Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 16 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
1vo
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2012




sõnum 06.02.2016 19:14:29 vasta tsitaadiga

[url]http://fifa.planet.ee/viewtopic.php?f=11&t=104&p=1756&hilit=portide+avamine#p1756 [/url]
Sellisel lehel oli kunagi õpetus portide avamiseks, aga nüüd see koduleht on aegunud. Saaks seda kuidagi veel näha ?
FIFAs näiteks ei leia üldse online vastaseid, eriti just FUTis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 06.02.2016 19:48:20 vasta tsitaadiga

1vo, kui sul Elioni thomsoni ruuter siis ära näe vaeva ja mine võta esindusest parem uus ruuter(õpetusega sa kaugele ei jõua)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.02.2016 20:08:03 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
1vo, kui sul Elioni thomsoni ruuter siis ära näe vaeva ja mine võta esindusest parem uus ruuter(õpetusega sa kaugele ei jõua)
mul tg784 vana elioni ruuter, mida kõik kiruvad pordid suunatud juba aastaid tagasi ja otse kasutajaliidesest, mitte mingist telnetist
töötab.

samas mingi aasta kaks tagasi oli moment, kus fifas olid pordid lambist kinni ja ei olnud vahet, et nood varem lahti olid või et neid korduvalt suunata üritasin - lihtsalt ei toiminud - loobusin

ja siis ükspäev ilma midagi muutmata olid pordid järsku taas lahti

viga kas elioni poolel või siis veel kaugemal, kuid selle thomsoniga on võimalik edukalt suunata thumbs_up.gif

samas ka mul on vastaste leidmisega ikaldusi, kuid enamasti leian siiski koduväljakule mängijaid thumbs_up.gif
kui vastastega, keda leiad, pead mängima võõrsil väljakul, siis on portidega piix, kui aga oma väljakul pelad, siis on lihtsalt kehv aeg mängijate leidmiseks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1vo
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2012




sõnum 07.02.2016 00:40:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Arx07 kirjutas:
1vo, kui sul Elioni thomsoni ruuter siis ära näe vaeva ja mine võta esindusest parem uus ruuter(õpetusega sa kaugele ei jõua)
mul tg784 vana elioni ruuter, mida kõik kiruvad pordid suunatud juba aastaid tagasi ja otse kasutajaliidesest, mitte mingist telnetist
töötab.

samas mingi aasta kaks tagasi oli moment, kus fifas olid pordid lambist kinni ja ei olnud vahet, et nood varem lahti olid või et neid korduvalt suunata üritasin - lihtsalt ei toiminud - loobusin

ja siis ükspäev ilma midagi muutmata olid pordid järsku taas lahti

viga kas elioni poolel või siis veel kaugemal, kuid selle thomsoniga on võimalik edukalt suunata thumbs_up.gif

samas ka mul on vastaste leidmisega ikaldusi, kuid enamasti leian siiski koduväljakule mängijaid thumbs_up.gif
kui vastastega, keda leiad, pead mängima võõrsil väljakul, siis on portidega <b>piix</b>, kui aga oma väljakul pelad, siis on lihtsalt kehv aeg mängijate leidmiseks


http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Thomson-Alcatel/TG784/FIFA_16_-_PlayStation_4.htm
Tegin selle õpetuse järgi ära, nüüd on 2 mängu leidnud, aga needki võõrsil.
Annab veel miskit teha, et ka kodus saaks mängida ?
Elionist täna uurisin ka igaksjuhuks ja pordid on ikka lahti. A
Aga enne selle õpetuse järgi tegemist, ei leidnud isegi võõrsil mängu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaiden
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2012




sõnum 07.02.2016 05:34:18 vasta tsitaadiga

Räägin küll FIFA 15 kohta, vabandan, samas ei usu, et FIFA 16s midagi muutunud on. Seega 2 küsimust, ilma naljata.

1. Vastane lööb/söödab/genereerib pika palli ette, pall jõuab sinu väravavahi kasti, vana on täiesti üksinda ja võtab palli "sukeldudes" sülle. Okei. Ma saan aru, et sa oled noor poiss kes äsja osteti Manchester Kuhuiganes ja sa tahad ennast tõestada aga kui käimas on 90. minut ja sinu tiim on kaotusseisus?
2. Pall lendab pika kaarega vastasest outi aga sinu mängija toodab enda elu kõige hullema ever spurdi ja jõuab napilt enne otsa/külejoont kohale ja veel kuidagi puudutab seda palli, enne kui see outi lendab...

Kusjuures mul on küll FIFA 16 olemas aga tunnistan ausalt, et see tundub võrreldes 15ga liiga keeruline ja lihtsalt ei viitsi ära kohaneda, + online probleemid millest olen juba rääkinud.
Anyway. Ma millegipärast usun, et punkt nr 1-le ei ole rohtu aga see teine? For real? Öelge palun, et mingi nupp aitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012




sõnum 07.02.2016 09:30:59 vasta tsitaadiga

1. 16 pole seda probleemi
2. LT + RT või L2 + R2
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2016 15:21:28 vasta tsitaadiga

Minul on huvi sellise informatsiooni vastu, et milline on parim pult Fifa16 jaoks?
Olen saanud aru, et onlines on suhteliselt võimatu saada puldiga tüüpide vastu, sest neil on tänu puldile metsik eelis igasuguste triblamise kombodega jne.
"Parim" all pean silmas seda, et pult peaks hästi kätte istume ja lisamärkusena mainin ära ka selle, et käsi on mul selline suhteliselt tavaline keskmise mehe käsi, st pult ei pea olema ilge labidas.
Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MafJose
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2013




sõnum 08.02.2016 16:27:08 vasta tsitaadiga

Xbox 360 pult minu arust kõige mõistlikum. Istub käes hästi, nupud õiges kohas, paraja suurusega ja peaks nüüd üsna soodsalt ka seda leidma.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2016 17:13:47 vasta tsitaadiga

X360 pult on jah kõige parem variant. Hind on kah normaalne ja koostekvaliteet on suurepärane. Aga eks see valik oleneb sellest kumb variant rohkem meeldib. Kas X360 või PS-i kangide asetus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.02.2016 23:24:32 vasta tsitaadiga

x360 puldist soovitaks veel omakorda wireless, maksab ~45€ ja aku kestab kümneid tunde thumbs_up.gif

krt jube ahvatlevad mängijad on
http://www.futhead.com/16/players/20620/islam-slimani/
http://www.futhead.com/16/players/21187/harry-kane/



ostsin nood ära ja proovin pelada icon_razz1.gif icon_cool.gif

täna futis fitness ei lange ja punased kaardid edasi ei kandu - mingi kummaline kala

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 01.03.2016 01:13:08 vasta tsitaadiga

Huhh, lõpuks õnnestus FUT-i online DIV I tiitel ära võtta. Pull on see, et ainus kaotus tuli skooriga 1-9 icon_razz.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.03.2016 01:45:51 vasta tsitaadiga

Õnnitlused. Ise peale mingit krdi updeiti peedin niisama kuskil DIV5s ja ei liigu ei edasi ei tagasi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarvo-usoi
HV vaatleja
tarvo-usoi

liitunud: 11.07.2009




sõnum 01.03.2016 21:56:19 vasta tsitaadiga

uhh nhuj , keegi ragequit õpetust jagab? eile 2-2 90min , tüüp läks all out attack , sain kontra ja kasti äärest karistuslöök , animatsiooni järgi läks nagu sisse thumbs_up.gif

aga noh piidrimokk tegi mulle kohe conn lost..... isegi 1p ei saanud

teine mingi kahtlane teema : 80minuti paiku lähed juhtima/viigistad ja tüübid hakkavad own goale taguma...nagu wtf? eile 2 , täna 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.03.2016 22:19:44 vasta tsitaadiga

tarvo-usoi kirjutas:
uhh nhuj , keegi ragequit õpetust jagab? eile 2-2 90min , tüüp läks all out attack , sain kontra ja kasti äärest karistuslöök , animatsiooni järgi läks nagu sisse thumbs_up.gif

aga noh piidrimokk tegi mulle kohe conn lost..... isegi 1p ei saanud

teine mingi kahtlane teema : 80minuti paiku lähed juhtima/viigistad ja tüübid hakkavad own goale taguma...nagu wtf? eile 2 , täna 1 kord
ma tavaliselt panen mikri kõlari juurde kohe alguses karjuma, siis teeb vastane rage quiti ja ma ei pea isegi hästi mängima thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2016 13:32:58 vasta tsitaadiga

Sain kahest gold packist 84 Griezmanni ja hiljem Fabregase. 84 Griezmann sai koha koosseisus, Fabregase müüsin ära ja 83 Griezmanni samuti.

Igatahes div 3-mes jätkuvalt. Sain 4 võitu järjest, siis hakkas mingi jama pihta, üldse mäng ei läinud ja jäin püsima div 3-me.
Meeskonda täiustanud vaikselt. Põhikoosseis (taktika 4-3-3 attacking): 81 Oblak, 81 Juanfran, 85 Pique, 86 Godin, 84 Alba,
82 Krychowiak, 85 Rakitic, 83 Koke, 82 Vitolo, 84 Griezmann, 82 Konoplyanka.

Kuidas nii palju coinse on võimalik saada, et Neymar või keegi osta ? Suht ulme tundub seda pelgalt seasoni mängude pealt kokku saada, kas tulebki loota pakkide peale ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.03.2016 14:06:07 vasta tsitaadiga

ShatApp, eks pakilotoga on võimalik rikkaks saada, aga korralikuks pakiralliks on ka sisendit ikkagi vaja(coine või pärisraha/fifa punkte).
Treidimine on see, mis tavaliselt rikkaks teeb, mul endal ca 6 miljonit transfer profit see fifa(kuigi viimase 2 kuud pole viitsinud enam treidida).
Muidugi väga lihtne PC peal treidida ei ole võrreldes konsoolidega(market väiksem ja auto-buyerid)...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.03.2016 20:46:41 vasta tsitaadiga

Ma siis vist olen puhta noob, aga mingi 50k algkapitaliga niimodi treidida tundub suht ulme.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.03.2016 22:22:54 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Ma siis vist olen puhta noob, aga mingi 50k algkapitaliga niimodi treidida tundub suht ulme.
ega siis kohe ratsa rikkaks ei saa
passid näiteks rare fitness kaarte, pole vahet, mis karva, peaasi, et soodsalt kätte saad, ala 500 coini, edasimüügiks paned 1000, kui kannatab, pane rohkem, ei pea kohe maha müümavõib vabalt tiksuda - niisama mänguga teenid füüri juurde ning parem müük toimub, kui kõik consumabled suht korraga sarnase hinnaga müüki paned

rahval ei ole aega passida ja tihtilugu võtavad ka kallima, kui füüri jagub

alati võid 1hour marki peal passida ja loota, et satud kohe überdiilile

mis su origin on?

ma selles fifas ei ole eriti poitse ostnud, coine kohe kindlasti mitte ja olen endiselt suutnud 700k trade profit hankida
pakke pole vast juba ammu ostnud, vaid need, mis muliga esmaspäev tulevad, samas sittagi ei tule

pack lucki pole ka just olnud ja price ranged ja muud banid hoiavad mängijate hinnad maas, seega tegelikult 1,5m coini mingi if neymari jaoks on tõsisemal mängijal lihtne saavutada, peaasi, et pakke ei osta
season on 10 mängu - max ~500p + award ~2,5k offlines, onlines sõltub palju rohkem osavusest

samas starter cup on 450c per game ja 4 mängu pluss award 500, on ka paremaid tournasid, kuid starter on lihtsaim, kui soov vaid farmida
saadud füür turule investeerida ja siis tulu lõigata jne

parimat tulu lõikab eelkõige populaarsete mängijatega ja heade juhustega - normaalhinnaga neid osta pole mõtet
ShatApp kirjutas:
Kuidas nii palju coinse on võimalik saada, et Neymar või keegi osta ? Suht ulme tundub seda pelgalt seasoni mängude pealt kokku saada, kas tulebki loota pakkide peale ?
88 neymar on ~300k, isegi odavam, 90 neymar 600k
mängimine ja trademine ja saab kätte küll

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.03.2016 23:00:49 vasta tsitaadiga

PS4 peal. Kui nüüd järele mõelda muidugi siis ma sain esimesest free packist Ribery ja praeguseks tradetud/nolatud 40k + 220k squadid, mis mind arvestades siiamaani kõige parem tulemus FUTis lol.

http://www.futbin.com/16/squad/181551
http://www.futbin.com/16/squad/323554
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2016 21:52:34 vasta tsitaadiga

mõni algaja futi mängija midagi easfc kataloogist giftina soovib?
PC loomulikult

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShatApp
HV vaatleja
ShatApp

liitunud: 05.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2016 17:58:02 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks div 1-te. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kogusin 19p ja sellest piisas täiesti. Mäng, mis viis edasi lõppes nii:
Spoiler Spoiler Spoiler


Eks ole palju vaeva ka nähtud viimasel ajal, et meeskonda täiustada. Hetkel selline.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tshiller
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2004




sõnum 28.03.2016 10:31:45 vasta tsitaadiga

Ei teagi, kas olla rõõmus või kurb. Tõmbasin tasuta pakist untradable ST Ronaldo. Kindlasti oleks maha müünud, et täiendada oma IF French meeskonda.
_________________
Xbox LIVE gamertag: Tshiller
PSN: Tshiller000
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 28.03.2016 12:24:51 vasta tsitaadiga

Tshiller kirjutas:
Ei teagi, kas olla rõõmus või kurb. Tõmbasin tasuta pakist untradable ST Ronaldo. Kindlasti oleks maha müünud, et täiendada oma IF French meeskonda.

Pakuks, et pigem rõõmus olla icon_lol.gif thumbs_up.gif

IF French ja Ronaldo peaks suht lihtsalt hübriidi ka saama (näiteks IF Benzemaga)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tshiller
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2004




sõnum 28.03.2016 15:59:03 vasta tsitaadiga

Kuna on TIF Griezmann, siis temaga. Aga kui individual 10 chemistryt taga ajada siis ei saa. Altpoolt ei mätsi eriti. Hea kvaliteediga prantslasi kasutades. Mingite ududega saaks jah. Ja IF Lacazette jääb pingile.
_________________
Xbox LIVE gamertag: Tshiller
PSN: Tshiller000
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stanberg
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2015




sõnum 28.03.2016 19:32:33 vasta tsitaadiga

Ise olen sellel aastal piisavalt palju mänginud, eelmise aasta fifa eriti ei meeldinud. Hetkel siis div1, üle 10 seasoni kokku div1 ja pole kordagi tiitlit võitnud. Paar korda olen div2 tagasi kukkunud. Praegune team näeb välja nii



Kui keegi tahab PC peal mängida, lisage syndraunfair.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 16 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.