Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2017 22:30:51 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:

aga nagu tänapäeva naine ikka, oskab makarone hakklihaga teha

ma jätaks sellise naise kohe maha, pardon my french....ma ei võtakski sellist naist ....lilla täpp

tsitaat:

Samas on see inimese enda teha, eesti rahvas ja lapsed kaasaarvatud rasvuvad kenasti, kiired burksid ja pitsad ning piix teleri ette, vaatab kõik ära, muidu võib millestki ilma jääda.

Indrek, see on sul ju nädalavahetuse jutt , purjus? icon_confused.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 08:24:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:


Kokkuvõttes on ikkagi probleemiks see, et meie noored ja värsked täiskasvanud ei oska ikka kohe üldse inglise keelt vajalikul tasemel, mis on lihtsalt kurb.


Ma arvan, et meie noored ja värsked täiskasvanud oskavad inglise keelt kordades kõrgemal tasemel, kui meie keskmised ning keskmisest vanemad täiskasvanud. Võibolla on asi seltskondades, kus ma liigun, aga 20-25 aastaste seas on inglise keel praktiliselt emakeele tasemel suus, seevastu 35+ aastased veerivad ja küsivad regulaarselt nõu ning abi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.08.2017 08:31:11 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
jeesus188 kirjutas:


Kokkuvõttes on ikkagi probleemiks see, et meie noored ja värsked täiskasvanud ei oska ikka kohe üldse inglise keelt vajalikul tasemel, mis on lihtsalt kurb.


Ma arvan, et meie noored ja värsked täiskasvanud oskavad inglise keelt kordades kõrgemal tasemel, kui meie keskmised ning keskmisest vanemad täiskasvanud. Võibolla on asi seltskondades, kus ma liigun, aga 20-25 aastaste seas on inglise keel praktiliselt emakeele tasemel suus, seevastu 35+ aastased veerivad ja küsivad regulaarselt nõu ning abi.
Ma ei saa aru, mida see keeloskus peaks tõestama - et pole enam tõlkeid tegelt vaja ja võiks vaikselt lasta üle inglise keelele. Sama argumendiga võib ju loobuda ka muust tarbekauba tõlgetest, sest enamus oskab ju pakendilt inglise keelt veerida küll.
Veel imelikumaks läheb kui kujutada ette, et inglise keele asemel vohaks vene keel, mis paraku ka paarkümmend aastat tagasi oli reaalsus. Kas kujutaksite reageeringut, kui oma kommentaarides asetaksite inglise keele asemele vene keele, ~ a'la "mu 10 aastane juntsu paneb vene keelt vabalt" jne. andes mõista, et vene keele vohamine meedias ja noorte hulgas pole probleem vaid uhkust vääriv. Mingil põhjusel inglise keele vohamist ei peeta ohuks meie keele ja kultuuri säilimisele aga kui vene keel ka eesti keele kõrvale tahab tulla on see riiklik oht, mille vastu tuleb igal võimalusel sõdida.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 01.08.2017 08:57:45 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kokkuvõttes on ikkagi probleemiks see, et meie noored ja värsked täiskasvanud ei oska ikka kohe üldse inglise keelt vajalikul tasemel, mis on lihtsalt kurb.

Ma arvan, et meie noored ja värsked täiskasvanud oskavad inglise keelt kordades kõrgemal tasemel, kui meie keskmised ning keskmisest vanemad täiskasvanud. Võibolla on asi seltskondades, kus ma liigun, aga 20-25 aastaste seas on inglise keel praktiliselt emakeele tasemel suus, seevastu 35+ aastased veerivad ja küsivad regulaarselt nõu ning abi.

Markedmen küll sul on vedanud oma sõpradega. Mu kogemus on väljaspool töökaaslasi ikka suhteliselt masendav, kus 25'ndates naised ja mehed veerivad inglisekeelt kokku. Ilma subtiitrita mingi jama vaatamine üldse võimatu nende jaoks. Põhjenduseks ütlevad, et ei meeldi inglise keel. Nad on nii ära lõigatud ülejäänud maailmast tänu sellele, et ei saa tihtipeale aru kuidas maakera pöörleb - sealt tulebki peamiselt meie xenofoobia ja muud hädad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 01.08.2017 08:58:19 vasta tsitaadiga

Meie regiooni Netflixi kraamil on enamuses vene keeles subtiiter või lausa audio valik olemas ¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 01.08.2017 09:21:50 vasta tsitaadiga

Äkki peaks mingi keele teema tegema "Tänapäeva noored ja keeleoskus"
Flixi toopik on päris tagaplaanil.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 01.08.2017 09:53:18 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Meie regiooni Netflixi kraamil on enamuses vene keeles subtiiter või lausa audio valik olemas ¯\_(ツ)_/¯

Kui sa arvad, et need noored kelle jaoks inglise keel on vastik erinevad oma arvamusega nt. vene keele osas siis eih. Kõik võõrkeeled on vastikud nende jaoks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 01.08.2017 11:19:04 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
markedmen kirjutas:
jeesus188 kirjutas:


Kokkuvõttes on ikkagi probleemiks see, et meie noored ja värsked täiskasvanud ei oska ikka kohe üldse inglise keelt vajalikul tasemel, mis on lihtsalt kurb.


Ma arvan, et meie noored ja värsked täiskasvanud oskavad inglise keelt kordades kõrgemal tasemel, kui meie keskmised ning keskmisest vanemad täiskasvanud. Võibolla on asi seltskondades, kus ma liigun, aga 20-25 aastaste seas on inglise keel praktiliselt emakeele tasemel suus, seevastu 35+ aastased veerivad ja küsivad regulaarselt nõu ning abi.
Ma ei saa aru, mida see keeloskus peaks tõestama - et pole enam tõlkeid tegelt vaja ja võiks vaikselt lasta üle inglise keelele. Sama argumendiga võib ju loobuda ka muust tarbekauba tõlgetest, sest enamus oskab ju pakendilt inglise keelt veerida küll.
Veel imelikumaks läheb kui kujutada ette, et inglise keele asemel vohaks vene keel, mis paraku ka paarkümmend aastat tagasi oli reaalsus. Kas kujutaksite reageeringut, kui oma kommentaarides asetaksite inglise keele asemele vene keele, ~ a'la "mu 10 aastane juntsu paneb vene keelt vabalt" jne. andes mõista, et vene keele vohamine meedias ja noorte hulgas pole probleem vaid uhkust vääriv. Mingil põhjusel inglise keele vohamist ei peeta ohuks meie keele ja kultuuri säilimisele aga kui vene keel ka eesti keele kõrvale tahab tulla on see riiklik oht, mille vastu tuleb igal võimalusel sõdida.

Ürita natuke mingit asjalikumat asja teha, kui igapäevane suhtlus ja taipad ruttu, kui nukras seisus see eesti keel on. Isegi kui mingeid erialaseid värdsõnu keelele leiutatakse mitmeid aastaid hiljem, siis hulga lihtsam ja arusaadavam kõigile on sama asi inglise keeles ära nimetada. Mulle väga meeldiks see, kui maailmas oleks vaid üks keel ja kõik saaksid kõigist kenasti aru. Kahjuks see siiski pole nii.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 11:42:00 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
jeesus188 kirjutas:


Kokkuvõttes on ikkagi probleemiks see, et meie noored ja värsked täiskasvanud ei oska ikka kohe üldse inglise keelt vajalikul tasemel, mis on lihtsalt kurb.


Ma arvan, et meie noored ja värsked täiskasvanud oskavad inglise keelt kordades kõrgemal tasemel, kui meie keskmised ning keskmisest vanemad täiskasvanud. Võibolla on asi seltskondades, kus ma liigun, aga 20-25 aastaste seas on inglise keel praktiliselt emakeele tasemel suus, seevastu 35+ aastased veerivad ja küsivad regulaarselt nõu ning abi.

Paluks normaalselt tsiteerida, see pole minu postitus icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 13:44:06 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Täiesti tolad arvamused.

Joppt, Venelane nõuab, et kõik oleks vene keeles või muidu urod.
Fusk, Ameeriklane nõuab, et kõik oleks (a)Inglise keeles or else.
Perkele, soomlane nõuab samuti oma
Shaise, Sakslane ei saa sõnagi muust keelest aru.

Eestlane võiks ka oma pisikese riigi eest pisut seista, isegi Waze oli ammu Läti ja Leedu keeles olemas kui lõpuks ka eestlaste õuele õnn tuli.


Asi pole üldsegi oskuses, mulle meeldib ja tihti meeldiks filmi kõvasti ja kenasti originaalkeeles kuulata ja vaadata ilma mingi kributa seal all aga tihti juhtub nii, et filmiõhtu tuleb teha vaiksemas keskkonnas ja teksti ning hääle sobitamine õhtuse teleri ees kus lapsed magavad, on kuidagi turvalisem, et mõni sõna kaduma ei läheks.
Teine asi on jah, et mõni võibolla ei taba filmides olevat slängi või siis ongi reaalselt mingi pobin filmi helis, teinekord on filmides ka prantsuse, hispaania ja muud heli mida muidu jooksult ei laksa.

Tõlked on enamik filmidele tegelikult kohaliku turu filmidele loodud, lihtsalt neid pole sandisentide eest sinna Netfilxi sisse ostetud (ostku siis kasvõi subclubist kuigi see pole müügiks sobilik kraam) ja see on 10€ teenuse juures kriminaalne tegu.


Pane inglise keelne subtiiter alla, ma vaatan viimased 3-4aastat sedasi juba, lihtsalt samal põhjusel, et laste tekitatud ümbritsev müra on nii suur, et kuulmisega läheb osa asja kaduma..
Aus olla, siis ma tahaks TV3 ja Kanal2 valikus ka võimalust inglise keelseid subtiitreid kasutada, see eesti keelne tõlge on tegelikult ikka päris õudne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 01.08.2017 14:38:54 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Aus olla, siis ma tahaks TV3 ja Kanal2 valikus ka võimalust inglise keelseid subtiitreid kasutada, see eesti keelne tõlge on tegelikult ikka päris õudne icon_biggrin.gif

Eih, eestikeelne masintõlge mida ETV's tehakse on õudne...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 01.08.2017 15:41:19 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:

Aus olla, siis ma tahaks TV3 ja Kanal2 valikus ka võimalust inglise keelseid subtiitreid kasutada, see eesti keelne tõlge on tegelikult ikka päris õudne icon_biggrin.gif


On näha jah, sul eesti keele grammatikaga ning ühildumisega probleeme. icon_lol.gif Tasub vähem neid tõlkeid telekast vaadata ning rohkem raamatuid lugeda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 17:11:22 vasta tsitaadiga

d3t, tõenäoliselt on need 25 aastased veerivad mehed ja naised hariduse poole pealt ka suht lootusetus seisus? Ei eeldagi, et kogu lapsepõlve pudeli ja koni küljes rippunu inglise keelt mõikaks, aga ta on sama saamatu ka kõiges muus. Tõenäoliselt ei ole mul sellistega väga kokkupuudet olnud seetõttu, et suhtlusringkond koosneb ülikoolis käivatest, minna plaanivatest või selle lõpetanud indiviididest, kes võivad vanuse poole pealt küll noored olla, kuid kes töötavad ka oma tuleviku nimel, mitte järgmise viinapudeli.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 01.08.2017 17:46:34 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
d3t, tõenäoliselt on need 25 aastased veerivad mehed ja naised hariduse poole pealt ka suht lootusetus seisus? Ei eeldagi, et kogu lapsepõlve pudeli ja koni küljes rippunu inglise keelt mõikaks, aga ta on sama saamatu ka kõiges muus. Tõenäoliselt ei ole mul sellistega väga kokkupuudet olnud seetõttu, et suhtlusringkond koosneb ülikoolis käivatest, minna plaanivatest või selle lõpetanud indiviididest, kes võivad vanuse poole pealt küll noored olla, kuid kes töötavad ka oma tuleviku nimel, mitte järgmise viinapudeli.
Kas keel(t)e oskuse puudujääkidest järeldada kogu saamatust ja võimekust natuke liiga räme üldistamine ei ole - väidetavalt USA, Kanada, Suurbritannia, Austraalia elanike, ja mitte ainult tavakodanike vaid ka riigijuhtide ja teadlaste-haritlaste võõrkeelte keeleoskus olevat ülimalt nadi, kohati lausa olematu - kas sellest saab järeldada, et eriti saamatu rahvas-riigid..
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2017 18:06:54 vasta tsitaadiga

H_K, tõenäoliselt on tõesti räige üldistamine, täitsa nõustun.
Aga samas lugesid sa ette riigid, kus inglise keel, küll igale riigile omas dialektis, on ametlikuks keeleks. Ehk eeldan, et nende riikide kodanikud oma keelt ikkagi valdavad. Kui sa mõtled nende võõrkeeleoskuste all prantsuse vms keeleoskust, siis võibolla tõesti pole see väga puhtal tasemel.
Samas näiteks Eesti puhul on inglise keel koolides vägagi kõrgel tasemel ning samuti ei anta seda näpuotsaga, vaid päris palju. Lisaks on ligipääs internetile ning telekanalitele, kust on võimalik keelt õppida. Sellest ma tahaksin järeldada, et kui päris põmmpea või ülimalt laisk ei ole, siis veerimistasemest kaugemale peaks inglise keelega jõudma küll. Grammatiline õigsus on teine asi, ma mõtlen eelkõige tekstist/kõnest arusaamist ning vastamist.
Vähemalt Põhja-Eestis said päris paljud niimoodi Soome keele selgeks - ja täitsa korralikult rääkima. icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 01.08.2017 19:46:06 vasta tsitaadiga

markedmen, H_K, ei pea tingimata kõige helgemad kriidid olema aga näiteid on tuua nii parematest kui halvematest peredest. Üldjoontes jääb oskus B1 tasemel pidama neil kes ei näe võõrkeelel väärtust ning ka peamine sihtgrup subtiitritele peale nende kes keelt õpivad või ei saa kuulda mingil põhjusel normaalselt. Kellel ülikool puudu jääb tihi isegi A2 laeks. Vb. on mul väga halb seltskond keda näen, kuid C tasemel inglise keele oskust kohtan peamiselt tööl. Subtiitrid ning ühltasi ka nende kvaliteet kui selline võiks mängida olulist rolli teenuse levikul ja kasutuselevõtul, kui eeldada, et selline käituine pole omanen ainult minu sõprsuskonnale.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 17:18:06 vasta tsitaadiga

oleks abi vaja ,et sai soetatud 4k telekas ja tahaks netflixi vaadata aga kindlasti mitte eesti oma...
kuidas siis saab USA oma vaadata eestis? mis VPN ma ostma peaks just 4k jaoks.
peab päris kiire olema ja omama suurt mahu piirangut kuu kohta.
mida mul veel vaja? sest ega VPN ju telekale installida ei saa? seega peab siis ühendus käima esmalt läbi arvuti ja sealt suunama telekale?
tundub nagu suht palju jamamist?
keegi kindlasti vaatab siin otse telekast netflixi mis varianti kasutate?
ilmselt lihtne oleks läpparist läbi hdmi lasta pilt telekasse?
siiski oleks eelistatud variant teleka netflixi appi kasutada.

netis leian ,et olemas getflix kas see toimib kui telekal ära muuta DNS?
ei leia nagu selle aasta infot üldse googlest.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 05.08.2017 17:23:18 vasta tsitaadiga

Igasugu avalikkusele müüdavad VPN'id on raudselt blokeeritud. Lollikindlam tundub USAs VPS rentida ja selle kaudu toimetada proovida, aga siis lööb hinna kokkuvõttes suht üles. Kui üldse töötab. Pole ammu katsetanud, nad keerasid kiirelt igasugu variante kinni. Lõin käega ja viimase kahe aasta peale vist Netflixi ainult neli kuud tellinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 05.08.2017 17:47:00 vasta tsitaadiga

Minu teada suudab Netflix viimasel ajal üsna edukalt VPN ja SmartDNS'i ära blokkida. Ise kasutasin varem Unlocator'i DNS'i. Need nii öelda SmartDNS teenused kiirust ei mõjuta ja 4k HDR mängis probleemideta. Selleks et see äppides toimiks tuli ruuteris Google DNS Unlocator'i peale suunata, sest Netlixi äppides on Google DNS sisse kirjutatud. Nii kõik toimis, aga minu teada enam ei pidavat toimima. Nüüd pidi saama vist ainult arvutis DNS lahendust kasutada. Aga proovinud ma pole, seega võimalik et ruuteris DNS'i suunates ikka toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 18:08:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu teada suudab Netflix viimasel ajal üsna edukalt VPN ja SmartDNS'i ära blokkida

Selle jaoks on meil onu Ansip icon_mad.gif
Samas ma ausalt ei saa aru, et miks tootjatele (näiteks Netflix) ei meeldi raha thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 18:23:20 vasta tsitaadiga

Ma ei tea et Netflix ühtegi omatoodetud saadet piiraks? Need peaks kõik igas regioonis saadaval olema.
Teistel sisutootjatel on omad lepingud levitajatega ja Netflixil tuleb lihtsalt kaasa mängida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 19:18:11 vasta tsitaadiga

kas getflix ei toimi? ei loe kuskilt nagu välja et see ei töötaks?

testisin ära töötab... 4,99 dollarit kuus ja elu kerge.
lihtsalt logid getflix sisse uuendad oma ip või paned mis ip-le sa tahad DNS . valid sealt meile lähimad 2 DNS ja interneti üheduse all paned need käsitsi paika ja go...
arvutis töötab ilusti igatahes. kodus proovin samsungi smart tv-l ka aga peaks töötama igalpool getflixi andmetel.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 05.08.2017 20:50:21 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kas getflix ei toimi? ei loe kuskilt nagu välja et see ei töötaks?

testisin ära töötab... 4,99 dollarit kuus ja elu kerge.
lihtsalt logid getflix sisse uuendad oma ip või paned mis ip-le sa tahad DNS . valid sealt meile lähimad 2 DNS ja interneti üheduse all paned need käsitsi paika ja go...
arvutis töötab ilusti igatahes. kodus proovin samsungi smart tv-l ka aga peaks töötama igalpool getflixi andmetel.

Arvutis töötab, selles ma ei kahtle. Aga äppides on google DNS koodi sisse kirjutatud, st sõltumata sellest mis sina seadmes DNS'iks paned, teeb netflixi äpp ikka DNS päringuid 8.8.8.8'le või kui see ei vasta siis 8.8.4.4'le. Ma kardan et ainuke variant on Google DNS ruuteris Getflixile suunata, siis ehk toimib. Anna teada kas toimib...

Kui Su ruuter võimaldab siis:
iptables -t nat -A PREROUTING -d 8.8.8.8 -j DNAT --to-destination Getflix_DNS_IP_1
iptables -t nat -A PREROUTING -d 8.8.4.4 -j DNAT --to-destination Getflix_DNS_IP_2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2017 20:53:58 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
siven kirjutas:
kas getflix ei toimi? ei loe kuskilt nagu välja et see ei töötaks?

testisin ära töötab... 4,99 dollarit kuus ja elu kerge.
lihtsalt logid getflix sisse uuendad oma ip või paned mis ip-le sa tahad DNS . valid sealt meile lähimad 2 DNS ja interneti üheduse all paned need käsitsi paika ja go...
arvutis töötab ilusti igatahes. kodus proovin samsungi smart tv-l ka aga peaks töötama igalpool getflixi andmetel.

Arvutis töötab, selles ma ei kahtle. Aga äppides on google DNS koodi sisse kirjutatud, st sõltumata sellest mis sina seadmes DNS'iks paned, teeb netflixi äpp ikka DNS päringuid 8.8.8.8'le või kui see ei vasta siis 8.8.4.4'le. Ma kardan et ainuke variant on Google DNS ruuteris Getflixile suunata, siis ehk toimib. Anna teada kas toimib...

Kui Su ruuter võimaldab siis:
iptables -t nat -A PREROUTING -d 8.8.8.8 -j DNAT --to-destination Getflix_DNS_IP_1
iptables -t nat -A PREROUTING -d 8.8.4.4 -j DNAT --to-destination Getflix_DNS_IP_2


smart tv paned US regiooni ja tõmbad US netflixi?kas see ei aita?
samamoodi kui ps4 lähed US psn store ja tõmbad sealt netflixi?
eks hakkan proovima nädala alguses igast variante eks annan teada kuidas läheb
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 05.08.2017 21:00:16 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
smart tv paned US regiooni ja tõmbad US netflixi?kas see ei aita?
samamoodi kui ps4 lähed US psn store ja tõmbad sealt netflixi?
eks hakkan proovima nädala alguses igast variante eks annan teada kuidas läheb

See ei muuda mitte midagi, Samsungi äpp on täpselt sama kõigis regioonides. Mul siiani Smart Hub USA regioonis, Netflixi konto on ka kusjuures USA oma (sain esimese samsungi UHD teleri ostuga Netlixi 4K paketi tava paketi hinnaga ja selle pärast pole tahtnud Eestisse kolida) ja vaatan Eesti Netflixi sisu. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.