Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia X seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
number
külaline






sõnum 22.05.2017 22:49:29 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 31.03.2019 23:47:36, muudetud 1 kord
tagasi üles
mistafox
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2004




sõnum 23.05.2017 07:01:02 vasta tsitaadiga

sellel jah hind jõhker. mõtlesingi ehk keegi leidnud midagi sama odavama variandi.
_________________
www.mööblihunt.ee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.05.2017 10:50:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
XZ premiumil vist pole sellist ajapiirangut nagu XZs'il?
Viimasel saab ainult väga lühikest klippi teha:
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_xzs-review-1600p10.php

Mingist ülevaatest on meelde jäänud, et on sama.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 12:17:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas midagi uutest SONY Compactidest on ka kuulda olnud?

https://geenius.ee/uudis/sony-ei-plaani-enam-xperia-x-ja-x-compact-telefone-uuendada/
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 12:41:22 vasta tsitaadiga

seda kisa oli ju kohe maa ja ilm täis kui Z killiti ja X tuli. Compacti fännina oleks mul väga raske praegu otsustada X Compacti ja Samsung A3 vahel, pigem isegi kalduks A3 poole. Z-iga oli asi kindel - ülekaalukalt võimekaim väike telefon. nüüd siis minnakse juba töötava valemi juurde tagasi...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 25.05.2017 12:48:02 vasta tsitaadiga

Mulle see uus kuju ei meeldi. Kui ostma peaks, ei võtaks enam uut Sony fööni. Pean jälle kiunuma, et Z3 kuju oli IMO täiuslik. See pidev vajadus või nõudlus uusi vorme välja vorpida on saatanast.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 12:56:42 vasta tsitaadiga

Z3C oli/on jah nähtus omaette. nüüd ehk on lootust, et saabki omale väärilise järglase. Z5C oli juba kergelt iffy ja X Compacti tegelikult ei saagi järglaseks lugeda.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 25.05.2017 13:34:14 vasta tsitaadiga

Paar päeva varem kuulutati, et väidetavalt mingi komapktsem mudel tuleb:

tsitaat:
Moving on, the XZ1 Compact will also be powered by a Snapdragon 835 SoC, and will sport a 4.6-inch HD display. RAM will be 4GB, while a 2,800mAh battery will be tasked with keeping the lights on.


http://www.gsmarena.com/specs_for_sony_xperia_xz1_xz1_compact_and_x1_leak-news-25138.php

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 18:52:30 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
tsitaat:

Kas midagi uutest SONY Compactidest on ka kuulda olnud?

https://geenius.ee/uudis/sony-ei-plaani-enam-xperia-x-ja-x-compact-telefone-uuendada/

No Sony põhjendused on kah kummalised. Compact (alla 5" ekraaniga) telefonidele on turgu kõvasti. Compact on neil ma usun bestseller samamoodi nagu näritud õuna SE mudelid lähevad nagu soojad saiad.
Kehv müügiedu on pigem vähese turunduse probleem. Eriti USA turul on Sony telefonid ümmargune 0 samas, kui PlayStation on väga tuntud kaubamärk.

Inimesed kes otsivad alla 5" telefoni pigem vaatavad, et kõik on mõttetu lowend kraam ja edasi ei vaatagi ja peavad ohates ikka 5,5" vms võtma.
Lisaks negatiivne press selles osas, et väljatulles on sony telefonid vaat, et 50% ülehinnatud ja muidugi see peletab inimesed eemale. Kui inimesel pole compacti vastu spetsiifilist huvi siis ta ka ei tea, et x kuu pärast saab poole soodsamalt.
Delta kirjutas:
Paar päeva varem kuulutati, et väidetavalt mingi komapktsem mudel tuleb:

tsitaat:
Moving on, the XZ1 Compact will also be powered by a Snapdragon 835 SoC, and will sport a 4.6-inch HD display. RAM will be 4GB, while a 2,800mAh battery will be tasked with keeping the lights on.


http://www.gsmarena.com/specs_for_sony_xperia_xz1_xz1_compact_and_x1_leak-news-25138.php

Pean seda kahtlaseks. Viimase aja trend on: suurem ekraan=kiirem SoC.

XZ1 Compact (kui tuleb) tuleb ilmselt septembris SnapDragon 660 peal. RAM saab vb uuenduse 4GB peale (aga võib ka vabalt olla 3GB) ja USB 2.0 > USB 3.1. Enamus uuendusi tuleb kiibistiku arvelt. SD660 toob paljud SD821 only featuurid keskklassi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aido123
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2017




sõnum 26.05.2017 10:21:28 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi Sony Xperia XA F3111 16GB Black .On ta hea telefon? Kuidas toimib?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 10:57:33 vasta tsitaadiga

Aido123 kirjutas:
On kellelgi kogemusi Sony Xperia XA F3111 16GB Black .On ta hea telefon? Kuidas toimib?


Kui õigesti mäletan siis ajakiri Digi test andis selle kohta väga hävitava hinnangu - aeglane, ebastabiilne jne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.05.2017 10:59:25 vasta tsitaadiga

Mul on see juba mõnda aega olnud. Ei ole ta midagi aeglane ega ebastabiilne.... no siis on kui tipptelefoniga võrdled aga igapäevaselt mina kui natuke üle keskmise kasutaja saan hakkama.
Ainukesed häirivad asjad on kumerad ekraaniservad ning päikese käes ei näe väga midagi ekraanilt kuna valgustus on liiga nõrk.

_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2017 11:02:02 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mul on see juba mõnda aega olnud. Ei ole ta midagi aeglane ega ebastabiilne.... no siis on kui tipptelefoniga võrdled aga igapäevaselt mina kui natuke üle keskmise kasutaja saan hakkama.
Ainukesed häirivad asjad on kumerad ekraaniservad ning päikese käes ei näe väga midagi ekraanilt kuna valgustus on liiga nõrk.


Võimalik, et väljatuleku ajal oli tarkvara toores ja test tehti sel ajal.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2017 14:59:59 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/user_manual_confirms_sony_xperia_xz_premium_dual_features_hybrid_sim_tray-news-25271.php icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 28.05.2017 07:29:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Osiris kirjutas:
tsitaat:

Kas midagi uutest SONY Compactidest on ka kuulda olnud?

https://geenius.ee/uudis/sony-ei-plaani-enam-xperia-x-ja-x-compact-telefone-uuendada/

No Sony põhjendused on kah kummalised. Compact (alla 5" ekraaniga) telefonidele on turgu kõvasti. Compact on neil ma usun bestseller samamoodi nagu näritud õuna SE mudelid lähevad nagu soojad saiad.
Kehv müügiedu on pigem vähese turunduse probleem. Eriti USA turul on Sony telefonid ümmargune 0 samas, kui PlayStation on väga tuntud kaubamärk.

Mina kaldun arvamuse poole, et selle XC feilimise tingis see, et ära kadus üks põhilisest- ametlik vee ja tolmukindlus (nagu aru saan on see vaid jaapani turule ja sellest on arvatavasti tingitud ka sealsed suured müüginumbrid) ja teine oluline puudus, mis aga oli olemas Z3C mudelil oli dokis laadimise võimalus. Et ma jätsin vahele z5c, siis millel seda ka juba enam polnud, siis ma ei jõudnud sellega harjuda ja tunnen suurt ppuudust. Kui sony jätaks alles oma compactidele need asjad, mis neil on head ja konkurentidest eelistavad ja aitaks edasi vaid jõudnlust ja lisaks uus ifunktsioone, oleks nad ikka veel edukad müüginumbrites.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2017 11:58:25 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, See oli pigem kommunikatsiooniprobleem turunduses. Samas ma saan ka aru miks Sony seda tegi ja miks nad otsesõnu ei saanud öelda, et vot XC on tegelikult veekindel sest selleks, et müüa seda madalama hinnaga otsustasime me IP serti mitte taotleda. Kui nad oleks reklaaminud seda kui veekindlat omamata vastavat serti ja kellelgi oleks veekahjustus tekkinud, siis oleks potentsiaalne Note7 vol 2 olukord olnud PR ja mainekahju mõttes. Samasung on nii suur, et oleks selle üle elanud nagu nad elasid Note7 jama. Sony on palju väiksem ja niigi on nende telefonitootmine olnud nugade peal. Selline PR jama oleks olnud ka Sony telefonide lõpp.

Ehk siis Sony jaoks oli selline nokk kinni - saba lahti olukord. Nad ei saanud ilma vastava serdita reklaamida XC kui veekindlat (mida see tegelikult ka on k.a rahvusvaheline F5321 mudel). Ja seetõttu inimesed seda ka osta ei julgenud.
Dokk on XC-le ju täitsa olemas. Ma ei näe, et see oleks suur faktor olnud, et "kümme miljonit" Z3C omanikku kellel oli kvaliteetne magnetlaadijakaabel ostetud ei ostnud XC. Ja minumeelest on USB-C dokk tunduvalt universaalsem, tulevikukindlam ja kiirem (kiirlaadimise toega) võrreldes magnetlaadimisega. USB-C lahendab aegade algusest olnud USB probleemi, et mispidi see sinna käib, tulevikukindlam kuna ka tulevased mudelid tulevad USB-C liidesega ja kiirem, kuna erinevalt magnetlaadimisest toetab ka kiirlaadimist.
Räägimata sellest, et ei pea kasutama isegi Sony enda dokki.

Juba Z3C ostes ma vaatasin, et see magnetlaadimine on one-off asi ja mina selle jaoks dokki ostma ei hakka. Ja mul oli õigus.
Ma ei ütle nüüd, et praegune XC dokk (SE-DK60) nüüd absoluutselt tulevikukindel on. Vb uuematel telefonidel laadimisport veidi teises kohas või mõõtmed teised. Samas nagu ma ütlesin ei pea tingimata SE-DK60 ostma vaid kõlbab suvaline Quick Charge 3.0 toega USB-C dokk.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 28.05.2017 19:50:10 vasta tsitaadiga

Üks Z3c fenomen oli see, et kompakt oli tippmudeliga samaväärsete tehniliste näitajatega. XC enam ei olnud. Eks Z3c aegne uudsus oli ka kadunud ning kui midagi asemele ei pakutud, siis nii ta läkski...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2017 19:07:06 vasta tsitaadiga

Muarust see vee- jms. -kindlus häiris inimesi küll, ent lisaks sellele ei pakutud ka midagi uut. Oleks võinud riistvara nõrgendamise käigus ka akut suurendada, vms.
Ma loodan, et tarkvaraga parandavad nad ära selle >128GB mälukaartide toimimise. Kõik töötab peale video salvestamise. Tüütu. Saatsin Amazoni kaardi tagasi seetõttu :/

kellelgi veel sellist probleemi, et kui pilti vaatad, siis tüüp ei lae pilti ilusti ära, st. aeglaselt laeb päris pildi sisse... st. kui zoomida, siis on räigelt halva kvaliteediga?
Tihti tahaks näha, mis kvaliteediga pilt tuli või üleüldse zoomida pilti vaadets, ent kvaliteet on kohutav. Pole varem telefonidel sellist probleemi kohanud.
Peaks testima vb. stamina mode full off'i ka.. praegu on 25% peal sisselülitamine, ent järsku throttleb ka muidu?

Aa, üks väike asi veel. Kõrvaklapid vms. sees on, siis midagi külili vaates trükkida on tüütu, sest auk ees, ei saa telefoni mugavalt kätte võtta. Muidu igati hea telefon, samas interface'i bugid osaliselt ikkagi häirivad veel.. käisin poes A3 2017 näppimas veel ja sel kalender jne. kõik väga ok ikkagi.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 16:19:47 vasta tsitaadiga

Lol sain XC peal 4K video salvestamise tööle thumbs_up.gif . Paraku veidi bugine. Vb seepärast Sony selle kinni keeraski?. Ilmselgelt on selle saavutamiseks vaja juurkasutaja õigusi (üllataval kombel piisab ühe APK faili kustutamisest süsteemipartitsioonil mis on muideks nimetatud nii justkui see lubaks just 4K salvestamist lol).
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 31.05.2017 16:47:03 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

kellelgi veel sellist probleemi, et kui pilti vaatad, siis tüüp ei lae pilti ilusti ära, st. aeglaselt laeb päris pildi sisse... st. kui zoomida, siis on räigelt halva kvaliteediga?
Tihti tahaks näha, mis kvaliteediga pilt tuli või üleüldse zoomida pilti vaadets, ent kvaliteet on kohutav. Pole varem telefonidel sellist probleemi kohanud.
Peaks testima vb. stamina mode full off'i ka.. praegu on 25% peal sisselülitamine, ent järsku throttleb ka muidu?
.


See häda on minu omal ka. Stamina mode ei kasuta, nii et sellega seotud pole. Jama on ainult sony enda album nimelise pildihalduridga.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 16:50:58 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees, lülitasin välja ja ikka sama :/
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 31.05.2017 16:55:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mõttetu mees, lülitasin välja ja ikka sama :/


Jah, enam mul ka ei mõika. Vahepeal tundus, et oli sellest abi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 09:46:37 vasta tsitaadiga

XZ Premium eeltellijad on oma telefone juba kätte saanud Eestis?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2017 14:10:26 vasta tsitaadiga

Keegi kusagil Tallinnas poes Xperia XZ Premiumit ka näinud on? Tahaks seda kroomitud mudelit oma silmaga näha, eelmine Sony oli must ning tore oleks vahelduseks mõni muu toon võtta
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2017 14:33:41 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Keegi kusagil Tallinnas poes Xperia XZ Premiumit ka näinud on? Tahaks seda kroomitud mudelit oma silmaga näha, eelmine Sony oli must ning tore oleks vahelduseks mõni muu toon võtta

mõtlesin, et vaataks Telia e-poest. seal oli varem "Vaata saadavust esindustes"-nupp. nüüd see eelis ka teiste operaatorite ees ära kaotatud. kvaliteet icon_lol.gif
aga küsi oma operaatori infotelefonilt, ehk nad sealtpoolt näevad kas ja kus on.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia X seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.