Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 01.08.2017 07:41:49 vasta tsitaadiga

mul on mobiilne internet 80Gb kuu, Sel kuul sai paar päeva enne lõppu täis, kuna suvi ja lapsed imevad youtuubiga.
Kuna mul reaalselt kunagi üle 20/10 kiirust ei pritsi, kas oleks mõttekam see vahetada koduinterneti vastu? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.08.2017 07:56:45 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
äriklient 20/10, tasuta antenni üür, 1 staatiline ip tasuta, kiirem rikke reaktsioon. (hind vaid natuke kõrgem)
eraklient 20/5, kõik muu maksab kuid hind on soodsam. (vabalevi tõrke käigus liituja saab muidugi pakutavaid soodustusi)

Mis ajast see ärikliendile antenni üür tasuta on? Alles kuu-kaks tagasi ostsin antenni välja, sest ma polnud viitsinud antenni üles panna aga arved, küll sümboolsed rahaliselt antenni eest muudkui tiksusid. Mul oli muidugi "rent", vbl "üüri" tuleb eraldi küsida.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.08.2017 07:59:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
jeesus188, no seda esimest poolt ma tean. Teise poole osas pole üldse kindel, et äriklient oma muredele kiirema lahenduse saab kui jutt mobiilsest netist on.


Loomulikult sõltub see murest aga jah, reageerimine on ärikliendi rikkele prioriteediks enne teisi tegevusi. Lahendus on iseasi. Kui on ruuter läbi või teenus ei tööta, siis tehnik esimesel võimalusel peale. Kui on ikka levi ja kiiruseprobleemid siis vähemalt hakatakse uurima ja tegutsema.
Kindlasti leiab äikeseperioodil vms näite kus tehnik jõudis kliendini alles mitmendal päeval aga me räägime siin tavaolukorrast.

Hiid kirjutas:
mul on mobiilne internet 80Gb kuu, Sel kuul sai paar päeva enne lõppu täis, kuna suvi ja lapsed imevad youtuubiga.
Kuna mul reaalselt kunagi üle 20/10 kiirust ei pritsi, kas oleks mõttekam see vahetada koduinterneti vastu? icon_rolleyes.gif

Kõlab nii, et võiks kodus ikka piiramatu maht olla. Ma ise olen küll ka väike mahutarbija aga need neetud lapse youtubed mu mobiilset netti üle ei elaks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 08:56:10 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul on mobiilne internet 80Gb kuu, Sel kuul sai paar päeva enne lõppu täis, kuna suvi ja lapsed imevad youtuubiga.
Kuna mul reaalselt kunagi üle 20/10 kiirust ei pritsi, kas oleks mõttekam see vahetada koduinterneti vastu? icon_rolleyes.gif


Oleneb. Koduinternetiga saad ühe sim kaardi ja kasutada tohid seda ainult kodus.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.08.2017 14:00:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
...olen küll ka väike mahutarbija aga need neetud lapse youtubed mu mobiilset netti üle ei elaks.

Ma oleks selle pigem nii sõnastanud - ...aga need lapse neetud youtubed mu mobiilset...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 01.08.2017 20:56:25 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Hiid kirjutas:
mul on mobiilne internet 80Gb kuu, Sel kuul sai paar päeva enne lõppu täis, kuna suvi ja lapsed imevad youtuubiga.
Kuna mul reaalselt kunagi üle 20/10 kiirust ei pritsi, kas oleks mõttekam see vahetada koduinterneti vastu? icon_rolleyes.gif


Oleneb. Koduinternetiga saad ühe sim kaardi ja kasutada tohid seda ainult kodus.


Keegi üle paari terabaidi on ka seda kasutada saanud?
Kuuldud kasutajakogemustes loodetud 20M asemel saadakse äriajal&õhtul 1-10M, kõrval tavaline 4G pakett nutuföönis paugutab 70-100M testides.
Ruuterid rendikad koos väliste antennidega, mitte mingid kolmanda maailma toodangu esindajad.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.08.2017 21:27:13 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
napoleon kirjutas:
Hiid kirjutas:
mul on mobiilne internet 80Gb kuu, Sel kuul sai paar päeva enne lõppu täis, kuna suvi ja lapsed imevad youtuubiga.
Kuna mul reaalselt kunagi üle 20/10 kiirust ei pritsi, kas oleks mõttekam see vahetada koduinterneti vastu? icon_rolleyes.gif


Oleneb. Koduinternetiga saad ühe sim kaardi ja kasutada tohid seda ainult kodus.


Keegi üle paari terabaidi on ka seda kasutada saanud?
Kuuldud kasutajakogemustes loodetud 20M asemel saadakse äriajal&õhtul 1-10M, kõrval tavaline 4G pakett nutuföönis paugutab 70-100M testides.
Ruuterid rendikad koos väliste antennidega, mitte mingid kolmanda maailma toodangu esindajad.


kirjeldatud situatsioon viitab asjaolule, et antenn ja ruuter on samal ajal teises tugijaamas või sagedusel kui telefon 4Gga.
Need mõlemad seadmed on mingis osas nutikad ja lepivad kokku kus mastis on hea sagedus ja hea kiirus.
Kuna antenniga seade on suunatud konkreetsele mastile siis seal ka kokkuleppeid tehakse, telefon aga võtab igalt poolt ja leiab ehk paremagi tugijaama.
Head valikut on raske teha, samas toa antenniga ruuter jälle kõiki sagedusi ei saa seega antud teenusekorral on abiks ikka helpdesk ja vajadusel tehnik.

Mõni mast/sektor/sagedus on rohkem koormatud kui teine ja siis saab ehk midagi ringi mängida või laiendada.

Ma olen kuulnud,et seda paari TB pole veel kuu jooksul täis saadud. isegi TB ligi on mõni üksik küündinud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 22:22:11 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:

Keegi üle paari terabaidi on ka seda kasutada saanud?
Kuuldud kasutajakogemustes loodetud 20M asemel saadakse äriajal&õhtul 1-10M, kõrval tavaline 4G pakett nutuföönis paugutab 70-100M testides.
Ruuterid rendikad koos väliste antennidega, mitte mingid kolmanda maailma toodangu esindajad.


Ei ütleks, et nii halb on asi.

Terabaitidesse mu andmekasutus igakuiselt küll ei ulatu
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004




sõnum 13.08.2017 22:57:10 vasta tsitaadiga

Ka siin teemas mainitud, et Zyxel LTE3311 ruuter peale resetti omal firmwaret uuendama hakkab. Vot ei osanud seda oodata ja lülitasin voolu tagant umbes 10min pärast resetti. Nüüd käivitades power tuli vilgub kiiresti ja ainuke leht mis avaneb, on recovery vaade. Netis õpetus olemas, aga õiget firmware faili leida ei suuda. https://kb.zyxel.com/KB/searchArticle!gwsViewDetail.action?articleOid=015271&lang=EN Ehk oskab keegi jagada?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.08.2017 23:36:29 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Ka siin teemas mainitud, et Zyxel LTE3311 ruuter peale resetti omal firmwaret uuendama hakkab. Vot ei osanud seda oodata ja lülitasin voolu tagant umbes 10min pärast resetti. Nüüd käivitades power tuli vilgub kiiresti ja ainuke leht mis avaneb, on recovery vaade. Netis õpetus olemas, aga õiget firmware faili leida ei suuda. https://kb.zyxel.com/KB/searchArticle!gwsViewDetail.action?articleOid=015271&lang=EN Ehk oskab keegi jagada?


aeg lotopiletit ostma minna kui suutsid õigel hetkel peale resetti voolu eemaldada icon_biggrin.gif
123 või online abi ja kutsu tehnik abiks. softi kahjuks avalikult jagada ei saa.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2017 20:47:00 vasta tsitaadiga

Pean korra päevas ruuterile restardi tegema icon_rolleyes.gif, ühendus kooleb ajapikku ära . Peale restarti saab uuesti korraliku ~18/5Mbit kätte.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Disciple87
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2007




sõnum 16.08.2017 12:02:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel õismäe kandis probleeme on viimase nädala jooksul? Alla kiirus on kuidagi väga ära kukkunud, päeval 2-4Mb, õhtul umbes 0,8Mb. Upload kõik korras nagu peab ja levi näitab ka 4 pulka 5st. Teliasse helistades sain vastuseks et nende pool kõik korras ja tuleks väline antenn muretseda. Samas on asi aastaid ilma antennita toiminud ja probleem tekkis 1 päevaga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.08.2017 12:08:33 vasta tsitaadiga

Disciple87 kirjutas:
Kas kellelgi veel õismäe kandis probleeme on viimase nädala jooksul? Alla kiirus on kuidagi väga ära kukkunud, päeval 2-4Mb, õhtul umbes 0,8Mb. Upload kõik korras nagu peab ja levi näitab ka 4 pulka 5st. Teliasse helistades sain vastuseks et nende pool kõik korras ja tuleks väline antenn muretseda. Samas on asi aastaid ilma antennita toiminud ja probleem tekkis 1 päevaga.


on ikka kukkunud, enamasti sageduse/sektori/tugijaama üle koormus.
Tubane antenn vs. väline antenn on vahe see, et kui toas saab ruuter kätte 800 või rohkem sagedusi, siis tõenäolisem on, et antenniga saad sa ka kõrgemaid sagedusi nagu 1800 ja 2600. kõik sõltub olukorrast aga väliantenn annab tagatise, et kliendi pool on kõik tehtud parima saavutamiseks.
Seda aitab selgitada tehnik kohapeal, kas ja mida on täpsemalt vaja teha, et kiirus uuesti tagasi saada. On kohti kus ei saagi midagi teha, on palju kohti kus saab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2017 11:34:47 vasta tsitaadiga

Küsimus. Kas Telia (ja teiste) 4G ja 3G levialal on suur vahe? Oletame, et piisab 3G kiirusest 21mbit, kas siis on mõtet taga ajada 4G võimekust mingi parema leviala nimel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2017 12:41:57 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal paistab et 4g leviala on isegi parem kui 3g-l. Aga panustada tasub 4G peale kindlasti, 3G võrku operaatorid tõenäoliselt enam väga ei investeeri ja 3G võib isegi varem kui 2G ajalooks saada. Kui Telia koduinternetist rääkida, siis see ainult 4G võrgus töötabki ehk kui ilmtingimata 3G-d tahad kasutada, siis pead teiste operaatorite pakkumisi vaatama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 18.08.2017 12:55:50 vasta tsitaadiga

Disciple87 kirjutas:
Kas kellelgi veel õismäe kandis probleeme on viimase nädala jooksul? Alla kiirus on kuidagi väga ära kukkunud, päeval 2-4Mb, õhtul umbes 0,8Mb. Upload kõik korras nagu peab ja levi näitab ka 4 pulka 5st. Teliasse helistades sain vastuseks et nende pool kõik korras ja tuleks väline antenn muretseda. Samas on asi aastaid ilma antennita toiminud ja probleem tekkis 1 päevaga.


Logi modemisse sisse ja fikseeri ära sagedus 2600 Mhz peale. Hetkel kukub su ühendus 800 Mhz võrku, mis on suvaliste telode poolt üle koormatud, kuid levib paremini. 1800 Mhz võrku on Õismäel vähe.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raikzd
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2017




sõnum 19.08.2017 02:47:25 vasta tsitaadiga

Tere , oleks selline küsimus ,et kuna kasutan 20/10 telia netti. Kiirused alati nii nagu peab aga vahepeal kuu või kahe tagant läheb nett lambist ise kiiremaks kuskil 40-50 ja 10-20 ülesse. Huvitav kuidas see küll toimib ? Tavaliselt kui teen ruuterile restardi siis läheb algsele kiirusele tagasi. Äkki peaks teliale helistama , äkki pakuvad kiiremat ühendust icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 19.08.2017 09:16:16 vasta tsitaadiga

Raikzd kirjutas:
Tere , oleks selline küsimus ,et kuna kasutan 20/10 telia netti. Kiirused alati nii nagu peab aga vahepeal kuu või kahe tagant läheb nett lambist ise kiiremaks kuskil 40-50 ja 10-20 ülesse. Huvitav kuidas see küll toimib ? Tavaliselt kui teen ruuterile restardi siis läheb algsele kiirusele tagasi. Äkki peaks teliale helistama , äkki pakuvad kiiremat ühendust icon_biggrin.gif


Naudi seni, kui saad, muidu parandavad ära.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 09:18:24 vasta tsitaadiga

Raikzd, ära näpi toimivat asja, torkima pole vaja minna
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 15:35:18 vasta tsitaadiga

Arvatavasti läheb kiirust piiravas osas midagi peeti ja saad palju torust tuleb. Aga nagu öeldud, pole mõtet torkida kui see viga sinu kasuks on. Piiramatu mahuga kiiremat ühendust nad sulle vaevalt pakkuma hakkavad.... või vähemalt mitte sellise hinnaga, mida oled nõus maksma.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 19.08.2017 16:06:41 vasta tsitaadiga

Ei tasu jah minna kaebama liiga kiire ühenduse pärast icon_lol.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laf1247
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2008




sõnum 19.08.2017 16:55:39 vasta tsitaadiga

Ära põe, sa pole ainuke icon_lol.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.08.2017 17:12:59 vasta tsitaadiga

Oleks huvitav teada, palju endal ilma piiranguta torust tuleb, paar aastat tagasi sai heal päeval 120 alla/50 üles kätte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2017 17:31:00 vasta tsitaadiga

hendrik32, aga proovi telefoniga speedtest teha siis. Mobiilse elu pakettides ju kiiruse piirangut pole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.08.2017 18:17:40 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
hendrik32, aga proovi telefoniga speedtest teha siis. Mobiilse elu pakettides ju kiiruse piirangut pole.

Telefonis paraku üldse Elisa kaart sees hetkel, nii et seda ei saa teha, kuigi plaan on Telia peale üle minna lähitulevikus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 84, 85, 86 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.