Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Qualcommi uus protsessor teeb võimalikuks õhukesed nutikellad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 09:38:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul on käekell ikka sellepärast käe peal, et oleks üks kindel ja täiesti hooldusvaba ajanäitaja, mis näitab täpset aega sõltumatult sellest, kas mul on olnud aega seda laadida, üles keerata või tal patareid vahetada ja püsib ka ise õige.

Täpselt nii.
Nii palju mu käed veel liiguvad, et kui tahan sms saata, helistada või netis käia, siis võtan taskust telefoni

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.02.2016 10:12:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Akupangad paned biitsepsite külge ja sealt juhtmega kella külge. Nonstop laadimine thumbs_up.gif


Siis leiutavad ajuhiiglased veel midagi välja ja peagi kõik me marsime,nagu Terminaatorid..juhtmed..kaablid..akupangad..
Ma ootan,millal hakatakse müüma prille(näiteks päikese prillide funktsiooniga peamisel),millel on sisemine displei kogu infoga..
Samas..jälle akupank ja jälle kaablid..

Hetkel on taskus piisavalt suure displeiga nutikas ja aku peab vaatamata sellele suurele displeile väga hästi vastu.
Saab kõik aetud..sms,meil,net,gps..isegi hellata saab icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002



Online

sõnum 16.02.2016 15:40:23 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:

Autos kasutad ikka ilmselt läbi nutitelefoni ju..
Kui sul on näiteks selle nutikellal nahkrihm..lähed ujuma/suplema/hulpima...võtad ka ilmselt selle kella maha..
Kui aga keegi selle rotti paneb koos nutitelefoniga..siis on ka voila??

Jah kasutan läbi telefoni. Nahkrihma ei ole minu omal, käest ära võtma ei pea, kell on IP67 ja korduvalt ujumas käidud sellega. See oligi mul tegelt üks põhjus miks sai Gear 2 ostetud, pulssi mõõte jooksmiseks ja et oleks vee ning tolmukindel.
mcjaaxon kirjutas:

Vargal või "sõbral" on ligipääs kõigele..

Ei ole mul vähemalt probleemiks, kellal ja telefonil saab luku peale panna vajadusel.


mcjaaxon kirjutas:

Ise ei torma kasutama seadet,mida tuleb laadida nii tihti..iseasi oleks taskus hoida akupanka..kaabel ja kell,nagu abielu..kuigi ehk laadimine ei kesta kaua.

Endal niiöelda tavakasutuses on vaid notificationid (kalender,email, sms, jne) ja kell/äratuskell, siis laen tavaliselt iga 5-6 päeva tagant. Kui aktiivsem kasutus (pulsikell jne) siis 2-3 päeva tagant. Minu jaoks ei ole probleemiks. Igasugu muusika kuulamist, video vaatamist, diktofonifunktsiooni või infrapuna kaudu telekat/kliimaseadet juhtida (proovitud testiks)/unekvaliteedi mõõtmist, voice searchi, jne ei kasuta ning see tilulilu mind ei huvita. Nagu näha, ma ei kasuta väga paljusid nutikella pakutavaid võimalusi. Võibolla kedagi huvitav ja temale on see väga tähtis ja kasulik funktsionaalsus ning temal on see võimalus olemas. Vaba valiku võimalus. Mõned korrad olen poes arvutamisel kiirelt kasutanud nutikella kalkulaatorina (selline app sinna peale tõmmatud) icon_razz.gif Ahjaa stopperit olen ka korduvalt kasutanud kellal.

Ega ma ei vaidlegi üldiselt, selles mõttes, nagu ma ütlesin, et igaüks peab ise selgeks tegema enda jaoks kas tal on seda vaja või mitte. Kui ikka näiteks aku kestus tundub lühike ja häirib siis mina ei ostaks. Lihtsalt niisama mõttetuks ka asja ei kuulutaks. Ja selge on ka see, et nutikellad alles otsivad oma kohta elus ja alles arenevad. Ning väga on võimalik, et ei löögi läbi, sest ei suudeta leida piisavalt vajalikku funktsionaalsust mis paneks miljoneid või miljardeid inimesi asja ostma. Ei vaidle üldse sellel teemal.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 16.02.2016 16:25:31 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:

Autos kasutad ikka ilmselt läbi nutitelefoni ju..
Kui sul on näiteks selle nutikellal nahkrihm..lähed ujuma/suplema/hulpima...võtad ka ilmselt selle kella maha..
Kui aga keegi selle rotti paneb koos nutitelefoniga..siis on ka voila??

Jah kasutan läbi telefoni. Nahkrihma ei ole minu omal, käest ära võtma ei pea, kell on IP67 ja korduvalt ujumas käidud sellega. See oligi mul tegelt üks põhjus miks sai Gear 2 ostetud, pulssi mõõte jooksmiseks ja et oleks vee ning tolmukindel.
mcjaaxon kirjutas:

Vargal või "sõbral" on ligipääs kõigele..

Ei ole mul vähemalt probleemiks, kellal ja telefonil saab luku peale panna vajadusel.


mcjaaxon kirjutas:

Ise ei torma kasutama seadet,mida tuleb laadida nii tihti..iseasi oleks taskus hoida akupanka..kaabel ja kell,nagu abielu..kuigi ehk laadimine ei kesta kaua.

Endal niiöelda tavakasutuses on vaid notificationid (kalender,email, sms, jne) ja kell/äratuskell, siis laen tavaliselt iga 5-6 päeva tagant. Kui aktiivsem kasutus (pulsikell jne) siis 2-3 päeva tagant. Minu jaoks ei ole probleemiks. Igasugu muusika kuulamist, video vaatamist, diktofonifunktsiooni või infrapuna kaudu telekat/kliimaseadet juhtida (proovitud testiks)/unekvaliteedi mõõtmist, voice searchi, jne ei kasuta ning see tilulilu mind ei huvita. Nagu näha, ma ei kasuta väga paljusid nutikella pakutavaid võimalusi. Võibolla kedagi huvitav ja temale on see väga tähtis ja kasulik funktsionaalsus ning temal on see võimalus olemas. Vaba valiku võimalus. Mõned korrad olen poes arvutamisel kiirelt kasutanud nutikella kalkulaatorina (selline app sinna peale tõmmatud) icon_razz.gif Ahjaa stopperit olen ka korduvalt kasutanud kellal.

Ega ma ei vaidlegi üldiselt, selles mõttes, nagu ma ütlesin, et igaüks peab ise selgeks tegema enda jaoks kas tal on seda vaja või mitte. Kui ikka näiteks aku kestus tundub lühike ja häirib siis mina ei ostaks. Lihtsalt niisama mõttetuks ka asja ei kuulutaks. Ja selge on ka see, et nutikellad alles otsivad oma kohta elus ja alles arenevad. Ning väga on võimalik, et ei löögi läbi, sest ei suudeta leida piisavalt vajalikku funktsionaalsust mis paneks miljoneid või miljardeid inimesi asja ostma. Ei vaidle üldse sellel teemal.


Aku pidavus ilmselt neil veel areneb..siis ehk oleks mõtet ka lähemalt proovida..
Seniks aga telefon on nagunii koguaeg kas kodus laual või tööl-olles hellamist nii palju,et meilide olemasolu näeb peaaegu reaalajas icon_smile.gif
Ma isegi maha ei mataks seda nutikella ehk,kuid endal on käekell,mis näitab aega ja kuupäeva ja hetkel piisab icon_smile.gif
Mulle piisax täiesti sellisest seadmest,mis ämma sisse hellamised ära blokiks beer_yum.gif icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2016 23:19:45 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Auron kirjutas:
tegu järjekordse tänapäeva massiphühhoos tootega - "kui sul seda ei ole oled loll, vaene ja luuser - osta see nooreperelaenuga ja oled hoobilt kõrgklassi hulgas"

Just nimelt, ei maksa unustada muid asju mille puudumine inimesest luuseri teeb tänapäeva hipsterite hulgas icon_lol.gif : robottolmuimeja, tark (IoT) kodu, isesõitev tesla auto, fitness band jne.
Täpselt. Kõik nutikellade kandjad on hipsterid ning ülejäänud lollid vaesed luuserid. doh.gif

Ise piirdusin nutivõruga kuna kipun kõnesid maha magama. Telefon jääb näiteks kõrvaltuppa ning kui klapid peas, siis ei kuule helisemas. Muu tilulilu (pulss ning sammumõõtja) jätab külmaks, kuigi kella võiks siiski näidata. Money well spent!

Peaks tüdrukule ka ühe hankima. Tal tihti telefon käekotis hääletu peal ning magab pooled kõned maha.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.02.2016 00:42:58 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:

Mulle piisax täiesti sellisest seadmest,mis ämma sisse hellamised ära blokiks beer_yum.gif icon_smile.gif


Windows phonel see defaultina sees. Kas tõesti teistel ei ole?

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 04.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2016 00:59:02 vasta tsitaadiga

Kell käib ööseks käe pealt maha ja öökapile magnetalusele laadima. Milles probleem?
LG Watch R aku kestab 2-3 tööpäeva, ekraan on kogu aeg sisse lülitatud.

Aga ega enne mugavusest aru saa kui asja kasutada. Sama teema, nagu nt nõudepesumasina või kuivatiga.
Ma mõtlesin kah, et kasutan kella mingi nädalajagu, huvi pärast või nii, siis müün maha. Siiamaani alles.

On lihtsalt olukordi, kus sisenevast kõnest on diskreetsem loobuda kellaekraanilt näpuga tõmmates, kui telefoni taskust sikutades.
Või saada sisenevast sõnumist/meilist kiire ülevaade.
Ja muidugi juhtumid, kus telefoni ei olekski kuulnud, aga kell annab teada sisenevast kõnest või sõnumist.

Mõistagi kui kogu päevane tegevus seisneb üksi arvuti taga istudes, siis pole muidugi vahet.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.02.2016 01:07:46 vasta tsitaadiga

Ses suhtes ma pean nutikella kandjate kaitseks ütlema seda, et mina võtsin alati oma käekella ööseks randmelt ära.
Üldjuhul inimestel meeldib jubedalt sõna võtta ilma enda kogemusi omamata ja see ei ole mitte ainult antud teemas nii...

Illustreerimaks väike pilt
Nutikelladega on vast early majority aeg juba alanud? icon_smile.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.02.2016 02:04:35 vasta tsitaadiga

Endal vist põhiline põhjus miks kella kannan see, et peale mitmeid aastaid kellaga hakkab käsi ilma valutama icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.02.2016 03:02:00 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Endal vist põhiline põhjus miks kella kannan see, et peale mitmeid aastaid kellaga hakkab käsi ilma valutama icon_smile.gif


Tean seda tunnet thumbs_up.gif läheb üle paari nädalaga icon_smile.gif

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.02.2016 09:19:10 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Ses suhtes ma pean nutikella kandjate kaitseks ütlema seda, et mina võtsin alati oma käekella ööseks randmelt ära.
Üldjuhul inimestel meeldib jubedalt sõna võtta ilma enda kogemusi omamata ja see ei ole mitte ainult antud teemas nii...

Illustreerimaks väike pilt
Spoiler Spoiler Spoiler

Nutikelladega on vast early majority aeg juba alanud? icon_smile.gif

Kas see on sinu kaval lüke selles suunas, et inimesed on vanades asjades liiga kinni ja ei taha uuendada?
Ehk siis see mida sa Win10 teemas räägid nende kohta, kes Win7 pealt ei taha edasi liikuda Win10 peale?

Early Majority?
Palun ära tee nalja - iga viies eesti inimene elab suhtelises vaesuses. Kui võtta arvesse maailma üldist elustandardit siis elan isegi mina suhtelises vaesuses (ei saa lubada lõunamaareisi, oma maja jne) icon_eek.gif
Sellega kõrvutades on nutikellad kindlasti early adopters teema veel. Early majority peale liiguvad uued tooted alles siis kui tehnoloogia läbi lööb (mitte välja ei sure a'la 3D) ja muutub piisavalt odavaks enamus inimeste jaoks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.02.2016 11:35:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
R A T kirjutas:
Ses suhtes ma pean nutikella kandjate kaitseks ütlema seda, et mina võtsin alati oma käekella ööseks randmelt ära.
Üldjuhul inimestel meeldib jubedalt sõna võtta ilma enda kogemusi omamata ja see ei ole mitte ainult antud teemas nii...

Illustreerimaks väike pilt
Spoiler Spoiler Spoiler

Nutikelladega on vast early majority aeg juba alanud? icon_smile.gif

Kas see on sinu kaval lüke selles suunas, et inimesed on vanades asjades liiga kinni ja ei taha uuendada?
Ehk siis see mida sa Win10 teemas räägid nende kohta, kes Win7 pealt ei taha edasi liikuda Win10 peale?

Early Majority?
Palun ära tee nalja - iga viies eesti inimene elab suhtelises vaesuses. Kui võtta arvesse maailma üldist elustandardit siis elan isegi mina suhtelises vaesuses (ei saa lubada lõunamaareisi, oma maja jne) icon_eek.gif
Sellega kõrvutades on nutikellad kindlasti early adopters teema veel. Early majority peale liiguvad uued tooted alles siis kui tehnoloogia läbi lööb (mitte välja ei sure a'la 3D) ja muutub piisavalt odavaks enamus inimeste jaoks.


Ei ole see mingi lüke, lihtsalt mõtlesin, et jagan tehnoloogia omaks võtmise graafikut... Kui sihtgrupiks võtta ainult Eesti (või kogu maailm) siis kindlasti on asi rohkem lapsekingades, kui ma eeldasin. Nähes ise aina rohkem tänaval nii lapsi kui täiskasvanuid nutikelladega siis jääb mulje, et "tavainimene" on ka juba kasutaja.
Kindlasti on asi Chasmist juba üle ja välja nutikellandus vast ei sure, sest asi tundub paremaks muutuvat (mida näitab ka käesolev topic).

Kusjuures ma ise ei ole nutikella fänn, selles osas olen pigem hiline liituja.
Põhjus on lihtne - mul ei ole rohkem notificationeid vaja, niigi lülitan neid pigem igaltpoolt välja mitte sisse (telefon ei tee mul piiksugi, enamus asju on on-demand).
Kui kell suudaks telefoni täielikult asendada, oleks juba teine tera...

Windowsi teemas kiidan 10-t takka, sest minu kogemus on temaga ülipositiivne. Viimane selline mõnus üleminek oli XP->7 (kuigi kasutasin Vistat ka tööarvutist mõnda aega).

Seoses majandusliku olukorraga võin ma sulle kinnitada, et enamik neid, kes omale "maja lubada saavad" teevad seda tegelikult panga abi ja 30 aastaga.
Reisidel käimine on üldjuhul seotud isiklike valikutega - paar kuud jälgida enda poolt tarbitavat, tõmmata koomale alkoholi ja suitsudega ja paarisajaeurone reis võib alata.
Ma võiksin reisimise osas nõu anda, aga selleks oleks oma topicut vaja (http://chasing.ventures)
hint: google flights; couchsurfing; hääletamine; hostelid; tänavatoit;

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 21.02.2016 03:24:44 vasta tsitaadiga

Hakkab looma:
http://tehnika.postimees.ee/3588731/maailma-esimene-esim-iga-seade-on-nutikell?-iga-seade-on-nutikell=

Behold the PipBoy


Kusjuures selline seade peaks päris tükk aega vastu (suur aku) ja äkki kannataks ka see sisse ehitada?
http://www.wired.com/2013/10/an-ingenious-wristband-that-keeps-your-body-at-the-perfect-temperature-no-ac-required/


http://tehnika.postimees.ee/3591253/apple-on-lahedal-kogu-sveitsi-kaekellatoostuse-seljatamisele

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 04.04.2002



Online

sõnum 04.03.2016 15:13:52 vasta tsitaadiga

Miski selline uudisenupp tänasest Postimehest.
Link: http://tehnika.postimees.ee/3606391/miks-keegi-ei-raagi-enam-nutikelladest-nurisunnitus-voi-vaikus-enne-tormi

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 23:48:13 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Olen juba hammu harjunud kellaaega vaatama telefoni ekraanilt. See korraks taskust väljavõtmine pole mingi probleem.

Ka kellad alustasid omal ajal taskust. Spets ketid sealt välja tirimiseks taga. Polnud mingit probleemi välja võtta, aga ikka kolisid peavooluna lõpuks randmele. Inimesel on mugavam ja loomulikum kohe käsivars silme ette tõsta, kui et see enne tasku pista ja sealt miskit välja õngitseda.

Ma kandsin üsna täpselt 2a tagasi poolvägisi kuu aega Sony SmartWatch'i. Et äkki hakkab meeldima. Ei hakanud, see asi oli veel igatpidi liiga toores (nii nagu Java rakendustega nuppudega "nutitelefonid" seda omal ajal olid). Õhemad võiksid nad olla küll. Läbimurre tuleb siis, kui ei saa enam välimuse järgi öelda ilmselget "computer in your hand!" Samsa Gear S2 302PPI ekraan hakkab ka juba looma. Seni miskipärast arvati, et suurte piksliklotside vahtimine ongi trendikas. Autonoomsus (taskutelefonist) on ainult aja küsimus. Toosama eSIM hakkab seal laineid lööma. Taskutelefoni kandmisest täielikult loobumiseks tuleb lahendada kuulari ja mikri küsimus. BT HF oleks loomulik vastus, aga kui kõnesid palju ei ole, on selle pidev kandmine pisut tülikas. Kui midagi peos hoida pole, on lihtsalt käe kõrva ääres hoidmine ka kuidagi tobe.

Huvitav, kuidas me tänapäeva multifunktsionaalseid vidinaid traditsiooniliste nimetustega nimetame: kuna taskuarvuti alustas telefoni funktsionaalsusega, nimetame me seda siiani telefoniks; kuna käekompuuter alustas kellana, nimetame me seda nüüd nutikellaks. Et natuke raamidest väljapoole mõelda, soovitan kõigepealt nende nimetustega kaasnevatest dogmadest loobuda.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 11.03.2016 12:29:59 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:

Mulle piisax täiesti sellisest seadmest,mis ämma sisse hellamised ära blokiks beer_yum.gif icon_smile.gif


Windows phonel see defaultina sees. Kas tõesti teistel ei ole?


Peab uurima icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 11.03.2016 12:53:48 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
R A T kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:

Mulle piisax täiesti sellisest seadmest,mis ämma sisse hellamised ära blokiks beer_yum.gif icon_smile.gif


Windows phonel see defaultina sees. Kas tõesti teistel ei ole?


Peab uurima icon_smile.gif

Avast-il on selline võimalus olemas. Töötab, vastaspool saab koguaeg aint kinnist.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 11.03.2016 22:02:37 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:
R A T kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:

Mulle piisax täiesti sellisest seadmest,mis ämma sisse hellamised ära blokiks beer_yum.gif icon_smile.gif


Windows phonel see defaultina sees. Kas tõesti teistel ei ole?


Peab uurima icon_smile.gif

Avast-il on selline võimalus olemas. Töötab, vastaspool saab koguaeg aint kinnist.


Ahh..ämma pärast ei hakka küll telefoni piinama icon_smile.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.03.2016 22:26:51 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
pwn13 kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:
R A T kirjutas:
mcjaaxon kirjutas:

Mulle piisax täiesti sellisest seadmest,mis ämma sisse hellamised ära blokiks beer_yum.gif icon_smile.gif


Windows phonel see defaultina sees. Kas tõesti teistel ei ole?


Peab uurima icon_smile.gif

Avast-il on selline võimalus olemas. Töötab, vastaspool saab koguaeg aint kinnist.


Ahh..ämma pärast ei hakka küll telefoni piinama icon_smile.gif
https://goo.gl/photos/X46AefLn3XxNWdxeA icon_cool.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Qualcommi uus protsessor teeb võimalikuks õhukesed nutikellad mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.