Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Uue Kairos püramiidskeemiga liitujast võib saada küberkurjategija märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.12.2016 22:19:53 vasta tsitaadiga

Kõik raha tuleb kellegi taskust. Ega palgapäeval raha juurde ei prindita.
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2016 22:27:26 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kõik raha tuleb kellegi taskust. Ega palgapäeval raha juurde ei prindita.

Vot vähemalt minu jaoks on oluline mille eest ja kelle raha see on. Mõnele pole. Need varastavad, petavad ja teevad püramiidskeeme. Südametunnistuse asi. Selge on see et keegi siin miljonäriks sai - õhku müües ja lolle pettes.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimdin12
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2015




sõnum 14.12.2016 01:28:39 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
vist mitte icon_rolleyes.gif
zimdin12 kirjutas:
ponzy või mitte... raha teenib.. kasumis olen nvn.


Kusjuures mitte eriti.. see on sarnane kasiinoga. kõik teavad, et seal on risk... kõik tahava niiõelda võita. sama ka minuga. icon_smile.gif.
Ainuke vahe ongi see, et kui see ei ole legit siis siin taga võib olla ( ehk kuskilt võib tulla välist raha süsteemi ) peidus mingi aktsia süsteem v midagi sellist. Lõppkokkuvõttes ei tea keegi. Kestab kaua kestab..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendx
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 22.12.2016 07:08:14 vasta tsitaadiga

Kuna paljud googeldavad Kairost ja otsing annab siia ning seda teemat siin loetakse väga palju, annan enda kogemuse. Ise liitusin aasta tagasi. Õnneks ma ei kutsunud enda alla ühtegi inimesest, sest aimasin kohe, et see on skeem.

Ei soovita liituda, täielik jama ja valetamine. Mulle rääkis seda aasta tagasi tuttav, kaasas oli Skype töötaja ( väitis, et töötab seal ja mingi ulme töökogemus IT valdkonnas ) kes kiitis seda. Googledasin selle skeemi - siis oli veel google puhas kairose kohta.
Katseks tegin 500 eurise paketi, pidin tagasi teenima 1500 eur. Võtsin keldrist vana läpaka, wifi taha ning las töötab aasta. Koguaeg jooksis Kairose süsteem kokku ning pidin restartima ning ma ei saanud tihti paketti tööle, kas Kairos teeb seda meelega ? Võibolla, sest kaotasin pea 70% virtuaalraha. Täiesti kindlalt ei teeni seal 150% tootlust, võibolla 50 % sest see tarkvara on täiesti ebaproduktiivne.
Tegin esimese väljamakse augustis. Ei saanud kätte. Tegin septembris, ei saanud ja uuesti kuni lõpuks mu konto ära blokeeriti.
Neil mingi süsteem, et kui pakett saab läbi, on sul aega 1 kuu uus pakett teha ning muidu konto blokeeritakse. Nüüd ei saa Kairosse üldse sisse logida ning kairosplanet.com ei vasta mu e-mailidele. Olen neile mingi 10 kirja vähemalt saatnud - ja nad pole kordagi vastanud!
Kokkuvõtte : Sedapuhku ei peksta lolle kirikus vaid "pilveruumis". icon_biggrin.gif

Lihtsalt kirjutasin siia oma kogemuse, et tõestada Eesti vanasõna : Loll õpib oma vigadest ja tark teiste vigadest. Nüüd lugege natuke ka teiste tagasidet siin ning tehke ise järeldused.

Loodan, et enam lambaid sinna ei liituks

Minu arust on see Kairos täiesti kriminaalne ning ma ei saa aru, kuidas selline süsteem tohib toimida.

Häid pühi !


viimati muutis lendx 23.12.2016 15:29:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramzi
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 22.12.2016 17:44:39 vasta tsitaadiga

Keegi tegeleb veel sellega? Kaua väljamakseid tehtud pole? (Hetkel otsides loen välja, et 3 kuud) Palju tuttavaid sinna liitunud, aga oli koheselt aru saada, et püramiid. Kahju, et ei suutnud neile seda selgeks teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendx
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 22.12.2016 20:11:46 vasta tsitaadiga

No mul ka paar tuttavat. Neil kõigil konto blokeeritud ja keegi neist pole sentigi saanud. Mõni võibolla Tõesti saab aga suurem osa mitte. icon_biggrin.gif
Facebookis on Kairosel Eesti grupp. Seal tehtud nii, et kes midagi ütleb, et pole rahasi saanud, heidetakse grupist välja. Nüüd nad lõpuks said aru ja keelasid kommenteerimise ära, et uued liikmed seda ei näeks ning teevad ajupesu seal.

Toon isegi tõestuse : Nägin, et keegi jälle postitas ja tegin pildi anonüümseks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2016 10:00:41 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kannatust, kohejälle rahad liiguvad praegu palju koormust.


Tanel ja moded. Kas mitte järsku kuritegelike püramiidskeemide propageerijaid ei peaks plokkima hakkama?
Mis mulje see jätab HV foorumist kui selliseid asju siin propageeritakse?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 23.12.2016 10:14:06 vasta tsitaadiga

Ei promo keegi. Tänase seisuga ainult 2 inimest siin teemas vist päriselt pahatahtlikult promonud.

amoleed ja kõik teised samas toonis postitused on huumor, ilmselt küll mõne jaoks liiga diip, aga huumor
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2016 10:14:21 vasta tsitaadiga

udumees, Super AMOLED vana troll.
Aga saatsin talle esialgu hoiatuse, kui samamoodi jätkab, tuleb AM peale.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lendx
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 23.12.2016 16:59:06 vasta tsitaadiga

Viimasena veel ütleks seda, et intelligentsele inimesele tundub see korralik seebiooper ja komöödia. Tegelikult on isegi valus vaadata neid ohvreid, kes ei suuda mõelda ja kaotavad kõik - veel hullem, kui ohvritel on väiksed lapsed ning kannatavad ka nemad. Eestis nii tüüpiline : " Vanemad võlgades ja lapsed nälgas "
Aasta tagasi olin keskkooli abiturient ning klassivend kutsus mind esitlusele. Laua taga ootas mind ~ 40 - 50 aastased mehed ja ähvardasid, et olen täiesti loll, kui sa selle skeemiga ei liitu ja see on 100% õige äri. Nõudsid, et ma 2500 euri sisse paneks ning saja sõbra - ja tutvusringkonna nimekirja koostaks ja kõik läbi helistaksin. Igapäev mulle helistati ning reaalselt sain sõimu, kui ma inimesi ei kutsunud.

Mis mind kõige rohkem häris on see, et kasutatakse julmalt infotehnoloogia mõistet ära ning surutakse ebakompetentset teadust noortesse.

Ei ole nende juriidiliselt päris kursis, aga kõik need püramiidskeemi uplinerid, kes nüüd Eestis rikastusid ning Facebookis igapäev endast pilte lisavad, kus nad nüüd Dubais lebotavad, võiks saada kriminaalmenetluse selle valetamise eest.

Lihtsalt tuli hoiatama siia. Olen ausalt õnnelik, et ühtegi tuttavat ei kutsunud sinna liituma. icon_biggrin.gif


viimati muutis lendx 31.12.2016 17:04:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramzi
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 24.12.2016 00:31:20 vasta tsitaadiga

Nice.

viimati muutis ramzi 10.11.2017 16:51:55, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendx
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 29.12.2016 15:40:33 vasta tsitaadiga

Kairose Eesti liidrid tõmbavad nüüd sealt minema ja liituvad Questraga ning kutsuvad sinna inimesi. See viimane eriti rets skeem, lubab pea 2 x veel paremat tootlust kui Kairoses. Hakkab uuesti nullist peale ja uue skeemiga. lol
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2016 16:04:59 vasta tsitaadiga

lendx kirjutas:
Kairose Eesti liidrid tõmbavad nüüd sealt minema ja liituvad Questraga ning kutsuvad sinna inimesi. See viimane eriti rets skeem, lubab pea 2 x veel paremat tootlust kui Kairoses. Hakkab uuesti nullist peale ja uue skeemiga. lol

http://behindmlm.com/mlm-reviews/questra-world-review-russian-scammers-ipos-african-banking/

"See leht kogub ainult klikke, et reklaami näidata ja tulu teenida" on põhiargument "ärikatel", kes teiste raha röövivad. Onecoin on muidugi omaette seebiooper icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.12.2016 19:59:59 vasta tsitaadiga

lendx kirjutas:
Kairose Eesti liidrid tõmbavad nüüd sealt minema ja liituvad Questraga ning kutsuvad sinna inimesi. See viimane eriti rets skeem, lubab pea 2 x veel paremat tootlust kui Kairoses. Hakkab uuesti nullist peale ja uue skeemiga. lol


norm, mul tööjuures on üks vend kes kairost täiega promob ja me talle kütet anname alla sellega seoses, peaks talt küsima kas seda ka juba plaanib kasutama hakata

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramzi
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 30.12.2016 00:36:17 vasta tsitaadiga

Kas Eestis tehakse midagi nendele suurematele promojatele või saavadki jäta omale selle raha, mis teeninud? Kui on muidugi midagi teeninud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 30.12.2016 00:47:33 vasta tsitaadiga

Ei jõuta kõigi päris kurjategijategagi tegeleda. Las lollid kühveldavad ühest taskust teise.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2016 01:11:32 vasta tsitaadiga

Tänud, et selle Questra kohta infot jagasid, nüüd saan jälle "investeerida".


Vaatasin selle Questra kodulehte ja see lubab tootlust 4-6% nädalas. icon_eek.gif Ehk siis aasta tootluseks võiks tulla 4%*52=208%. icon_lol.gif Väga super pakkumine ikka. Aga tegelikult reaalse investeerimise juures on aastas 10% tootlust juba hea tulemus.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendx
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 31.12.2016 16:51:57 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Tänud, et selle Questra kohta infot jagasid, nüüd saan jälle "investeerida".


Vaatasin selle Questra kodulehte ja see lubab tootlust 4-6% nädalas. icon_eek.gif Ehk siis aasta tootluseks võiks tulla 4%*52=208%. icon_lol.gif Väga super pakkumine ikka. Aga tegelikult reaalse investeerimise juures on aastas 10% tootlust juba hea tulemus.



nädala kasum isegi: 6,78 % .... mingi kõvem level saab isegi 15% . Neid Ponzy skeeme on rohkem, kui lollusel piire ja kliente endale võita, siis peab räiget tootlust näitama. Ei imesta, kui varsti tuleb 10 x tootlusega skeem..

Tundub järjekordne scam olevat. Alguses teenivad, hiljem liitujaid saavad vastu pükse nagu Kairoses kopp.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2016 17:18:02 vasta tsitaadiga

Vaadates kui palju lambaid on ja kui palju neil raha on icon_eek.gif siis peaks oma skeemi tegema.
Idee on valmimas aga teostus on probleemiline. Tankisti ka vaja sest enda nime ei taha rikkuda
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2016 17:36:35 vasta tsitaadiga

artur-, mõne ambitsioonikama Balti jaama tagant ikka leiad icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 31.12.2016 19:40:58 vasta tsitaadiga

artur-, mind ennast vaevab sama mõte ikka ja jälle uuesti. Kui inimesed tahavad niiväga raha kuskile ära anda, las annavad mulle, eks? icon_biggrin.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendx
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2016




sõnum 31.12.2016 21:14:31 vasta tsitaadiga

Oma skeemi tegemine oleks produktiivne jah, hetkel oli uudis, et Kairose liidrid astuvad tagasi ning otsitakse kärmelt uusi juhatuseliikmeid. Kes tahab, saab kandideerida. Praegu jõulud ja aastavahetus. Kulud suured ning skeemi loojad on soojal maal puhkamas, üks liider pani fb-s pildi, kus ta Indias hetkel puhkab , kirjutas : Вот он, Новый Год


Ja eestlased siin :
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2017 12:30:16 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Vaadates kui palju lambaid on ja kui palju neil raha on icon_eek.gif siis peaks oma skeemi tegema.
Idee on valmimas aga teostus on probleemiline. Tankisti ka vaja sest enda nime ei taha rikkuda


Raha on rahval küll. käi mööda linna ja aeg-ajalt astu ka mõnda asutusse sisse - ja sa näed. Tegelikult on kõikidele megateenijatele (ja ka miljonäridele) üks väga lihtne nipp mida kasutada. See muide töötab igasuguste punsi ja ponsi skeemidega, kettkirjade jms mida veel väljagi mõeldud ei ole. OLETAME, et teid kutsutakse püramiidskeemi.Mina näiteks võin kohe liituda kõikide skeemidega kasutades kolme kavapunkti

a) ma ise ei maksa mitte midagi (värbaja teeb sissemakse minu eest)
b) kui soovitaja väidab, et seal saab palju raha, siis las ta näitab mulle oma pangast seda tehtud kannet
c) annab mulle ütleme sada eurot, kuna ta ju on teeninud 10 000 - asi tal see sada siis anda pole

tegelikkus muidugi on selline, et ühtäkki on kõik vaesed - - - kellelgi ei ole vaatamata megarahale ainumastki senti. - et näiteks kasvõi rootsi lauas üks tummine lõuna käristada. siis on kõigil kiire ja et otsi ise - st korja taarat.
Nii et nende soovituste eest ootan annetusi, kuna netti tahaks jälle saada - veel sel sajandil.

p.s lambaid on tõesti palju, panin fbsse tööpakkumiste rubriiki- home mailer version 2.0- tüütu kleepimise ja postituse asemel loe aint eemaile ja raha tuleb kui aganaid. ma sain üle 30 ne vastuse ja üle 10 kirja. rahvas oli pöördes.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2017 22:17:05 vasta tsitaadiga

RCC, Awesome ju, tänu nendele eurokannetele või mis selle jura nimi on et konto number on pikk icon_biggrin.gif saab iga tont kanda suvaliselt raha Sulle. Konto omaniku nimi võib olla OÜ Laivi Tuvahe aga kui number on õige siis saad raha ikka kätte.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2017 11:14:38 vasta tsitaadiga

vanasti oli jah nii, kroonide aegu, saigi tehtud, riiki petetud sadade billionnide väärtuses. aga mingit hetkest kadus see ära, see peaks olema ikkagi mingist summast alates, kui kontrollitakse ka nime ja jne. Aitaleida kuusepuu.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  Uue Kairos püramiidskeemiga liitujast võib saada küberkurjategija mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.