Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 03.04.2017 19:27:45 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks?


Ei saa asendus mobla.Ekraani vahetus umbes 2 nädalat. Kogesin omal nahal.

_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2017 21:42:08 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Tänu S8'le on lootust, et tavaline S7 hakkab isegi ehk Oneplus 3T'le konkurentsi pakkuma, seda just siis hinna poolest.

S7 tundub igati asjalik aparaat, siiani ainult hind eemale peletanud. Netti lugedes mainivad osad, et peale mõneaegset kasutamist on asi tunduvalt uimasemaks muutunud võrreldes viimase factory reset'iga, on kellelgi kogemusi?


Oli jah uimasem(S7E). Peale ostu polnud kordagi reseti teinud(~6 kuud) Nüüd kui tuli nougat tegin ära. Nüüd on vähe nobedam. Eriti sõrmejälje lugeja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2017 23:40:04 vasta tsitaadiga

maxman007 kirjutas:
stks kirjutas:
Kas Galaxy Care-ga parandusega on lootust asendustelefonile ka? Ja kui kaua esiekraani vahetus aega võtta võiks?


Ei saa asendus mobla.Ekraani vahetus umbes 2 nädalat. Kogesin omal nahal.
Sain asendustelefoni, aega läks natuke üle nädala thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fanter
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2016




sõnum 06.04.2017 19:04:21 vasta tsitaadiga

Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 06.04.2017 19:47:16 vasta tsitaadiga

Fanter kirjutas:
Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks.


Mul naisel s7 ja kilega- nurgad ajab lahti. Omal on s7edge ja proovisin klaasi- ümbris lükkas lahti sest edge klaasil on liimiriba ainult servades, keskelt on liimimata. Olude sunnil kasutan edgel kitsast klaasi ja see on ikka kuradi vãärakas. Paraku pole valikut sest ümbrise kaante vahel on kaardid ja need nühivad klaasi ãra. Nüüd võtavad ümbriste vastased sõna kuid midagi pole teha, elustiilid on erinevad
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2017 21:37:28 vasta tsitaadiga

Fanter kirjutas:
Keegi kasutab ümbrist koos kaitseklaasiga?
Tahaks teada, kas tervet ekraani katvat klaasi saaks koos ümbrisega kasutada. Või peab võtma sellise, mis servadesse ruumi jätaks, et ümbrist peale pannes lahti ei tuleks.

Oleneb võib-olla ka ümbrisest, aga oma kogemus näitab, et vähemalt tavalise S7-ga saab sellist kombinatsiooni kasutada küll - silikoonkest (Mercury) ja iFacezi 3D Curved klaas. Siiani kolm kuud peal olnud ja ei ole ühtegi halba sõna öelda.

_________________
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 10.04.2017 09:01:53 vasta tsitaadiga

Võtsin ka nädalavahetusel siin soovitatud iFacez 3D Curved kaitseklaasi Klickist. Eelnevalt oli peal mingisugune TelMarxis paigaldatud klaas, mis ei olnud servast servani.
iFacez kohta: Väga lihtne paigaldada, istub väga hästi. Peegeldab hoopis teistmoodi kui ilma kaitseklaasita ning teatud valguse käes kaotab esikaamera pildikvaliteeti. Ekraani mustad toonid paistavad valguse käes pigem tumehallid. Tundlikkus ei ole päris see, mis ilma klaasita või eelmise klaasiga oli - tahab pisut tugevamat vajutust ning ekraani "tappides" käiv hääl on ka erinev - meenutab pisut esimeste nutitelefonide ekraani.
Usun, et toodud puudustega harjun ära, üldiselt väga asjalik klaas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.04.2017 13:02:52 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Võtsin ka nädalavahetusel siin soovitatud iFacez 3D Curved kaitseklaasi Klickist. Eelnevalt oli peal mingisugune TelMarxis paigaldatud klaas, mis ei olnud servast servani.
iFacez kohta: Väga lihtne paigaldada, istub väga hästi. Peegeldab hoopis teistmoodi kui ilma kaitseklaasita ning teatud valguse käes kaotab esikaamera pildikvaliteeti. Ekraani mustad toonid paistavad valguse käes pigem tumehallid. Tundlikkus ei ole päris see, mis ilma klaasita või eelmise klaasiga oli - tahab pisut tugevamat vajutust ning ekraani "tappides" käiv hääl on ka erinev - meenutab pisut esimeste nutitelefonide ekraani.
Usun, et toodud puudustega harjun ära, üldiselt väga asjalik klaas thumbs_up.gif


See puutel tugevamini vajutusevajadus on sellest, et klaasi ja ekraani vahel on õhupadi. Nagu aru saan, siis see klaas ka kinnistub ainult küje servadest? Keskosa on nakkevaba? Sama oli mul ka euronicsist ostetud klaasiga. Vajas eraldi vajutusi mitte puudet, ei istund nii hästi kui oleks tahtnud ja maha ma selle kiskusin
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 10.04.2017 14:04:12 vasta tsitaadiga

rennu21 kirjutas:
See puutel tugevamini vajutusevajadus on sellest, et klaasi ja ekraani vahel on õhupadi. Nagu aru saan, siis see klaas ka kinnistub ainult küje servadest? Keskosa on nakkevaba? Sama oli mul ka euronicsist ostetud klaasiga. Vajas eraldi vajutusi mitte puudet, ei istund nii hästi kui oleks tahtnud ja maha ma selle kiskusin
Täpselt nii ning selles ka põhjus on. Eks näis, kas harjub ära - praegu peale paari päeva igatahes endiselt häirib veel ning kirjutamine võtab rohkem aega, kui mitte trükivigu puuduvate tähtede näol teha. Samuti korjab see näpujälgi kordades rohkem külge, kui nt. eelmine kaitseklaas. Samas jällegi istub väga hästi ning päris ilma kaitsva kestata nagu hästi olla ei julge...

EDIT: Ehk et endiselt selle ideaalse kaitseklaasi otsinguil. Ei tea, kas on ka sellist, mis kataks samamoodi nagu iFacez, aga ekraani tundlikkus säiliks?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2017 14:06:19 vasta tsitaadiga

Miks peaks sellise jamaga üldse tahtma harjuda? Ostad tipptelefoni, millel on odavklassiga võrreldes ilusam ja tundlikum ekraan ja käkid selle niiviisi ära? Hoiad seda nüüd aasta aega peal, siis kisud kogemata maha, avastad telefoni justkui uue näo ja vannud, et wtf ma see aasta aega nüüd tegin?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 10.04.2017 14:12:27 vasta tsitaadiga

Aga mis siis lahendus oleks? Loomulikult eelistaksin ma "paljast" telefoni, aga paratamatult ei suuda ma telefoni justkui vati sees hoida. Kuigi teiste asjadega taskus ei hoia ning mööda lauda ei lohista, tekib aja jooksul pisemaid kriime millest iganes ning siis oleks kahju tõdeda, et ainus variant nendest lahti saamiseks oleks ekraaniklaasi vahetus...
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.04.2017 16:27:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Miks peaks sellise jamaga üldse tahtma harjuda? Ostad tipptelefoni, millel on odavklassiga võrreldes ilusam ja tundlikum ekraan ja käkid selle niiviisi ära? Hoiad seda nüüd aasta aega peal, siis kisud kogemata maha, avastad telefoni justkui uue näo ja vannud, et wtf ma see aasta aega nüüd tegin?


Mul on kaardid kaane vahel ja need kurivaimid nühivad klaasile tuhmid laigud. Ükstapuha kui hea ekraaniklaas on, siis ikka nühkimisele annab ühel hetkel alla. Mina, ja paljud teised, eelistame seda aega edasi lükata. Miks iriseda sel teemal koguaeg. Mul 15-25kilo samme iga pãev, arva ãra kas see hõõrdumisefekti ei tekita.
Usun, et las maitsed ja vajadused olla nagu on.
Õiges mõõdus head ja mugavat klaasi otsin ka mina
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2017 19:06:55 vasta tsitaadiga

See S7 on ju üsna tugev ja vastupidav, endal korduvalt kukkunud ja mingeid ümbriseid ei kasuta ning peaaegu aasta jooksul mingeid defekte tekkinud pole - tagakaanel ainult mõned pisemad kriimud laual/põrandal lohistamisest tekkinud. Hoian peamiselt käes, laual ja püksitaskus (ilma mingi muu kraamita taskus).
Aga noh need rahakotti meenutavad "kaaned" on paras õudus, niimoodi telefoni retsides kulub muidugi ära.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennu21
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 10.04.2017 20:33:59 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
See S7 on ju üsna tugev ja vastupidav, endal korduvalt kukkunud ja mingeid ümbriseid ei kasuta ning peaaegu aasta jooksul mingeid defekte tekkinud pole - tagakaanel ainult mõned pisemad kriimud laual/põrandal lohistamisest tekkinud. Hoian peamiselt käes, laual ja püksitaskus (ilma mingi muu kraamita taskus).
Aga noh need rahakotti meenutavad "kaaned" on paras õudus, niimoodi telefoni retsides kulub muidugi ära.


On jah õudused kuid eraldi rahakoti kanda on ka kehv. Vana kaasa kanda sularaha kuni 10kupüüri pluss panga ja id kaart. S6 puhul sain kuskilt silikoni taha 2 kaardi taskuga ja sularaha kupüüre sai telefoni ja silimoni vahele sokutada. S7edgele aga sellist silikoni leidnud ei ole, seega pean kasutama rahakoti (mida ma elueest vihkan, sest avaneb küljele) üsna lõhkine küna see teema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2017 21:36:38 vasta tsitaadiga

Tee see kompromiss ja kanna eraldi rahakotti. Elu kohe ilusam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2017 01:33:13 vasta tsitaadiga

Jah, kupüürimehed, kus te siis münte hoiate? Kui alla viieka pole mingi raha, siis pole S7 ju ka mingi kallis telefon, et seda nagu sitta pilpal hoidma peaks.

Ma ainult rahakoti valikski, kui peaks valima kõikide seast ühe asja, mida kaasa võtta.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 06:23:24 vasta tsitaadiga

S7 ilmnes viga. Kui tahan call forwardingut teha või kui minna call forwardingu seade peale, siis saab errori network or sim card error. Samas kõned jms asjad töötavad ilusti.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.04.2017 12:50:21 vasta tsitaadiga

Pätu, just proovisin ka ja viga ei ilmne. Kõik toimib, saab suunamise peale panna ja maha võtta jne. Ehk siis sul teenusepakkuja viga ilmselt hoopis. Mul Telia.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 13:04:51 vasta tsitaadiga

Pole mul ka viga. Elisa ja OS 7.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 13:56:40 vasta tsitaadiga

Kappan täna teliasse. Iseteenindus muidugi oli stiilis "kas te restarti olete teinud". Eks näis mis saab. Kas läheb hooldusesse vms. Os on ka 7.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 14:15:08 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
S7 ilmnes viga. Kui tahan call forwardingut teha või kui minna call forwardingu seade peale, siis saab errori network or sim card error. Samas kõned jms asjad töötavad ilusti.

mu s6-l pm sama jama, juba aasta poolteist pole suutnud suunata. Mitu korda nende poole pöördunud, aga nad ei oska mind aidata (telia)
Nendel on kõik korras jne. Lubasid millalgi tagasi helistada.....viimati oli vist sügismöllul kui andsin rikkena üles
Mitmel inimesel sama jama ja erinevate telefonidega
Aga kuna mul pole vajadust suunata, siis pole seda enam torkinud
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii android 6 kui ka 7

Kas võrgu teema või tõesti sim kaart. Muud ma välistaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"



viimati muutis jeesus188 13.04.2017 14:16:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 14:16:13 vasta tsitaadiga

Pätu, see suunamise probleem võib olla seotud VoLTE-ga seoses. Kui teenus sai aktiveeritud telefoniga mis ei toeta VoLTE siis ei saanud ka suunamist teha. Sinu S7 peaks toetama (võid iseteenindusest volte sisse lülitada kui juba pole teinud).
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 14:39:29 vasta tsitaadiga

Volted ei kasuta enam. Ega ma ka suunamist tavaliselt ei kasuta, aga nüüd on vaja.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 13.04.2017 18:36:24 vasta tsitaadiga

Ma kasutan alates S4 - st Eazy Redirect vidgetit:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.divapps.aipok.EazyRedirect

Ropult mugav ja lihtne kasutada.

_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 20:13:31 vasta tsitaadiga

Käisin Telia esinduses. Sai seal LG G5 proovitud oma Sim kaarti. Sama kala. Okei sai pakett ära vahetatud Diili vastu (Telia pakett hakkas iganema juba ja paremad paketid saadaval) sellega seoses sai ka uue SIM kaardi. Kuid sama teema sellega icon_biggrin.gif Teenindaja palus helistada 123 numbrile. Sealt suunati edasi tehnikule. Tehnik ei suutnud ka midagi tarka pakkuda. Palus telefono 10-ks minutit välja lülitada, et ta saaks sim kaardil midagi näppida. Kuid ikka sama jama. Pidi edasi kõrgemale andma probleemi. Eks näis, mis sellest saab.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.