Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 330, 331, 332  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.06.2016 13:56:06 vasta tsitaadiga

Loomulikult tehakse pakkumisi, ise käin kodudes teenust paigaldamas ja pakun. Pakun vaid reaalseid letil olevaid pakkumisi, minul mingit erihinda anda ei ole. Kui lüüakse koduses majapidamises olevad 4-5 sim kaarti kokku tänaste hindadega on paratamatult õnnestunud mELU peal teenus soodsamaks saada, kui hinnast rääkida. Teisel juhul on antud asukohas levi lihtsalt parem. Müüa pole raske, peaasi, et klient rahul on ja omale sobiva teenuse kätte saab.

Tegelikult pole nende üle tulnud numbrite taga mingi telefonimüük.
Sel hetkel tuli välja mELU teenus mis võimaldas ka balti- ja skandinaaviamaades suhelda nagu kodus olles.
Kõik kes vähegi tihedamalt nende riikide vahel liiguvad olid mõtlemata nõus selle paketi valima, et ei peaks mingitele erihindadele mõtlema.

Ainus koht kus midagi tingida saab, ongi numbriga kolimine ning siis vaatab tänane pakkuja kas annab veel a´la 1.99 pealt 1.95 peale teha või mitte. Mõned kliendid räägivad ainult sentidest ja siis tõenäoliselt pole klient ka väärt säilitamist kui ta raha sisse ei too, nii jagunevad need ülipisikesed kuumaksud kõige soodsama teenusepakkuja kätte.

Ei maksa unustada, et Elisa ja Tele2 selle tingimismentaliteedi üles töötasid, Telia on paratamatult sellega kaasa läinud sest ega klientki täpselt tea, mis kolimisel selle teenusega tegelikult saama hakkab, täna on küsimuseks ainult hind aga homme võib teise operaatori juures küsimuseks saada levi. See kehtib ükskõik mis võrgus liikudes.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 14:04:47 vasta tsitaadiga

Ei ole enam ammu küsimuseks ainult hind. Sellepärast tele2 palju kaotabki. Ma ei saa aru miks sa nendest faktidest mööd vaatad. Inimene vaatab juna täna väga mis ta hinna eest saab - korra astutakse orki ja siis hakatakse mõtlema. Sellesmõttes olengi ma väga oma lahendustega rahul et ei kuula seda ainult hinna juttu. Ma tahan et müüa mulle selgitab et mikson üks või teine teenus või pakkumine lisaks hinnale parem. Muud argumendid. Paraku on seda mõne opeka puhul palju palutud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2016 14:06:53 vasta tsitaadiga

Ilma proovimata pole kuhugi mõtet tormata. See peaks kõigil selge olema.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.06.2016 14:39:29 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Ei ole enam ammu küsimuseks ainult hind. Sellepärast tele2 palju kaotabki. Ma ei saa aru miks sa nendest faktidest mööd vaatad. Inimene vaatab juna täna väga mis ta hinna eest saab - korra astutakse orki ja siis hakatakse mõtlema. Sellesmõttes olengi ma väga oma lahendustega rahul et ei kuula seda ainult hinna juttu. Ma tahan et müüa mulle selgitab et mikson üks või teine teenus või pakkumine lisaks hinnale parem. Muud argumendid. Paraku on seda mõne opeka puhul palju palutud.


Mida su tööandja pakub sulle siis paketina kui see saladus pole?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 17:18:44 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
homme võib teise operaatori juures küsimuseks saada levi. See kehtib ükskõik mis võrgus liikudes.

Tallinn kadriorus vaiksel tänaval pole telial ei optikat veetud, ega ka arvestatavat levi
kui kvaliteet võrk see siis niiväga on
Sama käib maakodu kohta
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 18:22:23 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ei ole enam ammu küsimuseks ainult hind. Sellepärast tele2 palju kaotabki. Ma ei saa aru miks sa nendest faktidest mööd vaatad. Inimene vaatab juna täna väga mis ta hinna eest saab - korra astutakse orki ja siis hakatakse mõtlema. Sellesmõttes olengi ma väga oma lahendustega rahul et ei kuula seda ainult hinna juttu. Ma tahan et müüa mulle selgitab et mikson üks või teine teenus või pakkumine lisaks hinnale parem. Muud argumendid. Paraku on seda mõne opeka puhul palju palutud.


Mida su tööandja pakub sulle siis paketina kui see saladus pole?


Oman enda nimel teenuseid mida maksan ise. Nutikalt Piiramatu 11+4G ja Mint Light+4G mis vedeleb tahvlis ringi liikumiseks, hinnad ja andmed leiad ise üles kui selline ninatark oled.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.06.2016 20:52:30 vasta tsitaadiga

Misasja, Telia e-poes ongi nüüd niipidi, et kulleriga koju tuuakse on tasuta, aga kui ise esindusse järele lähed, siis maksad 2.5€ lisaks?
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 20:56:22 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Misasja, Telia e-poes ongi nüüd niipidi, et kulleriga koju tuuakse on tasuta, aga kui ise esindusse järele lähed, siis maksad 2.5€ lisaks?

Vaata mis järjekorrad esindustes on ja kui veel taha saadetakse inimene pakkima.....suht loogiline käik tegelikult. Pole esimene pood, kes nii teeb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.06.2016 21:21:53 vasta tsitaadiga

Türgi Istambuli lennujaama sündmuste tõttu tehti seal viibivatele eestlastele internet ja kõneside tasuta:
https://www.telia.ee/uudis/-/uudis/telia-ja-diili-turgis-viibivad-kliendid-saavad-kasutada-mobiilsideteenuseid-tasuta

Olen isegi samas lennujaamas lennukist maha jäänud ja 24h Istambulis veetnud, ei ole meeldiv koht eriti kui nüüd sellised olukorrad ette võivad tulla.

Sama tehti ka Brüsseli lennujaama insidendi ajal.
Kas teised operaatorid sama teevad, ei tea.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 29.06.2016 21:27:10 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Türgi Istambuli lennujaama sündmuste tõttu tehti seal viibivatele eestlastele internet ja kõneside tasuta:
https://www.telia.ee/uudis/-/uudis/telia-ja-diili-turgis-viibivad-kliendid-saavad-kasutada-mobiilsideteenuseid-tasuta

Olen isegi samas lennujaamas lennukist maha jäänud ja 24h Istambulis veetnud, ei ole meeldiv koht eriti kui nüüd sellised olukorrad ette võivad tulla.

Sama tehti ka Brüsseli lennujaama insidendi ajal.
Kas teised operaatorid sama teevad, ei tea.
tele2 ja elisa tegid asja esimesena ära ja ega telial ka muud üle jäänud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 21:31:15 vasta tsitaadiga

indrekp, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=679499
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.06.2016 21:35:15 vasta tsitaadiga

Telia pakub ainsana lisaks kõnedele ja smsidele ka internetti seal tasuta. (PS. tavapärane mobiilne andmeside ei ole seal mitte odav)
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2016 22:50:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Telia pakub ainsana lisaks kõnedele ja smsidele ka internetti seal tasuta. (PS. tavapärane mobiilne andmeside ei ole seal mitte odav)


Elisa võrgus on ju päevapilet, seal regioonis 10eur/150mb mis on täiesti piisav suhtlemiseks. Telial 9,95eur/100MB, ei ole ju "ei ole seal mitte odav". Tele2 ei viitsind vaadata aga ka mkdagi sarnast ilmselt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 23:23:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Olen isegi samas lennujaamas lennukist maha jäänud ja 24h Istambulis veetnud, ei ole meeldiv koht eriti kui nüüd sellised olukorrad ette võivad tulla.

Olin ise seal 7h ootasin edasi lendu
viga ei olnud midagi söök jook niipalju kui kulub
Õlu ja ka kanget alksi niipalju kui soovid
kiire wifi jne... mina ei tundnud küll millegist seal puudust
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2016 10:35:48 vasta tsitaadiga

Telia saatis täna sõnumi:
tsitaat:

Hea klient! Alates 01.07.2016 11 päeva mobiililt kõned ja SMSid Telia mobiilside võrgus tasuta. Head suhtlemist
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2016 10:43:47 vasta tsitaadiga

11 päevaks peatatakse kuumakse või mis case on?
Koduvõrgus mul viimased 5 aastat vist kõned ja sms tasuta icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.06.2016 11:54:09 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Telia saatis täna sõnumi:
tsitaat:

Hea klient! Alates 01.07.2016 11 päeva mobiililt kõned ja SMSid Telia mobiilside võrgus tasuta. Head suhtlemist

T+ tasuta kõnede soodustus 1 aastas kliendistaazi täitumise kuul
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estonia123
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2015




sõnum 30.06.2016 12:34:21 Mis hinnaga "uus" Galaxy S7? vasta tsitaadiga

Tere!

Ostsin Teliast uue Galaxy S7 telefoni. Kahjuks sain räigelt petta ja sain kasutatud ning täketega seadme. Kahjuks abi küsides saatis see petturite firma mind kui uut klienti kuu peale. Olles perfektsionist ajab räigelt närvi katkine telefon. Mis hinnaga oleks seda võimalik müüa? Lisaks asjale kehtib garantii ja Galaxy Care.

Tänades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005




sõnum 30.06.2016 12:38:34 vasta tsitaadiga

Tarbijakaitse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 956 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 761
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2016 12:40:24 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Tarbijakaitse thumbs_up.gif


Kindlasti pöördu tarbinakaitsesse, vähemalt jääb märk maha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005




sõnum 30.06.2016 12:47:12 vasta tsitaadiga

Üldiselt ûlbed müügimehed leebuvad ruttu ja hakkavad välja pakkuma lahendusvariante, kui kuulevad tarbijakaitse nime.
Kommentaarid: 956 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 761
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estonia123
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2015




sõnum 30.06.2016 13:02:08 vasta tsitaadiga

Tundub hea mõte. Räigelt närvi ajab ikka. Põhjus miks just Teliast ostsin oligi see, et saada kvaliteetne toode ja teenindus. Aga nende silmades olen lihtsalt uus tühine klient kellele garantii juppidest kokku pandud telefon kärab kah. "Saada hind kuu peale" kampaania ... Rohkem nagu saada klient kuu peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.06.2016 13:46:36 vasta tsitaadiga

Aga milles väljendub katkine telefon lisaks täkete? Garantiijuppidest küll keegi kokku ei lao. Point on selles, et kohapealt ostes on sul õigus kaup sealsamas kontrollida. Tavaliselt tehakse teenindaja poolt karp lahti....

Edit: ja tagantjärele ei tea keegi öelda kas enne oli seal täke või mitte...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 30.06.2016 14:14:27 vasta tsitaadiga

Ma nii huvi pärast küsiks, et kas kile oli peal ja toode ilusti karbis? Kui kulleriga tuli või pakiautomaati, siis saaks kasutada tagastusõigust, kuna toode ei vasta ootustele.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woxdin
HV vaatleja

liitunud: 25.07.2011




sõnum 30.06.2016 16:25:37 Re: Mis hinnaga "uus" Galaxy S7? vasta tsitaadiga

estonia123 kirjutas:
Tere!

Ostsin Teliast uue Galaxy S7 telefoni. Kahjuks sain räigelt petta ja sain kasutatud ning täketega seadme. Kahjuks abi küsides saatis see petturite firma mind kui uut klienti kuu peale. Olles perfektsionist ajab räigelt närvi katkine telefon. Mis hinnaga oleks seda võimalik müüa? Lisaks asjale kehtib garantii ja Galaxy Care.

Eestis suht vähe levinud, et asju pakitakse lahti kaamerat kasutades, et hiljem tõendada vigast toodet. Ise soovitan antud meetodit kasutada just kallimate toodete nagu arvutite, telefonide jne puhul. Olen saanud varem Delli esindusest n-ö kasutamisjälgede äriklassi läpaka, paraku pärast enam pretensioone ei arvestatud. See oli omal ajal ja siis tarbijakaitse veel lapsekingades ega teinud midagi. Tänapäeval on küsimus ka kajastatasuses. Ehk kuid saad jutule tarbija24.positemehega antud juhtumis ning kaubelda Teliaga, saad vb järgmiseks paariks aastaks uue telefoni ja tasuta pakkumise icon_razz.gif ent antud artikkel jääks ilmumata.

Pailaps
Tagastada saab ainult kasutamisjälgedeta toodet. Paljud odavama otsa Eesti elektroonika firmad just selle peale lootsid, et saaksid e-poest müüa ja mitte vastu võtta, ise hankides odavat vigast toodet. Paljuski on need ajad siiski möödas õnneks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 330, 331, 332  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.