Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 08.06.2017 04:38:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui s8 ja s7 teevad üldse parimat pilti, siis tekib küsimus mida kasutaja sealt loota soovib?


Kui S6 oli parim telefon mida tahta siis miks üldse veel S7 või S8? Ma ei olegi öelnud, et pean saama stockile alternatiivi vaid küsisin kas keegi on mingil põhjusel leidnud. Võibolla mingit appi nii hãsti vahepeal arendatud, et keegi vana juustu pealt kolis s7 peale ja too vana appi on nii hea, et ka s7 peal on ülim.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.06.2017 08:43:55 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Sobib ka siia teemasse, S8-l on teadupärast sama kaamera, mis S7-lgi
https://geenius.ee/uudis/geeniuse-lugejate-hinnang-parim-kaamera-on-samsung-galaxy-s8il/


Ainult pildikvaliteedi ja värvide järgi kaamerat parimaks nimetada on üsna vale. Kuid tõsi on see et S8 ja s7 teevad head pilti.

Paraku funktsionaalsuselt jäävad huaweile alla. Sellega saab selliseid pilte teha mida muu telefoniga ever ei tee.

Nt statiivilt 30sek säriga koske päise päeva ajal. Samsal ei saa üldse üle 10sek säritada rääkimata sellest et päeval põleb kõik ära. See üks lihtne näide.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 08.06.2017 09:52:58 vasta tsitaadiga

RustyZ, see huawei pika säri lahendus keset päeva on küll ülim asi jah. S7 puhul tunnen ka sellest hullult puudust. Plaan on proovida mõne kangema ND filtriga, sest neid nüüd tänu droonile on tekkinud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.06.2017 11:41:18 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
RustyZ, see huawei pika säri lahendus keset päeva on küll ülim asi jah. S7 puhul tunnen ka sellest hullult puudust. Plaan on proovida mõne kangema ND filtriga, sest neid nüüd tänu droonile on tekkinud.


ND filtreid telefonidele? Ma ei viitsi guugeldada aga see ikka nii ebamugav lahendus, isegi kui reaalselt mõni hea olemas on. Pead ikka valima seal säri ja ma ei tea mida veel...

Aga eks kaameratega ongi see, et sõltub ikka väga palju mida ja mis olukorras sul huvi pildistada on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 08.06.2017 12:38:41 vasta tsitaadiga

RustyZ, ei, drooni filtri paned teibitükiga läätse ette lihtsalt. Pro modes paned säri pikaks ja ongi kõik.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.06.2017 16:12:21 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
RustyZ, ei, drooni filtri paned teibitükiga läätse ette lihtsalt. Pro modes paned säri pikaks ja ongi kõik.


kui leiad õige tumedusega ND, siis vast toimib jep. Aga noh, kui mugav ta on...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 16:40:05 vasta tsitaadiga

Millega too Huawei seda teeb? Tõmbab ava nii täpiks või ISO nii madalaks?

Üldiselt kui juba statiivile sättimiseks läheb, leidub selleks vast ka sobivamaid kaameraid...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 19.06.2017 07:00:37 vasta tsitaadiga

bjorn17 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
bjorn17, surgi mikkeri auk puhtaks, eriti see ülemine
Oli sama jama s6-ga....see on see taustamüra eemaldamine.
Või lülita see üldse välja
tsitaat:

Another thing you got to do is to make sure Noise Reduction is turned off in the settings. It is a common problem in Galaxy Series that noise cancellation feature hinders the audio quality and the person on the receiving end of call only gets to hear bits and pieces.


Jõudsin 100 imet ennem ära teha, ennem kui lihtsa lahenduseni jõudsin


Nüüdseks veendunud, et suruõhuga puhastamine lahendust ei ole toonud ning jätkuvalt problemaatiline. Ehk siis varsti garantiisse ning vaatame mis räägitakse.


Järelkaja - käis garantiis ning vahetati väidetavalt mikrofon (ei tea kumb) ning software update (äkki ikka firmware? viimane soft oli peal). Igal juhul nüüd nädala on töötanud nii, et keegi kurtnud ei ole teisel pool toru. Loodame, et jäädavalt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 21.06.2017 11:04:35 vasta tsitaadiga

S7 ja Edge inimesed, kuidas luts tundub peale pikaajalist kasutust? Pean silmas eelkõige igapäevast kasutust ilma tehase seadete taastamist iga paari kuu tagant, kas muutub uimaseks nagu kõik Samsungi telefonid?
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002




sõnum 21.06.2017 11:31:45 vasta tsitaadiga

Uimasus ei ole probleem, aga mind siiani kummitab see kõlarist heli vait jäämine täiesti juhuslikul hetkel. Ma ei olegi aru saanud kas tegemist on füüsilise probleemiga või on tarkvaraline. Olen oodanud miskeid minor patche, nett on läbi kammitud ja proovitud kõiksugused settingud läbi, mida proovida saab...
Peale jaanipäeva viin Teliasse tagasi - igaks juhuks peab vist SmartSwitch koopia ka tegema kuna need raudselt lajatavad veel ühe factory reseti otsa, millest kasu ei ole... Ja kokkuvõttes tuleb kohe teine ring otsa.

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 11:48:40 vasta tsitaadiga

Mirage, ma ei kujuta ette, mida sa oma telefoniga teed, mul pole ühegi telefoniga mitte kunagi olnud vaja midagi sellist teha icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 21.06.2017 12:30:41 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
S7 ja Edge inimesed, kuidas luts tundub peale pikaajalist kasutust? Pean silmas eelkõige igapäevast kasutust ilma tehase seadete taastamist iga paari kuu tagant, kas muutub uimaseks nagu kõik Samsungi telefonid?


S7, ostetud oktoobris, ei ole tähendanud midagi sellist.
Ühe korra on tehtud factory reset, kui käis galaxy care-ga ekraani vahetamas(~aprillis), vb tulenevalt sellest.
Samas pole ka mingi poweruser. Aegajalt mõni mäng telefonis, aga muidu tavalised rakendused kasutuses. Taustal tiksub sammuloendur ja neti kasutuse counteri appid, igapäevaselt käimas soundcloud/spotify, chrome ja mõned sotsiaalmeedia kanalid

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 21.06.2017 13:20:04 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Mirage, ma ei kujuta ette, mida sa oma telefoniga teed, mul pole ühegi telefoniga mitte kunagi olnud vaja midagi sellist teha icon_rolleyes.gif

Internet on selles küsimuses hetkel süüdi, paljud hädaldavad (isegi S8 teemas icon_lol.gif ), endal hiliseim kogemus on Samsungi puhul S5+, mis oli samuti täheldavalt uimasem peale mõne kuu möödumist.

Nexus 5X pole vist kordagi factory resetti näinud peale aastat (kõik softiuuendused selga lastud) ja jookseb endiselt hästi, aga 2GB mälu hakkab vaikselt ajale jalgu jääma icon_neutral.gif . Lootused olid pandud Oneplus 5'le, aga selle esialgsete ülevaadete põhjal tundub, et kaamera on kahtlane ja seega otsustasin hoopis S7 edge kohta kerge taustauuringu teha. Nougat + Grace UX tundub samuti tunduvalt söödavam, kui endine touchwiz. S7 kaamera samuti kiidetud, tundub suht loogiline järgmine valik, lihtsalt tuleb mõni hea hinnaga otsida kusagilt.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 13:54:21 vasta tsitaadiga

... kõlab väga sedamoodi, et tirisin arvuti igast saasta täis ja nüüd on aeg "format c:" teha icon_rolleyes.gif loomuliku vananemise vastu ei saa palju midagi teha, paratamatult optimeeritakse kogu uus kola seadmetele, mida toetatakse, kõik muu hakkab vaikselt vinduma. Samas, seda saab aga kasutaja ise kontrollida, mida installib ja eelpaigaldatud asju saab disabled staatusse panna. Seega, ma ei näe küll mingit reaalset põhjust iga paari kuu tagant tehaseseadete taastamist teha ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 21.06.2017 14:24:05 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kõlab väga sedamoodi, et tirisin arvuti igast saasta täis ja nüüd on aeg "format c:" teha icon_rolleyes.gif loomuliku vananemise vastu ei saa palju midagi teha, paratamatult optimeeritakse kogu uus kola seadmetele, mida toetatakse, kõik muu hakkab vaikselt vinduma. Samas, seda saab aga kasutaja ise kontrollida, mida installib ja eelpaigaldatud asju saab disabled staatusse panna. Seega, ma ei näe küll mingit reaalset põhjust iga paari kuu tagant tehaseseadete taastamist teha ...

Järelikult on kas mu väljendusoskus kehva või saad sa lihtsalt valesti aru mu mõttest ja üritad mind nendega ühte patta panna, kes installivadki terve play poe endale telefoni. Isiklikult meeletult äppe reeglina ei installi, aga S5+ kukkus uimerdama paari kuu möödudes kui telefonis olid lisaks paigaldatud messenger, waze, falcon pro, google photos, viber, play music, keep, chrome, translate, google fit ja võib-olla mõned asjad veel. Kõik Samsungi üleliigsed asjad kinni keeratud, mis seda ilma rommi mudimata võimaldasid. Seega on asi "igast saastast" ja formatist minu arvates kaugel. Pigem peaks ennast stks'iga sarnaseks kasutajaks.

Praegune luts töötab sisuliselt samamoodi nagu aasta tagasi ja kui aku- ja mälumajandusega saaks midagi ette võtta ei otsikski uut telefoni. Samas ei tahaks ka nagu mitte mingis osas tagasiminekut.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 21.06.2017 14:56:10 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... kõlab väga sedamoodi, et tirisin arvuti igast saasta täis ja nüüd on aeg "format c:" teha icon_rolleyes.gif loomuliku vananemise vastu ei saa palju midagi teha, paratamatult optimeeritakse kogu uus kola seadmetele, mida toetatakse, kõik muu hakkab vaikselt vinduma. Samas, seda saab aga kasutaja ise kontrollida, mida installib ja eelpaigaldatud asju saab disabled staatusse panna. Seega, ma ei näe küll mingit reaalset põhjust iga paari kuu tagant tehaseseadete taastamist teha ...

Järelikult on kas mu väljendusoskus kehva või saad sa lihtsalt valesti aru mu mõttest ja üritad mind nendega ühte patta panna, kes installivadki terve play poe endale telefoni. Isiklikult meeletult äppe reeglina ei installi, aga S5+ kukkus uimerdama paari kuu möödudes kui telefonis olid lisaks paigaldatud messenger, waze, falcon pro, google photos, viber, play music, keep, chrome, translate, google fit ja võib-olla mõned asjad veel. Kõik Samsungi üleliigsed asjad kinni keeratud, mis seda ilma rommi mudimata võimaldasid. Seega on asi "igast saastast" ja formatist minu arvates kaugel. Pigem peaks ennast stks'iga sarnaseks kasutajaks.

Praegune luts töötab sisuliselt samamoodi nagu aasta tagasi ja kui aku- ja mälumajandusega saaks midagi ette võtta ei otsikski uut telefoni. Samas ei tahaks ka nagu mitte mingis osas tagasiminekut.


Samsung on samsung stockina. Omanud neid kõiki s mudeleid alates s2 ja praegu s7e. Sõrmejãljelugeja kord on super kord on nii loll, et viskab 30sekiks seadme lukku. Aegajalt vaja restart teha sest hakkab kooma kiskuma muidu. Aga see vist iga nutika teema, et vaja restartida/sulgeda taustal mingi aja tagant ja värskendada listi. Omal ca pool aastat see juba ning toimib. Kõik syncid, netid, asjad on lahti. Päev läbi vahetub meile, kõnesi, fb, messenger lisaks mõned fotod saab tehtud ning sujuvalt libistab õhtusse väja, öòseks laadima. S6 sama koormusega sai 4-5laadimist turgutust päevas ca 50prossani pluss ööseks laadima. Omasin algus ka s7 ja ka selle väiksem aku minul päeva ei pidanud vstu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 16:28:51 vasta tsitaadiga

Mirage, kuidas siis teisiti aru peaks saama, esimesel juhul paned sa ühte patta kõik probleemid ja Samsungi telefonid, siis on jälle kogu internet süüdi sinu eksitamises ja nüüd siis eksitan mina sind oma arvamusega? Võib-olla tasuks ikka probleemi olemusse süüvida, mitte kogu maailma süüdistada oma hädades. Uimasuse või aku ebanormaalse kulumise põhjuseks võib olla vabalt mingi programm taustal, mis on mingil veidral põhjusel aktiivsem, kui olema peaks. Kas tekitab liiga palju ja tihti võrguliiklust või siis ei lase telefonil jõudeolekus nö. deep sleepi minna. Pahatihti ei pruugi see üldse kõigil sama moodi avalduda, sest võib oleneda sellest, kuidas või mille pihta aplikatsioon seadistatud on. Ma olen oma praktikas näinud ikka täiesti müstilisi anomaaliaid, enamjaolt ei saa aga neid küll ühe kindla tootjaga siduda. Probleem on pigem selles, et inimesed ikka veel ei adu, et nende taskus olev telefon on praktiliselt sama nagu laual oleva arvuti. Isegi arvutil ei saa suvaliselt kõike käima laduda ja eeldada, et tulemus on igal hetkel nagu puhtalt installitud ja värskelt restarditud süsteem, ometi telefonilt seda miskipärast eeldatakse ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 21.06.2017 18:12:23 vasta tsitaadiga

Üritan siis veelkord kannatlikult enda küsimuste põhjust ning seisukohta selgitada, kuigi asjal pole vist enam mõtet, sest kõike annab ju väänata ja mitut moodi tõlgendada.

Kuigi eelmainitud Nexus 5X toimib praktiliselt sama hästi/halvasti, kui esimesel päeval karbist võetuna, siis otsustasin peale aasta möödumist parema aku, kaamera ning ka rohkema RAM mäluga telefoni otsida. Samsungi lipulaevade kohta kirjutatakse ülevaadetes tihtipeale ainult head. Otsustasin uurida, et kas see hea kogemus jääb ka S7/S7e puhul mõne kuu möödudes püsima. Enda kogemused piirduvad telefonidega S2plus, S3, S5plus, A3 (2015) ning nad kõik muutusid peale mõnda aega kasutamist märgatavalt uimasemaks kasutajaliideses navigeerimisel, rakenduste avamisel ja üldisel kasutamisel. Restart oli väga ajutine lahendus. Rakendusi aja möödudes järjest juurde ei installinud, need, mida kasutasin, paigaldasin alguses. Mõned ülevaadete tegijad mainivad samuti, et aja möödudes tekivad kerged hakkimised ja lääg ning sellepärast otsustasin inimeste arvamust kuulda, kes S7/S7e reaalselt mingi perioodi jooksul ka kasutanud on.

Osad kodanikud õnneks ka rääkisid enda kogemustest (tänks mehed) ning ei hakanud lahterdama ega ümmargust teksti kirjutama, mida on terve internet täis ja millest pole kahjuks ka kuigi palju abi.

Samuti ei süüdistanud ma internetti enda probleemides, vaid pigem negatiivses kriitikas Samsungi telefonide pihta ning mina üritan lihtsalt asjast tegelikku hetkelist pilti enda jaoks kokku panna.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 21:00:21 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
S7 ja Edge inimesed, kuidas luts tundub peale pikaajalist kasutust? Pean silmas eelkõige igapäevast kasutust ilma tehase seadete taastamist iga paari kuu tagant, kas muutub uimaseks nagu kõik Samsungi telefonid?

Tavalise S7-ga hetkel väga rahul. 4 kuud kasutanud. Ei oskagi hetkel muud tahta, kui keegi vahetama sunniks. Pikem ja kumerate servadega järeltulija väga ei ahvatle. Kui vahepeal ära ei kaota või lõhu, jään tõenäoliselt paariks aastaks kasutama, mida pole ammu juhtunud. Eks siis peab vast brändi vahetama, kuna S9 ilmselt järgib ka laias laastus S8 joont. Hetkel ostaks samasuguse tagasi, kui ilma jääma peaks.

Mul on aku õhtuks tavaliselt 70+%, kui pole sel päeval autolaadija küljes olnud, kuid viskan igal ööl ikkagi laadimisalusele. Mobiilnett ja geps on pidevalt sees, kuid seade pidevalt näpuvahel ei ole. FB ei kasuta.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 21:03:56 vasta tsitaadiga

Septembris soetatud S7 töötab ilma ühegi tõrketa siiani ilusti. Ühtegi factory reseti pole tehtud. Sujuv kõik.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 21.06.2017 21:58:26 vasta tsitaadiga

Hetkel kõige soodsam S7 vist müüb ONOfF,reklaamivad ka ,et Smasung Care tuleb kaasa. Ei tea kas peale jaani hind ka kuskil langeb ? Vaja oleks osta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 22.06.2017 05:33:57 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Hetkel kõige soodsam S7 vist müüb ONOfF,reklaamivad ka ,et Smasung Care tuleb kaasa. Ei tea kas peale jaani hind ka kuskil langeb ? Vaja oleks osta.


Selle care'iga hoiatan ette, et aastat kaitset ei ole. Kvartal või pool aasta ainult. S6 ja varem s5 said ikka aastaks ekraanikaitse
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2017 08:06:06 vasta tsitaadiga

Aga nüüd on tagaklaas ka.
S7 oli ka alguses aasta, aga siis muudsid ära ja lisasid tagaklaasi+ vaid 6kuud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 22.06.2017 09:01:45 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
hugo kirjutas:
Hetkel kõige soodsam S7 vist müüb ONOfF,reklaamivad ka ,et Smasung Care tuleb kaasa. Ei tea kas peale jaani hind ka kuskil langeb ? Vaja oleks osta.


Selle care'iga hoiatan ette, et aastat kaitset ei ole. Kvartal või pool aasta ainult. S6 ja varem s5 said ikka aastaks ekraanikaitse


Jah seda tean, kui 2015a ostsin S6 siis oli kaitse aasta. Hiljem sain teada,et muudetud vaid 6k peale.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 22.06.2017 12:03:58 vasta tsitaadiga

Varem ma tegin umbes 1x nädalas restardi, siis läks uuesti kiiremaks. Nüüd olen päris jupp aega üldse S8 launcherit kasutanud ja sellega ei hakka läägama. Lisaks on see S8 launcher nagu palju käepärasem olemuselt. Appdrawer nupp peidus (libistades koduekraanil üles või alla avab äppide osakonna).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.