Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nexus 6P (Huawei) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
zyps
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2016 23:47:52 Nexus 6P (Huawei) vasta tsitaadiga

Huawei Nexus 6P



Kas keegi on silmanud Eesti vahvates poodides kestasid sellele?

_________________
saapavabrik.ee
hertwill.com
Google Ads: Practical Tips for Small Online Stores
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2016 00:19:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi on silmanud Eesti vahvates poodides kestasid sellele?

paar tk hetkel nagu oleks
https://www.hinnavaatlus.ee/search/products/?Query=nexus%206p&Order=MinPrice&Sort=0

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 22.01.2016 13:08:14 vasta tsitaadiga

Eestis head valikut pole märganud, UK amazon aga ei võta õnneks hingehinda transpordi eest ja seal valikut küllaga.
Endal kasutusel Spigen Rugged Armor
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evolution
HV vaatleja
evolution

liitunud: 23.12.2013




sõnum 22.01.2016 19:19:57 vasta tsitaadiga

Tellisin endale caser.ee-st. Peaks 14 päeva jooksul jõudma. Seal suht suur valik.
_________________
"Music is my drug, is my addiction, i need music"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zyps
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2016 18:34:36 vasta tsitaadiga

Võtsin Amazonist sama Spigeni katte, kolme päevaga käes ja tipp-topp kest! Caserist tellisin mingi plönni, kui 2 nädalat mööda oli sain kirja, et 3 nädalat läheb veel, selle peale palusin raha tagastada.
_________________
saapavabrik.ee
hertwill.com
Google Ads: Practical Tips for Small Online Stores
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2016 12:04:17 vasta tsitaadiga

Plaan ka uus telo osta ja silm jäi selle mudeli peale, kuda kasutajad ise asja hindavad? Kas on oma hinda väärt?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zyps
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2016 23:54:41 vasta tsitaadiga

Olen jaanuarist peale kasutanud ja seni väga rahul telefoniga. Aku peab hästi, sõrmejäljelugeja nagu kellavärk ja no muidugi puhas android thumbs_up.gif Olen konkurentide tippmudeleid näppinud ja praegu seda millegi vastu välja ei vahetaks. Samas mõtleksin ise praegu ostes, et kas väiksem veli 5X, mis on kaks korda soodsam, ei oleks mõistlikum ost. Ehk siis kui võrdleme teiste brändide tippmudelitega, siis on kindlasti hinda väärt (ca 200 eurot soodsam kui teised tippmudelid), kuid teeb kõike sama hästi või paremini, kuid võrreldes 5Xiga, siis nii kindel pole icon_biggrin.gif Kui see kuidagi aitas sind icon_biggrin.gif
_________________
saapavabrik.ee
hertwill.com
Google Ads: Practical Tips for Small Online Stores
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 21:30:54 vasta tsitaadiga

Eks ma kõigungi 5 ja 6 vahel, ei suuda otsustada...
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 02.05.2016 21:42:58 vasta tsitaadiga

Endale antud telefon ei meeldi nii väga. Muidu on väga lahe ja kõike aga.... suur AGA , nõme et kaamera osa / plaat vms väljaulatuv.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 02.05.2016 22:25:35 vasta tsitaadiga

Eks hea kaamera võta ruumi...
5X jaoks on väga viisaka välimusega õhukesed kaitsekestad, mis lisaks ekraaniservadele ka kaameramuhu väga viisakalt ära kaitsevad, ise silma häirimata ja telefoniga väga täpselt, lausa orgaaniliselt kokku sulanduvad. Küllap on 6P jaoks ka.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zyps
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2016 22:25:48 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
Endale antud telefon ei meeldi nii väga. Muidu on väga lahe ja kõike aga.... suur AGA , nõme et kaamera osa / plaat vms väljaulatuv.


Selles mõtte, et eks see maitse küsimus ole, mind nt ei häiri. Ja kui kavas kaitsekesta kasutada, siis vahet pole icon_razz.gif

_________________
saapavabrik.ee
hertwill.com
Google Ads: Practical Tips for Small Online Stores
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 02.05.2016 23:01:39 vasta tsitaadiga

Ise oman ja olen ka päriselus näinud ainult musta mudelit. Kui kunagi esimesi pilte nägin sellest kaameramuhust, siis hakkasid ka silmad verd jooksma, aga nüüd reaalset telefoni käes hoides tundub tegelt täitsa kena (teiste värvide kohta ei tea, vbla paistab neil rohkem silma see kaameramuhk). Kogu kasutuskogemus on muidu ka minu jaoks üdini positiivne, aga kui tahaks leida asju, mis mulle isiklikult ei meeldi, siis oleks need järgnevad:
- power nupp käib (minu telefonil) suhteliselt kergelt alla ja paar korda on kitsamate pükste taskus end välja lülitanud
- kõvasti kiidetud front facing kõlaritest pole minu kasutusharjumuste juures palju kasu(filme/sarju/videosid mobiilist ei vaata ja kui vaatan, siis nkn kohtades kus oleks viisakas kõrvaklappe kasutada). Samas on nende kõlarite "mahutamiseks" mobiil kuidagi ebapropotsionaalselt piklik.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 07.05.2016 22:19:09 vasta tsitaadiga

Nexus 5X nuppude kohta võib sama öelda, aga Ringke Slim ja veel mõned samalaadsed kestad kaitsevad kenasti ära kaamera klaasi, telefoni ekraaniklaasi (ulatub üle servade natuke, kummuli laua peal toetub telefon kesta servadele, mitte ekraanile) ja samuti lahendab see kest kergelt lülituvate nuppude probleemi, peites nad esikülje poolt kesta serva taha. Tagantpoolt (sealt, kust sõrm ikka tavaliselt nupu peale käib) serva ees ei ole ja nupu vajutamist kest ei sega. Samas ei ole võimalik nuppu enam juhuslikult alla vajutada, kui telefon lihtsalt servapidi kuhugi vastu puutub. Sisuliselt muudab see kest telefoni disaini paremaks kui tootja ta teinud on ja isegi välimus ja käes istumine paraneb.

Tundub et kahjuks 6P jaoks Ringke veel kesta ei paku... Aga ehk on mõnda sarnast - hästi õhukest ja vaat et telefonist parema välimusega.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2016 10:18:50 vasta tsitaadiga

Võtsin 6P ligi. Siiani parim androidi telo, mis mul olnud on. (seni olen põhiliselt sony'si kasutanud) Heli on tugev ja ekraani heledust jääb ülegi.
Nupp on jah õrna käiguga, muud ei oska küll ette heita esialgu. Rootimine on ülilihtne ja xposed on ka juba töökorras. Android 6 tahab veits harjumist.
Kas keegi xposed mooduleid kasutab? Milliseid kasutate?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.05.2016 08:21:53 vasta tsitaadiga

Sai ka ligi võetud, 64GB mudel siis. Käes ei tundunud küll justkui vahet olema Nexus 6-ga (5,96") võrreldes, telefone otse võrreldes tuli välja, et 6P on isegi millimeetri pikem, külgedelt siiski paar millimeetrit kitsam. Aga muidu on väliselt peaaegu kaksikud. Toitenupp pole sugugi nii kerge, kui siin räägitud, sama on ka Nexus 6, juhuslikku lülimist on väga harva, peamiselt ikka ise loll olnud. Hea on see, et toitenupp ja helinupp jäeti samasse, kus N 6-l, selline mugava meediatelefoni tunnus. Veidi tunnen puudust kumerast tagaküljest, mis N 6 nii mõnusalt pihku istuvaks teeb, seda enam, et.füüsilised mõõdud on peaaegu samad. Sõrmejäljelugeja töötab kui unistus, ka kergelt niiske sõrmega. Huaweil pole kahjuks hästi õnnestunud "Ambientne ekraan",.sest fööni laualt võttes jääb ekraan ikka pildituks, samas kui N 6 teeb seda hästi. Asjaks, kuna siis vaatan ka harilikult kella, aga loodetavasti see siiski millalgi paremini toimetama hakkab. Muidu väga hea ja kiire ning käepärane telefon, siiski võiks ehk järgmist suurt fööni teha taas Motorola, neil õnnestus Nexus 6 väga hästi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2016 08:32:49 vasta tsitaadiga

Olen ka 6P peale mõelnud. Praegu Galaxy S6 kasutusel. Tasuks vahetada ?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.05.2016 08:50:23 vasta tsitaadiga

Arvan küll. Ma küll Samsast suurt ei pea, mäluruumi võttis S4 süsteem juba ligi 6 giga, siis puhas droid 6P peal ca giga. Kiire ja hea telefon, kui puhta droidiga harjud. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2016 08:53:14 vasta tsitaadiga

Üleeelmine telefon oli nexus 5. Väga hea mulje oli. Eks peab vist 6P ära proovima icon_razz.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.05.2016 09:42:08 vasta tsitaadiga

Nad on kõik head olnud- Nexused 4, 5, 6 ja näib, et ka 6P. Vaid 5X pole veel, kaes kas ja millal võtab, kui, siis naisele, S4 hakkabki tal vanaks jääma.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2016 10:19:29 vasta tsitaadiga

5X suruse poolest on timm, AMOLED ekraan võiks ka veel olla, siis oleks korralik kombo.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.05.2016 10:30:37 vasta tsitaadiga

Naise jaoks jah, mulle tera väike, eriti pärast seda,.kui N 6 on põhikasutuses olnud. IPS on hea terav ju? SAMOLED on natuke tuhm, aga harjumise asi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2016 11:30:24 vasta tsitaadiga

Hmm ma olen täheldanud, et Amoled on natuke värvirohkem (must on must ja valge on valge) Aga see vb minus kinni.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.05.2016 10:47:11 vasta tsitaadiga

Kui N 5 paned kõrvale ja võtta kohe 6 või 6P, siis näed veidi seda vahet. Värvid on SAMOLEDiga jah veidi värvilisemad, ekraani enda heledust pean rohkem silmas.

Edit: see "Ambientne ekraan" on õnneks õppiv, töötab nüüd juba peaaegu nagu N6. thumbs_up.gif
Ja Lastpassi saab ka sõrmejäljega avada, see kiirendab oluliselt sisselogimisi, kuna master pass on ikka üsna pikk.

Edit 2: Võrreldes N 6-ga on antenn super, nõrgas levis, kus 5 ja 6 enam netti ei leia, saab 6P kogu poti kätte. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 27.07.2016 20:38:02 vasta tsitaadiga

Otsisin ka vana teema üles, et telefoni natuke kiita.
Sain hotellis omale napilt wifi levi piiripeale jääva toa. iPad mini 2 ei leia võrku ülesegi ja mid 2015 Macbook pro näitab küll võrku, aga ei suuda ennast külge ühendada. Samal ajal nexuses nett jookseb nii et mühiseb. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2016 08:41:40 vasta tsitaadiga

Nüüd avastasin sellise asja, et nööpkõrvaklapid või juhtmega hands free on väga vaikne ja alguses kui juhe sisse panna ja musa kuulata siis on mingi imelik klõpsimine kuulda. Suva hiinakate otsad käivad ka kuidagi üli kergelt sisse välja...
Lugesin neti avarustest selle musa kvaliteedi kohta ja suht sitt pidigi olema, kõrvaklappidest sõltub ka vist palju.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nexus 6P (Huawei) mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.