklaam contendist 50%, kui mitte rohkem. Sellistel lehtedel pooldan kindlasti kogu reklaami blokeerimist.

Tuleks eeskuju võtta kaasaegsetest lääne lehtedest, kas või Facebookist, Googlest. Paar relevant reklaami ei häiri kedagi ja õigesti suunatud reklaam tuleb isegi kasuks teinekord.

Seal delfis käitutakse nagu mingi ametnik kuskil maksuametis: Exceli tabeli järgi makse/aktsiise tõstes maksutulu laekumine suureneb, aga reaalsuses langeb, kuna enam ei maksa ka need, kes varasemalt maksid ja rohkem inimesi otsib alternatiive ebamõistlikult kõrgetele maksudele. Kui kuskil tabelis näitab, et rohkem reklaami = rohkem vaatamisi = rohkem raha, siis reaalsuses võib hoopis vastupidi olla ja reklaamitulu väheneb. Kui reklaam oleks mõistuse piires, ei oleks kellegi huvi ega viitsimist seda blokeerida.

Tomorrow tõi väga mõistlikud selgitused asjadele thumbs_up.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 16.03.2017 02:21:39 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:

Raha tuleb reklaami kuvamisest



jamps, raha peaks tulema reklaamile klikkimisest ja tehingu tegemisest. kui ei toimu reklaamile klikkimist ja tehingu tegemist ei täitnud reklaam oma eesmärki.

reklaami kuvamine veebilehtedel, mobladesse saatmine ja postkasti toppmine = raiskamine, tegelikult keskkonnareostus.

Tomorrow kirjutas:

Järelikult need reklaamimüüjad kes kuvamise pealt tasuvad on lollid


Müüjad? Reklaamiostjad ikka.
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 02:32:06 vasta tsitaadiga

olavsu1, CPL ja CPA kampaaniad paraku on väga kallid (platvormi jaoks) ja ei toimi usaldusväärselt. See selleks.
Võtkem asja teistpidi. Eeldan, et praegu ka siin foorumis blokeerite HV reklaami. Seega te siin foorumis postitate nende armust, kes reklaame ei blokeeri.
Iseenesestmõistetavalt me võiksime rohkem investeerida reklaamiraha arendusse, aga kui seda kolmandik vähem, siis ka vastavalt saab ja saate vähem.
Nii et need, kes blokeerivad reklaame, paluks mitte üks piuks sõna võtta HV teemal thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kes on HV whitelistinud, need põrgusse ei satu beer_yum.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 03:45:58 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Renka, No ärge viitsigu siis. Usun, et paljud oleks nõus maksma reklaamivaba lugemise eest. Oh wait...artiklite sisu on kirja ja faktivigasid täis ja lisaks võib sama artikli ja info leida tasuta mujalt (enamasti). Paywall toimib ainult originaalse sisu põhjal.
Aga ometi sa lähed ja spetsiaalselt loed neid artikleid seal - mis siis, et mujalt saab tasuta, korrektse grammatika ja faktivigadeta? icon_rolleyes.gif

Kusjuures ei loe spetsiaalselt. Kui satun, siis pealkirju vaatan. Veelvähem loen ja haruharva kommenteerin. Näiteks Postimehe portaali ei külasta enam üldse.
Mina tarbin enamasti ingliskeelset sisu mujalt ja ega see eesti konnatiik mind nii väga ei huvitagi.
Renka kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Ja lol @ kuvamise pealt tasumine. Järelikult need reklaamimüüjad kes kuvamise pealt tasuvad on lollid, kuna kuvamine ei võrdu klient/ost ja nad maksavad siis mittemillegi eest pmst. Enamus inimesi lihtsalt ignoreerib reklaame isegi kui need nähtavad on.
wtf ma just lugema pidin? Sellise loogika järgi on TV-, raadio-, trüki-, väli- jmt reklaamid kõik täiesti mõttetud kuna nende inimesele näitamine ei võrdu ostuga? Enamus reklaame ei olegi konkreetselt millegi müümiseks e. sul ei olegi võimalik otseselt ostuks konverteeruda ju icon_confused.gif

Aga ongi mõttetud enamus reklaame. Jah kindlasti mingi protsent inimesi on keda see mõjutab ostu tegema kui nad poes on ja tuleb meelde (kui tuleb), et nägin selle toote reklaami.
TV reklaam on eriti mõttetu, kuna sellel ajal minnakse WC pausi või võileiba tegema ja sihtgrupp ei näegi seda. Raadioreklaame on palju raskem vältida kuna need on lühikesed ja keegi ei viitsi eriti kanalit vahetada selleks hetkeks. Trükireklaamid on sõna otsese mõttes legaalne ja füüsiline versioon spämmist. See et keegi selle eest maksunud on ei õigusta sellega uputamist. Sama loogika järgi võib spämmer öelda, et ta maksis selle eest ja tal on õigus teenust saada. Ei ole!
Välireklaame on kõige lihtsam vältida.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.03.2017 07:57:13 vasta tsitaadiga

Bännerreklaamil CPM (cost per thousand-impressions ehk tuhande kuvamise kulu) on minu jaoks 20-s sajand.
Pigem maksan 10x rohkem kindla kliki eest, kui fiktiivse kuvamise eest. Just nende reklaamiblokeerijate tõttu.

Aga jah, CPM kasutatakse pigem neile, kes soovivad müüa bränditeadlikkust, mitte konkreetset toodet e-poes.

CPL (cost per lead) ja CPA (cost per acquisition) on tõesti kulukad. Eeldavad teenusepakkuja ja kliendi poolt mõlemalt tehnilist valmisolekut kõikide tegevuste tuvastamiseks (vaatamine, klikkimine, ostmine jms).
Seda saab kasutada üpris täpselt ehk see on reklaamisoovija ehk kliendi jaoks üpris kasumlik, kui just hind ulme kõrge pole. Sellega saad arvutada, kui palju maksad REAALSE lõpptarbija eest, kes ka reaalselt teenust/toodet ostab.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 16.03.2017 08:39:25 vasta tsitaadiga

Reklaamiblokkija võiks lehe ära petta, st leht arvab, et reklaam kuvatakse, oleks winwin situatsioon. icon_razz.gif
Mis TV3 puutub, siis salvestan (DVB-T) 24h ja vaatan saateid kerides reklaamid edasi. DVB-T on ühepoolne ühendus, seega nendejoks küll vahet pole.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.03.2017 09:35:19 vasta tsitaadiga

Mis jutt see on, et kuvamisi arvestatakse? Viimati oli just oluline klikke saada või on olukord nii lootusetu jälle, et piisab ka kuvamisest?
Mida agressiivsem on reklaami pakkumine, seda jõulisemalt pooldan mina ka nende blokeerimist. TV3 puhul vaatan ma kogu tervikut e ka nende kanali reklaamipoliitikat, mis on juba aastaid absurd kuubis.

Tanel kirjutas:
olavsu1, CPL ja CPA kampaaniad paraku on väga kallid (platvormi jaoks) ja ei toimi usaldusväärselt. See selleks.
Võtkem asja teistpidi. Eeldan, et praegu ka siin foorumis blokeerite HV reklaami. Seega te siin foorumis postitate nende armust, kes reklaame ei blokeeri.
Iseenesestmõistetavalt me võiksime rohkem investeerida reklaamiraha arendusse, aga kui seda kolmandik vähem, siis ka vastavalt saab ja saate vähem.
Nii et need, kes blokeerivad reklaame, paluks mitte üks piuks sõna võtta HV teemal thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kes on HV whitelistinud, need põrgusse ei satu beer_yum.gif


Sorry, aga su jutt on leebelt öeldes kahepalgeline. Sa oled ise korduvalt rõhutanud, et foorum on teisejärguline ja olgu me õnnelikud kui kord 10 aasta jooksul midagigi sellega ette võetakse icon_rolleyes.gif
HV põhileht on mul whitelistitud, seda põhimõtte pärast. Foorumis on kõik blokitud. Halenaljakas aga mulle sobib.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 09:56:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma sätin end nüüd natuke vastukaaluks reklaamiblokeerijatele.

Sisu tootmiseks on ju raha kulunud. Raha tuleb aga reklaamimüügist. Kui te sisu eest pole maksnud, kas ja miks peate eetiliseks blokeerida sisuavaldaja sissetulekut?
Ise me ju tahame TV3 HD pilti jne, kust peaks see investeeringute raha tulema? Kui nüüd väita, et pole nõus maksma, sisu on sitt vms, miks seda üldse vaadata? icon_rolleyes.gif

Põhjendage palun.


kuniks neid vilkuvaid ja tilisevaid asju ning kogu lukuauku katvat putru polnud, polnud ka kellelgi probleemi sellega, et kuskil nurgas mingi bänner vilkus... kuni "aga ma ju kulutasin raha blabla " ja üle ekraanide rillerdavad, lälisevad jms animatsioonid mingitel headel inimestel siibrisse viskasid. äkki peaks firma luksussõidukid millegi ökoma vastu vahetama ning vabaks jäänud raha sisutootmisse suunama või tuleb pood kinni panna.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 13.05 Pärnus kui midagi huvitab.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 10:04:05 vasta tsitaadiga

softis, foorum selles mõttes teisejärguline, et 2/3 HV unikaalsetest külastajatest käib vaid HV pealehel, foorumisse ei satuta.
Samas tuleb foorumist 2/3 bannerinäitamistest ja selles mõttes on need näitamised ju tegelikult tähtsad.
Ei saa aga eriti aru põhjusest, miks on vaja blokeerida üht ja ainsat tagasihoidlikku reklaampinda siin foorumis, mis toidab meid tervikuna.
Klikipõhist arvestust pole meil kunagi olnud, ma ei tea kust see väärarusaam tuleneb. icon_rolleyes.gif Kõik näitamised on tähtsad.
tsitaat:

üle ekraanide rillerdavad, lälisevad jms animatsioonid

täpsusta palun. Ei ole selliseid asju ju icon_rolleyes.gif

EDIT: Kui sa pead silmas üht 10 aasta tagust juhtumit, kus reklaamipartner kogemata eksikombel lubas avanevad bannerid, siis sellest on ju 10 aastat möödas.
Rohkem selliseid eksitusi pole toimunud.

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 16.03.2017 10:08:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 10:07:32 vasta tsitaadiga

ma näen siin vaid 1 reklaami ja see absull ei häiri, vahel on saanud klikkida isegi kui midagi huvitavad reklaamitakse
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga tulles tagasi delfi juurde, siis see leht on küll liiale läinud ja oma vitsad peksavad.
Usun, et nemad panid aluse üldisele blokeerimisele Eestis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 10:08:02 vasta tsitaadiga

igal pool on. siin on ka olnud. mina panin masinasse kui mingid liikuvad, vilkuvad ja tilisevad asjad üle ekraani hakkasid ujuma ning skrollimisel kaasa pendeldama.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 13.05 Pärnus kui midagi huvitab.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 10:09:23 vasta tsitaadiga

laurx, kontrolli oma arvuti puhtust, sisseloginud kasutajale kuvatakse vaid üht bannerit paremas ülanurgas.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2017 10:09:45 vasta tsitaadiga

No siin foorumis jõuti ju mõistliku lahenduseni, et ei näidata jooksvaid/hüppavaid asju logitud kasutajale.
Minu arust see mõistlik käik. SP ka ei tasuks blokeerida seda lehte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.