Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Survarium märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 14.10.2014 21:12:15 vasta tsitaadiga

Mis kuu ajaga uut?
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 14.10.2014 21:50:53 vasta tsitaadiga

Version 0.25a

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004




sõnum 15.01.2015 14:02:41 vasta tsitaadiga

Sai siis beta-t proovitud ja noh minusilmis feil.... puine ja veider ei meeldi lihtsalt! Salker-I BETA oli ka mitmeidkordi parem kui see kuidas nüüd öelda... Kaka!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.01.2015 16:55:16 vasta tsitaadiga

Viskasin ka pilgu peale...ikka jama, mis jama. Tuleb Wastelandi edasi mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2015 22:12:41 vasta tsitaadiga

Täna tuli siis update sellele. Nerfiti skille ja skilltree tasuta reroll (eile sai just suure summa eest ise tehtud icon_lol.gif )
Aga jah, nüüd häda kaelas, nii kui Chemical Plant map tuleb, siis kohe FC ja ennem mängida ei saa, kui map läbi saab thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 28.04.2015 09:49:30 vasta tsitaadiga

Millal nad üldse selle free play lisavad? Ei viitsi väga sibulatega kuskil koridori kõmmutamises osaleda. Vanasti olid relvad ikka korralikud seal, ostsid kärbiku ja rebisid mugulaid maha nagu vanamees. Nüüd looda, et saad kellelgi kuplisse kaks padrunit, siis ehk viskab sussid püsti, kui sedagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 11:51:42 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Millal nad üldse selle free play lisavad? Ei viitsi väga sibulatega kuskil koridori kõmmutamises osaleda. Vanasti olid relvad ikka korralikud seal, ostsid kärbiku ja rebisid mugulaid maha nagu vanamees. Nüüd looda, et saad kellelgi kuplisse kaks padrunit, siis ehk viskab sussid püsti, kui sedagi.

Kui vastastiimi vähemalt üks raha eest mängiv tegelane satub, siis on suht pointless üldsegi mängida thumbs_down.gif
Kui satub nii, et kõik on vastavalt oma tasemele saasta ostnud, siis on pinget mängul.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.04.2015 11:56:30 vasta tsitaadiga

Ma ise langen ka arvatavasti ühest hetkest nende P2W tüüpide hulka arvatavasti. Nimelt mul on Survivor package või mis iganes ostetud, kui see oli veel alphas ja muud moodi mängu ei saanud.

Aga jah, tahaks seda juba kui saab artifacte korjata ja sõpradega koos mutante rebida (kui sinna üldse lisatakse mutandid). See samune TDM on maitsetu juba, alguses oli hea kui relvad polnud veel nerfitud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2015 14:58:51 vasta tsitaadiga

Hetkel enam selle mängu peale aega ei raiska.
Mängivad veel sisuliselt need, kes on mängu raha magama pannud ja no ikka suht pontlessiks on muutunud.
Maha suudan lasta vaid täis lambaid või kogemata granaadiga. 1x1 pole lootustki, kui just selja tagant tervet pidet sisse ei tõmba thumbs_down.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 21.05.2015 21:23:08 vasta tsitaadiga

eks see Survarium oligi algusest peale loodud silmas pidades sissetuleku allikana
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 22.05.2015 09:06:41 vasta tsitaadiga

Mingisugune nädal-kaks tagasi proovisin seda mängu üle pika aja. Noojah... muunruunides nimed jooksid mingi jõhkra juggernauti riietusega ringi ja kandsid alati jube võimsaid automaate. Mina nende vahel ilma armorita, andsin kaheraudsest kärbikust tina. Algul isegi domineerisin päris pikalt lipu juures, aga siis hakkasid granaadid lendama ja spawn kill tulema. Osa meie mehi afkisid baasis ja kui küsisin, et mida kuradit te afkite? Siis sain vastu "Amerikatski pidaras!!! OBAMA DIRTY N*GGER SLAVE N*GGER!!!" ja sain ise oma tüüpide poolt surma.

Mina annan sellele mängule hinnanguks 10/10. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2016 06:21:53 vasta tsitaadiga

kas keegi pelab seda veel? viimaseid poste lugedes tundub midagi jube kohutavat aga olen kuu aega toksinud, mitte sentigi millegi eest maksnud ja ütleme nii, et täiesti mängitav on...ja tasuta mängu kohta minumeelest ikka igas mõttes väga heal tasemel asi. sellest pay 2 win jutust siin väga aru ei saa, või on siis asi nii palju muutunud, igaljuhul pole muljet jäänud, et mingid ülemakstud rikkurid seal hullu varustusega ringi jookseks ja kõiki kotiks icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.11.2016 09:47:12 vasta tsitaadiga

Wiltz, mul on seal tänu donationile Survivarium Founder Pack, ostsin selle kulla eest omale päris korraliku relva. Sellega tõusis minu karakteri level ikka omajagu ja nüüd on vastasteks sellised tüübid, kes on terve oma geari ostnud IRL raha eest.
Mingi alguse relvadega pelada ja alguse varustutst kanda, siis pole tõesti midagi. Need arendajad võiks pigem lasta selle kaua oodatud "Freeplay" välja, millest nad lubasid juba mitu-mitu kuud tagasi juttu teha..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2016 14:51:28 vasta tsitaadiga

nojah, ma ei tea mida sa täpsemalt alguse relvade ja varustuse all silmas pead...mina mängin hetkel rank 6 kraamiga, mis ei tohiks enam väga "algus" ka olla. samamood võib alati teha omale profiili mingi madalama järgu varustusega ja mängida seal. vaatasin statistikast, et kuskil rank 5-7 on ka kõige rohkem mängijaid ja seetõttu ei pea passima ja mängu ootama nii kaua. selle üle cchatis nutetakse pidevalt, aga minul pole olnud vist kordagi oodata mätsi üle 2 minuti, keskmine ooteaeg on kindlasti alla minuti.

ainuke asi, mis häirib siiamaani on see upgrade "change" tänu millele on läinud ikka korralik shitload varuosasid lihtsalt tuulde proovides relvi uppida. samas kokkuvõttes on ikkagi päris head näitajad lõpuks relvadele õnnestunud saada. mina igatahes soovitaks proovida, kui keegi juhtub siin lugema, kes ei ole veel proovinud seda mängu. raha sisse matta ja über varustust kohe osta ei soovita, see järkjärgult parema kraami saamine ja värk ongi minumeelest more fun.

freeplay'st seal chatis on räägitud ka jah, millal see täpsemalt tulema pidi ma ei mäleta aga vist siis suht lähiajal. kuid praegused mapid (umbes 8 neid vist) on ka mumeelest täitsa okei ja neid ikka annab korralikult "ära õppida" seega tüütavaks veel muutunud ei ole.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.11.2016 21:32:31 vasta tsitaadiga

Wiltz, ei tea.. See mäng pole see mida algul lubatigi. Seda mängu reklaamiti algul usinasti, kui uut STALKER'i järeltulijat - isegi osad arendajad on samad. Tegu on nüüd lihtsalt haleda Call of Duty klooniga, lihtsalt pandud sisse artifactid.
See samune Freeplay on edasi lükatud sama palju nagu Telia lükkab oma uut ruuterit edasi. See pidi ammu väljas olema, aga selle asemel ikka venitatakse TDM'i ning tuuakse kasutuid uuendusi sisse. Nii palju kui ma aru saanud, siis see Freeplay ei pidanud päris see ka olema mida kõik ootavad. Järjekordne "Free for All" DM, kus lihtsalt saad korjata natukene artifacte ja olla rahul odava STALKER'i koopiaga.

// Unustasin mainida, et kenasti halvemaks on combat tehtud kunagisest Alpha ajast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2016 02:12:19 vasta tsitaadiga

tundub, et sul on hapud viinamarjad mingil põhjusel icon_smile.gif kas seepärast, et maksid mängu eest aga ei saanud seda mida tahtsid?

õnneks või kahjuks mina ei tea, mis see algul pidi olema või tulema ja seepärast ei oska selle üle nuriseda...aga COD kloonist on asi küll kaugel. Õigupoolest on tegu üsna ainulaadse mänguga minumeelest, on piisavalt arkaadlik, et ei kao ära mängu/meelelahutuse tunne ja samas piisavalt realistlik, et pole lihtsalt mingi megahull ringi hüppamine. minu jaoks ongi see stalkerit meenutav võrgumäng, samas kui combati osa on tehtud palju paremaks kui stalkeris oli - environment ja mapid on isegi palju paremad, autentsemad ja graafiliselt ilusamad kui stalkeri mängudes kunagi oli minumeelest.

mis seal combatis täpsemalt halvemaks tehtud on?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 18.11.2016 09:54:40 vasta tsitaadiga

See, et ma maksin selle eest, ainult võimendab minu pettumust. Kaua aega pole ühtegi STALKER'i osa tulnud ja kui üks hetk tuleb suur uudis, et uus STALKERi järeltulija tuleb, siis loomulikult on kõigi ootused üleval.
Praegu on minu jaoks järjekordne mõttetu FPS, lendab sama masti alla nagu kõik need tasuta Combat Armsid ja muud odavad Korea shooterid.

Halb on see, et kui kunagi kärbikust kellelegi trepikojas matsu panid, siis sibul käis käpuli - ja jäi käpuli. Nüüd on kõik nii kõvad mehed, et söövad kartetsi nagu hommikuhelbeid ja ei tee teist nägugi. Pole ainult minu arvamus, mul veel paar sõpra, kes samamoodi alustasid Closed-Alphast. Kõige haledam on see, et kui me tahame mängu, mis annab meile STALKER'i feelingu, siis me peame mängima fännide poolt tehtud Stalker-Onlinei ja see juba ütleb nii mõndagi Survariumi kohta.

Tasemeid eriti võrrelda ei anna muidugi STALKER'iga, ühes on siiski massiivne maailm ja teine on Crysis 2 sarnane koridori shooter. Aga osad kohad on tõesti päris ilusad, aga mängu see minu silmis paremaks ei tee..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tr2gun
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2012




sõnum 18.11.2016 14:40:50 vasta tsitaadiga

Kahju, kahju on mul näha kõiki neid Ida-Euroopa arendusi, mis raha või tegijate nappuse tõttu kannatavad, sest ideed on kui mitte originaalsed, siis teistsugused ja huvitavad.
Proovisime siis 3kesi sõpradega. Alguses oli täitsa vahva, naljakas ka. Kirusime UId ja seda slaavide premium shop süsteemi, omasime bote ja ootasime uusi asju. Neid aga väga ei tulnud, peale selle, et ühel hetkel saime vastu päris mängijad kes reeglina snaipriga meile kiirelt 1:0 ära tegid. Jajah, päris inimeste vastu ongi teine asi, aga ainult ühe relvaga ringi lasta on kuidagi.. CS 1.6
Võrreldes 2 aasta taguse ajaga tundus pealtnäha kõige enam olevat arenenud ainult pood ja sellega seotud võimalused (ilmselgelt näitaja, et asi on rahastuse taga kinni), lisatud on mõned uued kaardid kuid erinevaid mode peab veel ootama.
Peab laias laastus ikka leppima multikalike, CallofDuty'de või II MS shooteritega. Vaene.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.11.2016 14:45:58 vasta tsitaadiga

Ju siis ikka ei jagu selliste online mängudele mängijaid. Inimesed ei taha raha anda ja mille eest sa mängu arendad, mõne üksiku fänni pärast ei tasu ära. Olemasolevate online mängudele on mängijad ära jagunenud ja turge analüüsides ei soovi investorid mängudesse raha investeerida. Investeerimise lootuses siiski mängu nii palju arendatakse kui muude asjade kõrvalt mahti on. Ise ma lootsin ka sellest mängust Stalkeri järeltulijat, aga see tegemine juba venis neil kuni ma üldse unustasin selle mängu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2018 05:42:11 vasta tsitaadiga

tooks selle teema huvi pärast korra taas üles. nimelt sai mängitud 2017 alguseni ehk kuskil aasta ja natuke rohkem tagasi kui ära lõpetasin sest asi tundus olevat läinud puhta untsu tegijatel. eks muidugi natuke mängis rolli ka see, et vahetult enne kõikemuutvat update olin juba jõudnud umbes nii top25 playeri hulka ja peale seda olin suvaline average jou icon_lol.gif

AGA, nädalake tagasi mängu uuesti installides ja uuesti mängima hakates, tuleb tunnistada, et tegijad on vahepeal saanud hakkama väga hea tööga, väga paljude uuendustega ja paljud oma esialgsed suured möödapanekud parandanud selle aasta jooksul. mängijaid on vist natuke rohkem ja mäng on läinud olulisemalt realistlikumaks ja taktikalisemaks, samas kaotamata seda vahetu actioni ja fun'i poolt, mis ennegi väga tugevalt olemas oli. kuna kõik on vist hiljuti vahetatud uue graafikamootori peale siis näeb mäng parem välja, tekstuurid on teravamad ja mis peamine, jookseb VÄGA palju paremini kui enne, seejuures ilusamalt ja detailsemalt.
kes huvi tunneb võib vaadata ka üsna recent videot https://www.youtube.com/watch?v=X_xdS4VPYFY

kuna mäng on (endiselt) täiesti tasuta siis proovige ära! ka matchmaking ei võta enam väga palju aega. minul jääb see enamasti 10sec ja 2 minuti vahele ja seegi aeg kulub tegelikult nagunii alati ära invertoris sobrades ja püüdes leida parimaid varustuse combosid. mängusiseselt võib üle otsida ja friendida, olen nime all will111. Kuna algne learning curve võib olla päris tugev ja palju aitavad ree peale saamisel teadjamate nipid siis saan igati abiks olla ning aidata ka matche võita vajadusel, et kiiremini kõike vajalikku koguda icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Survarium mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.