Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Elephone P5000 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2015 23:50:54 Ülevaade: Elephone P5000 vasta tsitaadiga

Elephone P5000

Kuna vahetasin tööandjat ja tollal kasutusel olnud telefon läks tööandjale tagasi (kuna hea hiinakas on odavam, kui isegi kasutatud mitte-nii-hiinakas) oli vaja leida endale uus telefon.

Tingimusteks oli:
* Ekraan mitte üle 5" (4.7" oleks isegi parem)
* Aku mitte alla 3000mah
* Metall korpuses on pluss
* Jõudu peab pillil olema palju
* 4G on pluss, aga pole oluline
* Kui võimalik, tahaks uut 64 bitist MediaTek'i

Kaaluma hakkasin lõpuks 7 erineva telefoni vahel: Elephone P3000s, Elephone P5000, Ecoo E04 Aurora, Jiayu G4S, Xiaomi MI3, UMI Zero ja Jiayu S3 Advanced.
Jiayu G4S sai hiljuti isale hangitud ja Xiaomi MI3'e olen ise varem omanud. Mõlemad väga head telefonid, kuid neist ehk teine kord. Ja minu puhul sai siis muu hulgas ka uudishimu jagu ja tuli uus nimi telefonide nimekirja: Elephone. Seekord siis P5000.

Aga andmetest siis:
Sagedused:
* 2G: 850MHz, 900MHz, 1800MHz, 1900MHz
* 3G: 900MHz, 1900MHz, 2100MHz
CPU: MediaTek MT6592 Octa-core 1.7GHz
GPU: Mali-450 MP4
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekraan: 5.0" 1920x1080px
Kaamera: 16MP taga ja 8MP ees
Aku: 5350mah
Op. süsteem: Android 4.4.2
Muu: Dual-SIM, A-GPS, sõrmejäljelugeja, NFC, BatteryBank võimekus, OTG (kontrollitud, toimib), Wifi b/g/n, BT 4.0
Suurus: 146x73,6x9,3mm
Kaal: 206g
Hind: ~185€ (+ maksud)

Esimesena jääb võib-olla, et kohe silma külmrelvale sobiv, number kahega algav kaal. icon_biggrin.gif Pean aga tunnistama, et ma ei tunne, et tegemist kuidagi raske pilliga oleks. Ilmselt ole mul ka vähe lihtsam, kuna eelmine Sony Xperia Z1 kaalus 170g.
Telefon on käes mugav, viie tolliste kohta väga mõistliku suurusega. Paksuse kallal ka nuriseda ei saa, tagakaas on selline kummjas plast ja telefoni enda korpus on väljast metall-äärega.

Olen teda nüüd veidi aega kasutanud ja pean ütlema, et ma kardan natuke. Kardan seda, et kui üks päev uue telefon hangin, siis peale tervet päeva kasutamist pole akut enam 70%+ alles. icon_biggrin.gif Aku on pillil tõeliselt mehine ja neid mõningaid gramme igati väärt.

Androidi op. süsteem oli üllatavalt puhas... kohe pea-aegu steriilselt. Äppe ja muud jama peal polnud, launcher oli neil ümber tehtud. See väga ei meeldinud ja läks solo launcher + SnapLock peale. Ideaalne kooslus.
Samas on ka üks äärmiselt meeldiv uudist tulnud: http://www.gizchina.com/2015/03/09/watch-the-elephone-p5000-an-its-many-rom-options/
Niiet loodetavasti saab varsti ise valida, kas tahad endale MIUI't, CyanogenMod'i või midagi muud. thumbs_up.gif

Ilmselt oleks vaja kaameratest ka midagi rääkida, kuid hetkel seda teha ei oska. Pole veel pilte klõpsinud kaameraga. Aga positiivne on seekord see, et ka esikaamera on enam-vähem mõistlik tehtud, kuigi ma veel mõtlen, mida selle omadusega peale hakata. icon_biggrin.gif

Samas asjal ka mõningad miinused. Nimelt home nupp on üpris odav. kui väga valesti kuidagi ääre peale vajutada, siis jõnks käib läbi, kuid reaalselt nupu vajutust ei toimunud.
Teisena olin ma natuke õnnetu. Nimelt minu telefonil on SD mälukaardi pesa surnud. Ei reageeri ühelegi kaardile. (Aga selle eest kauplen veidi refundi endale... mis teeb ülejäänud telefoni veel odavamaks) Seega väike oht on, et selline viga võib korduda. Kui sulle on mälukaart ülioluline, siis arvesta selle riskiga.
OTG kaudu töötab muuhulgas ka lambine mälukaardi lugeja. icon_razz.gif
Ahjaa, üks miinus veel: Laadija ei mahu meie euro pistikutesse sisse. Veneaegsetesse mahuks, kus seade ise ei peaks pesa sisse minema, vaid ainult kontaktid lähevad aukudesse.

Ja EMT'ga tekkis mul huvitav situatsioon. Kuna mu number kolis, oli mul ka sim-kaardi ja operaatori vahetus Elisast EMT'sse. Jube kaua kolis (helistada ma EMT sim'iga ei saanud) ja üks päev sõber ütleb, et mul on telefon keelatud nimekirjas. Helistasin ja hakkasin uurima, mis jama on? IMEI'd said kontrollitud ja kõik oli fain. Kuni siis tehniline tugi avastas, et neil pole see telefon whitelist'is... EMT'l on telefonidele whitelist! Lubas info edasi anda ja tunniga pidavat teada saama, kas saab tulevikus telefoni kasutada EMT's või mitte. Õnneks saab. icon_smile.gif
Elisal sellist trikki polnud. (Kasutasin ajutiselt veel üht Elisa sim'i)

Pilte ka unboxingu ajast: (Asjal oli ka kohe üks kile paigaldatud, millelt leidsin ühe mulli)


Lõpetuseks ütlen, et ma olen oma ostuga sigarahul. Sellise hinna eest saada selline pill on ikka crazy.
Ja ärge väga kõvasti näkku lööge, minu esimene ülevaade. icon_smile.gif

Seega võib ka kõvasti küsimusi esitada, vastan kõigile, millele oskan ja kui ei oska, proovin ikka telefonist välja uurida.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt


viimati muutis jnt 26.03.2015 15:47:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.03.2015 01:47:40 vasta tsitaadiga

Mul oli sarnane lugu, vana tööandja telefon ja pidin uues kohas ise omale telefoni ostma. Valisin ka hiinakate vahel, üks põhilisi soove oli 2x 4G SIM kaardi tugi, valikus oli Elephone P6000, meil poes saadaval lätlaste kloon Just5 Blaster -189€.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 25.03.2015 08:44:33 vasta tsitaadiga

Kust tellisid, kui palju maksis ja kuidas Eesti tolliga läks? Pidi midagi juurde maksma? Või kuidas see üldse läbi läks, olen lugenud et võetakse vahele neid hiina telefone...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 10:14:20 vasta tsitaadiga

Mismoodi need SIM1 ja SIM2 toimivad? Et kas mõlemal saab 2/3/4G sisse lülitada või on 4GLTE ainult ühel simil kättesaadav ?

jägaja, Võtsid selle läti klooni ligi? Kas keegi eestis müüb ka seda edasi?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti


viimati muutis VeixES 25.03.2015 10:18:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.03.2015 10:25:05 vasta tsitaadiga

Kuna telefon on ikka veel poes icon_sad.gif siis tean ainult viidata tootja teksti.

tsitaat:
2 SIM-cards

4G network support for both micro SIM cards, which allows you switching between freely and use all the benefits.


4G on toetatud mölemal sim kaardil ja kasutaja saab vabalt valida, kumba kaarti ta kasutab. Misiganes moodi peaks seda tõlgendama.
Just5 kui bränd jäi silma ainult seetõttu, et mingile mudelile anti millalgi aasta eest ajakirjas Digi positiivne hinnang.


[veix] kirjutas:

jägaja, Võtsid selle läti klooni ligi? Kas keegi eestis müüb ka seda edasi?


Saab osta ka otse tootja lehelt, Lätis on see telefon müügiedetabelites Tele2 kui ka LMT ja paaril muul tegijal.

Eestis müüb seda läti juurtega: http://www.1a.ee/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/just5_blaster

Ka Euronics müüb seda brändi, anult antud telefon pole veel kodukal saadaval.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 12:00:32 vasta tsitaadiga

jnt, ega ei ole teada kas mõni euroopa pood müüks seda telefoni? või siis sama akuga klooni...
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 25.03.2015 12:15:54 Re: Ülevaade: Elephone P5000 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Hind: ~185€ (+ maksud)

Mis ta siis kokku maksis?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 25.03.2015 14:06:45 vasta tsitaadiga

Mis loom see gravity sensor on ja mis temast tolku on? Või on see lihtsalt kellegi tõlgendus kiirendusanduritest (accelerometer = G-sensor).
Güroskoop (gyroscope) on tal või on ainult kiirendusandurid?

Kui näiteks Z-Device Testi käima tõmbad, siis mida ta sulle näitab, mis seal telefoni sees on?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 14:38:12 vasta tsitaadiga

walts159, Sai ostetud aliexpress'i kaudu. Kui soovi on, võin ka konkreetse pakkumise üles otsida. icon_wink.gif Hinnaks tuligi see sama ~185€, kuna tolli kinni ei jäänud õnneks. (Ei taibanud kontrollida, kuid väidetavalt olevat ümbrikul olnud 80$) Oleks kinni jäänud, oleks käibeka ära maksnud ja kõik oleks fain olnud. (Jiayu G4S ja Xiaomi MI3'ga kogemused olemas)

[veix], Nii palju, kui ma aru sain, siis oli valitav, kummaga netti teed ja sellest olenevalt siis üks sim'idest istus 3g otsas, teine gprs's. Euroopa poodi ühtki ei tea, telefon, mida võid uurida, on veel THL 5000, kuid sellel on üks 3g sagedustest puudu.

Vidget, Kuna mingil põhjusel läks asi tollist mööda, siis täpselt nii palju ka ma maksin. Arvestada tuleks tellimisel aga alati ka maksudega. (Käibekas 20%)

Dogbert, Z Device test näitab, et accelerometer ja kompass on olemas, güroskoop, gravity, linear accel., rotation vector jmt kraam on puudu.


Veel mainin juurde, et mobiil-id töötab ka ideaalselt. thumbs_up.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 15:04:39 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:

[veix], Nii palju, kui ma aru sain, siis oli valitav, kummaga netti teed ja sellest olenevalt siis üks sim'idest istus 3g otsas, teine gprs's. Euroopa poodi ühtki ei tea, telefon, mida võid uurida, on veel THL 5000, kuid sellel on üks 3g sagedustest puudu.
Otsisin vahepeal aktiivselt telefoni, millega oleks võimalik samal ajal mõlema SIMiga 4G võrgus istuda, aga sellist ei paistagi eksisteerivat.
Ilmselt mingi riistvaraline piirang.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 16:02:27 vasta tsitaadiga

riaak, Eks näis. Tellisin selle Just5 Blaster telefoni ära, mis siin eelnevalt mainiti.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2015 17:19:06 vasta tsitaadiga

[veix], eks siis saab loodetavasti jälle ülevaadet oodata icon_biggrin.gif
Pakub omalegi huvi, kuna olemas LTE 800, 5", normaalne aku ja alla 200€ hind.
Muidugi võiks sel ka Lollipop olla, ei leia kas see on valmimas ka või ei, lihtsalt uus telefon võiks ikkagi ka uusima tarkvaraga olla.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.03.2015 19:24:55 vasta tsitaadiga

Lollipopi võib saada siis, kui Elephone P6000 selle saab.
http://forum.xda-developers.com/android/development/just5-blaster-development-thread-t3048362

Sujuvalt on teema Just5 peale üle läinud icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kullar
HV kasutaja
kullar

liitunud: 26.11.2006




sõnum 26.03.2015 12:07:33 vasta tsitaadiga

Vaadates telefoni parameetreid tekib vägisi tunne, et ega Elistast, EMT'st ja Tele2'st pole mõtet midagi osta. Ainuke, mis teeb mind natuke murelikusks on koostekvaliteet, et kas see on ikka hea ja vastupidav ja custom romide teema.
_________________
Online Perekonna Eelarve, Keerukamad veebipõhised infosüsteemid jms
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 12:17:42 vasta tsitaadiga

Kui ta on kloon, siis ehk kehtib sama jutt
Spoiler Spoiler Spoiler


Natuke häiris see tekst, et aku pole midagi erilist, kuigi ta on üsna suur, peab lootma et tuleb Lollipop ja see muudab asja märgatavalt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 13:57:43 vasta tsitaadiga

Igasuguste hiinakate puhul tasub välja tuua mis 2/3/4G sagedusi toetab, muidu võib avastada, et Eestis linnas on 4G väga hea ühe operaatoriga aga teisel sisuliselt puudub. Maal pole hoopis üldse. Praegu vaatasin teema kaks korda diagonaalis üle - ei ole vist neid sagedusi kusagil mainitud?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 14:21:07 vasta tsitaadiga

Mark0, Elephone P6000

2G GSM: Band 2/3/5/8 (850/900/1800/1900)
3G WCDMA: 2/3/5/8 (850/900/1800/1900)
4G LTE LTE-FDD: Band 1/3/7/20 (800/1800/2100/2600)


viimati muutis lightbluefox 26.03.2015 16:18:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2015 15:39:21 vasta tsitaadiga

Mark0, jah, jätsin mainimata, kuna midagi pole puudu. Samas oleks vast tark neid mainida postis küll.

P5000'el 4G tuge pole, küll aga on 2G ja 3G sagedused kõik olemas, mida vähegi eestis kasutatakse. thumbs_up.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.03.2015 16:46:10 vasta tsitaadiga

Jah. Mainitud P6000/Just5 Blaster omavad meile nii olulist 800Mhz tuge.
Erinevalt OnePlus One telefonist.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 01.04.2015 18:25:28 vasta tsitaadiga

Ise tellisin paar aastat tagasi ühe androidi tahvelarvuti www.fastcardtech.com -st. Tuli ilusti kohale ja ei maksnud ka eriti midagi, 70 euri 4 tuumaline asi oli (ainol novo toodang kui õigesti mäletan). Korpus oli muidugi plastik ja ekraani kvaliteeti ei saanud päris iPadiga võrrelda, muidu oli täitsa okei. Kasutasin 3 kuud ja siis müüsin 2x kallimalt maha.

Üks telefon mis viimasel ajal teiseltpoolt maakera brändide poolt silma on jäänud on OPPO Find 7, isend omab titaanist raami ja muid märkimisväärseid spetsifikatsioone. Hind on küll kallim kui enamustel sealsete brändide seadmetel, aga huvitav oleks seda võrrelda näiteks mu praeguse iPhone4 telefoniga (mis täidab oma funktsioone hämmastavalt hästi arvestades, et see mudel on juba 5 aastat vana!). Võrdlemise puhul pean silmas, aku vastupidavust, ekraani värvide edastust, korpuse ning kasutusmugavuse kvaliteeti jne.
http://global.oppo.com/en/products/find7
https://www.fastcardtech.com/oppo-find-7-32G-android-phone.html

Üldse kui keegi otsib endale uut soodsat kaasaskantavat seadet, siis viimasel ajal olen tähele pannud, et tihti saab aasta vana vähekasutatud töökindlama apple seadme isegi soodsamalt kätte kui plastikust hiina seadme.

_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 20.04.2015 18:23:26 vasta tsitaadiga

Alati on mingi jama, miks kunagi 4G-d ja 5000mAh akut koos ei saa.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.04.2015 18:40:29 vasta tsitaadiga

Saab. Aga sulle ei meeldiks aku suurus ja sellest tulenev telefoni suurus ja raskus.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2015 19:07:59 vasta tsitaadiga

degreal, uued 64 bitised prosed on vist kõik suht 4g toega. Ootame lihtsalt järgmist 5000mah akuga telefoni, mis on uue prosega ja peakski kompoti kokku saama. icon_wink.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pasta
HV vaatleja
pasta

liitunud: 15.01.2006




sõnum 27.04.2015 20:38:26 vasta tsitaadiga

Minus hakkas ka see Elephone P5000 huvi äratama, kuidas vastu pidanud on ja kas kirjutad alla soovitusele see endale muretseda...? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2015 20:42:57 vasta tsitaadiga

pasta, hommikul võtan laadijast, kõik asjad on sisse lülitatud bluetoothist andmesideni, ekraani heledus automaatse max peal, ekraani isekustumine 30sekundi peal, meilid, kalendrid, kontaktid, kõik sünkib. Õhtul koju jõuan, pole alla 7 esimese numbrina akul näinud. (ehk siis 70+% iga õhtu alles, mõni kord õnnestub õhtul 80% pealt laadima panna)

Olen natuke gps'iga veel mänginud. Kohati nagu on kõik hästi ja järgmine kord teeb samu trikke, mida räägitakse jiayu g4s'i kohta. Seega selleks tuleks nagu valmis olla.

Aga selle hinna eest igal juhul soovitan. Bang for buck on korralikult laest läbi. icon_wink.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Elephone P5000 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.