Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  My Summer Car märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012




sõnum 02.12.2016 18:58:28 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
gnjack kirjutas:
Tegin arvutile formati ja peale seda on puud kadunud, samuti kraanivett ei näe enam. icon_rolleyes.gif Oskab keegi nõu anda miks nii on?

Spoiler Spoiler Spoiler


Profiili järgi eeldan, et AMD kaart.
http://steamcommunity.com/app/516750/discussions/2/340412628174493107/


Tänud! Mäletan et mingi teema oli, aga kuna varasemalt seda vaja ei läinud siis ei osanud kohe sinna vaadata icon_redface.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZuluXE
Kreisi kasutaja
ZuluXE

liitunud: 25.10.2006




sõnum 03.12.2016 10:00:11 vasta tsitaadiga

ninzor, thumbs_up.gif. Oled voolikuga ka tühjendada proovinud? Raha kättesaamiseks ei pea ju voolikut välja tõmbama.
_________________
Vaata asukohta
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2016 10:58:13 vasta tsitaadiga

ZuluXE kirjutas:
ninzor, thumbs_up.gif. Oled voolikuga ka tühjendada proovinud? Raha kättesaamiseks ei pea ju voolikut välja tõmbama.


Raha võtsin kui voolik oli veel sees. Piltidel näha, et fekaalipaaki veokal täidetakse ning tühjendatakse eraldi avadest. Vooliku saab täitmisava küljest eraldada aga tühjendusava kinnitus on teistsugune.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2016 20:48:38 vasta tsitaadiga

Ongi nii, et mees ootas puid aga kaardil polnud ja kõne ka ei olnud.
Samas paagid vaatasin ka üle, suht tühjad.

Kas fekaalikal on mingi kütusetuli ka ja kaua sõita saab ? Mul hakkab küts vaikselt otsa saama ja olen kodus. Ei tea kas julgeb sellega minna või peab kankuga juurde tooma.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2016 22:37:13 vasta tsitaadiga

Minuteada ühelgi sõidukil pole kütusetuld. Ainult näidikud. Tee proovi kas jõuab tanklasse.

Kui fekaalimahutid ei ole täis, siis peaksid nad täitsa tühjad olema.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2016 22:02:16 vasta tsitaadiga

Kas see töökoja piduriremont teeb lekked ja asjad ka korda, täidab reservuaarid ?
Ma sõitsin piduriteta kohale ja tagumised pidurid on üle käimata ka nii kiire oli.
Varsti on piisav raha koos, et laseks kõik suuremad tööd ära teha.
Klappide reguleerimine on pädev seal ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2016 23:36:35 vasta tsitaadiga

Piduritega pole seal käinud, klapid paneb hästi paika. Ei oska kommenteerida kas sinu eest polte keerab ning mahla kallab. Panevat väljalaske klapid isegi seadele 7.5 (ise saab ainult täisarvudele seadistada). Ei oska öelda kas see midagi juurde annab või vähemaks võtab.

Ise saab nii paika:

Klapikambrikaas maha ja kruvikeeraja kätte.
Kõik kruvid kerida alla 30 korda (hiire rullikuga), siis on asend kindlasti ära nullitud.
Kõik 7 nõksu ülesse.
Mootor käima, klapid ei tohiks tikuda.
Kui mõni tiksub, kerida nõks alla.
Kontrollida üle, kerida kruvi ülesse nii kaua kuni klapp tiksuma hakkab, siis üks nõks alla tagasi. Nii kõik klapid üle käia töötava mootoriga.

Numbrid mälu järgi, peaks olema enam-vähem nullasendist 7-8 nõksu ülesse ideaalasendisse. Ehk on, ise pole ammu klappe näppinud. icon_redface.gif Isegi kui ükski klapp ei tiksu, siis ei tähenda, et nad paigas on. Mootoril jõudu eriti pole kui klapid pole paigas. Kui nii klapid paigas ja sooja mootoriga segu 14-15.1 vahemikus, siis peaks auto liikuma vähe reipamalt.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2016 17:02:30 vasta tsitaadiga

Mul on masinas muidugi kõvad segukellad icon_lol.gif



Eks ma peale remonti tegelen asjadega. Perfoormans karpad ja radikas oleks vist vaja kohe ära tellida ma olen aru saanud
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2016 21:06:08 vasta tsitaadiga

Nagu developer öelnud, tasuks tehase karburaator järve visata. Esimesel korral autot kokku ladudes panna sisse juba performance komplekt ning segukell koos lisanäidikutega. Kui muu jaoks finantsi ei jagu, siis segukell kõige esimese asjana tellida kui tahta kohe mootor korralikult käima saada.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2016 21:46:38 vasta tsitaadiga

No ma ajasin mingi 30k kokku.

Tellisin laiendid, moosiriiuli, radika, racingkarpa ja midagi veel ära.
Saan kätte, siis kruvin külge ja lasen fleetaril korda teha auto ja ära regullida.
Eks ma tellin siis kellad ka ära ja panen pärast juurde
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2016 18:42:19 vasta tsitaadiga

Racing väljalase käib komplektis, et asi töötaks nii nagu peab. Summutitoru alla saamine üks kõige tüütumaid asju mängus, mõistlik teha seda esimest ja viimast korda. Kui Fleetaril lasta teha remonti, siis asi see karpa timmimine sinna sisse visata ole. Sel juhul pole segukell nii oluline, samas aitab segu ilma katse-eksituse meetodita paika saada ning hiljem ka ülekuumenemise ohu korral segul täpselt silma peal hoida. Tallates gaasi kipub isegi racing radikaga asi keema minema, lihtne nipp hoida sidurit all 5-10 sekundit ning sõit jätkub. Nii kiirus püsib üleval, mootor jahtub väga kiirelt ning saab täisgaasiga terve mootoriga edasi piitsutada. 16 oli vist see näit kui paukuma hakkab ning sealt edasi täisgaasiga jätkates läheb vähemalt üks kolb oma teed. Pisut ennem seda peaks muidugi jahutusvedelik keema hakkama aga pikka hoiatust ei ole.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2016 20:13:19 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Racing väljalase käib komplektis, et asi töötaks nii nagu peab. Summutitoru alla saamine üks kõige tüütumaid asju mängus, mõistlik teha seda esimest ja viimast korda. Kui Fleetaril lasta teha remonti, siis asi see karpa timmimine sinna sisse visata ole. Sel juhul pole segukell nii oluline, samas aitab segu ilma katse-eksituse meetodita paika saada ning hiljem ka ülekuumenemise ohu korral segul täpselt silma peal hoida. Tallates gaasi kipub isegi racing radikaga asi keema minema, lihtne nipp hoida sidurit all 5-10 sekundit ning sõit jätkub. Nii kiirus püsib üleval, mootor jahtub väga kiirelt ning saab täisgaasiga terve mootoriga edasi piitsutada. 16 oli vist see näit kui paukuma hakkab ning sealt edasi täisgaasiga jätkates läheb vähemalt üks kolb oma teed. Pisut ennem seda peaks muidugi jahutusvedelik keema hakkama aga pikka hoiatust ei ole.


Meister pakkija icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 08.12.2016 01:10:22 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
ninzor kirjutas:
Racing väljalase käib komplektis, et asi töötaks nii nagu peab. Summutitoru alla saamine üks kõige tüütumaid asju mängus, mõistlik teha seda esimest ja viimast korda. Kui Fleetaril lasta teha remonti, siis asi see karpa timmimine sinna sisse visata ole. Sel juhul pole segukell nii oluline, samas aitab segu ilma katse-eksituse meetodita paika saada ning hiljem ka ülekuumenemise ohu korral segul täpselt silma peal hoida. Tallates gaasi kipub isegi racing radikaga asi keema minema, lihtne nipp hoida sidurit all 5-10 sekundit ning sõit jätkub. Nii kiirus püsib üleval, mootor jahtub väga kiirelt ning saab täisgaasiga terve mootoriga edasi piitsutada. 16 oli vist see näit kui paukuma hakkab ning sealt edasi täisgaasiga jätkates läheb vähemalt üks kolb oma teed. Pisut ennem seda peaks muidugi jahutusvedelik keema hakkama aga pikka hoiatust ei ole.


Meister pakkija icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


nice one icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2016 21:50:04 vasta tsitaadiga

Täna pole minu päev icon_biggrin.gif

Tegin väikese video elamisest ja ühest noh... minu jaoks nipist mida tahtsin sheerida ja mis vähendab oluliselt ühe tegevuse aega icon_biggrin.gif
Tegin sellise 18 mindise video ja panin üles laadima taustaks.
Ise sain fleetarilt kõne, et peller valmis. Võtsin usaka (ma pole selle varem sõitnud tegelikult pikemalt, hoovi lohistasin veoka taga). Jõudsin juba Sõita veits kui sain aru, et sellega pole mõtet jantida. Driftisin tagasi ja ajasin teist korda mängu jooksul majaääres sahvrina seisva hiace tulele. Poole maa peal.. ütleme seal kusagil küttepuude vanamehe juures hakkasin kaameraga midagi mängima ja tõmbasin puitu haledalt.

Ellu ärgates ei suutnud midagi väga tarka välja mõelda ja panin paadiga sinna teise järve otsa ja jalutasin sealt bussini.
Sain auto kätte. Kõvatasin seal veits aega ja siis Hakkasin koju püssima. Eneses nii kindel olles lasin kolmas täitsa kuiv hüpesse ja iste ju oli mul kinnitamata. Lendasin kuhugi pagassi pmst. Sain auto seisma teeäärde ja hakkasin tooli paika panema, siis tuli mingi bug ja käis crashi hääl (seistes), sain surma ja olin päris närvis icon_biggrin.gif

Otsustasin, et täna enam ei mängi ja jagan teiega videot aga youtube blokkis selle ära, sest mul mängis vahepeal taustaks selline lugu mis on keelatud icon_biggrin.gif

Nüüd ma ei teagi kuidas kõige parem see auto sealt elusalt ära tuua oleks. Pean naguinii küttepuid vedama minema, ilmselt proovin traktorile sleppi võtta, ehk jääb ellu

Spoiler Spoiler Spoiler



Eks ma millalgi proovin uuesti videovärki

Edit: No ei ole minu päev icon_biggrin.gif läksin viisin siis puud ära ja käisin tankisin traktori ka ära ja otsustasin, et jätan traktori sinna ja võtan auto. Masin oli selle bugiga ikkagi viga saanud, tagumine nurk sees veits ja esiklaas sodi.
Lasin tule kolvile ja sain koju. parkides käis pauk ja üks keps kõver icon_biggrin.gif

Eks ma nüüd millalgi lähen sitta vedama ja tagasi tulles tõmban traktori sleppi aga mu kõige suurem mure on nüüd hoopis see, et kuidas ma uue kepsu saan icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2016 21:59:09 vasta tsitaadiga

Kui keps on juba tükkideks lennanud, siis vist ei suuda Fleetari ka enam aidata. Savegame editor'iga keps korda teha, savegame backup või algusest pihta.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2016 22:14:10 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Kui keps on juba tükkideks lennanud, siis vist ei suuda Fleetari ka enam aidata. Savegame editor'iga keps korda teha, savegame backup või algusest pihta.


No ma vaatasin, et kõver on lihtsalt, rohkem ei süvenenud icon_biggrin.gif Algusest pihta pole variant, ma olen 34 tundi enda olematut vaba aega selle jama peale kulutanud icon_lol.gif

Huvitav, et läks üldse, ei retsinud ka väga ja just sain fleetarilt masina kätte, lasin ju kõik ära teha mis teha saab üldse.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2016 22:56:27 vasta tsitaadiga

Kui tuli "üllatusena", siis arvatavasti jäi õlist puudu. Või mõni olulisem mootoridetail lahti. Kui omapäi detail mootorist lahkunud, siis on lood kehvad.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2016 23:09:46 vasta tsitaadiga

icon_mad.gif Kas fleetari siis kinni poleks pidanud panema neid asju vms icon_biggrin.gif

Õli nagu läks sisse nii palju kui mahtus. Ja ma fleetaril lasin kõik listis olevad asjad teha. Mootori remont ka
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 00:59:57 vasta tsitaadiga

Võiks aga ei oska kommenteerida. Ise ikka kõik kinni keeranud. Vastupidiselt sellele mida ta võiks teha, eelnevalt ühele patch'ile keeras ta hoopiski õlivanni alt korgi ära. icon_lol.gif
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 09:33:49 vasta tsitaadiga

Päris naljakas meelelahutus on see thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2016 14:27:45 vasta tsitaadiga

Kahjuks häält ei ole siis aga autoriõiguste organisatsioon ikkagi otsustas, et ilma helita võib olemas olla icon_biggrin.gif
Kogu draama seisnes selles, et video lõpupoole julges hendrix kitra taustal vaikselt mängida

NB ! Video võib sisaldada nõrganärvilistele häirivat materjali sellest kuidas saab kiiremini puud veetud ning kuidas kuseleil välja näeb....
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2016 16:30:33 vasta tsitaadiga

c4v6, saad lasta copyrighted materjali eemaldada youtubel, et mänguhelid jne tagasi saada icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2016 20:18:26 vasta tsitaadiga

ninzor kirjutas:
Summutitoru alla saamine üks kõige tüütumaid asju mängus,


Ma ei saa aru miks icon_biggrin.gif ? 3 polti oli vaja ju ainult kinni panna
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2016 20:40:56 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
ninzor kirjutas:
Summutitoru alla saamine üks kõige tüütumaid asju mängus,


Ma ei saa aru miks icon_biggrin.gif ? 3 polti oli vaja ju ainult kinni panna


Kui hoiad detaili autole paigaldades enam-vähem õiges kohas, siis tekib linnukesega ikoon ning hiirevajutusega kinnitub detail auto külge. Nii esimene kord alla pannes kui ka seda asendades performance toruga sai seda linnukest ikka parasjagu tagaaetud. Lihtsalt ei tekkinud, ei auto alt ega auto seest. Mõlemal korral keerasin autost istmed lahti ning viskasin välja enne kui auto sees käsipiduri lähiümbruses vehkides linnukese leidsin. Autot komplekteerisin kui kere oli kahveltõstukiga ülesse tõstetud, iga kord summutitoru külge üritades panna läks toru paika ning siis kukkus alt ära kuna kahvel jäi ette. Selge, lasin kere ratastele ning sõitsin traktori eemale. Üritasin toru alla panna, ikka kukkus korduvalt alt ära. Lõpuks aina uuesti ning uuesti proovides jäi pidama ning sain kõik poldid kinni. Hiljem proovisin toru vahetada nii, et auto garaažis kanali kohal. Ei mäleta kas panin seest või alt külge aga ka siis kukkus korduvalt alt ära kohe kui peale linnukese tekkimist kinnitatud sai. Arvasin, et ehk vaid minul selline jama tekkinud aga ei, sel ajal discussion'ite lehel kolades märkasin, et oli mitmeid teisi sama jama otsas. Muidugi see oli ka mängu release'i esimestel päevadel, kindlasti on linnukese leidmist lihtsamaks tehtud patch'idega.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2016 20:41:33 vasta tsitaadiga

Nojah, väga lihtsalt käis minul. Kanalis panin, fikseerus kohe ja kolm polti kinni ja olemas.

Imelik on sõita nüüd, lasin ju kollega ringi ainult icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  My Summer Car mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.