Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Master märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 20:00:02 Ülevaade: Logitech MX Master vasta tsitaadiga


Suvel sai telekas ostetud ja nüüd mõtlesin, et oleks hea EVE Online'i, või Star Wars The Old Republic'ut sellega mängida.
Tegemist ei ole küll mänguri hiirega, kuid juhtmevaba hiirte valik turul on äärmiselt nõrk. Eriti veel nö. casual mängimiseks, mis oli ka põhjus, miks ei tahtnud väga kallist isendit soetada.

Ostu-eelsed nõudmised hiirele
    * Juhtmevaba. [Täidetud]
    * Peab normaalne välja nägema. [Täidetud]
    * Ei tohi olla MMORPG hiir, millel on hunnik väikseid nuppe küljepeal. [Täidetud]
    * Alla ~130€. [Täidetud]
Ostu koht

Antud hiir maksis Arvutitargas 99€ 30.11.2015.

Lingid
HinnaVaatlus icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Hiired/605236/
Tootja icon_arrow.gif http://www.logitech.com/en-us/product/mx-master
Arvutitark icon_arrow.gif http://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Hiir-Logitech-MX-Master-juhtmevaba-bluetooth-24-GHz-Laser-5-buttons-170030

Tehnilist juttu
    * Juhtmevaba hiir.
    * Tähelepanuväärt erinevused operatsioonisüsteemide osas ühendamisel:
    ** 2.4 GHz saatjaga Windows 7+ ja Mac OS X 10.8+.
    ** Bluetoothiga Windows 8+ ja Mac OS X 10.10+.
    * Kasutatakse Darklight Laser Sensorit, mis peaks andma laiema valiku pindasid, mille peal hiirt kasutada saad.
    * Vaikimisi sensori tundlikkus on 1000 DPI-d. Minimaalne väärtus on 400 DPI-d ning maksimaalne 1600 DPI-d. Nende väärtuste vahel saad kruttida tundlikkust endale sobivaks 200 DPI käikudega.
    * Aku eluiga on kuni 40 päeva ühe laadimisega, sõltuvalt kasutusest. Tundub hea olevat.
    ** Kasutusel 500mAh Li-Po aku. Kaasasoleval juhisel on näidatud, kuidas aku välja võtta hiirest ja sellest ohutult lahti saada. See ei ole nii ilmselt mõeldud, aga teoorias saab siis vajadusel ka akut vahetada.
    * Hiirel on nii, nö. tavaline, vertikaalne rullik, kui ka horisontaalne rullik.
    ** Vertikaalse rulliku taga, hiire seljal on nupp, millega saad valida, kas tahad ragisevat vertikaalrullikut, või pehmet, sujuvat.
    * Neli nuppu + kaks rullikut, mida saad konfigureerida Logitech Options tarkvaraga endale sobivaks.
    * Vaikimisi on pöidla all viipenupp, mis mulle meeldib. Lisaks füüsilistele nuppudele ning rullikutele, mida saad konfigureerida, saad sellega lisada veel neli funktsiooni igasse põhi ilmakaarde. Olemas ka eelvalikud.
    * Juhtmevaba tööraadius 10m, peaks olema piisav. Juhtmega tööraadius sõltub USB kaabli pikkusest.
    * Tegemist nii Bluetooth, kui 2.4GHz hiirega.
    * Saab ühendada kuni kolme seadme külge. Kõhu alt valid, millise seadmega kasutada tahad.
    * Kõva 145g raske - tundub olevat pea 2x raskem, kui mu penskarist Razer Copperhead.
    * Mõõtmed: 85.7mm kõrge x 126mm lai x 48.4mm sügav
Mis on karbis ?
    * Hiir !
    * Logitech Unify juhtmevaba saatja/vastuvõtja jubin.
    * Normaalpikkuses micro-USB kaabel.
    * Manuaal.
    * Mida esialgu pidasin nööppatareiks (näha 4. pildil paremal all), on hoopis magnet. Karbi kaane avamisel pead hästi nõrgalt tuntavalt jõudu kasutama. See selleks siis, et kaas ise lahti ei tuleks.
Pildid (Pildile vajutades näeb suuremat varianti.)
Spoiler Spoiler Spoiler

Sidur, Pidur, Gaas

Sidur - Raskem, kui praegune Razeri Copperhead. Momendil ei oska ei kurta, ega kiita seda muutust. Lauaarvuti ees kasutan Copperheadi edasi.
Sidur - Maksimaalne tundlikkus ainult 1600 DPI-d, kuid kuna ma teadsin seda juba enne ostmist ja ei otsinud kõige-kõige mänguhiirt, siis seda piduriks ei nimeta. Lihtsalt teadmiseks huvilistele.
Pidur - Horisontaalse rulliku kõrval olevad kaks väikest nuppu - kui sul on suurem käsi, ei ole need väga hästi kättesaadavad ja on suur võimalus vajutada mõlemat korraga.
Pidur - Logitechi F710 puldi nano vastuvõtja/saatja ei ole ühilduv hiirega, kahju. Välimuselt näevad need samasugused välja. Mitte, et USB pesasid vähe oleks, aga võiks ühega hakkama saada ühe tootja seadmed.
Gaas - Mugav ja mõnus kasutada.
Gaas - Saab paaritada kolme seadmega ja talla all oleva nupu vajutusega siis nende vahel pendeldada. Ei ole vaja mitut hiirt. Kahjuks aga ei ühendu see mu Samsungi 9. seeria 55" telekaga üle sinihamba.
Gaas - Ei ole kunagi Logitechi hiired meeldinud, aga see näeb täitsa hea välja.
Gaas - Töötab hästi ka vastuvõtjaga otsenähtavuse puudumise korral.
Gaas - Teflon tallad, liigub väga mõnusalt.
Gaas - Tarkvara on üsna põhjalik, väga heade konfigureerimisvõimalustega.
Gaas - Väidetavalt kuni 40 päeva ühe laadimisega. Minu arust pole paha.
Gaas - Wireless ja Bluetooth tehnoloogia võimekus ühes seadmes. Mitte ainult üks, või teine.


viimati muutis sirius4k 14.12.2015 18:45:53, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.12.2015 20:06:50 vasta tsitaadiga

sirius4k, F710 ei kasuta Unifying vastuvõtjat. Kõik Unifying vastuvõtjaga seadmed on omavahel ühilduvad saatjatega (kuni 6 seadet ühe vastuvõtja küljes oli viimati).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 20:28:23 vasta tsitaadiga

Selge, kuigi ma eeldasin, et seadmete eraldamine käib tarkvara tasemel. Saatjad iseenesest ju mõlemad 2.4 GHz.

Ma praegu sellises seisus, kus on neli Logitechi sisendseadet ja kolm tarkvara nende haldamiseks, mis on pisut jama. Logitech Options, SetPoint, Gaming Software.
Mängu ja mitte mängu seadmete eraldmine on arusaadav, aga muus osas on kahtlane see lugu.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 20:35:43 vasta tsitaadiga

palju logitech sellele tehasegaranti pakub? regad oma hiire ära ja hiljem ütled, et "i haz a prõblm" ja saadetakse kulleriga uus sulle.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 13.12.2015 20:37:55 vasta tsitaadiga

Päris huvitav näeb see isend välja.
Väike typo ka:
tsitaat:
Ostueelsed nõudmised klaviatuurile
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 21:15:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
palju logitech sellele tehasegaranti pakub? regad oma hiire ära ja hiljem ütled, et "i haz a prõblm" ja saadetakse kulleriga uus sulle.
EU-st on miskit kasu ka vahelduseks. Ehkki Logitechi spec lehel on kirjas, et on ühe aastane piiratud garantii, pikendatakse see, lähtudes EU regulatsioonidest, kahe aastani. Mida peetakse limiteeritud garantii all silmas ? Ei oska öelda. Pead olema hoolikas ilmselt, kuidas su hiir katki läheb icon_biggrin.gif
Ise testida ei taha, mida tehakse garantii korras seadmega.

Syncmahv kirjutas:
Väike typo ka:
Parandasin ära.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 21:23:08 vasta tsitaadiga

ma olen testinud aga mitte konkreetsetega.
1) registreerid veebis oma seadme, eeldab arvest pildi üles laadimist.
2) garantiijuhtumi korral algatad " ticketi" kus kurdad, et sul on probleeme seadmega, võib-olla soovitatakse midagi sealtpoolt.
3) kui otsustatakse sulle uus seade saata, vana kuskile saatma ei pea. lihtsalt kuller toob uued uksetaha.

ma olen vahetanud 5 erinevat hiirt. ühele oli logitech andnud 3 aastat ning euronics saatis kurele kuna müügist oli möödas 2a4k.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=427824&postdays=0&postorder=asc&start=0

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 21:37:20 vasta tsitaadiga

Väga hea, tänud info eest. Registreerin oma uued Logitechi seadmed ära.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 13.12.2015 22:08:38 vasta tsitaadiga

Ostsin selle hiire aprillis ja läks järgmine päev uuesti müüki.
Kui bluetooth oluline ei ole, siis soovitan pigem MX Performance võtta, praegu veel leiab neid uuelt soodsa hinnaga.

See uus Master on minu arvates väga ebaõnnestunud hiir:
- rulli juures pisike riba plastikut klahvi/rulli vahel
- edasi/tagasi nooled microskoopilised (eriti vajalik tagasi nupp)
- "ergonoomiline" kuju näeb hea välja, aga Performance'ga võrreldes suur samm tagasi nii mugavuses kui materjalide valikus - kõva plastiku moodi kumm pehme asemel ja käes ei püsi thumbs_down.gif


viimati muutis sooty 13.12.2015 22:25:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 22:16:59 vasta tsitaadiga

Ma ei tahaks seda ka tasuta.
Miks selline triikraud üldse tehti?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 22:22:43 vasta tsitaadiga

Ostsin amazon.de-st mx asemele.
Sigahea hiir ühe pisikes miinusega-forwart nupp võiks natuke eemal back nupust olla. Aga hetkel juba harjunud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 22:28:37 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Ostsin selle hiire aprillis ja läks järgmine päev uuesti müüki.
Kui bluetooth oluline ei ole, siis soovitan pigem MX Performance võtta, praegu veel leiab neil uuelt soodsa hinnaga.

See uus Master on minu arvates väga ebaõnnestunud hiir:
- rulli juures pisike riba plastikut klahvi/rulli vahel
- edasi/tagasi nooled microskoopilised (eriti tagasi nupp)
- "ergonoomiline" kuju näeb hea välja, aga Performance'ga võrreldes suur samm tagasi nii mugavuses kui materjalide valikus - kõva plastiku moodi kumm pehme asemel ja käes ei püsi thumbs_down.gif
Performance'ga oleks tekkinud konflikt selles osas, et hiir peab normaalne välja nägema, mida Logitechi ergohiirte kohta öelda ei saa paraku icon_biggrin.gif Aga ma maitse üle siin kaklema ei hakka beer_yum.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 00:39:06 vasta tsitaadiga

Ma olen oma Logitech MX400 hiirega väga rahul, patareisid peab vahetama korra ~2 aasta tagant. 40 päeva = päris masendav.
_________________
tsitaat:
...aga kui uhendan Kovaketta...ei reageeri enam klaviaaatur...kui võtan tagant ara siis reageerib jalle.kas asi voib selles olla ,et prosel pole termopastat...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 00:44:03 vasta tsitaadiga

Hiirel ja hiirel on vahe sees, see 2 aastat pole mingi argument. Mul läppari hiirel näitas viimati 1100 päeva vms.
Samas masteriga öö ja päev

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 14.12.2015 00:48:18 vasta tsitaadiga

MX Masterit pole küll kasutanud, kuid minule jäi MX lahjaks, parim mida siiani kasutada olen saanud on MX Revolution. See, et hoo saab tõmmata kiiremini kerides üles on tunduvalt parem variant, kui on-off nupp, mis MX-il peal. Jama lugu on ainult see, et MX Revolutionit ei tehta enam :S
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 00:53:03 vasta tsitaadiga

masteril on mõlemad variandid olemas, hooga kerimine või nupp. Tundub mingi magnetiseeritud variant, suht cool peaks ütlema. Seda automaatset kerimise tundlikust saab softiga reguleerida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 00:53:53 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
MX Masterit pole küll kasutanud, kuid minule jäi MX lahjaks, parim mida siiani kasutada olen saanud on MX Revolution. See, et hoo saab tõmmata kiiremini kerides üles on tunduvalt parem variant, kui on-off nupp, mis MX-il peal. Jama lugu on ainult see, et MX Revolutionit ei tehta enam :S
"Hoo sisse võtmise funktsioon" on MX Masteril olemas. See on-off nupp annab tunda siis, kui vaikselt skrollid.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 14.12.2015 01:04:45 vasta tsitaadiga

Ok, siis peaks proovima. Kodus on Revolution olnud juba 5-6 aastat ja kuna neid enam ei müüdud, siis tööle pidin ostma MX5500 komplekti klaver+hiir ~250€ eest. Hetkel ebays uued Revolutionid on 200€, 450€ ja 500€ müügis icon_biggrin.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 02:43:34 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ostu-eelsed nõudmised klaviatuurile

icon_biggrin.gif
sirius4k kirjutas:
Ma praegu sellises seisus, kus on neli Logitechi sisendseadet ja kolm tarkvara nende haldamiseks, mis on pisut jama. Logitech Options, SetPoint, Gaming Software.

Üldiselt non-gaming seadmete puhul peaks Logitech SetPoint olema piisav ja gaming seadmete puhul Logitech Gaming Software (LGS). Näiteks mina ei pea G602 ja G910 jaoks midagi peale LGS-i kasutama.
sooty kirjutas:
- "ergonoomiline" kuju näeb hea välja, aga Performance'ga võrreldes suur samm tagasi nii mugavuses kui materjalide valikus - kõva plastiku moodi kumm pehme asemel ja käes ei püsi thumbs_down.gif

Pehme kumm on küll mugav, aga enda kunagise MX1100 näitel laguneb see ka loetud aastatega ära ja muutub koledaks. Rääkimata puhastamise keerukusest. Seega ma näen küll mõtet tugevamal plastikul.
enigma kirjutas:
Ma ei tahaks seda ka tasuta.
Miks selline triikraud üldse tehti?

Tänan asjaliku postituse eest. Mine nüüd kasuta oma 5€ noname hiirt edasi icon_rolleyes.gif ...
Sander007 kirjutas:
Ma olen oma Logitech MX400 hiirega väga rahul, patareisid peab vahetama korra ~2 aasta tagant. 40 päeva = päris masendav.

Kas on? Minul võtab G602 peal patareide vahetus <30 sek. Ja seda veel jooksutades 500Hz polling rate peal. Kui kasutaks endurance (125Hz), siis kestaks oma pool aastat.
Minu põhiline probleem aku hiirtega on see, et varasemalt pidi aku laadimise ajal dokis ostuma ja kasutada ei saanud - ja seda min iga nädal kui mitte rohkem. Nüüd muutub aku laadimise ajaks lihtsalt juhtmega hiireks ja seda ~40 päeva tagant. Tehnoloogia on ikka kõvasti edasi arenenud kunagisest MX1000 mudelist. Paraku akuga on ikka see jama, et x aasta pärast on see läbi ja 40 päeva enam välja ei venita.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 14.12.2015 07:32:04 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
sooty kirjutas:
- "ergonoomiline" kuju näeb hea välja, aga Performance'ga võrreldes suur samm tagasi nii mugavuses kui materjalide valikus - kõva plastiku moodi kumm pehme asemel ja käes ei püsi thumbs_down.gif

Pehme kumm on küll mugav, aga enda kunagise MX1100 näitel laguneb see ka loetud aastatega ära ja muutub koledaks. Rääkimata puhastamise keerukusest. Seega ma näen küll mõtet tugevamal plastikul.

See oli üldse väga õnnetu hiir ja siia seltskonda küll ei sobi. Mul läks sõrmede alt läbi ostetud ja (elektroonika tõttu) garantiist antud uus hiir.
Praegune MX Performance näeb "sile" välja, aga kummil lõppu ei paista.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 08:06:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow, masteri jaoks logitech Optionsi vaja, setpoint ei tea sest hiirest midagi icon_razz.gif , Nii et praegu mul mõlemad, sest klaver tahab setpointi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 10:23:05 vasta tsitaadiga

jeesus188, See on küll nõme thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 14:08:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
palju logitech sellele tehasegaranti pakub? regad oma hiire ära ja hiljem ütled, et "i haz a prõblm" ja saadetakse kulleriga uus sulle.


Ei saadeta enam päris niisama kohe uut asemele.
Ma olen sel aastal kahe erineva Logitech hiire garantiiga tegelema pidanud ja mõlemal juhul käskis Logitechi tugi viia vigane hiir ostukohta tagasi.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 14:15:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tomorrow, masteri jaoks logitech Optionsi vaja, setpoint ei tea sest hiirest midagi icon_razz.gif , Nii et praegu mul mõlemad, sest klaver tahab setpointi
Täpselt, mul sama seis.

Tomorrow kirjutas:
sirius4k kirjutas:
Ostu-eelsed nõudmised klaviatuurile

icon_biggrin.gif
Ma olen nõudlik/valiv inimene icon_biggrin.gif

Edit:
Damn, tegin endale ülevaatuse template Notepad++'i ja jäi see kahe silma vahele icon_lol.gif Nüüd räägin õigest seadmest.


viimati muutis sirius4k 14.12.2015 14:21:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 14:15:55 vasta tsitaadiga

ma vahetasin ca 2 kuud tagasi välja korraga kaks M185 t. algselt tulid nad vist mingitest komplektidest aga ma tegin neile selgeks, et ma ostsin need hiired kambakesi ja hiirtena. peale kahte kirja pandi kaks pakendis rotti teele mulle.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech MX Master mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.