Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Margus477
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2015




sõnum 13.08.2016 13:38:23 vasta tsitaadiga

Mul on selline mure et öösel otsustasin teha telefonile teha saabunud tarkvara uuenduse.Paari tunni pärast jooksis telefon kokku ja kui aku sai tagant ära võetud ning mõne aja pärast tagasi pandud siis telefon keeldus uuesti sisse lülitamast.Korraks ilmub ekraanile kiri LG ja powered by Android ja see on ka kõik.Oskab keegi öelda mida teha sellises olukorras?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diok
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2016




sõnum 16.08.2016 12:24:30 vasta tsitaadiga

Margus477 kirjutas:
Mul on selline mure et öösel otsustasin teha telefonile teha saabunud tarkvara uuenduse.Paari tunni pärast jooksis telefon kokku ja kui aku sai tagant ära võetud ning mõne aja pärast tagasi pandud siis telefon keeldus uuesti sisse lülitamast.Korraks ilmub ekraanile kiri LG ja powered by Android ja see on ka kõik.Oskab keegi öelda mida teha sellises olukorras?


täpselt sama lugu juhtus minu lg g4 h815 telefoniga. ühel hetkel jooksis kokku nuppudest välja lülitada ei õnnestunud aku eemaldamise järel enam ei käivitunud. ainult hetkeks lg logo ja powered by android. telefon käis ära tallinnas mtcc remondis,garantii alla ei läinud remont oleks maksma läinud 300 euri. lg eesti ka mingit nõu anda ei oska. samas lg ise tunnistanud et nende lg g4 h815 508 seeria mudelitel on see probleem terves maailmas.hetkel telefon tartus telepointis ootan vastust sealt. ilmselt viga emaplaadis mille vahetus umbes 200 euri. kas kellelgi veel selliseid kogemusi lg g4 "bootloop"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 16.08.2016 13:00:05 vasta tsitaadiga

Mul õnnestus tarkvara uuendamine ilma probleemideta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2016 08:46:10 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Mul õnnestus tarkvara uuendamine ilma probleemideta.


Uuendus õnnestus mul samuti, siiski on peale seda tekkinud kummalised telefoni hangumised suhtkoht tihti, kestus 5-10sek, ja lisaks eile jooksis telefon umbes paariks minutiks täiesti kokku. Reseti pole veel proovinud.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m6hk
HV vaatleja
m6hk

liitunud: 14.10.2006




sõnum 23.08.2016 01:06:17 vasta tsitaadiga

Diok kirjutas:
Margus477 kirjutas:
Mul on selline mure et öösel otsustasin teha telefonile teha saabunud tarkvara uuenduse.Paari tunni pärast jooksis telefon kokku ja kui aku sai tagant ära võetud ning mõne aja pärast tagasi pandud siis telefon keeldus uuesti sisse lülitamast.Korraks ilmub ekraanile kiri LG ja powered by Android ja see on ka kõik.Oskab keegi öelda mida teha sellises olukorras?


täpselt sama lugu juhtus minu lg g4 h815 telefoniga. ühel hetkel jooksis kokku nuppudest välja lülitada ei õnnestunud aku eemaldamise järel enam ei käivitunud. ainult hetkeks lg logo ja powered by android. telefon käis ära tallinnas mtcc remondis,garantii alla ei läinud remont oleks maksma läinud 300 euri. lg eesti ka mingit nõu anda ei oska. samas lg ise tunnistanud et nende lg g4 h815 508 seeria mudelitel on see probleem terves maailmas.hetkel telefon tartus telepointis ootan vastust sealt. ilmselt viga emaplaadis mille vahetus umbes 200 euri. kas kellelgi veel selliseid kogemusi lg g4 "bootloop"


Täpselt 10 minutit tagasi hangus telefon ja pidin aku tagant ära võtma. Alguses ei võtnud üldse pilti ette ja siis hakkas "bootloop" pihta. Tulingi siia lugema, et kas kellelgi sama kogemus ja ennäe... tundub, et LG Eesti poole pole mõtet minna ja võib rahulikult Piritale lutsu minna viskama?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 23.08.2016 06:32:38 vasta tsitaadiga

Diok kirjutas:
Margus477 kirjutas:
Mul on selline mure et öösel otsustasin teha telefonile teha saabunud tarkvara uuenduse.Paari tunni pärast jooksis telefon kokku ja kui aku sai tagant ära võetud ning mõne aja pärast tagasi pandud siis telefon keeldus uuesti sisse lülitamast.Korraks ilmub ekraanile kiri LG ja powered by Android ja see on ka kõik.Oskab keegi öelda mida teha sellises olukorras?


täpselt sama lugu juhtus minu lg g4 h815 telefoniga. ühel hetkel jooksis kokku nuppudest välja lülitada ei õnnestunud aku eemaldamise järel enam ei käivitunud. ainult hetkeks lg logo ja powered by android. telefon käis ära tallinnas mtcc remondis,garantii alla ei läinud remont oleks maksma läinud 300 euri. lg eesti ka mingit nõu anda ei oska. samas lg ise tunnistanud et nende lg g4 h815 508 seeria mudelitel on see probleem terves maailmas.hetkel telefon tartus telepointis ootan vastust sealt. ilmselt viga emaplaadis mille vahetus umbes 200 euri. kas kellelgi veel selliseid kogemusi lg g4 "bootloop"


Mis garantii kehtetuks muutis?

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ellimar
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2013




sõnum 23.08.2016 07:56:56 vasta tsitaadiga

Peale aastast kasutamist juhtus täpselt sama asi, mis eelnevalt mainitud. Garantiis öeldi, et tuvastati mehaaniline vigastus ja tänu sellele ei lähe garantii alla. Paar kergemat kukkumist tõesti on olnud, aga peale neid on telefon probleemideta edasi töötanud. Väga kummaline, tundub, et tüüpviga ja selle raha eest pole remontida ka mõtet. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dzim Piim
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 23.08.2016 21:52:51 vasta tsitaadiga

Viisin ka LG G4 bootloop probleemiga MTTC nimelisse ettevõttesse. Viimase uuenduse tegi ilusti ära ja päevi hiljem kiilus lihtsalt kinni. Ei saanud isegi tehaseseadete taastamist teha. Olen hoidnud telefoni korralikult. Pole kordagi maha kukkunud. Daipohh kui sealt keegi helistab ja teatab, et garantii alla ei lähe icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 23.08.2016 22:13:11 vasta tsitaadiga

MTTC kohta enamjaolt negatiivset levibki. Iga asi kasutaja süü jne.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 24.08.2016 06:10:26 vasta tsitaadiga

Mina oma probleemi Flex 2 -ga sain lahendatud siis kui hakkasin otse LG Balticuga suhtlema ja Tarbijakaitsega ning ähvardasin saata telo Soome ekspertiisi sealse LG volitatud tegija juurde. Kui ikka tead et pole ise telefoni pillanud ega muud mehaanilist vigastust tekitanud siis tuleb kõik relvad kasutusele võtta!
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diok
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2016




sõnum 25.08.2016 09:15:28 vasta tsitaadiga

Mõtlesin,et mina Eestis ainuke kellel probleem lg g4 bootloopiga... Neti foorumitest võib leida sadu kui mitte tuhandeid analoogseid postitusi. Minu lg g4 nyydseks käinud ära ka telepointis kus samuti leiti,et aitab ainult emaplaadi vahetus. Aga selle raha eest pole see küll eriti mõttekas. Kahju on telefonist. Töötas suurepäraselt,tegi väga häid pilte,eriti meeldis et teda sai kasutada puldina juhtimaks kodus ja kus iganes kõiki infrapunal töötavaid aparaate...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 25.08.2016 09:34:07 vasta tsitaadiga

Garantii siis ei kehti? Need bootloopid on jah suhteliselt levinud kuni teatud emaplaadi tootmiskuuni. kas äkki 511 ja 512 alates oli asi kõvasti parem (november ja detsember siis), kuid sealgi minuteada juhtumeid bootloopist.
Välismaal tundub asi olevat lihtsam ja garantiis tehakse kohe see garantiikorras korda. Meil siin ratsa-rikkaks-idioodid ajavad kõik kukkumise kaela.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diok
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2016




sõnum 25.08.2016 14:27:40 vasta tsitaadiga

Garantiis leiti et nurgas mingi väike täke ja sellega oligi jutt lõppenud. Mul 508 seeria mis ongi eriti levinud defektiga seeria
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 26.08.2016 03:27:19 vasta tsitaadiga

Eks ootan siis naise ja ämma(minu endine) telefonidega ka selle aasta siis ära ja hakkan remondil taas käsa väänama. Olge head ja võtke ühendust otse LG Balticuga ja suhelge nendega kui tegu tüüpveaga. Lisaks sobib Tarbijakaitse alati ning otsige tuge xda-developers foorumist. Kuna hetkel igapäevaselt kiire ja omal peres probleemi pole siis ei ole ka minust abi aga kui 1 minu pere 2-st telost untsu läheb siis olen nõus taas raskema osa enda kanda võtma.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 26.08.2016 08:01:14 vasta tsitaadiga

LG pani ju oma baltikumi mobiiliäri kinni, kas sealt ikka saab abi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 26.08.2016 19:51:18 vasta tsitaadiga

Kas juba pani või paneb?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 26.08.2016 21:52:20 vasta tsitaadiga

Vist ikka pani, sest enam nad telefone müüki ei too. Vanadel pidi küll ametlik garantii kehtima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 26.08.2016 22:17:24 vasta tsitaadiga

Diok kirjutas:
Garantiis leiti et nurgas mingi väike täke ja sellega oligi jutt lõppenud. Mul 508 seeria mis ongi eriti levinud defektiga seeria


Naljakas tõesti. Sõbrannal oli samuti G4 , millel oli väike täke nurgas. Öeldi samamoodi, see ikka garantii alla ei lähe. Teil on seek ukkunud blablabla.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ellimar
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2013




sõnum 05.09.2016 11:45:50 vasta tsitaadiga

Peale MTTC'st saadud vastust läksin veel teise garantiiremonti. Selgitasin probleemi ära, võeti töösse ja ikka sama jutt, et garantii ei kehti kuna täke nurgas. Kui aega leian, üritan LG'ga otse ühendust saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diok
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2016




sõnum 05.09.2016 14:14:08 vasta tsitaadiga

Ellimar kirjutas:
Peale MTTC'st saadud vastust läksin veel teise garantiiremonti. Selgitasin probleemi ära, võeti töösse ja ikka sama jutt, et garantii ei kehti kuna täke nurgas. Kui aega leian, üritan LG'ga otse ühendust saada.


Ka minu lg g4 käinud otsaga telepointis ning ka seal selgus,et emaplaat vajab vahetust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 05.09.2016 17:02:04 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mul ka nurgas väike täke. Õnneks pole telefonil midagi viga ja loodan, et ka nii jääb. Aga nõme küll, kui sellepärast abi ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanika.t
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2013




sõnum 06.09.2016 16:00:58 vasta tsitaadiga

Milline rõõm!

Ühesõnaga, sama probleem - bootloop ja telefon enam ei toimi nii nagu vaja. Saatsin läbi Telia hooldusesse ning sain vastuse - emaplaat vajab vahetamist ning töö ei lähe garantii alla, kuna korpusel on väike täke (tagatipuks eeldasid kohe, et on kukkunud - mida seade ei ole) Sellest sain juba pildi ette, et telefoniga pole seni muud tehtud, kui visuaalselt vaadeldud.
Kirjutasin otse hooldajale pika romaani, mis probleemiga on tegelikult tegu ning veidi hiljem sain juba kõne - isegi kui tegu on kirjeldatud probleemiga, siis seade ei lähe garantii alla kuna sellel on täke. Väidetavalt tootja poolt kirjutatud seadus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 06.09.2016 16:25:22 vasta tsitaadiga

Nii on. Kui ei ole tootja& hooldaja sertifikaadiga ekspert 24/7 kõrval liivateraga lauale asetamiste kohta hinnangut andmas, siis jätavad pika ninaga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2016 23:21:11 vasta tsitaadiga

jaanika.t kirjutas:
Milline rõõm!

Ühesõnaga, sama probleem - bootloop ja telefon enam ei toimi nii nagu vaja. Saatsin läbi Telia hooldusesse ning sain vastuse - emaplaat vajab vahetamist ning töö ei lähe garantii alla, kuna korpusel on väike täke (tagatipuks eeldasid kohe, et on kukkunud - mida seade ei ole) Sellest sain juba pildi ette, et telefoniga pole seni muud tehtud, kui visuaalselt vaadeldud.
Kirjutasin otse hooldajale pika romaani, mis probleemiga on tegelikult tegu ning veidi hiljem sain juba kõne - isegi kui tegu on kirjeldatud probleemiga, siis seade ei lähe garantii alla kuna sellel on täke. Väidetavalt tootja poolt kirjutatud seadus.


Küsi neilt täpset väljavõtet selle "tootja poolt kirjutatud seaduse" kohta ja konsulteeri tarbijakaitsega. Kaotada pole ju midagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 07.09.2016 08:16:25 vasta tsitaadiga

Sellises vaidluses tahab tarbijakaitse näha ekspertiisi. Asjad liiguvad kiiremalt kui juba ühendust võttes ette ära tehtud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.