Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Barking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kusta001
HV vaatleja
kusta001

liitunud: 08.05.2011




sõnum 14.04.2015 13:27:50 Barking vasta tsitaadiga

Eelmisel neljapäeval käivitus Tallinnas uus parkimisteenus, mis lõi ligi 1000 uut parkimiskohta- kõik soodsamad, kui linnatänaval parkimine.

Barkingu idee seisneb ettevõtete, asutuste ja korterelamute parkimiskohtade ristkasutamises, mis võimaldab omanikel lisatulu teenida aegadel, mil kohad vabad.
Enamik parkimiskohad asuvad värava või tõkkepuuga piiratud aladel ning neid saab läbi mobiiliäpi avada.

http://barking.ee/

Lühitutvustus Ringvaates:
http://barking.ee/kuidas-tootab/#intro

Äppi on 5 päevaga alla laetud ~3000 korda ning parkimissessioone umbes 200.

Kas olete Barking teenust kasutanud? Igasugune tagasiside ja kõik ettepanekud on suureks abiks teenusel lihvimisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 03.03.2006




sõnum 14.04.2015 16:38:53 vasta tsitaadiga

Tehke kujundus ilusaks icon_biggrin.gif

Aga ok jätame profesionaalsed kiiksud ära ja eeldame, et see sigrimigri ja arvatava templiidi muudatus peidab enda taga ilusat ja kasutajasõbralikku appi. Mobla screenshotid seda muidugi ei kinnita ja kuidagi ei kutsu alla laadima.
Siis copyga võiks rohkem ära öelda. Soodsalt ja nutikalt ei anna väga infot mulle. Vaevalt keegi peale paari elitaarse firma ennast reklaamib kallilt ja keeruliselt.

1.99 juurde võiks võrdluse ka tuua. palju muidu maksab. Ma selline uuekooli tüüp vanakooli võtetega, et kui linnas vaja parkida on siis selleasemel, et mobiiliparkimist käima unustada ma kõlistan mündid masinasse või pargin kindlas kohas.
Ühesõnaga mulle tundub tegelikult lootusrikas asi mis on väga ülejala kokku visatud ja kus ei tehta mulle selgeks miks ma seda asja ikka kasutama peaksin.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusta001
HV vaatleja
kusta001

liitunud: 08.05.2011




sõnum 14.04.2015 17:18:53 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Tehke kujundus ilusaks icon_biggrin.gif

Aga ok jätame profesionaalsed kiiksud ära ja eeldame, et see sigrimigri ja arvatava templiidi muudatus peidab enda taga ilusat ja kasutajasõbralikku appi. Mobla screenshotid seda muidugi ei kinnita ja kuidagi ei kutsu alla laadima.
Siis copyga võiks rohkem ära öelda. Soodsalt ja nutikalt ei anna väga infot mulle. Vaevalt keegi peale paari elitaarse firma ennast reklaamib kallilt ja keeruliselt.

1.99 juurde võiks võrdluse ka tuua. palju muidu maksab. Ma selline uuekooli tüüp vanakooli võtetega, et kui linnas vaja parkida on siis selleasemel, et mobiiliparkimist käima unustada ma kõlistan mündid masinasse või pargin kindlas kohas.
Ühesõnaga mulle tundub tegelikult lootusrikas asi mis on väga ülejala kokku visatud ja kus ei tehta mulle selgeks miks ma seda asja ikka kasutama peaksin.


Jah, kujundus on praegu tõesti kesine, lisan mõned esialgsed visuaalid uuemast kujundusest. Kavatseme selle nädala kahe jooksul updateda- soovitusi?
http://goo.gl/GkdHmh

Kuna parklast väljumiseks pead tõkkepuu või värava avama, lõpeb automaatselt ka parkimine. Seega parkimist peale ei saa unustada.

Kustas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 14.04.2015 17:34:48 vasta tsitaadiga

Sai proovi pärast ka alla tõmmatud ning esimese asjana jäi silma, et sisestada sai ainult ühe auto icon_rolleyes.gif - kas selles osas miskid tulevikuplaanid ka on?

Ajaloo funktsioon on thumbs_up.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.04.2015 18:41:26 vasta tsitaadiga

Kes on kontrolörideks?
Alustan parkimist, sõidan sisse. Pargin ära, vajutan telefonis lõpeta parkimine, kõnnin väravast välja.
Tulen paari tunni pärast tagasi, vajutan alusta parkimist, värav avaneb, võtan auto ja lõpetan parkimise mõne sendiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusta001
HV vaatleja
kusta001

liitunud: 08.05.2011




sõnum 14.04.2015 19:24:29 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Sai proovi pärast ka alla tõmmatud ning esimese asjana jäi silma, et sisestada sai ainult ühe auto icon_rolleyes.gif - kas selles osas miskid tulevikuplaanid ka on?

Ajaloo funktsioon on thumbs_up.gif

Peale kaardilt koha valimist saab ekraani ülaosas enne igat parkimist auto nr. muuta.

indrekp kirjutas:
Kes on kontrolörideks?
Alustan parkimist, sõidan sisse. Pargin ära, vajutan telefonis lõpeta parkimine, kõnnin väravast välja.
Tulen paari tunni pärast tagasi, vajutan alusta parkimist, värav avaneb, võtan auto ja lõpetan parkimise mõne sendiga.


Sellest saab tarkvara aru ning tasu arvestatakse kahe "lühikese" parkimise vahe alusel. Eesmärk osutada teenust ilma kontrolörideta, et kulud kontrolli all hoida ning pigem maaomanikele motiveerivamat tulu pakkuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 03.03.2006




sõnum 14.04.2015 19:58:16 vasta tsitaadiga

Ma kommenteerin rohkem veebi. Sest see peaks selle asja maha müüma.
Dropboxi screenshotid on vast edasiminek ja/aga eks seda kasutusmugavust peaks parandama. Seda parkima unustamist rääkisin seisukohalt miks ma ise ei viitsi mingi mobiiliga parkimisega tegeleda. Ok pole väga vajagi kuskil parkida.

Mitu keelt on valikus?
kui põhirõhk 1-3 keelt siis võiks see valik olla nö kohe näha ja kõige loogilisem valitud. Hetkel seni kuni keelt pole valitud ei tohiks salvesta nupp aktiivne olla.

Nõustun kasutustingimustega? Mis see on link? Et vajutan siis nõustun? Kui link on, miks siis suurele nupule nii lähedal. Mis vaade edasi tuleb? See, et see suunab kodulehele on ka pullikaka. Ma nt jätsin regamise konkreetselt pooleli kuna ma ei viitsi uurida millega ma liitun ja mine tea mis lisatasud mul tulevad.

Mis need 3 mummu peaks näitama? Sisesta telefoninumber väli on ka kahtlane. Ei tea kas on väga hea lahendus label panna nö välja sisse aga eks seal saab nö välja aktiivseks tehes seda kuskile liigutada. Samas jälle lisa klikk mis on ebavajalik. Terve nö regamise peale need asjad kokku lükata siis on kergem oma taguotsa natukene liigutada ja pekki kulutada ning parkimisautomaadini jalutada.

Järgmine vaade. Sisesta sõnumiga kinnituskood. Eeldan, et selle appi kasutamiseks on vaja netiühendust telefonis. Kood 1887 jääb hästi meelde ja vb loen sõnumist ja sisestan. Aga kas sõnumisse registreerimis linki pole võimalik panna? Nutitelefonis kopeerimine on väga vähestel selge ma arvan.

Next.
Otsi sihtkohti parkimiskoha lähedal + x - mis see on? Nupp, vorm? Teatis?

Refresh nupp tundub ebavajalik. Selle võiks vajadusel kuidagi intutiivselt lahendada. svipe down vms.

Next.
Kuidas iOs-il tagasi saab?
Ava värav ja pargi peaks olema põhi cta nupp? Kuidas inimene nutitelefoni kasutab eriti veel autoroolis? Korralikud inimesed kindlasti hoiavad seda kuskil hoidikus aga paljud kindlasti käes. All paremal pole kindlasti parim asukoht sellele nupule.
Navigeeri asukohta toimib siis kuidas?
Broneeri teeb mida? Tasumine kuidas?
Mis teevad hamburgerid hinna ja aegade taga?

Next. Vaade 7 dropboxis, et järg püsiks.

Mis need dragimis asjad tegema peavad?
Mis saab kui parkla kinni pannakse? Hea küll ärme äri loogikat puutu usun, et see on kuskil tingimustes kirjas ja lähme edasi pelgalt appi vaadetega.


8 vaade.
Kuidas need tooltipid tekivad? Või on kohe nähtaval?
32 minti 12 euri cool. Reaalne küsimus. 0,32 senti teenustasu.

Tegelikult ma tean enamikele nendele küsimustele vastust aga ma arvan, et ma olen ka tark nutikasutaja samas teie klient seda ei pruugi olla.
ja miks kollane värv?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 14.04.2015 20:05:31 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:

8 vaade.
Kuidas need tooltipid tekivad? Või on kohe nähtaval?
32 minti 12 euri cool. Reaalne küsimus. 0,32 senti teenustasu.


0,32 senti on päris odav ikka.
Võiks ikka sentidel ja eurodel vahet teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 03.03.2006




sõnum 14.04.2015 20:46:40 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
tanel98 kirjutas:

8 vaade.
Kuidas need tooltipid tekivad? Või on kohe nähtaval?
32 minti 12 euri cool. Reaalne küsimus. 0,32 senti teenustasu.


0,32 senti on päris odav ikka.
Võiks ikka sentidel ja eurodel vahet teha.



Sa vaata vaateid siis mõtle natukene ja kui hakkama saad siis tsiteeri edasi ja räägi oma eurodest.
Ma nii uhuu ka pole, et ei saa aru, et disainivaates pole reaalset tulemust kajastatud.
Ja veel ma siin nuputasin mis nuputasin isegi kuidagi ei saa 32 minti 12euri ja 32 senti loogikat ühendada.

Aga kirjutame siis lahti, et vähe nürimad pliiatsid ka aru saaks.
Kas 0,32 senti teenustasu tuleb siis 1,99-le juurde? Seega kui tund aega pargin on 2.30? vs just googeldatud linna ametlik parkla on 3 euroraha. vs paneme nüüd juurde ikka kindlad piiratud kohad vs villu parveti stiilis bemm keset tänavat mugavus. Siis kiireks kohtumiseks mis kestab u tund aega ei ole väga suurt pointi lisa appi kasutama hakata. Terve päev parkides läheb veidi kulukaks.
Kui võtta nt Norde centrumi parkla sadama juures siis seal on 1.60 tund.
Veel googlit. europarkis 2e tund ostes miski parkimiskaardi.

Aga see hinnajutt on tegelikult ebaoluline vähemalt minujaoks hetkel ja pikalt süveneda ei tahagi sellesse ja ei oskagi. Veebivaateid ja appivaateid kritiseerida aga oskan ja oli tuju ka.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 14.04.2015 22:36:35 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:

Sa vaata vaateid siis mõtle natukene ja kui hakkama saad siis tsiteeri edasi ja räägi oma eurodest.
Ma nii uhuu ka pole, et ei saa aru, et disainivaates pole reaalset tulemust kajastatud.
Ja veel ma siin nuputasin mis nuputasin isegi kuidagi ei saa 32 minti 12euri ja 32 senti loogikat ühendada.

Aga kirjutame siis lahti, et vähe nürimad pliiatsid ka aru saaks.
Kas 0,32 senti teenustasu tuleb siis 1,99-le juurde? Seega kui tund aega pargin on 2.30? vs just googeldatud linna ametlik parkla on 3 euroraha. vs paneme nüüd juurde ikka kindlad piiratud kohad vs villu parveti stiilis bemm keset tänavat mugavus. Siis kiireks kohtumiseks mis kestab u tund aega ei ole väga suurt pointi lisa appi kasutama hakata. Terve päev parkides läheb veidi kulukaks.
Kui võtta nt Norde centrumi parkla sadama juures siis seal on 1.60 tund.
Veel googlit. europarkis 2e tund ostes miski parkimiskaardi.

Aga see hinnajutt on tegelikult ebaoluline vähemalt minujaoks hetkel ja pikalt süveneda ei tahagi sellesse ja ei oskagi. Veebivaateid ja appivaateid kritiseerida aga oskan ja oli tuju ka.


icon_lol.gif
Teeme siis puust ja punaseks

1 EUR = 100 senti
0,32 EUR = 32 senti
icon_question.gif = 0,32 senti

Tundub jah kõrgem matemaatika olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusta001
HV vaatleja
kusta001

liitunud: 08.05.2011




sõnum 15.04.2015 09:47:14 vasta tsitaadiga

tanel98 kirjutas:
Nõustun kasutustingimustega? Mis see on link? Et vajutan siis nõustun? Kui link on, miks siis suurele nupule nii lähedal. Mis vaade edasi tuleb? See, et see suunab kodulehele on ka pullikaka. Ma nt jätsin regamise konkreetselt pooleli kuna ma ei viitsi uurida millega ma liitun ja mine tea mis lisatasud mul tulevad.

Link jah, ilmselt peaks sinna tick-boxi panema ja tingimused äpi sees avama. Mööda neist ei saa.

tsitaat:
Mis need 3 mummu peaks näitama? Sisesta telefoninumber väli on ka kahtlane. Ei tea kas on väga hea lahendus label panna nö välja sisse aga eks seal saab nö välja aktiivseks tehes seda kuskile liigutada. Samas jälle lisa klikk mis on ebavajalik. Terve nö regamise peale need asjad kokku lükata siis on kergem oma taguotsa natukene liigutada ja pekki kulutada ning parkimisautomaadini jalutada.

3 mummu viitavad regamise 3 sammule, mis ühekordselt teha tuleb. Eeldame, et inimesele, kes 4,8€/h tsoonis parkimise asemel 1,99€/h parkida saab, tekib piisav lisandväärtus äpis regamiseks.

tsitaat:
Otsi sihtkohti parkimiskoha lähedal + x - mis see on? Nupp, vorm? Teatis?

Vorm jah, ettepanekuid, kuidas rohkem "vormi" olemust esile tuua?

tsitaat:
Navigeeri asukohta toimib siis kuidas?
Broneeri teeb mida? Tasumine kuidas?
Mis teevad hamburgerid hinna ja aegade taga?

Navigeeri on täna äpiväline rakendus, mis juhatab sihtkohta. Peagi äpisisene.
Broneeri broneerib Sulle 15 minutiks tasuta ja edasi tavalise parkimistasu eest koha.
Hamburgereid ei tule.

Üldiselt tänud feedbacki eest, saatsin UX disainerile analüüsimiseks!

Kustas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 15.04.2015 10:34:22 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saaksin tutvuda Teie poolt pakutava teenusega ilma, et registreeriksin ennast kasutajaks ning nõustuksin Teie teenuse tingimustega?

Sooviksin täpsemalt teada saada hinnakirja ning igasugu lisanduvaid teenustasusid (nimetagem neid kuidastahes, arveldusteenus vms).

Väike "Tingimused" korrigeerimise nõuanne.
Unustage ära "mummud" ja numeerige kõik punktid ning, kui vähegi võimalus, kasutage kas lõikeid ( (1), (2), (3) ) või alampunkte (1., 1.1., 1.2., 2., 2.1). Palju lihtsam viidata punktidele, kui tekib küsimusi.

Üks punkt "BARKING OÜ ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE TINGIMUSED" tekitab muret.
tsitaat:
Barking OÜ teeb koostööd isikutega, kellele ta võib edastada (ja küsida, vastu võtta) vastava koostöö raames ja eesmärgil Parkimiskoha valdaja või Kasutajaga seotud andmeid, sh Isikuandmeid. Sellisteks isikuteks võivad olla kliendirahulolu uuringut korraldavad ettevõtted, võlgade sissenõudmisteenuse osutajad, maksehäireregistrid, IT-partnerid, arveldusteenuseid, postiteenuseid või muid teenuseid ja tooteid vahendavad või osutavad isikud jms asutused ja organisatsioonid. Barking OÜ ei võõranda, rendi ega anna Parkimiskoha valdaja või Kasutajaga seotud andmeid muul viisil kolmandatele isikutele üle või nende kasutusse.


Sooviksin Teilt selle punkti osas täpsustust. Kuna Teie olete isikuandmete töötleja ja kasutaja ei ole andnud isikuandmete avalikustamiseks ning kolmandatel osapooltel töötlemiseks luba, siis mille alusel Te eeldate, et võite isikuandmeid edastada?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 03.03.2006




sõnum 15.04.2015 20:22:23 vasta tsitaadiga

kusta001 kirjutas:


tsitaat:
Otsi sihtkohti parkimiskoha lähedal + x - mis see on? Nupp, vorm? Teatis?

Vorm jah, ettepanekuid, kuidas rohkem "vormi" olemust esile tuua?


Varjuga või raamiga vormi element?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusta001
HV vaatleja
kusta001

liitunud: 08.05.2011




sõnum 16.04.2015 16:50:48 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuidas ma saaksin tutvuda Teie poolt pakutava teenusega ilma, et registreeriksin ennast kasutajaks ning nõustuksin Teie teenuse tingimustega?

Sooviksin täpsemalt teada saada hinnakirja ning igasugu lisanduvaid teenustasusid (nimetagem neid kuidastahes, arveldusteenus vms).

Väike "Tingimused" korrigeerimise nõuanne.
Unustage ära "mummud" ja numeerige kõik punktid ning, kui vähegi võimalus, kasutage kas lõikeid ( (1), (2), (3) ) või alampunkte (1., 1.1., 1.2., 2., 2.1). Palju lihtsam viidata punktidele, kui tekib küsimusi.

Üks punkt "BARKING OÜ ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE TINGIMUSED" tekitab muret.
tsitaat:
Barking OÜ teeb koostööd isikutega, kellele ta võib edastada (ja küsida, vastu võtta) vastava koostöö raames ja eesmärgil Parkimiskoha valdaja või Kasutajaga seotud andmeid, sh Isikuandmeid. Sellisteks isikuteks võivad olla kliendirahulolu uuringut korraldavad ettevõtted, võlgade sissenõudmisteenuse osutajad, maksehäireregistrid, IT-partnerid, arveldusteenuseid, postiteenuseid või muid teenuseid ja tooteid vahendavad või osutavad isikud jms asutused ja organisatsioonid. Barking OÜ ei võõranda, rendi ega anna Parkimiskoha valdaja või Kasutajaga seotud andmeid muul viisil kolmandatele isikutele üle või nende kasutusse.


Sooviksin Teilt selle punkti osas täpsustust. Kuna Teie olete isikuandmete töötleja ja kasutaja ei ole andnud isikuandmete avalikustamiseks ning kolmandatel osapooltel töötlemiseks luba, siis mille alusel Te eeldate, et võite isikuandmeid edastada?


Äpis enne telefoni nr. sisestamist on võimalik klikkida lingil "kasutajatingimused" ning nendega tutvuda või veebilehel http://barking.ee/tingimused/ Seal toodud ka tasud.

Parkimiskohtade hinnad leiab meie kodulehelt, menüüst "parklad", kus kaardil asukohale klikkides näed hindasid. http://barking.ee/parklate-asukohad/

IA töötlemine on mõeldud peaasjalikult maa-omanikele ning nemad vastavat vormi täietes annavad nõusoleku. Sellegipoolest tänud tähelepanu juhtimast, proovime seda selgemalt kommunikeerida!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.04.2015 17:16:53 vasta tsitaadiga

http://barking.ee/parklate-asukohad/

Tänud! Päris palju parklaid juba - väga hea. Olen Tallinnat harva külastav kodanik ning täitsa hea teenus Teil icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2015 17:27:24 vasta tsitaadiga

Päris huvitav asi. Pole appi alla tõmmanud ega proovinud, aga tingimustest ei lugenud kuidagi välja seda, mis saab siis kui parkimiskoha omanik on andnud oma koha rendile näiteks kell 9-17 ja kell 17 pole seda kohta vabastatud. Tingimuste järgi lõppeb parkimisaeg siis kui parkija sellest ise teada annab ja mingist parkimisaja ületamisest ega sellele järgnevatest sanktsioonidest nagu juttu pole. Ridade vahelt lugedes võib mingeid kaudseid oletusi teha, aga parem oleks see siiski tingimustes selgelt ja ühemõtteliselt sõnastada. Samuti võiks kodulehel oleval kaardil see märgitud olla, kui parkimiskohta saab kasutada vaid teatud aegadel(või pole hetkel ühtegi sellist kohta?).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusta001
HV vaatleja
kusta001

liitunud: 08.05.2011




sõnum 21.04.2015 17:49:43 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Päris huvitav asi. Pole appi alla tõmmanud ega proovinud, aga tingimustest ei lugenud kuidagi välja seda, mis saab siis kui parkimiskoha omanik on andnud oma koha rendile näiteks kell 9-17 ja kell 17 pole seda kohta vabastatud. Tingimuste järgi lõpeb parkimisaeg siis kui parkija sellest ise teada annab ja mingist parkimisaja ületamisest ega sellele järgnevatest sanktsioonidest nagu juttu pole. Ridade vahelt lugedes võib mingeid kaudseid oletusi teha, aga parem oleks see siiski tingimustes selgelt ja ühemõtteliselt sõnastada.


http://barking.ee/tingimused/
Leppetrahv on Mobiilirakenduses sätestatud rahasumma, mida Kasutaja kohustub tasuma Parkimiskoha valdajale juhul, kui ta ei vabasta Parkimiskohta Parkimisperioodi lõpuks;

napoleon kirjutas:
Samuti võiks kodulehel oleval kaardil see märgitud olla, kui parkimiskohta saab kasutada vaid teatud aegadel(või pole hetkel ühtegi sellist kohta?).


Hea soovitus, tänud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 22.04.2015 07:49:51 vasta tsitaadiga

Ja kuidas see "leppetrahv" kätte kavatsetakse saada icon_smile.gif Siin on sama nali, mis kõigi nende Jewrei ja S...taparkidega hetkel. Pole seadust, pole lepingut, pole trahvi...
Ja KÕIKSE nõrgem koht kogu ürituses... "mobiilimakse v. krediitkaardimaksena". Ei, ma ei kavatse teile oma krediitkaardiandmeid anda. EI!
Kui see asi ei lisandu mobla-arvele nagu normaalsete parkimisteenuste puhul, siis unustage parem ära.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 22.04.2015 08:38:22 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:

Ja KÕIKSE nõrgem koht kogu ürituses... "mobiilimakse v. krediitkaardimaksena". Ei, ma ei kavatse teile oma krediitkaardiandmeid anda. EI!
Kui see asi ei lisandu mobla-arvele nagu normaalsete parkimisteenuste puhul, siis unustage parem ära.


Samad sõnad!
Aga kas InAppBilling tuleb? Et kui oled oma krediitkaardi andmed juba Googlile/Applile andnud siis nenede kaudu liigub raha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2015 13:42:09 vasta tsitaadiga

Üks variant asi lahendada on teha kodulehel isikutuvastus ja saata kuu lõpus arve. See lahendaks hoobilt ka leppetrahvi probleemi kuna isik on tuvastatud. Nii on asja lahendanud näiteks Elmo rent.
In app billing, mobiiliarvele lisamine jms. on ju tore, kuid paraku muudab teenuse kallimaks kuna need pole teenusepakkujale tasuta. Krediitkaardi andmete osas olen sama meelt, et igale app-le oma krediitkaardi andmeid ikka ei anna ja iga paarieurose makse jaoks ju SEB virtuaalkaarti ka tegema ei hakka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2015 14:13:27 vasta tsitaadiga

barking nagu haukumine ?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 22.04.2015 14:22:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
barking nagu haukumine ?


Nujah, haugud värava taga et sisse lastaks.

_________________
Tunguusia tundraahv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 22.04.2015 14:54:18 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Üks variant asi lahendada on teha kodulehel isikutuvastus ja saata kuu lõpus arve. See lahendaks hoobilt ka leppetrahvi probleemi kuna isik on tuvastatud. Nii on asja lahendanud näiteks Elmo rent.
In app billing, mobiiliarvele lisamine jms. on ju tore, kuid paraku muudab teenuse kallimaks kuna need pole teenusepakkujale tasuta. Krediitkaardi andmete osas olen sama meelt, et igale app-le oma krediitkaardi andmeid ikka ei anna ja iga paarieurose makse jaoks ju SEB virtuaalkaarti ka tegema ei hakka.


Ja sa kavatsed mingitele suvakatele oma isikuandmed anda. Krediitkaardinumbri kah?
Mis on mobiilparkimise point. Mobiilparkimine on anonüümne ja mobiilioperaator on selles tehingus kreeditori rollis. Töötab nagu krediitkaart. Parklaoperaator TEAB, et tema saab oma papi raudpolt kätte. EMT maksab ja siis ise õiendab oma kliendiga.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2015 15:12:45 vasta tsitaadiga

Kui see "suvakas" mulle krediiti pakub, siis on tal igati õigustatud ootus teada, kellele ta seda pakub. Lepingu täitmiseks pole vaja ju enamat kui nime, isikukoodi ja e-posti aadressi, need pole teab mis delikaatsed isikuandmed. Kui kuu lõpus arve saadetakse ja ma selle pangas ära maksan, siis mingeid krediitkaardi andmeid ju edastama ei pea. Antud juhul näen mina kreeditori rollis just seda barking'ut mitte iga parkimiskoha omanikku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusta001
HV vaatleja
kusta001

liitunud: 08.05.2011




sõnum 24.04.2015 11:41:31 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
Ja kuidas see "leppetrahv" kätte kavatsetakse saada icon_smile.gif Siin on sama nali, mis kõigi nende Jewrei ja S...taparkidega hetkel. Pole seadust, pole lepingut, pole trahvi...
Ja KÕIKSE nõrgem koht kogu ürituses... "mobiilimakse v. krediitkaardimaksena". Ei, ma ei kavatse teile oma krediitkaardiandmeid anda. EI!
Kui see asi ei lisandu mobla-arvele nagu normaalsete parkimisteenuste puhul, siis unustage parem ära.


Äpi kasutajatingimustega nõustumise järel sõlmitakse juriidiliselt iga parkimissessiooni algul Sinu ja Maaomaniku vahel leping, tahteavaldus toimub äpis parkimise algul. Leppetrahv lisandub samuti Su mobiiliarvele. Tingimustega saab tutvuda http://barking.ee/tingimused/. "Jewrei ja S...taparkidel" pole juriidiliselt võimalik auto reg. nr. isikuga seostada, meie puhul seda probleemi ei esine.

Mis puutub krediitkaardiandmetesse, siis Eestis me seda klientidelt ei oota, kuna nõustun- siin ollakse harjunud M-maksetega. Välisturgudel vastupidiselt on krediitkaardiandmete sisestamine täiesti normaalne tegevus (Uber, Bikesharing, autorent jne jne.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Barking mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.