Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Amazon Fire - soodne CyanogenMod toega tahvel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 29.06.2016 16:57:25 vasta tsitaadiga

No ei lugenud korralikult neid õpetusi. Mul põhi aur läks igasugu draiverite installimisele, mis windows 10 on jube peavalu. Poleks tohtinud seda vana firmwaret panna ja nüüd ta ei reageeri enam. Fastbooti ka ei saa. Arvutiga ühendades hakkab seadmehalduris vilkuma MT65xx Preloader st. ta üritab seda meeleheitlikult ühendada aga ei tunne seadet ära. Kui ma Kindle peal vajutan pwr ja vol.down siis ei juhtu midagi. Üldse ükski nupp ei reageeri. Peab otsima vist mõne windows 7-mega arvuti ja seal proovima aga üldiselt oli neid hoiatusi piisavalt, et vana firmware peale downgradides võib lihtsasti brickkida. Üldiselt läks kõik ladusalt ja tahvel teatas, et kõik läks hästi ning nõudis rebooti aga sealt üles enam ei tulnud.
Eelmise firmwarega laskis fastbooti küll aga sealt edasi ikka ei saanud, seepärast hakkasingi selle downgradega jamama kuid võtsin liiga vana firmware vist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2016 17:18:28 vasta tsitaadiga

Hmm.. mul ka Windows 10 ja ei olnud nagu mingeid probleeme draiveritega.

Aga mis sul siis juhtub kui fastboot mode-sse üritad minna?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 30.06.2016 13:34:33 vasta tsitaadiga

Enam ei juhtu midagi. Ükski nupp ei reageeri ja ükski supertool ei saa tahvliga ühendust. Üldse ükski käsurida ei anna mingit tulemust. Tegelikult peaks tal veel garantii olema ja ma juba kirjutasin saksa amazonile. Ma teda rootida pole ju saanud. Jaanuaris ostsin aga pole üldse aega olnud teda kasutada. Siiani oli originaal softiga ja ainult google play installisin.

Edit:Suhtlesin Amazoni klienditoega ja peale paari meili ning telefonikõne otsustasid nad mulle saata uue Kindle ning ka vana ei soovi nad enam tagasi! Alguses oli küll väike probleem kuna, ma eelmise tellisin Luxemburgi ja alguses nad pakkusid, et saavad ainult sinna saata uue aga peale mõningat uurimist sain meili teel kinnituse, et uus tuleb mulle Tallinnasse ja vana panevad nad igati lukku nii, et seda ei saa keegi enam tööle ning palusid mul selle ära visata icon_smile.gif
Muidugi sellisel Amazoni kujul on see tahvel üsna kasutu käkk. Liiga palju on igasugu bloati täis ja midagi eriti teha ei saa aga reisile on hea kaasa võtta. Uuega katsetan edasi. Amazoni klienditugi on küll hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2016 20:19:10 vasta tsitaadiga

Kas nii ka ei saa?
Veidi raske uskuda, et bootloaderi ära suutsid lõhkuda. Eriti veel kui arvutis Device Manageri all näitab.

Ühendad arvutiga ja annad järgmised käsud:

adb reboot bootloader
fastboot boot twrp.img

TWRP saab siit: http://nvidiashieldzone.com/download/twrp-shield-android-tv-android-6-0-unofficial-2016-02-22/
Draiverid siit: http://nvidiashieldzone.com/download/shield-family-drivers/
ADB & Fastboot siit: http://nvidiashieldzone.com/download/minimal-adb-and-fastboot/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 01.07.2016 12:26:01 vasta tsitaadiga

Tolku pole!
C:\adb>adb reboot bootloader
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
error: device '(null)' not found

C:\adb>fastboot boot twrp.img
< waiting for device >

Device manageris vilgub endiselt MT65xx Preloader st. midagi ta üritab ühendada aga ei tunne seda seadet ära. Enne brick-i näitas ikka Android device ja Kindle Fire.
Kui ma klienditoega rääkisin siis nad ütlesid, et näevad, et ma olen enne bricki teinud tehaseseadete taastuse ja sealt üles pole seade enam tulnud. Seejärel see klienditeenindaja tegi midagi ja ütles, et nüüd on see seade igavesest ajast, igavesti lukus ja ma võin ta minema visata. No ma saan aru küll, et alati jääb võimalus ikka kuidagi uuesti lahti saada aga mina selleks küll, kahjuks võimeline ei ole.
Ma ootan selle uue Kindle ära ja vaatan kohe hakatuseks mis firmware sellel peal on. Kui on jälle 5.1.4 siis on muidugi jama, kuigi seda nagu ikkagi saab 5.1.2 peale downgradeda. Minu viga oli see, et ma tõmbasin talle 5.1.1 selga ja selle kohta on suurelt hoiatused väljas, et see toiming teeb sinu Kindlest tellise.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2016 17:18:03 vasta tsitaadiga

Seega sul draiver installimata. Otsi Hardware ID järgi õige draiver, mis sobib.

Muide, miks sa üldse Amazoni softi kasutad? See on ju nii piiratud ja aeglane.

CyanogenMod-i saab siit: http://forum.xda-developers.com/amazon-fire/orig-development/rom-cm-12-1-2015-11-15-t3249416

Viimane töötab probleemideta.


edit:
Siin üks UNBRICK teema ja seal Amazon Fire alamfoorumis on neid veelgi. Proovi.
http://forum.xda-developers.com/amazon-fire/development/unbrick-fire-7-5th-gen-downgrade-t3388747

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 10.07.2016 18:49:24 vasta tsitaadiga

Draiveritega ma jamasin ikka üksjagu aega. Belive me, kõik sai lõpuks tööle ja mul juba töötas nii fastboot kui adb, lihtsalt rootida ei saanud kuna firmware oli liiga uus. Pidin tegema downgrade, et saaks rootida aga panin vähe mööda.
Praegune olukord on device manageri jaoks selline, et ma peaksin installima talle mingisugused tellise draiverid (MT65XX) mitte Kindle draiverid Need on kõik installitud nii adb, fastboodi kui ka kindle jaoks. Kuskohast saab android brick draiverid siis võiks ju edasi vaadata. Neid unbrick teemasid olen juba sirvinud aga seni pole lahendust leidnud.

Ma tõesti ostsin selle juba aasta alguses aga polnud praktilist vajadust teda kasutada, samuti aega, et kilode kaupa neid foorumeid lugeda ja nüüd oli lõpuks paar vaba päeva, mis juhtusid olema üsna vihmased ning ma võtsin asja käsile kuid kahjuks ei käi see enam nii lihtsalt nagu teema alguses. Ega Amazon pole ka huvitatud, et nende ulmeodavat käkki, läbi mille nad on plaaninud, kõikvõimalikke teenuseid müüma hakata, keegi muudkui häkib ja seetõttu on nad asja üsna kinni suutnud panna.
Vähemalt seni ma pole leidnud ühtegi juhendit mis lubaks rootida 5.1.4 pealt.
http://forum.xda-developers.com/amazon-fire/general/unbrick-amazon-fire-7in-2015-5th-gen-t3285294
Ma ei mäleta enam mis firmware tal alguses oli, ma kardan, et mul oli update lahti ja ta on ennast muudkui ise uuendanud aga peale ostmist sain ma vähemalt Google play tööle ning paaril korral olen kasutanud teda bussisõidul, filme vahtides aga ega see just väga silmasõbralik ekraan ei ole.
Cyanogeni tahaks proovida küll aga oskustest jääb natuke vajaka.

Edit: Nädalavahetusel sain uue Kindle kätte! Õnneks oli peal firmware 5.0.1 ja peale mõningaid ebaõnnestumisi, mis kestsid terve tänase päeva, sain peale CyanogenMod-i 12.120151115-UNOFFICAL-ford-i
Praegu tutvun alles aga tundub, et vaev tasus ikka ära.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 11.07.2016 02:59:45 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
Draiveritega ma jamasin ikka üksjagu aega. Belive me, kõik sai lõpuks tööle ja mul juba töötas nii fastboot kui adb, lihtsalt rootida ei saanud kuna firmware oli liiga uus. Pidin tegema downgrade, et saaks rootida aga panin vähe mööda.
Praegune olukord on device manageri jaoks selline, et ma peaksin installima talle mingisugused tellise draiverid (MT65XX) mitte Kindle draiverid Need on kõik installitud nii adb, fastboodi kui ka kindle jaoks. Kuskohast saab android brick draiverid siis võiks ju edasi vaadata. Neid unbrick teemasid olen juba sirvinud aga seni pole lahendust leidnud.

Ma tõesti ostsin selle juba aasta alguses aga polnud praktilist vajadust teda kasutada, samuti aega, et kilode kaupa neid foorumeid lugeda ja nüüd oli lõpuks paar vaba päeva, mis juhtusid olema üsna vihmased ning ma võtsin asja käsile kuid kahjuks ei käi see enam nii lihtsalt nagu teema alguses. Ega Amazon pole ka huvitatud, et nende ulmeodavat käkki, läbi mille nad on plaaninud, kõikvõimalikke teenuseid müüma hakata, keegi muudkui häkib ja seetõttu on nad asja üsna kinni suutnud panna.
Vähemalt seni ma pole leidnud ühtegi juhendit mis lubaks rootida 5.1.4 pealt.
http://forum.xda-developers.com/amazon-fire/general/unbrick-amazon-fire-7in-2015-5th-gen-t3285294
Ma ei mäleta enam mis firmware tal alguses oli, ma kardan, et mul oli update lahti ja ta on ennast muudkui ise uuendanud aga peale ostmist sain ma vähemalt Google play tööle ning paaril korral olen kasutanud teda bussisõidul, filme vahtides aga ega see just väga silmasõbralik ekraan ei ole.
Cyanogeni tahaks proovida küll aga oskustest jääb natuke vajaka.

Edit: Nädalavahetusel sain uue Kindle kätte! Õnneks oli peal firmware 5.0.1 ja peale mõningaid ebaõnnestumisi, mis kestsid terve tänase päeva, sain peale CyanogenMod-i 12.120151115-UNOFFICAL-ford-i
Praegu tutvun alles aga tundub, et vaev tasus ikka ära.


Kuna asud tallinnas, äkki tood vana seadme minu kätte mõneks päevaks? aega üle jääb tiba, siis kaeks juba puht huvi pärast üle, äkki saaks seadmest isegi elulooma .. ei taha teps mitte uskuda, et masin täiesti bricked on icon_eek.gif thumbs_up.gif huvi korral pm!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.07.2016 17:04:53 vasta tsitaadiga

stents, miks nii vana versioon? See suht bugine. Pane viimane 2016 juuni ver ikka.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 11.07.2016 20:36:01 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi... mingi õpetuse järgi tegin ja seal seda versiooni soovitati. Praegu pole aega jälle mässama hakata aga tead ehk mõnda linki soovitada? Kas ma pean kõik nüüd jälle üle laskma? SuperSU ja opengapps pico ka? Või saab kuidagi lihtsamini ka uuendada?
EDIT: Tundub, et sain juba! Flashisin FlashFirega cm 12.1-20160710 ja open_gapps-arm5.1 pico ja kõik läks ruttu ja valutult. Endiselt on kuupäev ekraani keskel poolik (landscapes)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2016 16:08:24 vasta tsitaadiga

4 värvi nüüd saadaval.
https://www.amazon.co.uk/dp/B00Y3TM6CO/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 18.01.2017 21:51:26 vasta tsitaadiga

http://www.iwantoneofthose.com/tablets/kindle-fire-hd-7-16gb-tablet-re-flashed-to-android-4.4-kitkat-2nd-gen-refurbished/11265882.html
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2019 17:41:13 vasta tsitaadiga

Update!

4 aastat hiljem ja too tahvel on siiani kasutuses (laps vaatab multikaid vahest). Aku peab umbes 4h kui 100% ekraaniheledusega YouTube vaadata.
Praeguseks on Android 7.1 Nougat saadaval: https://forum.xda-developers.com/amazon-fire/orig-development/rom-lineage-14-1-t3962457
Lippab veel paremini kui varem.
Black Friday hind hetkel koigest 30 naela!
https://www.amazon.co.uk/dp/B07JQRYR5M

Ideaalne lapsele ja pole eriti kahju kui katki tehakse icon_biggrin.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 28.11.2019 22:40:19 vasta tsitaadiga

SKG, Eestisse seda ei müüda...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2019 22:46:36 vasta tsitaadiga

beastbeats, https://www.amazon.de/dp/B07JQRWLXM/ Saksamaalt ka mitte?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 28.11.2019 22:49:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
beastbeats, https://www.amazon.de/dp/B07JQRWLXM/ Saksamaalt ka mitte?


Nope icon_sad.gif Ansipilt tühi töö!

Dieser Artikel kann nicht nach Estland geliefert werden.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2019 11:16:58 vasta tsitaadiga

Ansip unustas sinna seadusesse klausli lisada, mis käsitleb lisaks ostmisvõimalusele ka saatmisvõimalust icon_lol.gif
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 03:48:17 vasta tsitaadiga

Töötab ja siiani saab uuendatud softi thumbs_up.gif
https://forum.xda-developers.com/t/rom-unlocked-ford-austin-lineage-14-1-17-jan-2021.3962457/

Aku peab hetkel nii, et ühe filmi saab ära vaadata max ekraaniheledusega, ~2h.
Seade on üle 5 aasta vana.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Amazon Fire - soodne CyanogenMod toega tahvel mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.