Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.02.2016 22:23:59 vasta tsitaadiga

Ja mida küll Ukraina sellest arvab, et "sõbralik" vennasrahvas nende serverit haldab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2016 01:14:40 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
Miks peaks firma loobuma teisele firmale oma klientidest?

Et raha teenida.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2016 15:22:46 vasta tsitaadiga

Mängu õigused Daumil ja nad müüsid "vene regiooni" õigused ära selle regiooni väljastajale
See kes nüüd EU alad sai on teine firma

Daum pingutab selle nimel, et vaikselt mõned riigid ikkagi EU alla saada, aga väga suurt muutust loota pole meil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2016 16:05:07 vasta tsitaadiga

Proovisin ise ka igaltpoolt meie riike EU alla saada aga tulutult. Kõik kanalid vist käisin läbi.
EU asjapulkadelt sain sellise vastuse : http://imgur.com/a/Hh1wU
Esitasime sõpradega Eesti kohta ka "Q&A with developers" teemasse küsimusi aga kas nad ka vastasid sellele? Muidugi mitte >_>
http://forum.blackdesertonline.com/index.php?/topic/18464-interview-with-the-developers/

Muidu Jaapani versioonis oli suht ok mängida, kui VPN alt ei vedanud. Leidsin Calpheon serverist international guildi, kus ka üks eesti tüdruk mängis.
Clani nimi fuwafuwa(http://fuwafuwa.black/) jaapani keeles ja tüdruku üks charidest SkyWhisper(WolfKate). Nad vist ühinesid teise claniga nüüd, pole pikalt sees olnud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2016 16:15:44 vasta tsitaadiga

Dominus proovisid thumbs_up.gif
Müts maha sinu ees, et viitsisid teemaga tegeleda.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 25.02.2016 19:59:10 vasta tsitaadiga

Mina otsustasin paari õlle jagu kuus raha kokku hoida ning ostsin vpn accounti. Ühendus läbi dedicated helsinki serveri ja kõik töötab ülihästi. Lagi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2016 20:00:18 vasta tsitaadiga

supersize kirjutas:
Mina otsustasin paari õlle jagu kuus raha kokku hoida ning ostsin vpn accounti. Ühendus läbi dedicated helsinki serveri ja kõik töötab ülihästi. Lagi ei ole.

Räägi täpsemalt.

Mida ostsid, kust ostsid? Mida rohkem detaile pakud, seda parem on. Olen ise ka VPNi ostmist kaalunud - äi tea, milline oleks mõistlikum.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 25.02.2016 20:29:48 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
supersize kirjutas:
Mina otsustasin paari õlle jagu kuus raha kokku hoida ning ostsin vpn accounti. Ühendus läbi dedicated helsinki serveri ja kõik töötab ülihästi. Lagi ei ole.

Räägi täpsemalt.

Mida ostsid, kust ostsid? Mida rohkem detaile pakud, seda parem on. Olen ise ka VPNi ostmist kaalunud - äi tea, milline oleks mõistlikum.

Ma tõsti ei ole mingi ekspert, nii et ma saad ainult oma kogemust jagada.

Ma algul kasutasin VyprVPN (neil on ka tasuta proovimaht, millega mängisin CBT1-s 2 päeva) - Veidi soolasem kui teised aga töötab laitmatult. Torrente mitte kasutada, kui VPN töötab, sest saad bani.

Airvpn - Digi ajakirja testi võitja, odav ning ei salvesta logisi. Tõenäoliselt jään seda kasutama. Läbi rootsi serveri. Mängisin testiks ka teisi online mänge (CS, Dota). Ping oli alla 80.

Neid VPN teenusepakkujaid on tegelt tohutult palju. Seega vaata ka kindlasti üle HideMyAss, PureVPN, IPvanish. Need ma pakun on kõige populaarsemad (ja kõige kvaliteetsead) teenuse pakkujad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottn
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 26.02.2016 21:45:19 vasta tsitaadiga

Mäng pakub väga huvi, kuid tahaks enne selle vpn asja ära tetsida kui päris midagi ostma hakkan. Seega äkki kellelgi on üle see 7 päevane trial, mis mänguga kaasa tuli, siis avaldan sellele soovi icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l3mpz
Kreisi kasutaja
l3mpz

liitunud: 10.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2016 22:28:59 vasta tsitaadiga

Kellel huvi proovida saab seda täitsa tasuta teha vene versioonis, ning kui EN verioon välja tuleb tegelda VPNi võimaluste otsimisega
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 27.02.2016 01:56:15 vasta tsitaadiga

l3mpz kirjutas:
Kellel huvi proovida saab seda täitsa tasuta teha vene versioonis, ning kui EN verioon välja tuleb tegelda VPNi võimaluste otsimisega


thumbs_up.gif viskasin ENG Patcheri ka peale ja täitsa mängitav

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.02.2016 15:22:21 vasta tsitaadiga

supersize kirjutas:
Timberg kirjutas:
supersize kirjutas:
Mina otsustasin paari õlle jagu kuus raha kokku hoida ning ostsin vpn accounti. Ühendus läbi dedicated helsinki serveri ja kõik töötab ülihästi. Lagi ei ole.

Räägi täpsemalt.

Mida ostsid, kust ostsid? Mida rohkem detaile pakud, seda parem on. Olen ise ka VPNi ostmist kaalunud - äi tea, milline oleks mõistlikum.

Ma tõsti ei ole mingi ekspert, nii et ma saad ainult oma kogemust jagada.

Ma algul kasutasin VyprVPN (neil on ka tasuta proovimaht, millega mängisin CBT1-s 2 päeva) - Veidi soolasem kui teised aga töötab laitmatult. Torrente mitte kasutada, kui VPN töötab, sest saad bani.

Airvpn - Digi ajakirja testi võitja, odav ning ei salvesta logisi. Tõenäoliselt jään seda kasutama. Läbi rootsi serveri. Mängisin testiks ka teisi online mänge (CS, Dota). Ping oli alla 80.

Neid VPN teenusepakkujaid on tegelt tohutult palju. Seega vaata ka kindlasti üle HideMyAss, PureVPN, IPvanish. Need ma pakun on kõige populaarsemad (ja kõige kvaliteetsead) teenuse pakkujad.


Ühinesid juba pre launchiga?

Lugesin kuskilt youtube commentsist, et vpni pmst vaja ainult serveriteni pääsemiseks. Peale seda võib selle välja lülitada. On see tõsi, või niisama pläkutamine?
Kui kasutad seda airvpni siis 5€/m?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 18:20:19 vasta tsitaadiga

Rasvane, vähemalt minul JP versiooniga viskas välja, kui peale sisse logimist vpn kinni panin. Teistel olevat edasi töötanud kui WTFastiga ühenduse lahti hoidsid.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 29.02.2016 18:37:38 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
supersize kirjutas:
Timberg kirjutas:
supersize kirjutas:
Mina otsustasin paari õlle jagu kuus raha kokku hoida ning ostsin vpn accounti. Ühendus läbi dedicated helsinki serveri ja kõik töötab ülihästi. Lagi ei ole.

Räägi täpsemalt.

Mida ostsid, kust ostsid? Mida rohkem detaile pakud, seda parem on. Olen ise ka VPNi ostmist kaalunud - äi tea, milline oleks mõistlikum.

Ma tõsti ei ole mingi ekspert, nii et ma saad ainult oma kogemust jagada.

Ma algul kasutasin VyprVPN (neil on ka tasuta proovimaht, millega mängisin CBT1-s 2 päeva) - Veidi soolasem kui teised aga töötab laitmatult. Torrente mitte kasutada, kui VPN töötab, sest saad bani.


Airvpn - Digi ajakirja testi võitja, odav ning ei salvesta logisi. Tõenäoliselt jään seda kasutama. Läbi rootsi serveri. Mängisin testiks ka teisi online mänge (CS, Dota). Ping oli alla 80.

Neid VPN teenusepakkujaid on tegelt tohutult palju. Seega vaata ka kindlasti üle HideMyAss, PureVPN, IPvanish. Need ma pakun on kõige populaarsemad (ja kõige kvaliteetsead) teenuse pakkujad.


Ühinesid juba pre launchiga?

Lugesin kuskilt youtube commentsist, et vpni pmst vaja ainult serveriteni pääsemiseks. Peale seda võib selle välja lülitada. On see tõsi, või niisama pläkutamine?
Kui kasutad seda airvpni siis 5€/m?


Airvpn töötab, probleeme ei ole. Võtsin kolmeks kuuks, 5€/m, jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 21:41:12 vasta tsitaadiga

Nju härrad ja daamid, kes mängu omavad... kuidas on? Olen ise streame jälginud ja ülevaateid vaadanud, mingi pilt mängust olemas.

Mida Teie mängust arvate?

Mis meeldib?

Mis ei meeldi?

Miks võiks MMO/rollimängude mängijad BDO soetamist kaaluda?

Jõudu mängus icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 01.03.2016 00:00:42 vasta tsitaadiga

ma ei suuda otsustada kas võtta see ja jamada vpniga või division võtta
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 01.03.2016 00:18:16 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma CB1 ja CB2 mängisin siis sellist combatit pole küll üheski mängus. Ülikõva combat ikka. Pmst sa ei pane skille kuskile "skill barile" vaid teed ise neid, kasutades liikumis, shifti, space jne nuppe. Graafika on ka väga tasemel. Tahab väga korraliku arvutit saada, et max graafikal jooksta. Selline roleplay game on ta hea - siin asju lahti seletada võtaks mul paar tundi aega vist. Aga miks ma mängu ei ostnud, sest end game contenti pole mängus. Ei mingeid dungeone ega raide. Saad lihtsalt mingit clanni vahelist PVP teha, kaitsed seal on lossi vms. Tüüpiline aasia MMO tegelikult, lihtsalt on natuke teistmoodi lähenetud asjale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottn
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 01.03.2016 08:25:16 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Tahab väga korraliku arvutit saada, et max graafikal jooksta.


pluss on veel see, et oman graafikat gtx660 ning näiteks medium/medium-high mängib ilusasti 45 fps ära. Ehk et setingutega mängides on võimalik suht igasuguse arvutiga mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 15:11:07 vasta tsitaadiga

Mis meeldis, et valikuvabadus on mängus suur. Rahategemise viise palju. Kasvata nt. porgandeid ja tee porgandimahla, töölised saad linnade vahel jooksma panna kasumi eesmärgil. Või siis orjavad kuskil kaevanduses/puude vahel ja craftivad sulle stuffi.
Võid ise nt. kive kaevandada, põõsaid hakkida, kollidest elumahlu välja pigistada ja saadused maha müüa. Kui meeldib zoophilia, siis saad hobuseid püüda ja need omavahel seksima panna. Leveldad nad üles ja saad aina suurema rangiga hobuseid, kes on veel kiiremad ja marketis ala 30milliga maha müüa.
(Calpheonist NW üks põld kust sain tihti Tier5 hobuseid ja 1+miliga kas maha müüdud või omavahel paaritatud)

AFK tegevusi ka päris palju. Püüa kala, arenda strengthi, levelda hobuseid, tee trade route vms. Mängus on ka väga palju nö. RNG elementi. Nt. põõsaste/kivide jebimisega võid saada dropiks 2-5mil rare itemi. Iga põõsas/kivi nõuab aga energiat, mida mängu alguses on vähe.
Kollide tapmine ka päris lõõgastav. Vahest võid dropiks saada Ancient Ruins tüki, mis maksab 400k, kogu 5tki ja saad Disco ball vms. Boss Spawn scrolli, mida guildiga koos tappa. Tihti iga päev tegime neid, partys mingi 5 venda ja igal ühel 10 scrolli. Profit oli mega thumbs_up.gif

Mängus tegevusi meeletult, mis tähendab ka, et kui tahad tipus püsida, siis peab ka kõvasti mängima. Võid ka omas tempos lasta aga PvP/Whale Hunt/Node war võib raskendatud olla.

Mis mängu puhul ei meeldinud oli see, et armori, relvavalikut oli üsna vähe. Kõigil suht sama kombinatsioon asju. Cash Shopiga kostüümidega vbl. näed veidi erinev välja.
Kui RNG God sulle lucki ei anna, siis oma geari +15 edasi saada üsna raske. Võid sadu miljoneid raisata ja ikka edu mitte saavutada. Või siis luckid täiega ja esimese hooga +15, +16 vms.
See RNG God määrab ka kollide dropid(ning kollide rank, mis saad, loeb ka, C,D,B,A,S rank vms) ning ka nt. tööliste rankid, mida saad endale lubada. Blacksmithi juures saad oma õnne proovida jewelry boxidega. Klannikaaslased sellega rikkaks saanud, teised aga pankrotis icon_biggrin.gif
Endgame contentit veel tõesti ei ole. Koreas vist midagi on aga teistele tuleb ala 6kuud hiljem.

Lisaks see VPN bs. Seda poleks, siis õhtuti koos oma guildiga ringi möllata oleks päris hea.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 16:47:09 vasta tsitaadiga

Aitüma vastajatele! Kurat võtan mängu ikka ära icon_smile.gif Dominus sulle eriti, väga uhke kirjatükk sul tehtud. Endale pakub huvi just see... et palju erinevaid asju teha. Wowis sai raiditud ja instasid tehtud küll, aga kõige rohkem meeldis mulle wowis (ja teistes mmodes) lihtsalt maailmas ringi kolamine ja migni jamaga tegelemine.

https://www.reddit.com/r/blackdesertonline/comments/46d0hl/true_dollar_value_of_preorder_packages/

Ps. Millist preorder pakki soovitaksite?

Kaalun explorer ja traveler paki vahel. http://www.blackdesertnexus.com/wp-content/uploads/2016/02/black_desert.png

Traveler $29.99
Base Game $29.99
1 Guest Pass
24 Hour Headstart
3 Housing Coupons $15.00
3 Unknown Dye Boxes $1.50
Appearance Change Coupon $8.00
3 Partial Skill Resets $6.00
Steel Toolset Package
1 Character Slot $6.00
Total Value: $66.49

Explorer $49.99
Base Game $29.99
2 Guest Passes
48 Hour Headstart
5 Housing Coupons $25.00
5 Unknown Dye Boxes $2.50
Appearance Change Coupon $8.00
5 Partial Skill Resets $10.00
Steel Toolset Package
Tier 3 Horse
Horse Whistle $15.00
Pet of choice $9.00
2 Character Slots $12.00
Weapon Skin $9.00
Total Value: $120.49

Pmst... exporer pakk tundub asjalikum. HObune, elukas (pet) ja üks tegelase slot juures, muu väga korda ei lähe. Teisalt kui raske on mängus hobust või elukat saada?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 01.03.2016 17:35:45 vasta tsitaadiga

Tier3 hobune on kerge saada. Esimene hobune mille kinni püüdsin oli tier3 aga horse whistle küll asjalik ise võtsin ka exploreri aga arvesta ,et enne 3ndat mängida ei saa kui preorder pole enne 26.02.2016 tehtud... kuigi neil kirjas see headstart 😑
_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 01.03.2016 17:36:26 vasta tsitaadiga

E: juba selge

viimati muutis Diesel 01.03.2016 18:50:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 17:43:24 vasta tsitaadiga

lazynator kirjutas:
Tier3 hobune on kerge saada. Esimene hobune mille kinni püüdsin oli tier3 aga horse whistle küll asjalik ise võtsin ka exploreri aga arvesta ,et enne 3ndat mängida ei saa kui preorder pole enne 26.02.2016 tehtud... kuigi neil kirjas see headstart 😑

Aitüma thumbs_up.gif

Ps. Miks exploreri võtsid, miks mitte traveler? icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 01.03.2016 17:52:03 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
lazynator kirjutas:
Tier3 hobune on kerge saada. Esimene hobune mille kinni püüdsin oli tier3 aga horse whistle küll asjalik ise võtsin ka exploreri aga arvesta ,et enne 3ndat mängida ei saa kui preorder pole enne 26.02.2016 tehtud... kuigi neil kirjas see headstart 😑

Aitüma thumbs_up.gif

Ps. Miks exploreri võtsid, miks mitte traveler? icon_smile.gif


2 sloti ja hobuse vile, hobune ka hea hoiab aega kokku.

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 01.03.2016 19:02:19 vasta tsitaadiga

Timberg, preorderite ostmine on läbi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Desert Online & Mobile (info esimeses postituses) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.