Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia X seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.05.2016 05:48:46 vasta tsitaadiga

Kui paljud seda juba kätte on saanud võtta, kah?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.05.2016 09:49:48 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Kui paljud seda juba kätte on saanud võtta, kah?


mitte müügiversiooni aga välimus on sama. Mulle meeldis käes rohkem kui z pjät.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2016 01:54:57 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Kui paljud seda juba kätte on saanud võtta, kah?


mitte müügiversiooni aga välimus on sama. Mulle meeldis käes rohkem kui z pjät.


Mida sa siis lõpuks käes hoidsid? ja kui see pole müügiversioon siis milles üldse küsimus

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 17.05.2016 10:53:57 vasta tsitaadiga

link :: First look Sony Xperia XA Ultra hands-on

Big-screen lovers rejoice! Meet the 6-inch Sony Xperia XA Ultra, the replacement for the popular Xperia C5 Ultra.

With news coming in of the demise of the C and M series, fans of phablets with top-spec'd selfie cameras may have been worried that they'll be left without options. Well, the Xperia XA Ultra is here to address that as a member of the X-series in a "the king is dead, long live the king" kind of fashion.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 14:11:49 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Ainult performance mudel on veekindel. Haige. Ostke kiirelt kõik z5 kampaktid jne ära,m4 aquad ka, varsti enam normi hinna eestveekindlat fööni ei saa

Hea, et sellele tähelepanu juhiti. Poleks üldse selle peale tulnudki, et Xperiat ostes mitte-veekindla telefoni otsa komistada võiks edaspidi...
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 14:13:24 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ainult performance mudel on veekindel. Haige. Ostke kiirelt kõik z5 kampaktid jne ära,m4 aquad ka, varsti enam normi hinna eestveekindlat fööni ei saa

Hea, et sellele tähelepanu juhiti. Poleks üldse selle peale tulnudki, et Xperiat ostes mitte-veekindla telefoni otsa komistada võiks edaspidi...


Usun, et neid "oih see Xperia polegi veekindel" saame veel omajagu kuulda... icon_sad.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.05.2016 10:48:24 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
ceemic kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ainult performance mudel on veekindel. Haige. Ostke kiirelt kõik z5 kampaktid jne ära,m4 aquad ka, varsti enam normi hinna eestveekindlat fööni ei saa

Hea, et sellele tähelepanu juhiti. Poleks üldse selle peale tulnudki, et Xperiat ostes mitte-veekindla telefoni otsa komistada võiks edaspidi...


Usun, et neid "oih see Xperia polegi veekindel" saame veel omajagu kuulda... icon_sad.gif


Kindlasti. Turundusliku poole pealg ma saan aru miks nad nii tegid - maksa ja saad veekindluse. Paraku Eesti telefoniostja naljalt seitsmesotist telefoni ei osta ja siiani oli sony odavamate telefonide põhiliseks ostupõhjuseks see veekindlus. Kaamera on sonydel konkurentsitult kõige kehvem (mp juttu pole mõtet ajada) kuigi teised tootjad kasutavad nende sensoreid. Sellest ma aru ei saa kuidas teised suudavad sony sensoritega parema kaamera teha kui sony ise (nt huawei). Kui nii edasi siis sureb sony nagu htc. Peaks selle z4 tahvli ligi võtma kuni saab. Siiani sony kasutaja ainult selletõttu et neil ülihead tahvlid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 13:29:30 vasta tsitaadiga

... ma ei ole sellest kaamerajutust kunagi aru saanud, kui kvaliteet nii oluline, siis oleks telefon viimane asi, millega pilti teeks icon_rolleyes.gif üldjuhul piisab kvaliteedist ja paljudel juhtudel jääb ülegi. Kaamera heaks ajamine nõuab üsna palju väga kvaliteetset arendust, mis maksab ja kui sa n. soovid üheaegselt nii hea pilti kui ka korralikku veekindlust, siis kuskil peab kulusid kärpima või jääb toode hinnaga konkurentsist välja. Konkurents on aga ülitihe ja mõelda tuleb telefonile, kui väga paljude funktsioonide kooslusele, mis peavad kõik kokku andma konkurentsivõimelise tulemuse. Huawei võib ju olla hea kaameraga aga kui seda risti-põiki lahkama hakata, siis leiab kindlasti aspekte, millelt praeguse tulemuse saavutamiseks on kokku hoiutud ...

... ma julgeks isegi väita, et kogu elektroonika on tänapäevases maailmas üks suur gambling. Sul võib olla väga hea plaan, kuid reaalsuses on neid plaane üsna keeruline teostada. Erinevaid komponente valmistatakse n+1 kohas ja laotakse kokku veel kolmandates kohtades ja kuigi teoorias näeb kõik välja nagu unelm, võib tulemus kõikuda ikka üsna seinast-seina. Arengutempo on elektroonikal ka nii kiire, et kui teha mõnes etapis sisse viga, siis on seda praktililiselt võimatu parandada sama mudeliseeria raames, tuleb loota uuele ja samas pöidlad pihus hoida, et uues ei tuvastata jälle mõnda uut näpukat või oleks neid vähem, kui eelmises ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.05.2016 18:10:56 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma ei ole sellest kaamerajutust kunagi aru saanud, kui kvaliteet nii oluline, siis oleks telefon viimane asi, millega pilti teeks icon_rolleyes.gif üldjuhul piisab kvaliteedist ja paljudel juhtudel jääb ülegi. Kaamera heaks ajamine nõuab üsna palju väga kvaliteetset arendust, mis maksab ja kui sa n. soovid üheaegselt nii hea pilti kui ka korralikku veekindlust, siis kuskil peab kulusid kärpima või jääb toode hinnaga konkurentsist välja. Konkurents on aga ülitihe ja mõelda tuleb telefonile, kui väga paljude funktsioonide kooslusele, mis peavad kõik kokku andma konkurentsivõimelise tulemuse. Huawei võib ju olla hea kaameraga aga kui seda risti-põiki lahkama hakata, siis leiab kindlasti aspekte, millelt praeguse tulemuse saavutamiseks on kokku hoiutud ...

... ma julgeks isegi väita, et kogu elektroonika on tänapäevases maailmas üks suur gambling. Sul võib olla väga hea plaan, kuid reaalsuses on neid plaane üsna keeruline teostada. Erinevaid komponente valmistatakse n+1 kohas ja laotakse kokku veel kolmandates kohtades ja kuigi teoorias näeb kõik välja nagu unelm, võib tulemus kõikuda ikka üsna seinast-seina. Arengutempo on elektroonikal ka nii kiire, et kui teha mõnes etapis sisse viga, siis on seda praktililiselt võimatu parandada sama mudeliseeria raames, tuleb loota uuele ja samas pöidlad pihus hoida, et uues ei tuvastata jälle mõnda uut näpukat või oleks neid vähem, kui eelmises ...


Üldiselt nõus, kuid tänapäeval on enamikele kaamera päris oluline. Ei taha siin ühegi konkreetse mudeliga võrrelda kuid kui üks telefon ülihea kaamera, hea väljanägemise ja heade muude näitajatega ning teine on kesisema kaamera, enamvähem väljanägemisega (maitse asi), muude heade näitajatega ja veekindel - siis kumma sa valid? Valid selle järgi mis funktsionaalsus sulle olulisem on. Kui sa tahad veekindlat telefoni siis jah oled nõus kaamera arvelt veidi tagasi andma jne.

Mida ma muidu üleüldse öelda tahtsin on see, et sony on oma kaamerad rämedalt üles haipind aga need ei vasta sellele haibile. Iphone 6s - haip on, vastab haibile. Samsung s7 edge - haip on, vastab haibile. Huawei P9 - haip on, vastab haibile. Olen neid kõiki proovinud ja võrrelnud. Eks ole näha mis uus seeria teeb...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2016 11:05:06 vasta tsitaadiga

... võib-olla peaks seda nn. haipi siis natuke rohkem distantsilt võtma? Iga firma kiidab alati oma produkti ja ikka pigem üle kui vähem. Liiatigi, kui tegemist on võrdlusega teemal, kellel on parim, siis otseloomulikult ei saa olla kõik parimad. Samuti ei saaks öelda, et kui sa ei ole parim, siis on tegemist automaatselt viletsa tulemusega, suisa viletsaks neid kaameraid ju ometi nimetada ei saa. Seega tasuks olla natuke ettevaatlikum hinnaguid jagades, niimoodi on liigagi lihtne koos pesuveega laps välja visata icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 25.05.2016 12:34:44 vasta tsitaadiga

Xperia X - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/744044/
Ilma veekindluseta ja lahjema sisuga mudel

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_x-review-1441.php

Xperia X Performance ümbris on kah kirjas, aga fööni ennast ei ole veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.05.2016 16:42:06 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... võib-olla peaks seda nn. haipi siis natuke rohkem distantsilt võtma? Iga firma kiidab alati oma produkti ja ikka pigem üle kui vähem. Liiatigi, kui tegemist on võrdlusega teemal, kellel on parim, siis otseloomulikult ei saa olla kõik parimad. Samuti ei saaks öelda, et kui sa ei ole parim, siis on tegemist automaatselt viletsa tulemusega, suisa viletsaks neid kaameraid ju ometi nimetada ei saa. Seega tasuks olla natuke ettevaatlikum hinnaguid jagades, niimoodi on liigagi lihtne koos pesuveega laps välja visata icon_smile.gif


Paraku neid kaameraid viletsaks nimetada ei ole vale kui oled neid teistega võrrelnud. No päriselt ka. Mulle sony tooted väga meeldivad ja tahvlit kasutan isegi kuid mulle endale on kaamera väga oluline ja tänaseks on mus emotsioone tekitanud paraku muude produktide kaamerad. Kui reaalses elus kasutada siis jääb kahjuks Sony paljudes asjades alla. Ma ei loobi neid väiteid ülekäe ja lampi. Jah, kui alla jääb siis ei ole automaatselt kohe vilets - kuid näiteks Z3 ja Z5 compact kaamerad suudavad hämaras pildile manada siniseid toone seal kus peaks olema must, pildid on üldiselt palju mürasemad jne. Täielikus päikesepaistes tehtud piltide puhul jääb kõvasti kontrasti väheks (o ja seda saab ju juurde keerata, võib öelda, aga see pole see) jne.

Pole mõtet sellesse vaidlusesse edasi laskuda, oled ilmselgelt sony fänn... Ma olin ka kunagi aga paraku jooksid teised mingi hetk eest ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2016 10:49:29 vasta tsitaadiga

... Sony fänn kindlasti mitte, ma olen oma praktikas kasutanud paljude tuntud tootjate telefone ja ei eelista tootjat vaid konkreetset mudelit, mis minu vajaduste jaoks sobib. Siin teemas torkas silma rohkem selline ühte väravasse tagumine, mis on väga subjektiivne ja ei määra kindlasti kogu toote väärtust. Ma julgen väita, et 90% kasutajate jaoks ei ole kaamera sedavõrd määrava tähtsusega, et kvaliteedi erinevust nii rõhutatult tasuks esile tuua. Jah, see on üks komponent ja kui konkreetselt sinu jaoks on see oluline, siis ilmselt vaatad sa mujale, kuid seepärast pole veel põhjust Sonyle või kellele iganes maailma lõppu ennustada ...

... ma oleks hea meelega mõne firma fänn aga kogemused on näidanud, et see pole mulle kui tarbijale, kokkuvõttes kuigi kasulik. Sony osas on mul pigem ettevaatlikud ootused, sest kunagised kogemused Sony Xperia X1-ga, ei lõppenud just roosiliselt. X1 korpusel oli disainiviga, mis pani seda teatud kohast mõranema ja seega isegi korpuse vahetamine ei parandanud midagi. Vaadates praeguse Z seeria probleeme lahti tuleva klaasiga, siis tundub, et disaini nimel on jällegi koostegatehnoloogias alla lastud. Paraku ei tea mina ühtegi turvalist valikut, kõigil on oma head ja vead, ning uue telefoni valikul tuleb alati uuesti neis selgusele jõuda. Mõni väidab, et kvaliteedi poolest võiks olla Apple parim, kuid siis tuleb leppida küllaltki jäiga ja kinnise ökosüsteemiga, mis pole minu jaoks absoluutselt valik. Nokk kinni, saba lahti ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maniaacos
HV vaatleja
maniaacos

liitunud: 30.09.2009




sõnum 26.05.2016 11:03:26 vasta tsitaadiga

Elisast saab juba X-i tellida: https://pood.elisa.ee/webshop/private/device/sony/xperia-x/SONYF5121?vendor=SONY
_________________
Invaders must die
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2016 11:22:16 vasta tsitaadiga

jälgin teemat, ootaks compacti
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 26.05.2016 11:26:43 vasta tsitaadiga

Compacti ei ole veel välja kuulutatud icon_sad.gif

Viimati lekkis E5, kuigi lubati, et nüüd ainult X föönid. Minul on veel lootust.
Ei taha Z5C vist hinnast olenemata. Muidugi võib juhtuda, et ei tulegi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2016 11:43:18 vasta tsitaadiga

X ja XA mudelid HinnaVaatluses icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=4e95f47af131d709575f463b1d97f344&Order=Name&Sort=0
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2016 15:41:48 vasta tsitaadiga

See on küll jama kuubis kui nad X Performance'i kaamerale ainult FHD video optsiooni jätavad ... Eks näis.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 27.05.2016 05:37:47 vasta tsitaadiga

maniaacos kirjutas:
Elisast saab juba X-i tellida: https://pood.elisa.ee/webshop/private/device/sony/xperia-x/SONYF5121?vendor=SONY

Olen ma hommikul liialt unine või ongi osamaksetena ostes seade 23€ ODAVAM??!!
Tavaliselt ikka kallim peaks olema.. icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2016 06:46:30 vasta tsitaadiga

On jah odavam,siis saab sind ju 2 aastat paigal hoida.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.05.2016 08:55:12 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Ma julgen väita, et 90% kasutajate jaoks ei ole kaamera sedavõrd määrava tähtsusega, et kvaliteedi erinevust nii rõhutatult tasuks esile tuua. Jah, see on üks komponent ja kui konkreetselt sinu jaoks on see oluline, siis ilmselt vaatad sa mujale, kuid seepärast pole veel põhjust Sonyle või kellele iganes maailma lõppu ennustada .


Ma arvan, et oled veidi ajast maha jäänud. See kaamera vahe on enamuseke oluline, vaata tänapäeva maailma - iga väike põnev asi ja pilt on instas või fesaris. Jah, see kvaliteedi vahe tuleb ka nii välja ja näeb seda ka kõige tavalisem kasutaja. Osad kaamerad suudavad teha ülihea pildi ükskõik mis oludes - tee või garaazis selfi - teised einsuuda. Maailma lõppu ma ei ennusta aga mulle lihtsalt ei klapi see kui tuuakse välja mingeid teste ja näiteid jne et me kaamera on paren aga tegelikuses ei ole. Konkurendid on ka toonud igasugu sarnaseid asju välja aga nende väited vastavad viimasel ajal reaalsusele.

Tänases nutimaailmas on 3 asja mille järgi reaalselt tavainimene telefoni valib

1. Kaamera
2. Aku kestvus (kuigi laetakse nagunii iga päev)
3. Bränd ja välimus.
Suvajärjekorras.
Mõni vaatab veel ekraani ka aga need on kõigil juba head.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.05.2016 21:14:19 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
RustyZ, kle ära aja saasta suust välja. Sul on hobi ka pildistamine, sa ei ole keskmine kasutaja.
Ainuke asi, mida kaamerate osas vaadatakse tänapäeval on ESIkaamera ja selle kvaliteet. Tagumine ei huvita juba ammu enam kedagi, keskmine tase on enam kui piisav.


Kui ikka õhtul hämaras pilt jama on siis tõmbab instarahval meele mõrudaks ju icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2016 23:07:29 vasta tsitaadiga

vbl sinu Insta(foto)sõpradel icon_rolleyes.gif then again, mul polegi instasõpru ega kontotki icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 28.05.2016 00:00:13 vasta tsitaadiga

See oli sarkasm. Aga tegelikult on ka päris paljudele kaamera oluline ja ainult pildi teravuses ei ole asi. Suure avaga kaamerad teevad hes obje klaasi ja sensori ja tarkvara koostöös bokehi pärast palju effektsema pildi.

Aga ootame ära selle perfi ja vaatame mis saab
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2016 00:14:07 vasta tsitaadiga

holy shit, ma püüdsin vist kunagi oma tööd meedias sama meeleheitlikult põhjendada icon_lol.gif
FFS, let it go! nobody cares....

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia X seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.