Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 167, 168, 169  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.07.2017 19:26:56 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
kus kohast Eesti hinnad võetakse...? Just sattusin UK amazoni lehele, kus MSI GeForce GTX 1060 6GT OCV1, 6144 MB GDDR5 (liiv müüb €425) tuleb siia kohale (koos transaga siis) 283€-ga. Kus point on?
saksa amazonist vaatasin, siis 1080ti armor saatmiseta 810€, samas UK amazonis on saatmisega 770€
kurss ja erinevad laod mängivad ilmselt

liivilt ostsin sama kaardi millalgi 729€ eest

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.07.2017 20:25:12 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, Nohh see on hübriid icon_biggrin.gif icon_lol.gif eks kõige ilusam on veel tegemises icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2017 01:23:14 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Tannu otsusta ära mis siis kõikse ilusam on! ja susista vähem icon_biggrin.gif

Iga järgmine kaart on Tannu arust maailma kõige ilusam. icon_biggrin.gif Alguses oli ta MSI 1080 kah maailma ilusaim. Nüüd kirub seda punast käkki taga. icon_razz.gif Otsusta ära nüüd siis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.07.2017 01:34:30 vasta tsitaadiga

Dj-E, Noo aga nii peakski ju asjad arenema beer_yum.gif MSI kohta ütlesin imo kohe alguses, et disain väga ei sobi sellele icon_biggrin.gif punane veidi eriti kahtlane nVidia kaardi jaoks. Ma lähiajal saan igasugu huvitavat kraami testimise jaoks nii, et videoid on tulekul. Ootan VEGA ja VOLTA kaarte kõige enam icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.07.2017 02:13:48 vasta tsitaadiga

mul veel kapiotsas vana radeon 64ddr seismas
vot see oli raw beauty - ihu paljas, ainult kerge liist alumiiniumit üle kürva ja võimaldas omal ajal lausa 1280x1024 resol pelada, isegi antialiasingut sai kasutada thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2017 16:17:07 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Tannu otsusta ära mis siis kõikse ilusam on! ja susista vähem icon_biggrin.gif
Maitse võib ju muutuda, näiteks kiindud ühte daami aga (tavaliselt kui kätte oled juba saanud) tüdined ja tahaks nagu midagi uut. Ja veel üks näide eulust. Mul on sõbral imeilus naine ja ükspäev sõps kurtis, et seks on tema jaoks igavaks muutunud ja ta pole juba kuu aega oma naist põrutanud.

Mina isiklikult olen loobunud kõige kõvemate kaartide soetamisest. Minu eelmiseks kaardiks oli Asuse eelmine tippmudel ASUS 20th Anniversary Gold Edition GEFORCE® GTX 980 Ti. Kaart oli nii võimas, et ma jätsin rahuliku südamega vahele Pascal GTX 1070/1080 seeria. Jaehind oli 1200 raha. Kui müüsin siis sain 440 raha miinust omahinnast ja nüüd mul on omale soetatu kaartides teine seisukoht, nagu laulis 2 quick start: ma olen loobunud sind proovimast. Proovin ära aga omale ei jäta, sest kallima otsa tehnikaga on ikka nii, maksad oluliselt rohkem aga juurde saad vaid 10-15%. Müües saad miinust 50-70%
Vat need Asuse tippmudelid on tõesti hea disainiga, need mulle meeldivad. Nii Mawelli 980 Ti Gold, kui kõnealune 1080 Ti Merejumal. Tegelikult oli Maxwelli 980 Ti seerias veel üks ilus kaart ja see oli ASUS ROG Matrix GEFORCE® GTX 980 Ti.
Muide, veits offtopic aga mul seisab üks eksemplar ASUS ROG Matrix GEFORCE® GTX 980 Ti. Ma tõin kliendile, sellel on veel pool aastat garantiid järel ja kaart näeb pakendis välja nagu uus (vahetas uue EVGA 1080 Ti Hybrid vastu). Ma ei oska selle Matrixile hinda panna. Arvestades, et sellel kaardil on jõudu rohkem kui GTX 1070 kaardil ja viimatinimetatute hind on viimastel nädalatel oluliselt kasvanud siis olen pisut nõutu. Esiteks hea ja haruldane kaart, teiseks on hinnad sellised, et keegi ei saa enam midagi aru. GTX 1060 on poes 600 raha, kasutatud GTX 1070 hind siis vähemalt 400, eksju?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 02.07.2017 20:11:43 vasta tsitaadiga

Ja mina imestan miks terve ilm on teise ja kolmanda käigu naiterahvaid täis. Ja su sõber on siis madala loominulise lähenemisega. Et ei suuda enda ja naist käima tõmmata, ja seda viimast suudad teha, ei õnn majast kao.
Korras ehitaja jutt: et kõikse parem poos on seljad koos` aga ise joob viina, poleerib auto sumpsi ja peksab naist.

Läks ära OT-s

Ise ma väga disaini ei jälgi, kui siis niipalju et see disain ei põhjustaks väga palju lärmi, ning ka temparatuuri tõusu. Näiteks gainward phantom disain, näib küll tige välja, aga kõik asjad mis üle vendilaatorite viidud tekitavad lisa heli. (Kuigi omasin just 670 gainward phantom kaarti siis oli siiski üllatavalt vaikne, aga täis pööretel siiski oli aru saada et see võre on üks heli allikaid ka) veel (inno 3d 970 iairboss4 samuti külgedelt ulatuvad disain nurgad pluss veel üks väga väike ventilaator mäludelt tuleva kuuma toru jahutamiseks ei olnud seda lärmi väärt) veel ( asus 980ti strix ventilaatorite kalde nurk liialt suur, jah suurem õhu liigutamis võimekus aga jälle lärm. pluss veel kuumatorude vuuk mis läheb vastu gpu DIE-t) Oli pikalt kasutusel ja ei olnud rahul single kaardina sli-s olin isegi rahul, võimekuse poolest. praeguse kaardiga gigbyte GTX 1080ti AORUS XTREME Edition laias lastus rahul, võimu on niipalju et igav hakkab, jah see X disain on ikaldus, ja radiaatorile juurde kruvitud plaat on ropp lahendus, aga see eest on kaart ikka jahe. ( 780ti GHz -il näiteks sai 5C-se võidu kui eemaladasid küljepeal oleva õhu voolu takistava võre koos backplate-ga)

Minumeelest on 1080 ti seeria üle disainitud. Saaks seda ledi jama manualselt ilma abi programmideta confida oleks ledidel isegi jumet. Hetkel ilusamad kaardid tulid välja 700 ja 900 seeriast. Näiteks evga 980 ti kingpin nii pildis kui ka ehitus kvaliteedis paistab üle prahi olevat. (kahjuks pole omanud)
Järgmisel kaart seerial ootaks juba efektiivset lahendust kus disain pantakse kaarti temperatuure langetama. Hetkel on evga 1080 ti kingpin õigel teel. Kahju et evga aeglane on.


libe kirjutas:
mul veel kapiotsas vana radeon 64ddr seismas
vot see oli raw beauty - ihu paljas, ainult kerge liist alumiiniumit üle kürva ja võimaldas omal ajal lausa 1280x1024 resol pelada, isegi antialiasingut sai kasutada thumbs_up.gif


Lugedes seda, meenub selline sõna nagu: PARAGRAHV icon_lol.gif

See minu OT icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.07.2017 23:12:13 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:

Mina isiklikult olen loobunud kõige kõvemate kaartide soetamisest. Minu eelmiseks kaardiks oli Asuse eelmine tippmudel ASUS 20th Anniversary Gold Edition GEFORCE® GTX 980 Ti. Kaart oli nii võimas, et ma jätsin rahuliku südamega vahele Pascal GTX 1070/1080 seeria. Jaehind oli 1200 raha. Kui müüsin siis sain 440 raha miinust omahinnast


Ja kes sundis sind ostma seda overpriced kaarti? Täiesti tavaline 980Ti maksis 650-750 euri. Ise ostsin 730.- eest ja müüsin poolteist aastat hiljem ~300 eest maha. Täiesti tavaline ja normaalne asjade kulg.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2017 00:06:15 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, Sa kardad neid LED valgustust liiga palju. Näiteks minule just meeldib uutel kaartidel, et on lisatud tagasihoidlik valgustus. Võtame sellea sama HDTaneli Merejumala:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja erinevalt paljudest skeptikutest meeldib mulle ka reference fisain, eriti see uus FE, ja mulle imponeerib, et nüüd on Geforce kiri valgustatud
Spoiler Spoiler Spoiler


ps. 980 Ti Kingpini oli mul kange tahtmine osta, sest kui 1070/1080 välja tulid siis laos seisis 1x kurb ja hüljatud kaart 500 raha eest.
Ühe GTX 980 Kingpini olen siiski ühele foormlasele üle andnud, vist 2014 sügis. Nii kallis kaart oli, et kodanik vaagis 2 nädalat igast MSI ja Asuste vahel.

1080 Ti Kingpini ma ei ostaks. Lugesin omal ajal eelmiste mudelite kohta päris palju ja mõistsin, et mulle pole seda vaja, mul läheb munn niigi kõvaks ja sobib ka poole odavam sama protsessoriga kaart. Ei tunne kõvatamisest puudust ja et mingis mängus paarkümmend fps juurde saada ning selleks pea pool teise kaardi raha juurde maksta, no andke andeks. Ma leian et HDTanel on õigel teel, ehki kast näeb välja nagu pedemajakas aga see on juba maitse asi. Mina oleks minimalistlikuma teinud. Mood on selline, et igal pool on vilkuvad tulukesed.

Rääkidest valgustusest. Siis mu lapsel on NZXT 440 Razer Edition. Ehki sellel on juba oma valgustus siis laps vaatas netis, et kõvematel tegijatel igast ledid ja kellad-viled. Tahtis ka. Ma ostsin talle 10 erose originaal Razer led kaabli, mis tehtud just Razer disain kastidele ja seletasin oma maitset. Ja tõesti, hämaras toas näeb minu arvates jube ilus välja. ma olen isegi pisut kade. Ei viitsinud pilte teha otsisin netis. Googeldades ledsin vaid 1 youtube arvuti. Tal muidugi on prose jahuti teine (NZXT 60) ja graafika on EVGA Classics
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Valgus pole tegelikult nii intensiivne, tunduvalt hämaram reaalis. Aga ilus komplekt Razer Mamba rotiga ja Chroma RGB klaveriga. Laps parajasti mängis, ma tegin lausa pilti aga ei viitsi nüüd öösi hakata arvutisse tõmbama hakata.
Aga noh, maitse asi ega neid lede muidu ei pandaks igale poole kui rahvale ei meeldiks
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2017 09:42:15 vasta tsitaadiga

Fermi sai DX12 toe täiesti lambist icon_eek.gif
Noh Fermi omanikud. Saate nüüd kah DX12 pelada icon_lol.gif
https://www.techpowerup.com/234835/nvidia-adds-directx-12-support-to-geforce-fermi-architecture

Kes liiga noor on siis see käib 400 ja 500 seeria kaartide kohta mis väljastati 2010-2011 aastatel 40nm peal. GTX 480 oli legendaarne kütteelement icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 03.07.2017 16:20:14 vasta tsitaadiga

Kas juba algusest saati, kui need kaardid välja tulid, oli specs-s kirjas, kus nad toetavad DX12
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2017 17:17:19 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, Kui need kaardid välja tulid polnud DX12 isegi olemas veel. DX12 kuulutati välja 3 aastat ja tuli Win10-ga 4 aastat pärast Fermit. Enamus (mina k.a) arvasid tollal, et Microsoft on loobunud edasisest DirectX arendusest. Alles peale seda kui AMD tegi Mantle (mis küll oli läbikukkumine selle nime all) hakkas jää sulama. Nüüd on meil DX12 ja Vulkan (mille sees on ka suur osa Mantle arendusest). Siiski arvata võib, et nii vanad kaardid ei toeta kõiki DX12 featuure: https://en.wikipedia.org/wiki/Feature_levels_in_Direct3D#Direct3D_12
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2017 02:51:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Ja kes sundis sind ostma seda overpriced kaarti? Täiesti tavaline 980Ti maksis 650-750 euri. Ise ostsin 730.- eest ja müüsin poolteist aastat hiljem ~300 eest maha. Täiesti tavaline ja normaalne asjade kulg.


Ah tead, mõtlesin et olen kaks nädalavahetust kaine ja luban endale midagi peale hookerite. Tellisin kaardi juba ära ja aga kahjuks teise nädala reedel murdusin. Hea et kesklinnas elan, kaubanduskeskusesse jalgsi 5 mintsa aga läksin lausa autoga (kes see ull jõuab kahe päeva kraami käeotsas tassida). Tegelt jalgsi oleks pidanud minema, selle teise päeva oleks pidanud välja jätma, siis oleks ehk enamvähem nulli jäänud
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 09:56:27 vasta tsitaadiga

Pole Pascaliga seotud aga mõtlesin et panen siia kirja oma kogemusest EVGA step-up programmiga, võibolla keegi on mõelnud selle peale aga ei tea kui palju aega läheb jne. Kui EVGA enda e-post või authorized resellerilt (näiteks Casekingist kes saadab ka Eestisse) ostad videokaardi aga 3 kuu jooksul peale ostu tahad kangema kaardi peale liikuda siis pead ainult hinnavahe ja postikulu ise kinni plekkima ning saad uue kaardi asemele, saates vana kaardi tagasi.
Märtsis ostsin 1080Ti Founders Edition kuna see oli ainuke variant üldse letil. Mais aga ilmus non reference jahutusega 1080Ti stepup nimekirja mis oli sama hinnaga nagu FE.
Enda kaardi Saksamaale saatmine maksis Omniva kaudu €16.80 ja EVGA küsis endapoolse postikuluna 15€, rohkem raha ei kulunud. Makset saab EVGAle teha ainult Paypal kaudu. All ka kuupäevaliselt kaua kõik aega võttis:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mingeid lisaküsimusi on võib PS saata.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2017 10:08:03 vasta tsitaadiga

Lahe skeem tegelikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 10:51:51 vasta tsitaadiga

Ei teadnudki, et step-up euroopas ka töötab veel üks põhjus evga eelistada, good info.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 11:06:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ei teadnudki, et step-up euroopas ka töötab veel üks põhjus evga eelistada, good info.


tehke kõik kalendrisse rist!! pots4t4j4 ütles midagi positiivset onfire.gif
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 18:58:41 vasta tsitaadiga

heretic666, Kas EVGA lehel on suva kust osta, ma mõtlen kas peab EU valima? Sisse logides viksab automaatselt USA lehele, seal hinnad dollaris. Teine asi on see, et kõik tooted peale Hydro Copperite on out of stock staatuses. Sina said vahetada, hoolimata et mina näiteks praegu osta ei saaks?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 19:01:10 vasta tsitaadiga

Evga eu lehest käib ju jutt.

https://eu.evga.com
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 19:08:01 vasta tsitaadiga

Nagu pots4t4j4 mainis, siis jutt on ikka jah Eu storest, lisaks on stepup kaardid "kõrvale pandud" ja neid ei panda epoodi müüki. Tuleb uus batch kaarte stepup jaoks siis queue liigub jälle edasi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2017 21:33:14 vasta tsitaadiga

Okei, ma jah logisin evga.com lehelt sisse.

Ma olen siin juba sellest leelotanud aga Saksas on korralik EVGA euroopa esindus. Varem pandi Saksamaal EU turu jaoks mõeldud kaarte kokku. Kõikidel kesk- ja kõrgklassi kaartidel oli kiri: Assembled in Germany.
Umbes 2 aastat tagasi viidi tootmine Hiinase üle. Esidus jäi aga kaarte enam kokku ei panda. Nüüd on kõik : Made in China

EVGA on korralik USA tootja ja hoolitseb renomee eest, üldjuhul väga korralik RMA teenindus.
Suur boonus on see, et võtab kaarte garantiisse (RMA) jaoks ka ilma müügiarve ja saateleheta.
Soovitav on kaart ostes siiski EVGA kodulehel regada. Sest ma ei tea kuidas vähe vanemate mudelitega RMA tingimused on. Juhuslikult kui arvet küsitakse siis võib selle ka ise valmis soperdada, nad ei konrolli (ise tegin nii, et võtsin ühe suure Saksa keti müügipakkumise, nii sain blanketi ja siis modisin seda ning toppisin oma ebayst ostetud asja peale)
Kaval on uuel tootel pool aastat oodata ja siis regada, saab tootjagarantiid pool aastat juurde. Ehki reeglina muutub kaart kolme aasta jooksul ürgseks ja on kõigil entusiastidel välja vahetatud (siiski müügiargument).

Ma annan veel infot EVGA saksa esinduse kohta. Asub see Müncheni lähedal.
Kui postitate EVGA kaardi garantii jaoks siis saajaks märkida: EVGA RMA Dept
Aadress on:
Am Haag 8 (tänav)
82166, Gräfelfing (Postikood, linn)
Germany (riik)

kaardi karpi pange lisaks veakirjeldus vabas vormis inglise-saksa keeles ja enda korrektsed andmed. Veebilehel on ka vormular aga mina armastan kõiki asju duubeldada ja pigem 10x läbi nämmutada, mina panen nii vabas vormis vea printscreenidega kui formulari
kes Saksa keelt oskab siis teeninduse number Eestist helistades on +498918-904911

Kui postkontoris (Omnivas) postitate siis mingeid õrn toode jms ärge laske endale pähe määrida, kui on tehasepakendis. Tavaline tähtitud kiri-väikepakk, millel on tracking number, on täiesti piisav. Saate tseki millel on tracking number ja seda hoidke nagu silmatera. Mul on enda tarnijaga isegi vaidluseks läinud, et RMA saadetis pole nendeni jõunud ja alati on tracking number välja aidanud. DHL jms ärge kasutage, sigakallid.
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2017 22:07:07 vasta tsitaadiga

Zotac 1080 Ti AMP Extreme Review: Bigger, Not Better


Link
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2017 01:09:16 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gt-1030-2gb,5110.html

Teema pealkirja võib lisada GP108.

edit:


Link


Use ALL the GPUs. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PPC
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 12:53:38 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=711532

kasutatud 1060 muuakse juba 1070 hinnaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2017 13:28:44 vasta tsitaadiga

Mnjh, Casekingist või EVGA.EU poest saab uue odavamalt. Vähem RGBd seal pakutavatel mudelitel kuid reaalsel kasutusel pole väga vahet.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 167, 168, 169  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.