Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2017 10:01:39 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Usud, et jagasid päriselt autosid? Pandi üles ja ilmselt oligi algusest peale 0 available ja 20 sold.
Kas nendele piltidele reverse image search ka tehtud?


Ei usu icon_biggrin.gif
See pilt on mul endal tehtud. Kindlasti ei toimunud siin mingit autode müümist. Hiinas ka müüdi suure hurraaga ja onecoinerid rõkkasid rõõmust ja sheerisid asju. Lõpuks tuli välja et müüja tõmbas kõigil perse lohku - nagu ikka. Mingitest autodest oli asi kaugel. Nii ka siin.

Aga neil rumalatel inimestel on jälle mida näidaga: onecoiniga saab autosid osta!!! (sh seltsimehel khm... lugege kommentaare)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2017 10:29:11 vasta tsitaadiga

Lugemisoskusele ka arusaamisoskust vaja. Müüdi mitte autosid vaid allahindluskuponge icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 02.06.2017 10:33:13 vasta tsitaadiga

Niitsin ja nahutasin coinid eurodeks. 32650,02 eurot allahindlust siis või mis süsteemiga see kupong "töötama" pidi? Kas peale nende püramiidi tipus olevate inimeste hea elu piltide kuskilt reaalselt autosid ja asju postitatud ka on, et kõik ikka veel usuvad?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2017 10:57:14 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Lugemisoskusele ka arusaamisoskust vaja. Müüdi mitte autosid vaid allahindluskuponge icon_rolleyes.gif


Tõsi ta on, aga ega selles mingit vahet ei ole. Vahepeal "müüdi" ka 100% OC kapitalil autosid - kõik uskusid ja sheerisid.
Tahest tahtmata on tegu varjatud reklaamiga, et usaldusväärsust saada. Või siis üks naga lihtsalt trollib inimesi. Või on lihtsalt rumal.
Rumal on ta nii ehk naa, reklaamib ponzi pointide kasutamist enda firma alt.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 02.06.2017 12:05:19 vasta tsitaadiga

Onecoin on ikka ägedam kui see futurecoin. Ei leia konverentsi videot ülesse aga introks lasti saalis normaalset power metalit (Dragonforce vms). Vahepeal oli Onecoin kõvasti kriitikat saanud, kuna blockchaini asemel kasutati tavalist mysql andmebaasi. Onecoin võttis ennast kokku ja tegi esitluse, kus Onecoin lülitati blockchaini peale ümber. Ruja tõmbas esitlusel suurt rubilnikut ja oleme sisenenud uude ajastusse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2017 19:10:37 vasta tsitaadiga

Mulle käiakse pinda Lyonessi kaardi tegemisega. kopp.gif

Tundub suht tavaline püramiid, kuhu jälle enda alla peab inimesi värbama.
https://petuskeem.wordpress.com/lyoness-eestis/

Imelik, et ebay ja aliexpress ka mingil määral seda toetavad? :S

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2017 20:02:27 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Ma olen alati mõelnud, et kas levinud ponzidest saab reaalselt raha kätte ka, iseenesest kui nahk on paks ja südametunnistus ei piina, siis ratsionaalselt mõeldes oleks skeemi järgi ju võimalik raha teenida. Aga ma olen alati mõelnud, et need ei ole isegi mitte ponzid vaid petu ponzid, ehk et mitte kellelegi raha välja ei maksta - või on nende levimise üheks eelduseks, see et esimestele peaks ikkagi raha välja maksma, muidu jääb soiku? Kellelgi kogemusi kui julgeb rääkida icon_biggrin.gif ?

PS! Endal südametunnistus piinab ehk uurin ainult uudisimust, kedagi hukka samuti ei mõista icon_lol.gif .


Ma natukene kasutasin onecoini ära kui see popp oli icon_redface.gif Selge oli see ,et see ponzi on aga paari aasta eest läks sellel nii hästi ,et sai neid tokeneid 500.- eest ostetud ja ~130% kasumiga paari kuu pärast maha lükatud. Igavene tüütus oli neid ainult müüa kuna igapäev oli mingi suht pisikene kogus kui palju neid ärida sai. kellelegi pähe ei määrinud nii ,et südametunnistus üsna puhas. Konto isegi alles ja coini veel peal seal ,aga enam ei ole nendega midagi teha.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2017 23:26:48 vasta tsitaadiga

der hammer kirjutas:
nexus4 kirjutas:
Ma olen alati mõelnud, et kas levinud ponzidest saab reaalselt raha kätte ka, iseenesest kui nahk on paks ja südametunnistus ei piina, siis ratsionaalselt mõeldes oleks skeemi järgi ju võimalik raha teenida. Aga ma olen alati mõelnud, et need ei ole isegi mitte ponzid vaid petu ponzid, ehk et mitte kellelegi raha välja ei maksta - või on nende levimise üheks eelduseks, see et esimestele peaks ikkagi raha välja maksma, muidu jääb soiku? Kellelgi kogemusi kui julgeb rääkida icon_biggrin.gif ?

PS! Endal südametunnistus piinab ehk uurin ainult uudisimust, kedagi hukka samuti ei mõista icon_lol.gif .


Ma natukene kasutasin onecoini ära kui see popp oli icon_redface.gif Selge oli see ,et see ponzi on aga paari aasta eest läks sellel nii hästi ,et sai neid tokeneid 500.- eest ostetud ja ~130% kasumiga paari kuu pärast maha lükatud. Igavene tüütus oli neid ainult müüa kuna igapäev oli mingi suht pisikene kogus kui palju neid ärida sai. kellelegi pähe ei määrinud nii ,et südametunnistus üsna puhas. Konto isegi alles ja coini veel peal seal ,aga enam ei ole nendega midagi teha.


Vahepeal on market cap nende endi antud info põhjal 600+ miljardit icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 00:47:19 vasta tsitaadiga

2018 pidid laiemale turule tulema vist icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 01:22:10 vasta tsitaadiga

mingid questra vms ponzikohvrid jube popid ka hetkel . Tuttav pakkus mingi a la 300e maksab ja raha tuleb sellest, et "investorid" ehk maakeeli püramiidi/ponzi tipus olevad inimesed, investeerivad seda raha ja nn raha kasutusele andja saab selle eest oma väikese tasu. Küsisin palju ta siis teenib oma suure investeeringu pealt, 9 eurot nädalas icon_biggrin.gif , jah nädalas, mitte päevas icon_lol.gif . Selle peale hakkasin naerma lausa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Mingisuguseid ulme isikutuvastusi ka vaja, ei tea, kas isikuandmetest tehakse ka "kohvreid profiiliga" müügiks icon_lol.gif . Kahju vaadata, kuidas inimesed lähevad selle peale välja ja usuvad sedasorti asju. Ahjaa uute inimeste skeemi toojatele makstakse ka raha, ehk siis raudselt püramiid/ponzi icon_biggrin.gif . Ja tootlikkus ka mingi kindel protsent arvutatud, huvitav kuidas need investorid pensionifonde majandama panna icon_lol.gif icon_lol.gif , keskeltläbi 100% aastas kasvu pole paha ja sellise protsendi juures ei pea inflatsiooni ka kartma.

Targemad lollikesed saavad aru, et tegemist on püramiidiga/ponziga ja lähevad selle peale välja, et varakult jaole saada ja ehk püramiid kestab.

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 14:03:20 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
mingid questra vms ponzikohvrid jube popid ka hetkel . Tuttav pakkus mingi a la 300e maksab ja raha tuleb sellest, et "investorid" ehk maakeeli püramiidi/ponzi tipus olevad inimesed, investeerivad seda raha ja nn raha kasutusele andja saab selle eest oma väikese tasu. Küsisin palju ta siis teenib oma suure investeeringu pealt, 9 eurot nädalas icon_biggrin.gif , jah nädalas, mitte päevas icon_lol.gif . Selle peale hakkasin naerma lausa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Mingisuguseid ulme isikutuvastusi ka vaja, ei tea, kas isikuandmetest tehakse ka "kohvreid profiiliga" müügiks icon_lol.gif . Kahju vaadata, kuidas inimesed lähevad selle peale välja ja usuvad sedasorti asju. Ahjaa uute inimeste skeemi toojatele makstakse ka raha, ehk siis raudselt püramiid/ponzi icon_biggrin.gif . Ja tootlikkus ka mingi kindel protsent arvutatud, huvitav kuidas need investorid pensionifonde majandama panna icon_lol.gif icon_lol.gif , keskeltläbi 100% aastas kasvu pole paha ja sellise protsendi juures ei pea inflatsiooni ka kartma.

Targemad lollikesed saavad aru, et tegemist on püramiidiga/ponziga ja lähevad selle peale välja, et varakult jaole saada ja ehk püramiid kestab.

icon_lol.gif
9 x 52=468
468 / 300 * 100 = 156%
Tubli tulemus. icon_biggrin.gif

Ma aru ei saa, et kuidas need inimesed nagu ei huvitu sellest, et kuhu see raha "investeeritakse"? "Tipu investori" tegevusest pole nagu mingit läbipaistvust. Näiteks pensionifondidel ju saad vaadata, et kuhu ja mis ulatuses on raha pandud. Aga siis sellise skeemiga usuvad lihtsalt sinisilmselt, et asi on hästi ja hea ja ei küsi ühtegi küsimust. Imelik ikka aga noh eks kõik peabki omal nahal ära ju kogema, teiste vigadest õppida ei tasu.

Lyonessi soovitajale ütlesin: Ma veel ei liituks, ootaks kui näiteks Selver ja Saastakas endale kasutusele võtavad, siis liitun. Vastuseks sain: Pärast enam äkki pole võimalik liituda. icon_lol.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 14:18:12 vasta tsitaadiga

Kuidagi väga ühte auku on kõik need skeemid, siiasinna 150% aastas. Juba ainult sellest numbrist tunned ära ja ei pea absoluutselt muusse süvenema.
Huvitav kas see on see optimum kus leidub veel kriitiline mass lolle kes usuvad ja samas vähegi arukamad hoitakse eemale et asi kauem püsti püsiks?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 16:00:22 vasta tsitaadiga

seda kriitilist massi kokku saada peaks olema järjest lihtsam kuna üldine elatustasemetõus on inimestele rohkem raha kätte toonud. lisaks on võimalus kuskilt ikka laenu võtta..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadakrooni
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 16:33:12 vasta tsitaadiga

Peaks selle maghira fondi rahamängu taaselustama, see kõige lollikindlam Ponzi ja inimestel nüüd raha rohkem ehk liitujaid peaks suht kerge leida olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 20:34:09 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:

9 x 52=468
468 / 300 * 100 = 156%


See on ju ainult 56% aasta tootlust. Jube nadi ühe järjekordse skeemi kohta.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt


viimati muutis jnt 10.06.2017 21:17:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 20:42:11 vasta tsitaadiga

Teoorias on su 300 raha ka alles nii et ikka 156%
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:14:22 vasta tsitaadiga

elukaz, see pole tootlus.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:16:48 vasta tsitaadiga

Misasi see tootlus siis on?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:17:55 vasta tsitaadiga

elukaz,
jnt kirjutas:
Chaza! kirjutas:

9 x 52=468
468 / 300 * 100 = 156%


See on ju ainult 56% aasta tootlust. Jube nadi ühe järjekordse skeemi kohta.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:27:34 vasta tsitaadiga

Kui paned 300 teenima ja saad iga nädal viieka palju siis tootlus on?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:42:44 vasta tsitaadiga

~1,7% nädalas ehk ~87% aastas. Eeldusel, et põhiosa saan ka hiljem tagasi.

Sinu loogika järgi on 100% tootlus nulliseis ja 0% tootlus täielik rahakaotus. Ja see on vigane arusaam sul.

Otsi netist, kuidas arvutatakse tootlust, või palka endale õpetaja. icon_smile.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:43:22 vasta tsitaadiga

Kuidas saab 5 euriga suurem tootlus olla kui 9 euriga? Õpetaja vaatab mulle lolli näoga otsa misasja??
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:48:50 vasta tsitaadiga

Sest Chaza! arvutas valesti. Ma ei kontrollinud tehet, vaid seda sama põhosa olemust, mida tootlusena näidati. Selles ta eksis, nagu sinagi.

http://lmgtfy.com/?q=how+to+calculate+gain+percentage

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:49:34 vasta tsitaadiga

Räägi täpsemalt milles ma eksisin või tema, mina ütlen et tootlus on 156%, sina ütled 56%. Mul on küll üks beer_yum.gif sees aga ilmselgelt oled sa kuskil sohu astunud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 21:50:36 vasta tsitaadiga

elukaz, see üks õlu on sulle ilmselgelt liiast. Või siis pole sa kunagi osanud tootlust arvutada. Ma loodan esimest. icon_smile.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Püramiidiskeemide teema (Kairos, Monavie jne.) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.