Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 02.05.2017 13:22:16 vasta tsitaadiga

Kes Harjumaa piires 4G-d taluvad, märkige oma elamine ära aadressil https://digimaa.ee/
On lootust, et Harjumaa omavalitsuste liit hakkab mõõduka tasu eest fiibrit laiali vedama.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.05.2017 16:26:19 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Teada jah see Haaslava kant. Telia tugijaam on täpselt üle vesise takistuse . Lähedalt muid ei kosta peale Kurepalu. Seega, kui liitumispunkt on 100 meetri kaugusel, siis allkirjade kogumise asemel võta kaablipaigaldusfirmadelt kollektiivne pakkumine. Saate kaabli omanikuks ja arvestava ühenduse. Vinguda võib nagu siga rukkis muidugi edasi.

Keegi muidugi perset ei liiguta kui tasuvusaeg on aastakümnete kaugusel. Isegi mitte kohalik arendaja ega ka mitte vald.

icon_exclaim.gif Kes soovib garanteeritud kiirustega püsiühendust võtku teenus Levikom, Skylive, Kernel, Neuron vms teenusepakkujalt.


Ihaste masti võtab paremini kui Kurepalu siit. Jah ma võin seda pakkumist võtta ja olen isegi võtnud, aga asi takerdub pigem selle taha, et inimesed ei ole nõus välja käima 2000-3000 euri maja peale.


Ja justkui teenusepakkuja peaks sellega nõus olema icon_biggrin.gif
aga abistav info on sulle just eelpool antud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 02.05.2017 16:37:24 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et abiks oleks Ihaste tugijaama suunade upgreidimine,et läbilaskevõimet tagada.

2000-3000 eur maja peale vihjab, et hoonesse ei jõua ei kõri ei toru ega ole omal ajal piirkonna arendaja mõelnud side peale. Ma vaatasin ka kunagi Haaslava maju, mis asusid jõeäärses läheduses. Saigi ei öeldud sidekommunikatsioonide puudumise tõttu. Stiilinäide, kus teemapostitaja coolmode elab. www.kv.ee/2910006

Endine aianduspiirkond seal on veel nutusemas olukorras. Ei ole tsentraalset kanalisatsiooni ega vettki rääkimata sidest.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 02.05.2017 18:11:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
coolmode kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Teada jah see Haaslava kant. Telia tugijaam on täpselt üle vesise takistuse . Lähedalt muid ei kosta peale Kurepalu. Seega, kui liitumispunkt on 100 meetri kaugusel, siis allkirjade kogumise asemel võta kaablipaigaldusfirmadelt kollektiivne pakkumine. Saate kaabli omanikuks ja arvestava ühenduse. Vinguda võib nagu siga rukkis muidugi edasi.

Keegi muidugi perset ei liiguta kui tasuvusaeg on aastakümnete kaugusel. Isegi mitte kohalik arendaja ega ka mitte vald.

icon_exclaim.gif Kes soovib garanteeritud kiirustega püsiühendust võtku teenus Levikom, Skylive, Kernel, Neuron vms teenusepakkujalt.


Ihaste masti võtab paremini kui Kurepalu siit. Jah ma võin seda pakkumist võtta ja olen isegi võtnud, aga asi takerdub pigem selle taha, et inimesed ei ole nõus välja käima 2000-3000 euri maja peale.


Ja justkui teenusepakkuja peaks sellega nõus olema icon_biggrin.gif
aga abistav info on sulle just eelpool antud.


Ilmselgelt oleksin nõus sellega kui kaabel tuuakse aia taha ära ja enda rahade eest vean majja sisse, aga praegu peaksime Teliale terve võrgu arenduse siin piirkonnas kinni maksma, kus lisaks meie 20 majale on 500m kauguses veel uus arendus kus on oma 40 maja ja järjest tuleb juurde.Aga jah tänud eespool sellele kes Skylive mainis sai nendega ühendust võetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2017 20:02:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
krt, sina siis oledki, kes mu masti kooma tõmbab sealtpoolt jõge icon_mad.gif
Tarbi sulle mõeldud netti ja keera kohe kurepalu peale icon_evil.gif


keerasin just kõik oma duga radarijaamad sinna (sinu masti peale, kus iganes sul see on) ja tarbin kõik ära.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.05.2017 13:46:54 vasta tsitaadiga

Prisma oma anna hetkel 61/28 icon_smile.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 03.05.2017 13:48:39 vasta tsitaadiga

Ihaste
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.05.2017 13:49:18 vasta tsitaadiga

ok ju.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 03.05.2017 13:53:08 vasta tsitaadiga

jahh, kui kamraadid veel tööl on icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.05.2017 13:56:53 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jahh, kui kamraadid veel tööl on icon_neutral.gif

Siis naabrid tõmbavad umbe? Pered istuvad tahvliga aias icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 14:28:02 vasta tsitaadiga

Need kiirused teil 20/5 paketiga?
Tallinnas Meriväljal praegu.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 03.05.2017 16:44:18 vasta tsitaadiga

Anti112, ei, piiramatust räägin mina icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 17:07:19 vasta tsitaadiga

Vales teemas kilkate siis, õige oleks see: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=460455
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2017 09:52:37 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Kunagi olid suured probleemid 4g ühendusega (koos tv-ga), panin 4g väliantenni, lukustasin 1800 mastile lukku, kuu aega kõik tip top (sarnaselt ka esimesel korral väikeste antennidega) ja nüüd jälle jamad. Täpselt sama, hommikul on enamvähem, see tähendab siis 20st tuleb 10-15 kätte parimal juhul, õhtul saab vaevu vast 2 kiiruselt kätte, upload on rohkem kui lubatud, enamusajast 5-7 (paketipõhiselt 20/5 ühendus). Ei teagi kas sellele on mingit rohtu üldse või suudab mõni konkurent pakkuda stabiilsemat ühendust?

Alati võib süüdistada ülekoormust mastil muidugi ... icon_rolleyes.gif


Võin öelda, et sa pole õnneks või kahjuks ainuke kellel selline probleem. Elan Haaslaval ja kuna Telia ei viitsinud oma p****t liigutada isegi kui oli kogutud 20 allkirja et kaabel vedada liitumispunktist mis oli 100m kaugusel tuli ka 4g võtta. Pool aastat sai ilma antennita läbi aetud nii et vahel oli selline tunne interneti kasutades, et tahaks ennast jalga lasta, lubatud kiirusest (20) oli õhtuti alles 3 healjuhul, tööd oli võimatu teha rääkimata mingi filmi striimimisest netis. Sai siis kutsutud tehnikud ja tõid oma väliantenni kaasa, alguses oli kiirus väga okei sinna 20 kanti. Siis hakkasid jälle anomaaliad pihta kiirus mingist ajast üle 8 ei lähe. Proovinud erinevaid sagedusi, ära fikseerida jms aga ikka sama teema. Kuna selline trall on kestnud mitu aastat siis ma ei näe muud võimalust kui oodata ikka edasi nagu loll, et äkki paigaldatakse optika....


Kahjuks tõsi jah, eile õhtul just püüdsin mis püüdsin aga 3 tuli läbi, hommikul näitas 8 ringis. Kui aega saan siis püüan seda väliantenni veel natuke paremasse kohta saada, aga kuna tegelikult oli algselt siseantenniga kuu aega suht ideaalne ja välisantenniga ka, ning peale kuud alles hakkasid jamad pihta, siis natuke kahtlen et viga antennides/levis on.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.05.2017 10:46:25 vasta tsitaadiga

Kuhu hetkel suunatud? Isegi välisantenni kasutades, võib aeg-ajalt kaugemalt tugijaamalt levi võtta. Geoblokeerimine kindlate tugijaamade piiresse võiks aidata.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 04.05.2017 10:52:03 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Kahjuks tõsi jah, eile õhtul just püüdsin mis püüdsin aga 3 tuli läbi, hommikul näitas 8 ringis. Kui aega saan siis püüan seda väliantenni veel natuke paremasse kohta saada, aga kuna tegelikult oli algselt siseantenniga kuu aega suht ideaalne ja välisantenniga ka, ning peale kuud alles hakkasid jamad pihta, siis natuke kahtlen et viga antennides/levis on.
Elasin midagi sarnast läbi aasta lõpus ja aasta alguses, kus nett kadus, põhjuseks tööd mastis, ja endist kiirust enam tagasi ei saanudki - samamoodi, et hommikupoole 7-10 ja õhtuti nädalavahetuseti 0.5-2 ja kasutatavuselt oli internet koomas. Sai Elisa peale kolitud aga nendel olid omad hädad, pärast poolteist kuud eemalolekut läksin tagasi Telia peale võtsin nende ruuteri+väliantenni, juba ilma väliantennita olid korralikud vanad kiirused tagasi ja see tippkoormuse mure ei olnud enam põhjas, et tuntavalt koomas oleks. Proovisin ka oma vana ruuteri ja netipulgaga, samuti korras. Ei saagi aru, millest see paar kuud ikaldust tulenes, kas tõesti midagi mastis parandati pekki ja lõpuks saadi korda või lisaks minule oli mastipiirkonnast lepingust lahkujaid märgatvalt palju ja jõuti lisada masti lisaressurssi, sagedusi, uusi suundi vm.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.05.2017 12:18:30 vasta tsitaadiga

Pigem pakuks, et lahkujaid oli palju.
ja ehk Telia reageerimine ka kiiremaks muutunud.

Mul maal vähemalt mulje, et seal keegi teliat ei kasuta va. kõnedeks. Toas ja maja ümbruses ikka EDGE icon_razz.gif
teemast möödas üle aasta ja selle elisaga lahendamisest < aasta (seni kõik väga 5).
Telia tehnik oli vähemalt aus erinevalt müügitegelastest (ei ole plaanis uuendusi oli tema vastus).
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 14:52:57 vasta tsitaadiga

loll küsimus, aga "piiramatu mahuga " internetti tegelikult ei pakuta, vaikimisi on ikka mingi mõistliku tarbimise maht olemas, Telia ütles, et neil 1TB.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.05.2017 15:31:33 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
loll küsimus, aga "piiramatu mahuga " internetti tegelikult ei pakuta, vaikimisi on ikka mingi mõistliku tarbimise maht olemas, Telia ütles, et neil 1TB.


Telia Koduinternet 4G on piiramatu mahuga.
Kunagi kui pakett tuli sai siin kenasti räägitud, et süsteemidesse pidi mingi numbri panema ning selleks oli 2TB.
Reaalselt pole keegi selle numbrini jõudnud, kui aga jõuaks, siis tegelikult mingit piirangut ei rakendu.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sutekas
HV vaatleja
sutekas

liitunud: 28.03.2004




sõnum 05.05.2017 19:12:13 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
ksms, halb idee, tõrgete korral on probleemi lahendamine võimatu. Tõenäoliselt pulk kuumeneb konstantse andmesidevoo peale üle ja paneb asja kotti.

Testi, ma võtaks välisantenniga ruuteri.


See pulga üle kuumenemine on kahtlane väide. Kasutan ise ja olen paljudele paigaldanud koosluse üliodav DIR620 ruuter ja suvaline netipulk ja ei kuumene seal midagi ära ega üle. Ühendus seisab püsti nädalaid. Osadel juhtudel 2x MinuTV korraga taga konstantselt 5-6 tundi järjest õhtuti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.05.2017 19:26:07 vasta tsitaadiga

sutekas kirjutas:
Pailaps kirjutas:
ksms, halb idee, tõrgete korral on probleemi lahendamine võimatu. Tõenäoliselt pulk kuumeneb konstantse andmesidevoo peale üle ja paneb asja kotti.

Testi, ma võtaks välisantenniga ruuteri.


See pulga üle kuumenemine on kahtlane väide. Kasutan ise ja olen paljudele paigaldanud koosluse üliodav DIR620 ruuter ja suvaline netipulk ja ei kuumene seal midagi ära ega üle. Ühendus seisab püsti nädalaid. Osadel juhtudel 2x MinuTV korraga taga konstantselt 5-6 tundi järjest õhtuti.


Võibolla sõltub pulgast või selle ruuterist, mingi lilla logoga ZTE ja TP-LINK oli mul kahele tuttavale peavalu, peale Zyxeli panekut mure nurgas, mõlemad vajasid ainult internetti, ühele 5 teisele 20M ja nad mõlemad olid tugijaamale suhteliselt ligidal seega kiirused tulid ka ilma väliantennita.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 05.05.2017 20:06:53 vasta tsitaadiga

No kui sutekas supporti pakub, siis pole probleemi. icon_smile.gif Mina tavakasutajale pulga ja eraldi ruuteri kooslust ei paneks. Nad ei saa kiviks jooksmisel uuesti seadistamisega lihtsalt hakkama. Mind jebis Huawei E3372. ZTE MF28D viskasin ma minema.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sutekas
HV vaatleja
sutekas

liitunud: 28.03.2004




sõnum 05.05.2017 20:24:26 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
No kui sutekas supporti pakub, siis pole probleemi. icon_smile.gif Mina tavakasutajale pulga ja eraldi ruuteri kooslust ei paneks. Nad ei saa kiviks jooksmisel uuesti seadistamisega lihtsalt hakkama. Mind jebis Huawei E3372. ZTE MF28D viskasin ma minema.


Supporti ei paku aga lahjemat mürki võin küll võtta et 27 eurine DIR620 toimib Huawei või ZTE pulkatega probleemivabalt. Üks kodanik on sellelele okematu rauaga karbile ka torrenti aktiveerunud.
Hätta jääb see kopsik DLNA serverina aga seda olekski liiga paöju tahta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 20:56:20 vasta tsitaadiga

Mul 1 variandina ruuteriks ASUS AC-RT88U millele torkasin taguotsa Huawei E3372 ja jookseb nagu mööda siidi TV , pulka katsudes täiesti jahe, nii et pole hullu miskit..
Paketiks kõige odavam 5/1 seadistamine lihtne, ka keskmise kasutaja jaoks minu arvates icon_rolleyes.gif Kiirused stabiilsed!
See lihtsalt infoks, vaevalt keegi omale sellist kooslust ainult Telia 4G TV tarbimiseks jaoks soetab..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 21:56:04 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Kuhu hetkel suunatud? Isegi välisantenni kasutades, võib aeg-ajalt kaugemalt tugijaamalt levi võtta. Geoblokeerimine kindlate tugijaamade piiresse võiks aidata.


Oskate ehk selgitada kuidas seda geoblokeerimist vaadata või kas seda kasutaja ise saab üldse teha?
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.