Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2017 00:05:34 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ei oskagi hetkel muud tahta, kui keegi vahetama sunniks. Pikem ja kumerate servadega järeltulija väga ei ahvatle. Kui vahepeal ära ei kaota või lõhu, jään tõenäoliselt paariks aastaks kasutama, mida pole ammu juhtunud.
+1

Ise olen nüüd üle aasta juba kasutanud (sai kohe siis ostetud, kui välja tuli) ja siiani ülimalt rahul.
Pole ühtki reseti vahepeal teinud ja uimasusest küll aimugi pole. Ainult paar appi on vahepeal segast peksnud, siis uninstall ja reinstall ning kõik korras olnud jälle.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 11:07:49 vasta tsitaadiga

Kas siin on keegi, kes kasutab S7 EDGE koos S-View kaantega (ehk siis aknaga, mitte täies pikkuses läbipaistev)?
Küsimus tekkis, et kas sinna aknasse saab kuvada S-Health poolt loetud samme?

S5 peal sai, S7 EDGE peal esmane mulje peale kiiret googeldamist, et ei saa - keegi oskab kinnitada või ümber lükata?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 11:28:11 vasta tsitaadiga

... parem osta mõni aktiivsusmonitor käe peale, need telefonipõhised asjad on üsna ebatäpsed ja pidevalt telefoni välja võtta mingi nii suvalise asja pärast on nõme. Ma olin varem kah üsna skeptiline nutikellade osas, kuid kui Gear S3 sai ostetud, siis enam loobuda ei tahaks. Maru hää on kella pealt kohe ära näha, miks telefon heliseb või mis teade tuli ilma, et peaks telefoniga üldse opereerima ...

... üldises plaanis ma suht tige Telia peale, reklaamisid mingil hetkel simivaba tehnoloogiat ja ma lootsin, et Gear S3 saab olema nö. esimene demo selles osas, kuid ei miskit thumbs_down.gif see oleks olnud väga abiks rattaga sõites vms. sportides, ei peaks üldse telefoni kaasa vedama ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 11:58:28 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... parem osta mõni aktiivsusmonitor käe peale, need telefonipõhised asjad on üsna ebatäpsed ja pidevalt telefoni välja võtta mingi nii suvalise asja pärast on nõme. Ma olin varem kah üsna skeptiline nutikellade osas, kuid kui Gear S3 sai ostetud, siis enam loobuda ei tahaks. Maru hää on kella pealt kohe ära näha, miks telefon heliseb või mis teade tuli ilma, et peaks telefoniga üldse opereerima ...

... üldises plaanis ma suht tige Telia peale, reklaamisid mingil hetkel simivaba tehnoloogiat ja ma lootsin, et Gear S3 saab olema nö. esimene demo selles osas, kuid ei miskit thumbs_down.gif see oleks olnud väga abiks rattaga sõites vms. sportides, ei peaks üldse telefoni kaasa vedama ...


Ei vaidle üldse vastu.
See S7 EDGE on mu naise telefon ja kuigi tal käe peal korralik spordikell, tundis siiski huvi vanast harjumusest ka telefoni pealt näha samme.

Gear S3 peaks olema praegu üks paremaid valikuid, eriti võimaluste ja aku pidamise suhte osas thumbs_up.gif
Apple watch on ka tore kuuldavasti - une jälgimine kellal, mis enamvähem iga öö laadida tahaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.06.2017 13:06:22 vasta tsitaadiga

Milleks see une jälgimine hea on?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Online

sõnum 29.06.2017 13:32:31 vasta tsitaadiga

Tundus irooniana, et pead iga öösel laadima, kui kell käe peal.
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 15:12:41 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Milleks see une jälgimine hea on?


Mul pole ei S3 ega õunakella, vaid Fitbit Blaze, aga endal on huvitav jälgida millal ja milliseid unefaase öösel on läbitud.
Selgelt on näha, et uni on erinev sõltuvalt kas vahetult enne sai füüsilist aktiivsust tehtud, alkoholi tarbitud vms - see mõjutab erinevate unefaaside esinemist.

Ehk siis uni ei ole pelgalt tundide arv mis sa voodis veedad vaid oluline on kvaliteet ehk see kui puhanud sa pärast oled, sõltub ka sellest milliseid une faase ja mis aja jooksul läbi teed.
Põhilised on kerge uni, sügav uni ja REM uni (REM = rapid eye movement, ehk kiire silmalaugude liigutamine, see on kõige elavamate unenägudega faas).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 15:48:24 vasta tsitaadiga

... jap, mul veel kasutuses ka Fitbit Charge HR, see on suhteliselt täpne ja odav, peamiselt une jälgimiseks sai soetatud, hea minimalistlik lahendus, aga telefoniga koosluses polnud tast just liiga palju tolku ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.06.2017 20:02:41 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Märt. kirjutas:
Milleks see une jälgimine hea on?


Mul pole ei S3 ega õunakella, vaid Fitbit Blaze, aga endal on huvitav jälgida millal ja milliseid unefaase öösel on läbitud.
Selgelt on näha, et uni on erinev sõltuvalt kas vahetult enne sai füüsilist aktiivsust tehtud, alkoholi tarbitud vms - see mõjutab erinevate unefaaside esinemist.

Ehk siis uni ei ole pelgalt tundide arv mis sa voodis veedad vaid oluline on kvaliteet ehk see kui puhanud sa pärast oled, sõltub ka sellest milliseid une faase ja mis aja jooksul läbi teed.
Põhilised on kerge uni, sügav uni ja REM uni (REM = rapid eye movement, ehk kiire silmalaugude liigutamine, see on kõige elavamate unenägudega faas).


Et siis sul on sellest infost abi?
Une faasidest tean, samas ise õnneks seni unekvaliteedi üle kurta ei saa.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 29.06.2017 23:13:52 vasta tsitaadiga

Kas teil S7-ga need tagasivajutuse klahvi valgustus nupu all töötab ? Avastasin et mul mitte, sai poes teisi telef vaadatud ja siis sai enda telef selline avastus tehtud.Ega see ei muuda miskit küll aga siiski.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 23:45:27 vasta tsitaadiga

Nuppude taustavalgustus toimib täitsa.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 30.06.2017 22:11:50 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Nuppude taustavalgustus toimib täitsa.


Huvitav mul siis nuppude valgustus läbi
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2017 12:37:05 vasta tsitaadiga

Play poest tõmba alla app galaxy button lights, siis saad kindel olla kas läbi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 01.07.2017 15:16:56 vasta tsitaadiga

maalane kirjutas:
Play poest tõmba alla app galaxy button lights, siis saad kindel olla kas läbi.


Tänud proovin järgi

Ei teadnud kui energiasäästu reziim peal siis nuppude taustvalgus ei toimi,muidu toimib
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2017 15:40:04 vasta tsitaadiga

Muidu kui trükkida sisse *#0*# siis tuleb menüü ette, kus on Sub key variant olemas. Seal näeb ka ära, kas töötab valgustus või mitte. Pluss muid asju saab ka seal testida.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2017 09:10:11 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Draqula kirjutas:
Märt. kirjutas:
Milleks see une jälgimine hea on?


Mul pole ei S3 ega õunakella, vaid Fitbit Blaze, aga endal on huvitav jälgida millal ja milliseid unefaase öösel on läbitud.
Selgelt on näha, et uni on erinev sõltuvalt kas vahetult enne sai füüsilist aktiivsust tehtud, alkoholi tarbitud vms - see mõjutab erinevate unefaaside esinemist.

Ehk siis uni ei ole pelgalt tundide arv mis sa voodis veedad vaid oluline on kvaliteet ehk see kui puhanud sa pärast oled, sõltub ka sellest milliseid une faase ja mis aja jooksul läbi teed.
Põhilised on kerge uni, sügav uni ja REM uni (REM = rapid eye movement, ehk kiire silmalaugude liigutamine, see on kõige elavamate unenägudega faas).


Et siis sul on sellest infost abi?
Une faasidest tean, samas ise õnneks seni unekvaliteedi üle kurta ei saa.


Eks esmajoones on lihtsalt huvitav ja natuke olen saanud motivatsiooni teha kerge koormusega füüsilist (näiteks pikem jalutuskäik õigel ajal = paar h enne magamminekut), kuna näen statistikast, et siis olen maganud paremini.
Aitab tunnetuse ja andmed kokku panna.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Online

sõnum 07.07.2017 14:17:28 vasta tsitaadiga

Huvitav kui päevakajalised surnud pikslid on? Enda lutsul 1 konkreetne piksel mis ainult ühte värvi näitab (roheline), kui ekraani heledus alla kolmandiku. Üle selle ei suuda täheldada, aga hämaramas ruumis on kohe näha, kui tead kust otsida. *#0*# ei ole abiks kuna see keerab ekraani heleduse kõrgemale kui 30%. Samas ühevärvilise pildiga heledust käsitsi alla keerates ilusti näha icon_neutral.gif Kogu aeg ekraani 50%+ peal hoida ei kannata, liiga ere.

Omamoodi katsumus saab olema seda näidata büroo valguse käes garantiisse viies icon_rolleyes.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.07.2017 15:19:06 vasta tsitaadiga

Mirage, monitoride puhul on mingi arv surnud piksleid lubatud. Kas see nii ka telefoni puhul on, jään vastuse võlgu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 08.07.2017 21:48:25 vasta tsitaadiga

Huvitav telefonis tekkis kummaline anomaalia ,et viskab keset ekraani teksti "interneti ühendus puudub" , iga paari sekundi tagant ,ometi wifi ja data kõik toimib ja saab netis olla. Ei teagi kuskohast viga otsidagi.Restart korra aitas ja siis taas kõik kordub.Muutub häirivaks see juba
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 09.07.2017 06:39:53 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Huvitav telefonis tekkis kummaline anomaalia ,et viskab keset ekraani teksti "interneti ühendus puudub" , iga paari sekundi tagant ,ometi wifi ja data kõik toimib ja saab netis olla. Ei teagi kuskohast viga otsidagi.Restart korra aitas ja siis taas kõik kordub.Muutub häirivaks see juba


Mul oli ka kuid paar kuud tagasi. Kiri ees kuid tegelikult toimis. Sama targalt nagu tekkis siis kadus peale paari päeva ise ära. Restart, factory sai too kord tehtud kuid ei midagi. Oli vist ka, et reede hakkas ja esmaspäev kui plaanisin esindusse marssida siis kadus. Oli samsung s7 tol hetkel
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.07.2017 09:31:28 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
hugo kirjutas:
Huvitav telefonis tekkis kummaline anomaalia ,et viskab keset ekraani teksti "interneti ühendus puudub" , iga paari sekundi tagant ,ometi wifi ja data kõik toimib ja saab netis olla. Ei teagi kuskohast viga otsidagi.Restart korra aitas ja siis taas kõik kordub.Muutub häirivaks see juba


Mul oli ka kuid paar kuud tagasi. Kiri ees kuid tegelikult toimis. Sama targalt nagu tekkis siis kadus peale paari päeva ise ära. Restart, factory sai too kord tehtud kuid ei midagi. Oli vist ka, et reede hakkas ja esmaspäev kui plaanisin esindusse marssida siis kadus. Oli samsung s7 tol hetkel


Hea teada et ma pole ainus.Eks siis vaatab ,mul kadus ka hetkel ära, loodame et jäädavalt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mortiir
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2008




sõnum 11.07.2017 11:41:07 vasta tsitaadiga

Täna amazonis prime day ja S7 389.-eur: link
Võtsin ühe musta ligi, koos kiire saatmisega Tallinnasse 14.juuliks 402.- thumbs_up.gif, muidu standard post 397.-.
Peab prime konto ka olema, tegin 30 päeva free trial, varem ei ole sellel mõtet näinud. Aasta pärast saab uuesti 30 päeva free trialit proovida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 11.07.2017 16:00:49 vasta tsitaadiga

mortiir kirjutas:
Täna amazonis prime day ja S7 389.-eur: link
Võtsin ühe musta ligi, koos kiire saatmisega Tallinnasse 14.juuliks 402.- thumbs_up.gif, muidu standard post 397.-.
Peab prime konto ka olema, tegin 30 päeva free trial, varem ei ole sellel mõtet näinud. Aasta pärast saab uuesti 30 päeva free trialit proovida.


Garantii pm puudub meil .
Vaatsin linki jäi mulje ,et seal on valikud "nagu uus " " heas korras" jne,,,,, uue hind oli ikka 400+ €


viimati muutis hugo 11.07.2017 16:01:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2017 16:01:30 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
mortiir kirjutas:
Täna amazonis prime day ja S7 389.-eur: link
Võtsin ühe musta ligi, koos kiire saatmisega Tallinnasse 14.juuliks 402.- thumbs_up.gif, muidu standard post 397.-.
Peab prime konto ka olema, tegin 30 päeva free trial, varem ei ole sellel mõtet näinud. Aasta pärast saab uuesti 30 päeva free trialit proovida.


Mis regiooni telefon see on ? Garantii pm puudub meil .

Saksamaa pole enam euroopa liidus või millest selline järeldus?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 11.07.2017 16:03:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
hugo kirjutas:
mortiir kirjutas:
Täna amazonis prime day ja S7 389.-eur: link
Võtsin ühe musta ligi, koos kiire saatmisega Tallinnasse 14.juuliks 402.- thumbs_up.gif, muidu standard post 397.-.
Peab prime konto ka olema, tegin 30 päeva free trial, varem ei ole sellel mõtet näinud. Aasta pärast saab uuesti 30 päeva free trialit proovida.


Mis regiooni telefon see on ? Garantii pm puudub meil .

Saksamaa pole enam euroopa liidus või millest selline järeldus?



Mitte seda,et pole EU-s ikka on icon_smile.gif Vaid ma pole kuulnud ,et Soome või Saksa telefonidega käiakse meie MTTC -s remondis või vastupidi,kuigi kõik EU maad, sama ka Saksa.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.