Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Uue Kairos püramiidskeemiga liitujast võib saada küberkurjategija märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
zimdin12
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2015




sõnum 13.12.2016 17:19:29 Oeh teid küll vasta tsitaadiga

alustaks siis sellest hinnast. Iga ettevõtte kohustus on oma klientide infot kaitsta, kui seda ei tehta ja peaks mingil moel infot lekkima siis võid hüvasti oma ettevõttele öelda. See hinnavõrdlus meenutab mulle olukorda denuvoga (DRM kaitse süsteem). Denuvo on ka üüber kallis võrreldes tavaliste süsteemidega ja vahe ongi just krüptimis süsteemis. Kairos kasutab ka erilist süsteemi, mis tõstabki teenuse hinda päris korralikult.

Olen süsteemiga seotud olnud nüüdseks juba üle aasta ja asi toimib. Muidugi ma ise jälgin asja pidevalt ja suhtlen ka vahetevahel suppordiga (kuna viimastel kuudel olid probleemid väljamaksetega, mis olid tingitud pankadest ja muudest probleemidest. need on nüüdseks peaaegu lahenenud). Kui võrrelda Kairost mõne ponzyga siis vahe on ikka väga suur( seda ma siin arutama ei hakka, kuna see tekst läheks liiga pikaks). minu soovitaja käis kontoris ise kohapeal, tõi ka kairose toote kaasa (jah kairosel on ka omad tooted). sellistel suurematel süsteemidel hoitakse silma peal (tänu sellele ka avastati partnerite poolt tehtud pettus seoses siserahaga). Ma mäletan, kui Lyonessi ümber keerlesid igasugused ponzy ja pettuste jutud. tookord oli süsteem kahtlasem ja lõppkokkuvõttes asi siiamaani töötab. iga pisi probleemiga ei tasu kohe öelda, et see on pettus (ka lyonessiga esines probleeme ja lyonessi partnerid(tiimid) suutsid ka korralikke jamasid kokku keerata).

leidub palju pettuseid ka aga see ei tähenda, et iga süsteem osutub pettuseks. Olen saanud mina korduvalt petta ja olen samasugune loll olnud, kes igat süsteemi pettuseks peab. Mõlemal korral olen omad õppetunnid saanud ja tasub kasutada olukorda ära. Olgu see siis pettus v mitte. Üldiselt olen mina kairose üheks kindlamaks süsteemiks endal märkiud, kui investeerimistega tegelete siis oleks mõistlik erinevatesse kohtadesse raha paigutada, kindlamatesse rohkem ja ebakindlamatesse vähem. Investori töö ongi kindlaks määrata süsteemi usaldusväärsus ja stabiilsus.

Edit: mainin siis ära ka, et nata üle aasta tiksutanud siis ja ümaralt 4000 euri investi on mulle toonud umbes 10000 eurot kasumit.. eks ma omamoodi skeemitan ja paigutan selle süsteemiga (kasum oleks suurem aga kuna ma tahan ka elada siis ei saa koguaeg reinvestida jne.). NB: siia pole sisse arvestatud teised süsteemid. ainult kairos ja ma ei tegele praktiliselt üldse võrgu arendusega, kuna ma pole sellest huvitatud. niiet see on seda väärt olnud.


viimati muutis zimdin12 13.12.2016 17:34:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.12.2016 17:24:05 vasta tsitaadiga

kui nende väidetav klient on otse välja öelnud, et teenuse tarbimist ei toimu, mis aususest ja läbipaistvusest siin juttu on.

kordi tõestatud et lihtne ponzi- ka tarkvara on reverse engeneered - mahtu mida välja "rendid" ei kasuta keegi.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 13.12.2016 17:28:09 Re: Oeh teid küll vasta tsitaadiga



zimdin12 kirjutas:
alustaks siis sellest hinnast. Iga ettevõtte kohustus on oma klientide infot kaitsta, kui seda ei tehta ja peaks mingil moel infot lekkima siis võid hüvasti oma ettevõttele öelda. See hinnavõrdlus meenutab mulle olukorda denuvoga (DRM kaitse süsteem). Denuvo on ka üüber kallis võrreldes tavaliste süsteemidega ja vahe ongi just krüptimis süsteemis. Kairos kasutab ka erilist süsteemi, mis tõstabki teenuse hinda päris korralikult.

Olen süsteemiga seotud olnud nüüdseks juba üle aasta ja asi toimib. Muidugi ma ise jälgin asja pidevalt ja suhtlen ka vahetevahel suppordiga (kuna viimastel kuudel olid probleemid väljamaksetega, mis olid tingitud pankadest ja muudest probleemidest. need on nüüdseks peaaegu lahenenud). Kui võrrelda Kairost mõne ponzyga siis vahe on ikka väga suur( seda ma siin arutama ei hakka, kuna see tekst läheks liiga pikaks). minu soovitaja käis kontoris ise kohapeal, tõi ka kairose toote kaasa (jah kairosel on ka omad tooted). sellistel suurematel süsteemidel hoitakse silma peal (tänu sellele ka avastati partnerite poolt tehtud pettus seoses siserahaga). Ma mäletan, kui Lyonessi ümber keerlesid igasugused ponzy ja pettuste jutud. tookord oli süsteem kahtlasem ja lõppkokkuvõttes asi siiamaani töötab. iga pisi probleemiga ei tasu kohe öelda, et see on pettus (ka lyonessiga esines probleeme ja lyonessi partnerid(tiimid) suutsid ka korralikke jamasid kokku keerata).

leidub palju pettuseid ka aga see ei tähenda, et iga süsteem osutub pettuseks. Olen saanud mina korduvalt petta ja olen samasugune loll olnud, kes igat süsteemi pettuseks peab. Mõlemal korral olen omad õppetunnid saanud ja tasub kasutada olukorda ära. Olgu see siis pettus v mitte. Üldiselt olen mina kairose üheks kindlamaks süsteemiks endal märkiud, kui investeerimistega tegelete siis oleks mõistlik erinevatesse kohtadesse raha paigutada, kindlamatesse rohkem ja ebakindlamatesse vähem. Investori töö ongi kindlaks määrata süsteemi usaldusväärsus ja stabiilsus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 17:28:28 Re: Oeh teid küll vasta tsitaadiga

zimdin12 kirjutas:
kuna viimastel kuudel olid probleemid väljamaksetega, mis olid tingitud pankadest ja muudest probleemidest. need on nüüdseks peaaegu lahenenud

Kas väljamaksed siis töötavad või ei? Kui on maksed hilinema hakanud, siis kui palju?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 17:28:42 vasta tsitaadiga

zimdin12, loll olla pole keelatud, aga palun ära näita seda nii avalikult välja... thumbs_down.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.12.2016 17:30:24 vasta tsitaadiga

ullikesi leidub ilmselt eestis veel - sellised salamisi asju ajavad ettevõtted panevad lihtsa eestlase pea ringi käima icon_biggrin.gif - ja avavad rahakotiluugid, isegi kui see raha pole nende enda.
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 17:36:08 Re: Oeh teid küll vasta tsitaadiga

zimdin12 kirjutas:
Olen süsteemiga seotud olnud nüüdseks juba üle aasta ja asi toimib.
Ehk oled oma andmeid andnud Kairosele hoida ja tead kuskiltotsast et need on hirmus krüpteeritult kümnekordses mahus üle ilma laiali hajutatud? Kaua läheb aega 1GB data alla laadimisega?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimdin12
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2015




sõnum 13.12.2016 17:41:18 Re: Oeh teid küll vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Kas väljamaksed siis töötavad või ei? Kui on maksed hilinema hakanud, siis kui palju?

Mina sain täna raha kätte. Iga järgneva kuuga peaks väljamaksete hilinemine vähenema.. muidugi nüüd on ka ju need kairose kaardid. ei tea ainult kuna meie need saame.

Muidugi tuleb eitav vastus kui mingi suvakas kirjutab kirja firmasse ja küsib, et kas te kasutate kairose süsteemi... ma kujutan ette, et selline asi ei olegi tavatöölistele teada. Jaanuaris peaks muidu partnerite kohta infot tulema.

Tore küll, et mind lolliks sõimatakse, aga mina end nii ei tunne, kuna ma olen mitmekordselt kasumis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.12.2016 17:45:54 vasta tsitaadiga

kas süsteemiga rahulolev inimene tuleks seda teemat nii tulihingeliselt kaitsma?

something is not right.

kui papp jookseb ja ullikesi leidub, miks tuled siia kaitsma.

fakte pole sa ühtki siiamaani veel toonud.

Fakt on see et nissan, or whomever nad olevat teenust pakkunud on rahvusvahelisel (top group) tasandil välja öelnud, et partnerlus kairosega puudub.

_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 13.12.2016 17:46:18 vasta tsitaadiga

http://www.seb.ee/uudised/2016-12-12/kairos-technologies-puudutavad-maksed

Logisin kairosega üldse mitte seotud põhjustel panka ja märkasin sellist asja. icon_rolleyes.gif
Kõik ilmselt väga hästi ja pangad kadedad.


viimati muutis sooty 13.12.2016 17:46:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 17:47:39 vasta tsitaadiga

zimdin12, kui sa natukenegi midagi investeerimisest teaksid, teaksid ka, mis asi on fundamentaalanalüüs ja oleksid sealt kaudu juba aru saanud, et see "äriplaan" on bullshit. Aga sa räägid investoriks olemisest ainult seepärast, et veel lollikesi leida. Ise oled samasugune "leitud lollike"... (Tehnilist taipu, et programmi koodi ise lugeda, ma isegi ei looda sinust)
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 18:18:38 Re: Oeh teid küll vasta tsitaadiga

zimdin12 kirjutas:
Tore küll, et mind lolliks sõimatakse, aga mina end nii ei tunne, kuna ma olen mitmekordselt kasumis.
Sa lihtsalt liitusid õigel ajal sellega. Nii lihtne see asi ongi. Enjoy while you can!

elukaz kirjutas:
zimdin12 kirjutas:
Olen süsteemiga seotud olnud nüüdseks juba üle aasta ja asi toimib.
Ehk oled oma andmeid andnud Kairosele hoida ja tead kuskiltotsast et need on hirmus krüpteeritult kümnekordses mahus üle ilma laiali hajutatud? Kaua läheb aega 1GB data alla laadimisega?

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Ma tahaks ka kliendina testida seda süsteemi, aga kuskil pole võimalik. icon_sad.gif


AllanK20 kirjutas:
kordi tõestatud et lihtne ponzi- ka tarkvara on reverse engeneered - mahtu mida välja "rendid" ei kasuta keegi.



Investeermine nojah, mind üritati ka sarnaste sõnadega värvata. Tore küll, aga ma pole usklik.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual


viimati muutis Chaza! 13.12.2016 18:20:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimdin12
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2015




sõnum 13.12.2016 18:18:44 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
kui sa natukenegi midagi investeerimisest teaksid, teaksid ka, mis asi on fundamentaalanalüüs ja oleksid sealt kaudu juba aru saanud, et see "äriplaan" on bullshit. Aga sa räägid investoriks olemisest ainult seepärast, et veel lollikesi leida. Ise oled samasugune "leitud lollike"... (Tehnilist taipu, et programmi koodi ise lugeda, ma isegi ei looda sinust)


Tõsi ma pole kõigega kursis, küsisin sinu fundamentaalanalüüsikohta finantsanalüütikult siis minult küsiti, et kas mul pole muud teha... kokkuvõtvalt sellel äriplaanil pole midagi viga. võrkturundus on ka üks vägahea vorm kuidas kiirelt partnereid saada. Ma kordan veel, et mina ei tegele võrkturundusega. ma ei otsi kedagi. Tehnilist taipu ??? Erialalt olen ma programmeerija icon_biggrin.gif. Kompilleeritud koodi ei saa lugeda kui sa just bitide haaval seda kokku ei hakka panema. Niiet mis programmi koodi lugemisest sa siin räägid ?? traffic on olemas. sellekohta plaanin ka tõestusmaterjali salvestada ja kuhugi üless laadida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 18:56:56 Re: Oeh teid küll vasta tsitaadiga

zimdin12 kirjutas:
riaak kirjutas:
Kas väljamaksed siis töötavad või ei? Kui on maksed hilinema hakanud, siis kui palju?

Mina sain täna raha kätte. Iga järgneva kuuga peaks väljamaksete hilinemine vähenema.. muidugi nüüd on ka ju need kairose kaardid. ei tea ainult kuna meie need saame.
Mitme päeva või kuu võrra väljamaksed on hilinenud, kui küsida tohib?

jnt, kas sa oled programmi koodi ise lugenud?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 18:58:36 vasta tsitaadiga

zimdin12, ära kommenteeri äriplaani, kui sa pole fundamentaalanalüüsi ära teinud! Sa ei saa ilmselgelt arugi, millest sa räägid ju icon_biggrin.gif

Kui sa progeja oled, siis oled sa ikka eriti ohmu progeja. Loodan, et sinuga kunagi teed ei ristu. icon_rolleyes.gif

riaak, olen küll jah.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 19:16:24 vasta tsitaadiga

Mis leidsid?
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 19:38:25 vasta tsitaadiga

riaak, mitte midagi ei leidnud.

Loeb serverist paketi info alla, teeb vastavalt paketile kettale faili, mis on totaalselt tühi, kuid vastavalt paketile õige suurusega. Kuskil pole haisugi koodist, mis oskaks sinna midagi panna või sealt midagi lugeda.
Ainus liiklus, mis edaspidi toimub, on "i'm alive" teavitus, sest server peab lugema, et iga päev oleks masin 10+ tundi sees ja kättesaadav.

Kõik. Rohkem seal pole midagi.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimdin12
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2015




sõnum 13.12.2016 19:59:43 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
riaak, mitte midagi ei leidnud.

Loeb serverist paketi info alla, teeb vastavalt paketile kettale faili, mis on totaalselt tühi, kuid vastavalt paketile õige suurusega. Kuskil pole haisugi koodist, mis oskaks sinna midagi panna või sealt midagi lugeda.
Ainus liiklus, mis edaspidi toimub, on "i'm alive" teavitus, sest server peab lugema, et iga päev oleks masin 10+ tundi sees ja kättesaadav.

Kõik. Rohkem seal pole midagi.


Alati ei pea fundamentaalanalüüsi tegema, et asjast aru saada. Ma ei väida, et see õige v vale oleks aga lihtsalt meetodid on erinevad jne.

Raha viibis 8 päeva. muidugi see pole kõigil nii. rahade kandmine pidi minema nii nagu saab. limiidid ja ma kujutan ette et pärast 2 kehva kuud on neil palju väljakande taotlusi

Tõsi, ma ka midagi väga ei leidnud, mis infot salvestaks.( vähemalt selles koodis mitte v vähemalt veel mitte ). Aga eks ma uurin seda koodi edasi.
Kui keegi lugeda tahab siis siit saab 2 decompiletud file. Arvasin, et kairos natukenegi teeks decompilemise raskemaks. vahet pole kas scam v mitte seda infot sealt ei tohiks kätte saada.
Teine file ei pruugi olla sama (enam).
https://ghostbin.com/paste/3htok
https://ghostbin.com/paste/sfyay
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 20:06:13 vasta tsitaadiga

zimdin12, just kirjutasid:
tsitaat:
Kompilleeritud koodi ei saa lugeda kui sa just bitide haaval seda kokku ei hakka panema. Niiet mis programmi koodi lugemisest sa siin räägid ??


Nüüd järsku leidsid ise ka avalikust netist info üles. (btw, võiks ju ikka ise dekompilleerida asja)

Ilmselgelt ei ole sa oma kodutööd ära teinud. icon_lol.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimdin12
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2015




sõnum 13.12.2016 20:28:39 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
zimdin12, just kirjutasid:
tsitaat:
Kompilleeritud koodi ei saa lugeda kui sa just bitide haaval seda kokku ei hakka panema. Niiet mis programmi koodi lugemisest sa siin räägid ??


Nüüd järsku leidsid ise ka avalikust netist info üles. (btw, võiks ju ikka ise dekompilleerida asja)

Ilmselgelt ei ole sa oma kodutööd ära teinud. icon_lol.gif


Koodilugemine pole alati kõigenauditavam tegevus. Tõesti koodi otseselt ei lugenud. Vaatasin ka oma _disc file üle. see 00-ide rodu. peaks supporti kirjutama icon_biggrin.gif. Kodutöö tegemine väga suurt rolli mul ei mänginud. sain süsteemi üpriski alguses ja asi toimis, tiimi ka väga pole siis polnud kedagi kellele uurida ka.
eks teenib sellega niikaua, kui teenib. nkn ükski asi pole igavene.
Traffic on olemas ja see oli esialgu piisav. ponzy või mitte... raha teenib.. kasumis olen nvn.
Artiklid on üldiselt sellepõhjal, et raha ei tulnud või et raha tuli. Alati ei saa sellejärgi määrata süsteemi tõelisust. Ka hetkeses olukorras oli payment processori vahetusega seoses viivitused jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 20:32:25 vasta tsitaadiga

zimdin12,
tsitaat:
Kodutöö tegemine väga suurt rolli mul ei mänginud.

Ilmselgelt väga teadlik otsus sul tehtud.
tsitaat:
ponzy või mitte... raha teenib.. kasumis olen nvn.

Sobib hästi teema lõpetuseks. See ütleb kõik.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.12.2016 21:24:20 vasta tsitaadiga

brainwashed gullible
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 21:54:41 vasta tsitaadiga

zimdin12, see et sinu raha tuleb lõpuks kellegi taskust kellel perse lohku tõmmatakse, see sind ei koti?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 13.12.2016 21:59:28 vasta tsitaadiga

vist mitte icon_rolleyes.gif
zimdin12 kirjutas:
ponzy või mitte... raha teenib.. kasumis olen nvn.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 13.12.2016 22:18:53 vasta tsitaadiga

miks peaks see üldse kottima? kas sind kotiks?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Uue Kairos püramiidskeemiga liitujast võib saada küberkurjategija mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.