Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Master märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2017 16:59:44 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Pilti iluveast?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9367629#9367629

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 01.03.2017 17:00:18 vasta tsitaadiga

ämber kirjutas:
Pildid, millelt väga hästi aru pole saada:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2017 00:54:03 vasta tsitaadiga

Logitech vahetab jah üsna kergekäeliselt selliste vigade puhul tooteid ringi. On vahetatud ringi ka üks M705 millel vasaku klahvi ja korpuse vahe oli natuke suurem kui parema klahvi ja korpuse vahe. Täpselt sellistel põhjustel ma kasutangi Logitechi tooteid.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2017 22:56:33 vasta tsitaadiga

Õhtust kõigile. Peale windows 10 creators update (mis toimus mul eile) tekkis probleem Logitech Options softiga (6.40.169) - kuidagi ei taha programm käivituda (kuigi processides on olemas). Proovisin uuesti installida kuid see ei aidanud. Kas on kellelgi, kellel see uuendus peal ja kasutab seda hiirt, samad mured?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 13.04.2017 00:50:38 vasta tsitaadiga

Kui kaua teil aku keskmiselt vastu peab? Ma olen tänaseks juba üle aasta statistikat teinud ja 40 päevast ma üldse ei unistagi. Kõige rohkem 50-60 tundi peab vastu.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 07:04:38 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Kui kaua teil aku keskmiselt vastu peab? Ma olen tänaseks juba üle aasta statistikat teinud ja 40 päevast ma üldse ei unistagi. Kõige rohkem 50-60 tundi peab vastu.

40 päeva ei pea, aga paar 3 nädalat ikka, pole mõõtnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 07:10:39 vasta tsitaadiga

poleks uskunud, et sel nii hädine aku on - 500mAh 3,7V ja porr vahetada icon_eek.gif pole selle nurga alt sellesse hiirde varem süvenenudki.
oleks ju võinud G700-lt tuttavat süsteemi rakendada - tavalised AA 1,2V akud. endal 4tk korralikke 1900mAh Eneloope rotatsioonis. üks tühjaks saab, teine sisse. teine tühi, kolmas sisse ja eelmised 2tk laadijasse jne.
sellist porri küll ei kujuta ette, et mingi mikroaku pärast istu 2x nädalas saba otsas icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 07:34:03 vasta tsitaadiga

Igapäevaselt ei ole kasutanud. Peale ostu korra laadisin ja rohkem pole laadinud. Praegu näitab indikaator 2/3.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 09:51:53 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
poleks uskunud, et sel nii hädine aku on - 500mAh 3,7V ja porr vahetada icon_eek.gif pole selle nurga alt sellesse hiirde varem süvenenudki.
oleks ju võinud G700-lt tuttavat süsteemi rakendada - tavalised AA 1,2V akud. endal 4tk korralikke 1900mAh Eneloope rotatsioonis. üks tühjaks saab, teine sisse. teine tühi, kolmas sisse ja eelmised 2tk laadijasse jne.
sellist porri küll ei kujuta ette, et mingi mikroaku pärast istu 2x nädalas saba otsas icon_rolleyes.gif

Seepärast ma patareisid kasutangi. 4x aastas vahetan ja pole mingit downtime, laadimist ega juhtme kasutamist. G602 hiir siis.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 10:20:03 vasta tsitaadiga

G700(s) oluliselt voolunäljasem kah (päris karm laser kõhuall), patareidega läheks kole kalliks. 1 Eneloop kestab ehk 4-5 päeva. väheusutav, et patarei kestaks kuu-kaks-kolm icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 10:39:06 vasta tsitaadiga

ot:
Ostsin hiljuti Razer Ouroboros hiire, sest see näeb äge välja icon_razz.gif Aga seda on äärmiselt halb käes hoida ja juhtmeta kestab tsip üle 1 päeva. Kahetsen ostu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 15:11:47 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
G700(s) oluliselt voolunäljasem kah (päris karm laser kõhuall), patareidega läheks kole kalliks. 1 Eneloop kestab ehk 4-5 päeva. väheusutav, et patarei kestaks kuu-kaks-kolm icon_rolleyes.gif

G700 puhul ilmselt jah ei kestaks nii kaua. Ehk kuu aega. Muidugi ma ei kasuta ka kõige odavamaid patareisid. Aastaid juba kasutuses Panasonic Evolta nn premium alkaline patareid. 8 pack maksis 3,99€ ja sellega saan aasta läbi.
Liitium kestaks kauem aga see on ka märgatavalt kallim. Eneloop on kah võimalus jah aga pole riskinud neid kasutada. Neil on vist voldid vähe erinevad kui tavalistel patareidel. Lisaks peab neid siis laadima mis on jälle lisatüütus meeles pidada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 16:14:13 vasta tsitaadiga

ei usu pekstes ka, et kuu kestaks. ausaltöelda ma ei tea kuidas ta üldse 1,5V patareidesse suhtuks, on loodud 1,2V akude pealt käima (selleks ka see omadus, et saab käigupealt saba taha visata ja edasi kasutada kui ainult 1 aku on). ei taha nagu katsetada ka, äkki laseb sinise suitsu välja icon_razz1.gif laadimine pole ka probleem - ülal kirjeldasin tsüklit ja kõik käib toolilt tõusmata icon_razz.gif
patareide osas muidu samuti Panasonicu usku. hambaharjas Evoltad aga näiteks termomeetrisse käravad need punased kah.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2017 16:44:20 vasta tsitaadiga

Laen siis kui hiir nõuab, 1.5 korda kuus äkki, panen juhtme taha ja kasutan hiirt edasi, midagi nagu ei muutu ja ei ütleks et tülikas on
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2021 17:14:18 vasta tsitaadiga

Kellele huvi pakub, siis minu ustav MX Master 3 läks müüki, kuna liikusin üle sülearvuti peale.
Iseenesest väga mugav hiir ja töötab väga hästi ka Maci peal.

_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 342 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 292
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.03.2021 10:25:24 vasta tsitaadiga

Olen 11 kuud kasutanud Master MX 2S hiirt ning kuigi ma ei ole eriline hiirespetsialist, siis olen tootega väga rahul.

thumbs_up.gif
Ühenduvus. Kuni kolm seadet, BT ja IR ning ühendamise kiirus nii hiire sisse lülitamisel, kui ka seadme vahetamisel. Mul on ta ühes arvutis BT-ga ja teises USB-klotsiga. Vahetus väga sujuv.
Meeletu akuiga. Ma ausaltöeldes ei mäletagi millal ma teda viimati laadisin ja laadimise kordade arv ~aasta jooksul on alla viie.
Töötab iga pinna peal. Hetkel olen suutnud leida ühe raamatu, kus ta aeg-ajalt natuke värelema kippus.

thumbs_down.gif
Mõõtmed kaasas kandmiseks. 13" Thinkpad sleeve jaoks on natuke "paks" ja punnitab sealt meeletult välja, aga see pigem esteetika küsimus.
Lisanupud vajavad harjumist.
Logitech-i tarkvara veiderdas mingi aeg, mistõttu loobusin selle kasutamisest. Tõenäoliselt annan mingi aeg talle uue võimaluse.


icon_eek.gif
Lisaks peaks suutma infot vahetada (copy-paste tekst ja failid) erinevate seadmete vahel, aga ei ole kahjuks proovinud.

beer_yum.gif
Minuarust on tegemist kalli, kuid väga kvaliteetse tootega ja kindlasti soovitan, sest kui üldjuhul mõne riistvarajupi juures midagi alati häirib, siis selle asjaga on vaja ikka korralikult mõtlema hakata, et mis see olla võiks. Lühidalt "smooth and seamless user-experience".
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Master mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.