Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Western Digital ostab SanDiski märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2015 11:22:20 Western Digital ostab SanDiski vasta tsitaadiga

link :: am.ee


Üks suurimaid kõvakettatootjaid Western Digital ostab ühe suurima SD-kaartide tootja SanDiski. See on Western Digitali jaoks loogiline samm, sest kõvaketta odavale gigabaidihinnale liiguvad välkmälukettad ehk SSD-d aina kiiremini lähemale. Siiski on hinnavahe veel pea kümnekordne, kuid sulab kui esimene sügisene lumi.

NAND mälude tootja SanDisk ostetakse 19 miljardi dollari eest. Ettevõte otsiski ostjat, sest kasv ei vastanud enam ootustele.

Western Digitaliga oli tegelikult sama lugu - kõvakettaäri pole enam nii seksikas ja mahud ei kasva nii kiiresti, kui kärsitud osanikud ootaks. Seepärast otsustatigi kulutada mõned miljardid ja minna šoppama ränikivide maailma.

Kõvakettad pole siiski veel maha maetud, neid ostavad odavamate arvutite tootjad endiselt ning ka hulgiostjad serverimaailmast tarvitavad HDD-sid, ostes SSD-sid vaid kõige kiiruskriitilisematesse kohtadesse.

Ärikasutajate sülearvutites aga on juba SSD tegemas puhast tööd - Western Digital kaotab selles segmendis turgu ja see on hästimaksev segment. Seega tuleb end viia kurssi välkmälumaailmaga ja mis oleks selleks parem kui ühe juhtiva, peaaegu et SD-mälukaartide sünonüümiks saanud SanDiski äraostmine.

Pressiteade WD kodulehel: http://wdc.com/en/company/pressroom/releases/?release=e5f16023-3969-4cd0-bc3b-fe7e35572518
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2015 08:36:16 vasta tsitaadiga

See tuleb küll nüüd üllatusena. Kummalgi firmal just halvasti ei lähe ju. Pressiteade on päris pikk aga lugesin väljas, et ühinemine peaks lõpule jõudma Q3 2016. Huvitav mis saab Sandiski kaubamärgist?
Btw Sandisk toodab ka väga häid mälupulki lisaks SD kaartidele.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2015 08:12:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Btw Sandisk toodab ka väga häid mälupulki lisaks SD kaartidele.

häid võib toota, koostekvaliteedi mõttes, aga mitte kiireid. nii palju kui ma neid kohanud olen, on 20MB/s write ikka ületamatu suurus icon_rolleyes.gif (reaalne elu, mitte mingi sünteetiline test).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2015 08:58:19 vasta tsitaadiga

9 euri ja peale , nah just ostsin mis suutis 130 read ja 45 write, arm2004 bs icon_smile.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2015 09:06:03 vasta tsitaadiga

arm2004, Siis ära osta USB 2.0 mini või nanoversioone. Need ei saagi kiired olla ja pole mõeldudki kiiruse jaoks.
Cruzer Extreme on jätkuvalt väga hea hinna-kiiruse suhtega: http://hv.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/383490/
Ise olen üle 150MB/s kätte saanud reaalse kopeerimise käigus ja 260MB/s sünteetilises testis.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2015 09:35:32 vasta tsitaadiga

ise ma pole midagi ostnud, ikka teiste omad käest läbi käinud. ma olen jätkuvalt rõõmus oma Patriot-i üle icon_smile.gif
aga viimati käis üks Cruzer mis päris tõsiselt kirjutas 15-16MB/s. täpselt sama disainiga nagu su Extreme. ja katsu siis inimesele öelda, et nende uus "kiire USB3" pulk on peldik icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.10.2015 14:58:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ise ma pole midagi ostnud, ikka teiste omad käest läbi käinud. ma olen jätkuvalt rõõmus oma Patriot-i üle icon_smile.gif
aga viimati käis üks Cruzer mis päris tõsiselt kirjutas 15-16MB/s. täpselt sama disainiga nagu su Extreme. ja katsu siis inimesele öelda, et nende uus "kiire USB3" pulk on peldik icon_rolleyes.gif


Odav hiina koopia ? icon_rolleyes.gif
Ise ei julge sealt enam mälukaarti/pulka tellida, kaks korda üle lastud orginaal välimusega hui teab mis sisuga. Orginaalidega pole probleeme olnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Western Digital ostab SanDiski
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.