Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eesti elanikud eelistavad Elioni nutiTV-d märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 10:32:01 Eesti elanikud eelistavad Elioni nutiTV-d vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) värskest raportist selgub, et Elioni nutiTV on olnud tänavu kolme esimese kvartali jooksul inimeste eelistatuim valik.

2015. aasta kolmanda kvartali seisuga kasutab Elioni nutiTV-d kokku üle 171 000 kliendi, mida on ca 5000 kliendi võrra enam kui aasta alguses. Seejuures on Elion suutnud aasta algusega võrreldes suurematest teleteenuse pakkujatest ainsana oma kliendiarvu kasvatada.

Juulist septembrini läbi viidud TeliaSonera Ad Tracker uuringu kohaselt on Elion ka kohalike elanike lemmik TV- ja internetiteenuse pakkuja. TNS Emor viis uuringu läbi 1142 inimese seas CAWI metoodikat kasutades ning uuringus osalesid 15-60 aastased Eesti elanikud.

Osalejatelt uuriti, kui tõenäoliselt valiksid nad endale konkreetse interneti-, TV- ja lauatelefoniteenuse pakkuja. Eelistatuimaks valikuks osutus Elion (63%), järgnesid EMT (48%), Starman (40%) ja Elisa (34%). Samuti paluti hinnata sideteenuste brändide meeldivust 7-palli skaalal. Ka siin saavutas esikoha Elion keskmise hindega 5,0. Järgnesid Starman (4,1), Viasat (3,5) ja STV (3,4).

Elion tutvustas oma nutiTV-d Eestis esmakordselt 2005. aastal ning teenus ise jõudis esimeste klientideni 2006. aasta aprillis. Kuna järgnevatel aastatel arenes edasi tehnoloogia ning muutusid ka inimeste eelistused TV-teenuste kasutamisel, toodi 2013. aastal turule kaasaegsem versioon ehk uus nutiTV. Hetkel on uue nutiTV kasutajaid rohkem kui vanema versiooni kasutajaid.

Lisainformatsioon: www.elion.ee

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.11.2015 10:35:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Osalejatelt uuriti, kui tõenäoliselt valiksid nad endale konkreetse interneti-, TV- ja lauatelefoniteenuse pakkuja.

Kogupaketi peale kokku järeldati, et klient eelistab kõige rohkem just ühte alamkomponenti?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 25.11.2015 11:56:28 vasta tsitaadiga

Kas kõigil küsitletutel oli üldse mitme teenusepakkuja vahel valida? Minul on ainuke norm leviga operaator EMT ja tuppa tuleb ainult Elioni juhe. Oleks minu hääl siis ka selle digitv jaoks loetud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007




sõnum 25.11.2015 12:02:03 vasta tsitaadiga

Olen igapäevaselt Elioni kasutaja, aga alles mõni aeg tagasi sain võrdleva kogemuse STV'ga - täielik käkk ja olematu klienditeenindus. Elioni pisut kallim hind õigustab ennast igati.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 25.11.2015 12:13:16 vasta tsitaadiga

Minu elukohas on igal teenusepakkujal omad puudused. Elionil pole siin - Tallinna kesklinna vahetus läheduses ja vanalinnast 100m kaugusel siiani võimalik saada kiiremat kui 12/1 Mbs internetti. Elaks nagu 10 aastat minevikus...
Starmani kiire internet ei kannata professionaalsel kasutamisel kriitikat, sest nende keskjaam resettib ühendusi(loomulikult nemad seda eitavad). Samuti on Starmani digitv minu jaoks ebamugava kasutajaliidesega. STV kaabelühendust pole siia üleüldsegi võimalik saada.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.11.2015 13:19:07 vasta tsitaadiga

Hea "magala" statistika jälle rofl.gif.
Kui tarbijal ei ole altentaiivi, siis on raske mitte eelistada Elioni teenust okse.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007




sõnum 25.11.2015 13:19:11 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Minu elukohas on igal teenusepakkujal omad puudused. Elionil pole siin - Tallinna kesklinna vahetus läheduses ja vanalinnast 100m kaugusel siiani võimalik saada kiiremat kui 12/1 Mbs internetti. Elaks nagu 10 aastat minevikus...
Starmani kiire internet ei kannata professionaalsel kasutamisel kriitikat, sest nende keskjaam resettib ühendusi(loomulikult nemad seda eitavad). Samuti on Starmani digitv minu jaoks ebamugava kasutajaliidesega. STV kaabelühendust pole siia üleüldsegi võimalik saada.


Eks võrguarendus on kallis teema ja prioriteet on hetkel siiski korterelamute ning büroohoonete tulevikuvõrk, kus kliente rohkem. Ka mul eramus oli pikka aega laeks 12/1, uus ajastu saabus paar kuud tagasi 40/10 näol.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailux
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2002




sõnum 25.11.2015 19:31:37 vasta tsitaadiga

Mu elukohas valikus kõik operaatorid olemas aga funksionaalsuse ja hinnasuhe ning teenuse- ja teeninduskvaliteet tõesti elionil kõige parem. Otse tv nagu praktiliselt üldse enam ei vaata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.11.2015 20:08:30 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Minu elukohas on igal teenusepakkujal omad puudused. Elionil pole siin - Tallinna kesklinna vahetus läheduses ja vanalinnast 100m kaugusel siiani võimalik saada kiiremat kui 12/1 Mbs internetti. Elaks nagu 10 aastat minevikus...
Starmani kiire internet ei kannata professionaalsel kasutamisel kriitikat, sest nende keskjaam resettib ühendusi(loomulikult nemad seda eitavad). Samuti on Starmani digitv minu jaoks ebamugava kasutajaliidesega. STV kaabelühendust pole siia üleüldsegi võimalik saada.
Starmani digitv on täpselt sellise liidesega nagu sul kodus telekas või muu digitv'd (DVB) sööv seade on. Pead ehk silmas nende nutilahendust Starboxi näol?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 20:16:34 vasta tsitaadiga

Ajuvaba. Pole digitv tulekust saadik ühelegi operaatorile midagi maksnud. Ja ei hakka ilmselt maksma ka. Olen võibolla liiati nõukogude aegne inimene, kellele tundub, et televisioon ja raadio on nagu inimõigused. Neid saab tasuta. Olgu, makstes saab rohkem mugavust ja rohkem telekanaleid jne. Saated, mis vaja vaadata, saab ka netist või youtubest.
Kui ma ei eelista Elioni, kas ma siis ei olegi Eesti elanik?
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 193
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 25.11.2015 20:48:06 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:
Olen igapäevaselt Elioni kasutaja, aga alles mõni aeg tagasi sain võrdleva kogemuse STV'ga - täielik käkk ja olematu klienditeenindus. Elioni pisut kallim hind õigustab ennast igati.


mul 140% vastupidine kogemus, STVsse üleminek oli nagu elu parim idee ever,

2a korral on vaid 1 tõrge olnud ja selle oli ka hoopis mingi manjakk põhjustand, kes caabli paradnas oli lahti kiskund vajalkust kohast, kusjuures tehnik oleks isegi reede õhtul peaaegu tulnud seda parandama peale tööpäeva lõppu aga ma remontisin enne ise selle juhtme seal ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011




sõnum 25.11.2015 20:59:33 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Minu elukohas on igal teenusepakkujal omad puudused. Elionil pole siin - Tallinna kesklinna vahetus läheduses ja vanalinnast 100m kaugusel siiani võimalik saada kiiremat kui 12/1 Mbs internetti. Elaks nagu 10 aastat minevikus...

kannatan sama jama all icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2015 09:31:09 vasta tsitaadiga

Tegelikult kui nüüd need kolm suuremat operaatorit kõrvuti panna, siis võrkude laiendamisega tegeleb tõepoolest ainult Elion, Starman ja STV ei tule ju kunagi eramajasse kaabliga, aga kui sa jõuad endale maja osta siis tõenäoliselt ei ole probleemi ka teenuse eest maksta. Elion ainukesena on sellest aru saanud ning küsib 12/1 ühenduse eest sisuliselt sama palju kui kortermaja tulevikuühenduse eest icon_smile.gif Lubab meile jälle mõned megabitid juurde ja me oleme nõus selle eest juba veel rohkem maksma. Nii et tegelikult on ainukene ärivaist Elionil kellel puudub selles vallas igasugune konkurents ning tänu positiivsele meediakajastusele nopib ka kortermajade hulgast Starmani ja STV kliente, kuid see on juba nagu lapselt kommi ära võtmine - võivad vabalt kasvõi 1000 Mbit ühendust pakkuda, kuid mujalt teenitud raha eest on nende liinid siiski kõige paremini tasustatud kui võrrelda läbilaskevõimet ja kuutasusid.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.11.2015 23:48:33 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Minu elukohas on igal teenusepakkujal omad puudused. Elionil pole siin - Tallinna kesklinna vahetus läheduses ja vanalinnast 100m kaugusel siiani võimalik saada kiiremat kui 12/1 Mbs internetti. Elaks nagu 10 aastat minevikus...
Starmani kiire internet ei kannata professionaalsel kasutamisel kriitikat, sest nende keskjaam resettib ühendusi(loomulikult nemad seda eitavad). Samuti on Starmani digitv minu jaoks ebamugava kasutajaliidesega. STV kaabelühendust pole siia üleüldsegi võimalik saada.


Eks võrguarendus on kallis teema ja prioriteet on hetkel siiski korterelamute ning büroohoonete tulevikuvõrk, kus kliente rohkem. Ka mul eramus oli pikka aega laeks 12/1, uus ajastu saabus paar kuud tagasi 40/10 näol.


Ei saa sellest prioriteedist nende suhtes küll aru. Mul pandi kiire net sisse eelmise aasta alguses ja veebruarist sain kasutada. 4-5 aastat pidin 2-3 korda aastas neilt järgi küsima ja maja ühistu esimees iga aasta küsima, kus teda saadeti pikalt korduvalt.
Samas on mul maja kõrval 2 uut maja kus oli see uus kiire sees ja kolmas maja oli minu majaga seinad koos ja 20 aastat veel vanem maja kui minu kortermaja ja sinna saadi sisse pandud.

STV neti ja starmani neti pole proovinud, kuid sõpradel on olnud ja nad pole seda väga kiitnud. Pigem rohkem laitnud.
STV on mul sees olnud ajast kui see kesklinna tekkis ja ei teadatud mulle peale 10a klient olles, et nemad oma paketid on ümber muutnud ja siis ühelpäeval lampi oli mul ainult 5 telekanalit alles.
Kui neile helistasin, siis ütlesid, et nemad ei ole kohustatud seda teatama ja ma ise süüdi, et kursis pole nende tegevusega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.11.2015 01:10:52 vasta tsitaadiga

matih22 kirjutas:
Ajuvaba. Pole digitv tulekust saadik ühelegi operaatorile midagi maksnud. Ja ei hakka ilmselt maksma ka. Olen võibolla liiati nõukogude aegne inimene, kellele tundub, et televisioon ja raadio on nagu inimõigused. Neid saab tasuta. Olgu, makstes saab rohkem mugavust ja rohkem telekanaleid jne. Saated, mis vaja vaadata, saab ka netist või youtubest. Kui ma ei eelista Elioni, kas ma siis ei olegi Eesti elanik?


TasutaTV on tänapäeval põmst ka ilmselt konkurent kaablioperaatorite tv teenusele. Seega oled Eesti elanik kindlasti.

Mingi hetk oli mu peas küsimus, kui ma vaatan tasuta tv teenust, siis ilmselt keegi peab selle kinni maksma, selleks on reklaami tellija kes maksab telekanalile ja telekanal maksab siis levirale teleteenuse edastamise eest. Reklaami tellijale maksab aga omakorda inimene ise kes poest arielli ja muud säärast kokku ostab. Seega ise maksan kinni ja ise vahin seda reklaamidega näosaadet vms.

Põhimõtteliselt on tänapäeval võimalik maksta tv teenuse eest lisaks nii, et sa ei näeks reklaami, vaid seda saadet, mida sa näha tahad, ja millal näha tahad. See on küll pisut piiratud mahus, ehk Elioni KordusTV sisaldab eesti põhiliste telekanalite omasaateid ja neid näeb ilma reklaamideta.

Reklaamijuttu ei aja, seda ei saagi sellisel kujul kuidagi reklaamida, inimene ei võtakski seda omaks. Seda on vaja proovida, harjuda, ja teisiti enam ei saagi. Vaatad a'la esmaspäeval kiirelt läbi näosaate ja reedel laula mu laulu ning kulutad sellele poole vähem aega.
Muud lihtsad ja mugavad võimalused pealekauba.

Ma ei ütleks, et teiste operaatorite võimalused halvemad oleks, sest nendega kogemusi pole. Ka seal on midagi salvestuse laadset olemas, mida saab vaadata tagantjärgi ja siis kerida kui vaja. Küll aga peab olema kasutaja jaoks asi kergelt "ühe" nupu all kättesaadav ning mugav kasutada.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 28.11.2015 17:21:56 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Hea "magala" statistika jälle rofl.gif.
Kui tarbijal ei ole altentaiivi, siis on raske mitte eelistada Elioni teenust okse.gif

Just ehk Elion ka nende jaoks parim teenusepakkuja!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.11.2015 18:09:01 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Hea "magala" statistika jälle rofl.gif.
Kui tarbijal ei ole altentaiivi, siis on raske mitte eelistada Elioni teenust okse.gif

Just ehk Elion ka nende jaoks parim teenusepakkuja!


Ei laksa lahti, selgitage.
Et kasutan sunniviisiliselt ja annan hea hinde?
Magalateks nimetatakse lasna- musta- ja õismäe sarnaseid piirkondi, seal on alternatiive jalaga segada ja tegelikult ei ole kohta kus pole alternatiivi. Tõsi, spetsiifilistele headele elioni teenustele alternatiivi pole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 28.11.2015 18:44:32 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
soulshaker kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Hea "magala" statistika jälle rofl.gif.
Kui tarbijal ei ole altentaiivi, siis on raske mitte eelistada Elioni teenust okse.gif

Just ehk Elion ka nende jaoks parim teenusepakkuja!


Ei laksa lahti, selgitage.
Et kasutan sunniviisiliselt ja annan hea hinde?
Magalateks nimetatakse lasna- musta- ja õismäe sarnaseid piirkondi, seal on alternatiive jalaga segada ja tegelikult ei ole kohta kus pole alternatiivi. Tõsi, spetsiifilistele headele elioni teenustele alternatiivi pole. icon_biggrin.gif

Magala statistika ongi kõige mõistlikum/õigem statistika, kuna nendel inimestel on valikuvabadus ning valikuvabaduse raames on saanud ikkagi Elioni parima hinde. Nendel kellel valik puudub, on parim teenusepakkuja see, kes teenuse üldse ukseni toob. Nii lihtne see ongi icon_smile.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eesti elanikud eelistavad Elioni nutiTV-d
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.