Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 03.03.2016 20:16:13 vasta tsitaadiga

Jagage hiljem siis esimesi muljeid kah.
Ise ei saa hetkel veel ühineda.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2016 23:24:58 vasta tsitaadiga

Natuke olen saanud mängida. Töötab hästi, mängides vpniga lag silma ei hakanud, väga erinev wowist - maailm avatum jms nagu juba teame. Mäng on ka väga keeruline võrreldes wowiga icon_razz.gif Möllasin kusagil 30 minutit mängus, võitlus oli äge, aga kui aus olla, siis mängust endast veel eriti aru ei saa. Põõsastest ja puudest korjasin mingit kola, siis mingi energia sai mul otsa... ei tea, kuidas energiat juurde saada icon_biggrin.gif AGa kuramus, väga väga... mitmekülgne mäng. Saab lahe olema, kui lõpuks aru saan, kuidas asjad töötavad. Praegune avastamise faas on ka muhe. Mingeid õpetusi jms ei vaata hetkel.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 04.03.2016 01:24:54 vasta tsitaadiga

mul ka mingit lagi pole
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 04.03.2016 13:27:14 vasta tsitaadiga

Metacriticus kasutajate arvamused üsna negatiivsed. A la' "usual MMORPG with better graphics". Kas on nii?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 04.03.2016 13:38:17 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Metacriticus kasutajate arvamused üsna negatiivsed. A la' "usual MMORPG with better graphics". Kas on nii?

kui tahad proovida tasuta tõmba vene oma ja proovi

_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 15:00:07 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
Metacriticus kasutajate arvamused üsna negatiivsed. A la' "usual MMORPG with better graphics". Kas on nii?

Graafika on hea, kuid tavaline... no lääneturu mõistes kindlasti mitte. Mäng erineb tõsiselt wowist, warist, aocist, starwarsi mmost jne.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottn
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 04.03.2016 16:16:16 vasta tsitaadiga

Tellisin ka mängu ära nii et ühinene varsti Jordine serveriga. 29 eurot ei ole palju maksta terve mängu eest millel ei ole kuumaksu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 04.03.2016 16:18:54 vasta tsitaadiga

ottn kirjutas:
Tellisin ka mängu ära nii et ühinene varsti Jordine serveriga. 29 eurot ei ole palju maksta terve mängu eest millel ei ole kuumaksu.

Võib lisanduda kuumaks korraliku VPN näol icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008




sõnum 04.03.2016 18:26:30 vasta tsitaadiga

Muljetage siis nüüd täpsemalt. icon_smile.gif

VPN olemas, mäng olemas, aga kurat aega pole veel leidnud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 20:56:27 vasta tsitaadiga

OnuUno89 kirjutas:
Muljetage siis nüüd täpsemalt. icon_smile.gif

VPN olemas, mäng olemas, aga kurat aega pole veel leidnud.

No mina isiklikult kolan praegu mängus üksinda ringi ja naudin seda tohutult, et maailm on avatud. Paistab, et xp saab igasuguse jama tegemise eest - kaevamine, kalastamine, inimestega rääkimine jne. Ütleksin, et hetkeseisuga on tegemist kõige rohkem "päris maailma" meenutava MMO'ga. On jube keeruline, aga mõnus on. Kolan siiani esimeses külas ja selle lähiümbruses, kuulan mida npc'd räägivad, ronin majade katustele ja mägedes jne.

Mäng töötab hästi, ui'l saab asju ümber tõsta... no ilmselgelt on mängus pood, kust saab ka päris raha eest asju osta. Mulle see ei meeldi otseselt, aga väga ei sega ka - kui otsest kuumaksu seetõttu maksma ei pea, siis olen õnnelik. VPN'i eest igakuisel miske 4-5€ välja köhida pole probleem (sellest mujal ka kasu).

Mis veel... tegelase loomise juures on tohutult võimalusi. Üks funktsionaalsemaid ja keerukamaid tegelase loomise süsteeme on ehitatud. Lahe iseenesest, aga esimese tegelase loomise puhul oli tüütu see, et nii palju oli võimalik tegelast muuta, aga oleks tahtnud kohe mängima hakata icon_razz.gif
*
PS. Ebays ostetakse guest passe. Kui tahate mängu hinda veidi alla saada, siis ebay
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.03.2016 21:35:27 vasta tsitaadiga

Kas VPN peab olema kogu aeg sees või ainult sisse logistades?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 04.03.2016 22:17:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas VPN peab olema kogu aeg sees või ainult sisse logistades?


Koguaeg.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2016 22:37:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kas VPN peab olema kogu aeg sees või ainult sisse logistades?

Lülitasin vpni sisse, logisin mängu, lülitasin vpni välja, logisin tegelasega sisse.

Mäng töötas, aga sisselogides kuvati akent, kus teavitati, et mängid regioonist, kust sa ei peaks mängima (akna sai sulgeda). Ei oska öelda, kui kaua vpn väljas mängus olla saab ja kas sellele banaan ei järgne.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 09:21:09 vasta tsitaadiga

Palju hetkel mängu hind on?
Ei raatsi hetkel hinna vaatamiseks VPNi seadistama asuda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 05.03.2016 10:55:56 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
Palju hetkel mängu hind on?
Ei raatsi hetkel hinna vaatamiseks VPNi seadistama asuda


30eur

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 06.03.2016 01:16:25 vasta tsitaadiga

Keegi võiks selle guildi ka mingihetk ära teha, saaks grindikaaslasi lihtsamini sebida.
Endal siis lvl 28 Valk + 25 Sorc. Sorcerer meeldib rohkem ja ilmselt jäängi selle juurde.

Visake PM'i oma nimesid, võin listi lisada - kuigi ilge kala on sellega. Ütleb, et "not found" jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2016 01:43:27 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Keegi võiks selle guildi ka mingihetk ära teha, saaks grindikaaslasi lihtsamini sebida.
Endal siis lvl 28 Valk + 25 Sorc. Sorcerer meeldib rohkem ja ilmselt jäängi selle juurde.

Visake PM'i oma nimesid, võin listi lisada - kuigi ilge kala on sellega. Ütleb, et "not found" jne.

Ma paar päeva tagasi ühe eestlase lisasin, mingit kala polnud. Lisad ikka õige nime järgi? icon_razz.gif

Ütlen ausalt, mulle väga meeldib mõte Eesti gildist. Olen erinevates mängudes gildidega tõsiselt tegelenud ning neid luua aidanud. Samas küsiks nüüd inimestelt, kes on BDO'ga paremini kursis... mida antud mängus gild teeb? Mis on gildi võimalused? Mida on gildi tegemise jaoks vaja? Kas gildi puhul ei saaks mingil hetkel takistuseks see, et sellel on vähe liikmeid?

Ehk on siinkohal mõistlikum liituda mingi suurema gildiga?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 06.03.2016 01:53:42 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Rasvane kirjutas:
Keegi võiks selle guildi ka mingihetk ära teha, saaks grindikaaslasi lihtsamini sebida.
Endal siis lvl 28 Valk + 25 Sorc. Sorcerer meeldib rohkem ja ilmselt jäängi selle juurde.

Visake PM'i oma nimesid, võin listi lisada - kuigi ilge kala on sellega. Ütleb, et "not found" jne.

Ma paar päeva tagasi ühe eestlase lisasin, mingit kala polnud. Lisad ikka õige nime järgi? icon_razz.gif

Ütlen ausalt, mulle väga meeldib mõte Eesti gildist. Olen erinevates mängudes gildidega tõsiselt tegelenud ning neid luua aidanud. Samas küsiks nüüd inimestelt, kes on BDO'ga paremini kursis... mida antud mängus gild teeb? Mis on gildi võimalused? Mida on gildi tegemise jaoks vaja? Kas gildi puhul ei saaks mingil hetkel takistuseks see, et sellel on vähe liikmeid?

Ehk on siinkohal mõistlikum liituda mingi suurema gildiga?


Jep, proovisin nii family name kui ka char namega. Samamoodi prooviti mind lisada. Ei õnnestunud, peksab lihtsalt "char does not exist" optionit. Aitas see kui ma sõbraga partysse läksin ja läbi party sai lisada.

Guildi kohapeal, 100k vist oli tegemine. Mingid guildi vahelised battled on endgame poole. Rohkemaga väga kursis pole. 100k algkapitali oli vist vaja tegemiseks, peale seda oli 75k guildi raha vms.
Mõtlesin just et guild teha kuna saaks lihtsamin kõik omavahel suheldud jne. Aga võib ka mõne suuremaga liituda ofc. Samas dno mis see char limiit neil on, sest osad kes chatis recruitivad lisavad sinna taha ka juba et "x spots remaining"
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2016 01:55:46 vasta tsitaadiga

Pmst... vb oleks lihtsam lihtsalt eestlastel koguneda kusagil ühes teamspeakis vms? Ja kusagile üles mingi nimekiri nendest, kes tahavad oma tegelaste nimed avaldada. Nagu öeldud, ma ei tea antud mängu gildidest midagi - las targemad otsustavad icon_smile.gif Ma hea meelega liitun mingil hetkel kaasmaalastega voicechatis ja kusagil elukaid tappes - hetkel veel kolan üksidna nuubrina ringi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 06.03.2016 17:43:31 vasta tsitaadiga

"Some countries are excluded from the EU/NA servers due to the territory license agreement from the Russian service. Here are the countries whose IP will also be blocked:

RUSSIAN FEDERATION, ARMENIA, AZERBAIJAN, GEORGIA, KAZAKHSTAN, KYRGYZSTAN, MOLDOVA, TAJIKISTAN, TURKMENISTAN, UKRAINE AND UZBEKISTAN, LATVIA, LITHUANIA, ESTONIA, TERRITORIES WITH LIMITED STATUS ABKHAZIA AND SOUTH OSSETIA"

Venelased keerasid Balti riikidele ikka korraliku pasa kokku - julm IP blokk peale ja kõik.

Kuidas te seda üldse mängite ja ostate, kui isegi koduleheküljel vaatab vastu selline tekst: "Your country is restricted from accessing our service."

https://www.blackdesertonline.com/shop/GamePass.html

VPN on ka tasuline?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2016 17:51:10 vasta tsitaadiga

Mitmed (ka. MINA) Eesti BDO mängijad kasutavad mängimsieks Airvpni. ~4€ kuus. Ehk leiad ka mingeid tasuta lahendusi.
Kui ostad kupongiga "bvfu_10" saad hinnast natuke alla.
liituda saad siin https://airvpn.org või minu refferal lingi kaudu https://airvpn.org/?referred_by=226131

Venelased ei keeranud käru. Vene ettevõte ostis Balti regiooni õigused. Käru keerasid need, kes antud õigused müüsid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottn
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 06.03.2016 18:40:09 vasta tsitaadiga

Rääkige kuidas te raha teete või millele keskendute? Ja palju üldse inimestel hetkel seda mänguraha juba käes on? Ise olen enamuse rahast vist kalastades saanud ja kalade müügist. Hetkel kotis mingi 179k hõbedat. Jube palju aega läheb nende craftimise questide peale kuid samas on tore, õpetab mängu
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2016 19:01:56 vasta tsitaadiga

Öö... ma tahaks teada, kuidas ma asju craftida saan icon_razz.gif Ise kolan veel selles esimeses küõlas ja püüan leida kõiki "11 tähtsad NPC'd". Kuidas ma näiteks rebase nahast või taimedest midagi teen?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenny666
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2010




sõnum 06.03.2016 20:10:24 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kunagi läbi VPN-i mänge mänginud. Rääkige kas see AirVPN mida siin enne mainiti on piisavalt hea kiirusega (sest nagu ma aru sain hoiate te VPN-i lahti mängides)?

Teine asi mida ma küsida tahtsin oli see, et nagu ma aru sain ostsite te €30 maksva EU versiooni ja mängite läbi VPN-i. Kas te seda ei karda, et teie konto võib ban-i mingil hetkel saada?
Küsin sellepärast, et ma leidsin ühe foorumi kus üks vend oli avanud blackdesertonline.com-is ticketi ja neilt endilt küsinud, et kas on ok VPN-iga mängida... et ei ole oht ban-i saada. Talle vastati umbes nii, et neil on litsents ainult teatud territooriumi jaoks ja nad on sunnitud ülejäänud riigid blokeerima. Et nad võivad olla tulevikus sunnitud võtma lisameetmeid kasutusele mis võib ka VPN-i kaudu ühendamise võimatuks muuta... ja sel juhul ei maksa nende poolt mingisugust supporti oodata (ega ka mängu eest raha tagasi saamist), sest VPN-i kasutamise näol on tegemist TOS punkti 3 rikkumisega (ja et nad ei taha enda ja Abyssal Games-i vahelist lepingut rikkuda... TOS 8.1).
Ehk siis teisisõnu vihjati, et hetkel nad VPN-i kasutajatega midagi ette ei võta, kuid see võib muutuda (küsimus käis küll Argentiinast NA serverisse ühendamise kohta aga arvestades, et NA ja EU mõlema publisheriks on Daum Games, siis ma pakun, et meie oleme samas seisus).

Tegelt ma võin selle GM-i vastuse ka lihtsalt siia copy-pasteda.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottn
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 06.03.2016 20:10:31 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Öö... ma tahaks teada, kuidas ma asju craftida saan icon_razz.gif Ise kolan veel selles esimeses küõlas ja püüan leida kõiki "11 tähtsad NPC'd". Kuidas ma näiteks rebase nahast või taimedest midagi teen?


Selles esimeses Velia linnas hakkavad ükshaaval need craftingu questid ja gathering pihta. Õnneks need questid õpetavad päris hästi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.