Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.10.2015 09:43:55 [PS4] Gran Turismo Sport vasta tsitaadiga

Gran Turismo Sport



  • Arendaja: Polyphony Digital
  • Väljaandja: Sony
  • Stiil: Võidusõit
  • Väljalaske kuupäev: 2016 I kvartal (public beta)
  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: GTPlanet.net


Treiler:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.10.2015 14:39:52 vasta tsitaadiga

Graafika näeb ikka korralik välja icon_biggrin.gif samas äkki on see GT Sport nagu GT5 Prologue..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 28.10.2015 14:42:12 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Graafika näeb ikka korralik välja icon_biggrin.gif samas äkki on see GT Sport nagu GT5 Prologue..


Ei ole. Youtube video kirjelduses on kirjas, et "In addition to everything you'd expect from a GT, the team at Polyphony and the FIA are introducing an online racing series that will be recognized alongside real world motor racing by the FIA."

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.10.2015 14:09:52 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Graafika näeb ikka korralik välja icon_biggrin.gif samas äkki on see GT Sport nagu GT5 Prologue..


Ei ole. Youtube video kirjelduses on kirjas, et "In addition to everything you'd expect from a GT, the team at Polyphony and the FIA are introducing an online racing series that will be recognized alongside real world motor racing by the FIA."


Noo ei tea midagi.. lubavad nata paremat asja kui Proloog.. Proloog Extra? :S

Gran Turismo Sport is not Gran Turismo 7, More Substantial than Prologue Titles
link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.10.2015 15:14:35 vasta tsitaadiga

Jah, eile õhtul tuli, et ta pole ikka GT-de seeria järgmine "täieõiguslik" liige.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2015 21:58:28 vasta tsitaadiga

Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 20.05.2016 11:41:51 vasta tsitaadiga

Gran Turismo Sport Gameplay Trailer Captured on PS4
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2016 21:32:07 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
GT pole ammu olnud juba põhjus konsooli omamiseks. icon_razz.gif Pigem on mõni muu eksklusiiv põhjuseks.

Minu arust see GT Sport näeb suht saast välja. Vähemalt selle ingame video järgi. Maybe lõppversioon on etem. Eks see youtube situb video kvaliteeti kah omajagu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.05.2016 22:08:46 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
GT pole ammu olnud juba põhjus konsooli omamiseks. icon_razz.gif Pigem on mõni muu eksklusiiv põhjuseks.

Minu arust see GT Sport näeb suht saast välja. Vähemalt selle ingame video järgi. Maybe lõppversioon on etem. Eks see youtube situb video kvaliteeti kah omajagu.


Suhteliselt suur põhjus siiski. GT tõttu ostetud nii ps1, ps2 kui ka ps3, ps4 veel ostmata icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2016 02:29:53 vasta tsitaadiga

Kui nüüd treilerit vaadata, siis jube sakiline oli ning majad olid ka nõks imelikud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.05.2016 09:23:42 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Dj-E kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Tundub, et GT on endiselt ainuke põhjus, miks konsooli omada. thumbs_up.gif Eks ole näha, mis tulema hakkab.
GT pole ammu olnud juba põhjus konsooli omamiseks. icon_razz.gif Pigem on mõni muu eksklusiiv põhjuseks.

Minu arust see GT Sport näeb suht saast välja. Vähemalt selle ingame video järgi. Maybe lõppversioon on etem. Eks see youtube situb video kvaliteeti kah omajagu.


Suhteliselt suur põhjus siiski. GT tõttu ostetud nii ps1, ps2 kui ka ps3, ps4 veel ostmata icon_smile.gif
GT1 ja GT2 olid ägedad ja nö. unikaalsed aga sealtmaalt kus toodi sisse igast rallid ja asjad hakkas imho asi maha käima - ei saand ise ka enam aru mis ta olla tahab. Seeaeg hakkasid ilmuma ka teised samalaadsed asjad
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 22.05.2016 11:18:31 vasta tsitaadiga

16 November thumbs_up.gif icon_razz.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 05.06.2016 20:50:03 vasta tsitaadiga

lisaks Gran Turismo seeriale olen ma alates 2001 ja ps2'st ainult GTA'd seeriat mänginud. Kohe kui detsember '14 tuli PS4+GTAV ostsin selle endale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 16.06.2016 14:19:44 vasta tsitaadiga

Tundub et helidega pole jälle viitsitud tegeleda, teeb tegelikult üsna kurvaks küll, kaua oodatud mäng.

Link

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.06.2016 14:28:35 vasta tsitaadiga

Forza ikka areneb. GT seisab paigal juba mitu aastat. Tegelevad oma mõttetu vision teema ja photo modega.
GT6 online on ka nii kehva, et vaevalt see sporti jaoks jonksu saab.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 06.09.2016 16:02:33 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2016-09-06-sony-is-seemingly-refunding-gran-turismo-sport-pre-orders
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.09.2016 17:04:29 vasta tsitaadiga

E3-l mängisin. Täispask.. Hingetu mõttetu mäng. Imo tuleks prügikasti visata ja korralik GT7 välja tuua. See Sport nägi nagu tavaline GT5-6 PS3 peal välja lihtsalt suurema resoga kui sedagi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 07.09.2016 10:29:51 vasta tsitaadiga

Mürki võtta ei julge, aga tundub, et selle GTSport'i edasilükkamise üks argument võib ka olla, et tahetakse PS4 Neo'd selle abil müüa a la milline graafika jne. Üldiselt isiklikult sellest pole kala ega liha mängust suurt ei huvitu (ainult mingid sport masinad), pigem ootan GT7 ära, kui see kunagi peaks ilmavalgust nägema icon_biggrin.gif
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 07.09.2016 10:47:10 vasta tsitaadiga

See boss ütles, et GTSport ongi sisuliselt GT7. Ei viitsi praegu otsida seda lugu netist.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.09.2016 11:28:42 vasta tsitaadiga

Midagi mäletan, et jahusid, et nagu GT5 Prologue.. et sama mäng nagu GT5 aga tuleb varem välja paar aastat.. noo praegu vaatan, et vennad üldse tööd teha ei viitsi ikka.. Põhimõtteliselt täpselt sama mängumootor, mis oli GT 5 Prologues on nüüd GT7-s tulema.. paar tilulilu juurde visatud ja suurem reso icon_lol.gif mõnusalt kotitakse.
Ise küll sellist jama ostma ei ruttaks. Loodetavasti on ikka midagi väga fantastilist GT7 puhul tulemas.. Sport on kohutav.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 07.09.2016 11:41:31 vasta tsitaadiga

Boss ütles, et GT Sport ongi GT7, lihtsalt nüüd aint rinka autod ja otsustasid selletõttu nime vahetada. Ma ei tea, et lähiaastatel veel eraldi GT7 oleks tulemas, mingit infot selle kohta? Ise olen GT seeria fänn olnud ja nü tegelt teeb kurvaks. Videode järgi on ikka suht lamp, helid ei kannata üldse kriitikat. Samas see ainult rinkal sõitmine rinka autodega pole ka eriti huvitav, tüütab kiiresti ära. Nii kaua venitatud seda GT Sporti ja nüüd venitati veel edasi. Lisaks sellele tundub praeguse info põhjal täielik käkk tulevat thumbs_down.gif
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 07.09.2016 11:52:30 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Põhimõtteliselt täpselt sama mängumootor, mis oli GT 5 Prologues on nüüd GT7-s tulema.. paar tilulilu juurde visatud ja suurem reso icon_lol.gif mõnusalt kotitakse.
Seda kindlasti mitte, juba GT5-l ja GT6-l on erinev mängumootor ja GTSport/GT7 kasutavad loogiliselt mõeldes uut mootorit, sest juba praegune konsooligeneratsioon eeldab seda.

Mis puutub GT seeria üldist edasiarendust, siis alates GT5-st tundub mulle, et GT puhul ei rõhuta mitte väga visuaalsele ega ka audio edasiarendusele ( Audio osa on ikka suht nõrk), vaid arendatakse pidevalt füüsikamootorit, mis mulle, kui GT omajagu mänginud mängijale väga meeldib. Isegi sama masina eri aastate versioonid käituvad reaalselt rajal erinevalt. Füüsikaline mootori edasiarendus ei pruugi korra paar mängu proovides välja paista, mis võib tekitada tunde, et tammutakse paigal, samas graafikaline edasiarendus hakkab igaühele kohe silma ja hakatakse siis vastavalt sellele kiitma või maha tegema.

GT tiim teeb õiget asja, aga tähtaegadest kinnipidamine pole nende tugevaim külg. Samas, kui mäng väja tuleb siis ilmselt fännid ei pea pettuma, kuigi jah eks GTSport on mingi vahepealne etapp.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.09.2016 12:40:34 vasta tsitaadiga

Karmalaks, noo tõesta? Pane GT5 Prologue pilt kõrvuti GT Spordiga. Vaata palju vahe on? Ma ütlen, et mõned tilulilud juurde visatud, nagu Call Of Duty mootor, iga aasta üks või kaks imepisikest graafilist lisa juures mida keegi kunagi tähele isegi ei pane.
Füüsikamootor ei saa kunagi simu olema neil kuna asi on konsoolidele mõeldud. Füüsika oli jumala ok GT5 Prologuest alates juba.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2016 15:14:06 vasta tsitaadiga

kui nüüd kuskil on keegi oma esimese konsooliga ja pole kunagi varem gt mänge mänginud... siis kõik see kohutavuse ja mõttetuse jutt ei pruugi talle eriti korda minna. ei maksa arvata, et iga inimene on alati kõiki eelnevaid mänginud ja seda kõike just selle mätta otsast vaadata.
(cod puhul kah sama asi)
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 08.09.2016 13:36:46 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Karmalaks, noo tõesta? Pane GT5 Prologue pilt kõrvuti GT Spordiga. Vaata palju vahe on? Ma ütlen, et mõned tilulilud juurde visatud, nagu Call Of Duty mootor, iga aasta üks või kaks imepisikest graafilist lisa juures mida keegi kunagi tähele isegi ei pane.
Füüsikamootor ei saa kunagi simu olema neil kuna asi on konsoolidele mõeldud. Füüsika oli jumala ok GT5 Prologuest alates juba.
Ma eemises postituses mainisin, et füüsikamootori erinevust silmaga ei tõestagi, peab ise mängima ja tunnetuse põhjal saad aru icon_smile.gif Pildiliselt on jah GT5/GT6 peaaegu identsed ja lisatud on sinu poolt juba mainitud tilulilu ilu, sest ilmselt 2x ühest rauast per generatsioon midagi ulmeilusat pole võimalik välja pigistada.

Isiklikult, kui millegi kallal GT puhul saab nuriseda, siis on see autode hääled, sest need on kohati ikka halvad väga halvad. Isiklikult mängides see ei häiri, aga see on asi, mida saaks kõvasti paremaks teha.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Gran Turismo Sport mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.