Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G602 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 13:37:53 Ülevaade: Logitech G602 vasta tsitaadiga


Kuna vana juhtmevaba hiir oli juba suht kulunud ning viimasel ajal juhtus, et mingi imelik lag või ühenduse kadumine tuli
sisse, siis sai otsima hakatud uut hiirt. Tingimuseks sedapuhku oli, et oleks juhtmevaba, kuni 100€ ning nn Gamer seeriast siis
lõpuks jäingi pidama Logitech G602 juures.


Tehnilised Andmed
Spoiler Spoiler Spoiler


Pakend
Tegu ehk mõne jaoks vaat et kõige põnevama kohaga, aga mina pikemalt siin peatuma ei hakka. Tegu pappkarbiga, eest kaan avatav/suletav
ning kaane taga, oh üllatust, oli hiir koos muu nodiga.
Pilte klõpsima ei hakanud, laenan suurest internetist.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler



Pakendi sisu
Pakendi sisu on suhteliselt tagasihoidlik. Sisaldab hiirt, usb vastuvõtjat, 2xAA patareid, pikenduskaablit usb vastuvõtja jaoks ning lühike kasutusjuhend.
Antud kaabliga saab vastuvõtja tuua hiirele lähemale. Hea kasutada kui kast kuskil kaugemal või vastuvõtja jääks arvuti varju.
Samuti pole ka kaasas meediumi tarkvara jaoks, vaid see tuleb ise alla laadida Logitechi kodulehelt.
Spoiler Spoiler Spoiler



Hiirest
Hiir on käe all mugav, sobib nii suurema kui ka väiksema käega mänguritele. Lisanuppudele, mida antud hiirel on 8, saab kenasti pihta.
6 lisanuppu paiknevad hiire vasakul küljel ning on pöidlaga kergelt vajutatavad, ülejäänud 2 lisanuppu on hiire vasaku klikkeri kõrval.
Peale seda, kui arvutis Logitechi tarkvara ära seadistada, saab muuta ka hiire DPI profiile. Ise jätsin default profiilid, kuna olid
minu jaoks just parajate vahedega. By default on neid 5: 500dpi, 1000dpi, 1500dpi, 2000dpi, 2500dpi
DPI profiili muutmine käib kenasti 1 nupuvajutusega. Ülejäänud nuppe saab seadistada mängudes vastavalt enda soovidele. Samuti on
võimalus windowsis anda neile nuppudele mingi ülesanne: näiteks saab seadistada lisanuppudele copy/paste kiirteid, browseris next tab jne.
Hiirel on ka 2 tööreziimi: Performance ja Endurance. Valida saab seda hiire peal olevast nupust.
Performace reziimis töötab hiir "täisvõimsusel" ehk siis on oma ülesannete kõrgusel ning võimalikult täpne. Endurance mode võib kasutada
niisama netis surfates või tööd tehes - sel juhul säästab akusi/patareisi.
Lisaks mis huvitav, hiir suudab töötada nii 1 kui ka 2 AA patareiga. Ühe patarei/Akuga on küll tööaeg lühem, kuid hiir samuti kergem (sobib neile, kes eelistavad kergemat hiirt).
Hiire all on ka On/Off nupp, kust siis saab hiire täielikult välja lülitada, kui teda pikemalt ei kasutata.
Kui nüüd rääkida hiire juures kasutatud materjalidest siis tegu endiselt plastiku ja kummiga. Kuid Põhja juruest olev alumine osa on
tehtud läikivast plastikust, siis suurem osa kuhu toetub pöial, on matt ning kare, et vältida näpu libisemist. Peopesa alune on kaetud kummiga ja klikkerid matist plastikust.


Kokkuvõtvalt
Peale esimest kasutuspäeva võin öelda, et vahe suvalise 10€ hiirega on ikka tohutu. Hiir on kõvasti täpsem ning tänu lisanuppudele,
ka mugavam kasutada. Sai tehtud ka proov CS:GO ning sihtimine on mugavam tänu hiire täpsusele ning pihtasaamine ütleks, et isegi kergem,
kui vana hiirega. Samuti netis niisama brausides on liikumine palju mugavam, kuna ei pea enam klaverit nii palju erinevate kiirteede
jaoks kasutama. Ka pole kohanud mitte ühtegi LAG momenti kasutamise jooksul.
Võib öelda, et hiir on oma ~70€ igati väärt.
Plusse ja miinuseid hetkel veel eraldi välja tuua ei oska, kuna hiirt suhteliselt vähe kasutanud.

HV Link -> https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Hiired/430446/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkki
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 15:03:52 vasta tsitaadiga

Kui ma endale selle hiire detsembri alguses ostsin, siis muretsesin kõige rohkem patareide eluea kohta. Nüüdseks olen seda hiirt 3.5 kuud kasutanud ning siiani on hiires esimesed patareid sees. Samas jällegi olen kasutanud hiirt 99% ajast endurance mode-is ning Logitechi utiliit näitab, et 3 pulka 5-st on veel alles. Seega endurance mode-i kohta võin väita, et sellega saab ca 5-6 kuud kasutada ühtede patareidega thumbs_up.gif.

Ise olen ka hiirega rahul, kuid mis mulle ei meeldi selle hiire juures on vastuvõtja, mis ei ühildu teiste Logitechi seadmetega.

e: tuli veel meelde, mis mulle selle hiire juures ei meeldi on Logitech gaming tarkvara, mis näeb küll ilus välja, kuid see on ka kõik. Kasutada seda absoluutselt ei kõlba imo. (kõige suurem pettumus selle hiire juures)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 15:13:51 vasta tsitaadiga

Oman samuti seda hiirt. Ostsin 7 November 2014. Kasutanud seega nüüdseks üle nelja kuu. Ülevaadet polnud kahjuks aega kirjutada.

Minu hiirte kronoloogia on järgmine: Optiline OEM (tootjat ei mäleta, juhtmega) > Logitech MX1000 (laser, juhtmevaba, akuga) > Logitech MX1100 (laser, juhtmevaba, patareidega) > Logitech G602 (optiline, juhtmevaba, patareidega).
Seega nagu näha olen alati eelistanud Logitechi kõrgema otsa hiiri ja see on end aastate jooksul igati õigustanud. MX1000 pidas vastu 4+ aastat ja läks uuele omanikule, kuigi akudega hiirt enam ei ostaks kunagi. MX1100 pidas vastu samasse kanti ja on siiani alles juhuks, kui G602-ga midagi juhtub. Kogu selle aja pole olnud ühtki etteheidet koostekvaliteedile, jõudlusele ega klienditoele (saadeti switzerlandiast tasuta uued teflonjalad küsimise peale koju uksetaha).

Hetkel ainsad miinused mida ma G602 kohta välja tuua oskan:

1. Puudub HyperScroll, ehk vabakerimine. See oli MX1000 ja MX1100 puhul eriti mugav veebis pikki foorumiteemasid vms lehti sirvides (nüüd kasutan Home ja End klaviatuuril, aga see pole päris sama). Loodetavasti värskendus versioonile see lisatakse, kui see kunagi tuleb.
2. Põhja alla koguneb sodi teflonjalgade ja korpuse vahelistesse pragudesse. Praod on seal selleks, et saaks jalgu eemaldada lihtsamalt.
3. (vt ka tekst allpool) Performance ja Endurance režiimi vahetamine võiks toimuda automaatselt. Näiteks, kui Logitech Gaming Software tuvastab 3D rakenduse või eelsätitud profiili järgi mängu käivitamise, siis läheb hiir automaatselt Performance mode peale ja pärast mängust väljumist tagasi Endurance peale. Muidugi kasutaja saaks seda igal ajal ülekirjutada.

Vahetamine Performance ja Endurance režiimi vahel läheb tihti meelest. Ma ei suuda kokku lugeda kui mitu korda ma avastasin keset mängu, et ma kasutan Endurance mode või internetis istudes, et kasutan Performance mode. Lihtsalt olin unustanud vahetada mängu minnes või sealt väljudes. Seega otsustasin kogu aeg ja 24/7 jooksutada Performance peal - NB! infoks niipalju, et see võtab akud läbi umbes ~1 kuuga. Ja mina kasutan ainult Panasonic Evolta patareisid mis peavad tavalistega võrreldes umbes 3x kauem vastu. Seega tavalistega heal juhul paar nädalat peab vastu, kui max kiirusel kogu aeg jooksutada. Muidugi tühjenemiskiirus sõltub kasutussagedusest. Minul on see väga kõrge ja seega on ka kulu suur.

Kokkuvõttes raske on leida midagi mille üle viriseda thumbs_up.gif . Veel hyperscroll ja mõned sätted tarkvarasse lisada on tegu ideaalse hiirega inimestele kes nii mängivad, kui ka teevad muud tööd, aga hindavad kvaliteeti, mugavust ja jõudlust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 15:20:21 vasta tsitaadiga

G-seeria vastuvõtjad ei ühildu põhjusega "tavahiirtega" - G hiired suhtlevad vastuvõtjaga lihtsalt kordades tihedamalt.
aga aku/patarei pidamises paistab siis edusamme olevat. mu G700s ei pea ühe akuga nädalatki (kuskil 1/3 "võimsuse" peal, kui põhja keeraks, siis tuleks vist üle päeva akut vahetada icon_lol.gif ).

igatahes, selliste peente hiirtega on üks pisike häda. nimelt kui oled sellega harjunud, siis katsu sa vajadusel midagi tavahiirega teha icon_razz.gif alustades lisanuppude puudumisest kuni hiire madaluseni välja. oli mul kodus MX1100, tuli ka tööle sama hankida. oli kodus G700, tuli ka tööle sama hankida jne icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 15:29:09 vasta tsitaadiga

arm2004, Seetõttu ma akudega hiiri ei soovitagi. Aku peab ühe laenguga tunduvalt vähem vastu ja paari aasta pärast on aku omadega läbi. Vahetada ei saa, seega viska minema. Lisaks kui keset mängu tühjaks saab on piixus. Patareidega seda muret pole. Vahetus on 30 sek või vähem ja on jälle enam, kui kuu aega mureta.

harjumuse osas on sul õigus. Igal pool, kus ma tavahiirt nüüd pean kasutama (õnneks mitte tööl) on see piin.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 15:35:08 vasta tsitaadiga

ei G700 sööb ka ikka AA patareisid, mitte ei ole sisseehitatud akuga icon_wink.gif kui kasutaksin patareisid, siis oleks vist juba vaestemajas icon_lol.gif
aga 4 AA akut (2x Eneloop, 2x Camelion) ringleb koguaeg hiires - igal ajahetkel on vähemalt 2 täis akut kohe võtta. tööl on lihtsam, saab ühe akuga hakkama, lihtsalt iga reede õhtu panen saba taha.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 17:26:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
arm2004, Seetõttu ma akudega hiiri ei soovitagi. Aku peab ühe laenguga tunduvalt vähem vastu ja paari aasta pärast on aku omadega läbi. Vahetada ei saa, seega viska minema. Lisaks kui keset mängu tühjaks saab on piixus.


Ei vasta see jutt 100% tõele. Endal peab aku kuskil 5-6 tundi päevas mängides pluss lisaks mõned tunnid netis jms. vastu julgelt vähemalt 3 päeva - päris nullis polnud ka siis. Aku seis on koguaeg näha ja kui jõuab alla poole siis tistvärvi tuled annavad aimu ja seepäev saab siis veel julgelt lõpuni mängida. Ööseks viskan laadijale ja laeb usbist offcharge'ga täis (arvuti ise kinni). Ja kui imekombel saabki tühjaks siis viskan juhtme järgi. Seega ei ole nii mustvalge see.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 19:34:31 vasta tsitaadiga

eks selle sisseehitatud aku vahetamisega ole ka see lugu, et ta ei pruugi etten ähtud olema vahetatav, aga hea tahtmise korral saab vahetatud ikka icon_wink.gif (aku suremise ajaks on garantii niiehknaa läbi)
mul oli diNovo Edge-ga see teema. paras porr oli, aga vahetatud sai. ja hiirtel muidugi tüki lihtsam see.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 19:38:26 vasta tsitaadiga

Väga lahjad hiired teil ikka, minu M705 hiirel pole poolteist aastat juba patareid vahetanud icon_cool.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2015 19:52:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
arm2004, Seetõttu ma akudega hiiri ei soovitagi. Aku peab ühe laenguga tunduvalt vähem vastu ja paari aasta pärast on aku omadega läbi. Vahetada ei saa, seega viska minema. Lisaks kui keset mängu tühjaks saab on piixus. Patareidega seda muret pole. Vahetus on 30 sek või vähem ja on jälle enam, kui kuu aega mureta.

harjumuse osas on sul õigus. Igal pool, kus ma tavahiirt nüüd pean kasutama (õnneks mitte tööl) on see piin.
MX Revolutioni sees pole veel liitiumaku ära surnud, kasutanud juba mingi 5 aastat vähemalt, saab iga päev ~7-8 tundi kasutust ja kord nädalas laen.
Suurem jama on hoopis keskmise nupu lülitiga, mis vajab ülitäpset õige nurga all vajutamist, et toimiks üldse ja ei leia nagu infot ka, et mis lülitiga asendada saaks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 21:15:14 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Väga lahjad hiired teil ikka, minu M705 hiirel pole poolteist aastat juba patareid vahetanud icon_cool.gif

viskas võssa vähe - pigem ikka su hiir on väga lahja, et nii pikalt kestab icon_biggrin.gif

panin huvi pärast G602 ja G700S näitajad kõrvuti:



mul ta istub koguaeg 1650dpi ja 250 report rate peal. kujutan ette, et kui kõik põhja keerata, siis kestab üks 2000mAh aku pool päeva icon_lol.gif (8200dpi on nii ulmeline, et ma ei suuda ette kujutadagi mida sellega peale on hakata)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2015 21:19:08 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Väga lahjad hiired teil ikka, minu M705 hiirel pole poolteist aastat juba patareid vahetanud icon_cool.gif
No antud hiir peaks väidetavalt 3a ühe patareiga kestma.
Aga eks ta pole ka gamer seeria, kus energiatarbimine on julm.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.W.A.T.
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2003




sõnum 13.03.2015 00:39:14 vasta tsitaadiga

Kuidas G602 rulliku asukoht tundub? Mulle näib, et mugavamaks käe asendiks võiks rulliks veidi eespool olla.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2015 13:23:57 vasta tsitaadiga

Mis kuradi hiired teil on icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif .
Ma laen akusi iga 8-10h(kasutust) tagant.
Razer Mamba 4g 2013
Razer Orochi 2013

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2015 13:53:37 vasta tsitaadiga

S.W.A.T. kirjutas:
Kuidas G602 rulliku asukoht tundub? Mulle näib, et mugavamaks käe asendiks võiks rulliks veidi eespool olla.
Minu käe jaoks on ideaalses kohas
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 13.03.2015 15:11:42 vasta tsitaadiga

Kas G602 rullik kerib umbes samasuguse klikiga nagu nt MX1100 tavareziimis? Krdi odav näeb välja küll igatahes. icon_smile.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smuul
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 14.03.2015 00:21:45 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
Mis kuradi hiired teil on icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif .
Ma laen akusi iga 8-10h(kasutust) tagant.
Razer Mamba 4g 2013
Razer Orochi 2013


Mu G700s nõuab täpselt sama sagedast laadimist.

Mingi jama hakanud peale, et hiir hakib aeg-ajalt, stutterdab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 01:54:09 vasta tsitaadiga

Smuul kirjutas:
madd0g kirjutas:
Mis kuradi hiired teil on icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif .
Ma laen akusi iga 8-10h(kasutust) tagant.
Razer Mamba 4g 2013
Razer Orochi 2013


Mu G700s nõuab täpselt sama sagedast laadimist.

Mingi jama hakanud peale, et hiir hakib aeg-ajalt, stutterdab.

matt ikka puhas? tatti pritsimata võid ka auku puhuda, ehk mõni karv jääb jalgu.
(pole ammu nii tõsine ja nii laps olnud, samal ajal icon_lol.gif )
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.03.2015 07:38:07 vasta tsitaadiga

Otsin samuti juhtmeta hiirt, millega kannataks ka mängida ning valik on A4Tech R8 ja G602 vahel, esimene on poole odavam (näeb lollakas välja).

Miks peaksin G602'e ostma?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 08:00:55 vasta tsitaadiga

sest teine on A4Tech icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 14.03.2015 08:08:26 vasta tsitaadiga

Ja ometi on minu kuus aastat karmilt mänginud A4Tech siiani töökorras.
Selliseid üldistusi ei ole mõtet teha.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 08:25:00 vasta tsitaadiga

kui "karmilt mänginud" A4Tech on senini kestnud, siis miks üldse Logitechi luurata?
midagi peab vajaka jääma sel A4-l...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 10:43:13 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Otsin samuti juhtmeta hiirt, millega kannataks ka mängida ning valik on A4Tech R8 ja G602 vahel, esimene on poole odavam (näeb lollakas välja).

Miks peaksin G602'e ostma?

Sest nii nagu mina aru saan kasutab R8 akut. Siin oli eespool juttu akud vs patareid ja kokkuvõtvalt võib öelda, et sõltub ilmselt kasutatavast akust ja kasutussagedusest, aga mina jään oma arvamuse juurde, et patareid on paremad. Lisaks vaadates R8 andmeid, siis akut saab max laadida 500x. Pakutud on 27 tundi kasutusaega, seega 27 tundi x 500 laadimist=13500 tundi/24 tunniga=562,5 päeva/30 päevaga=18,7 kuud ehk siis kaks aastat võib konservatiivselt pakkuda aku elueaks. Vähevõitu imo. Lisaks mõeldud mõlemakäelistele. Ise eelistaks õigele käele optimeeritud versiooni. Kole näeb välja küll jah. Koostekvaliteedi teemal ei julge isegi spekuleerida.

Logitechil on ka parem tarkvara imo.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 12:14:32 vasta tsitaadiga

see aku osa jäi endal kahe silma vahele. ei tulnud selle peale, et tänapäeval seda harrastatakse. veel vähem "mängurihiirte" puhul icon_eek.gif ja veel 600mAh icon_lol.gif
aga noh, vene värk. Lada vs BMW <=> A4 vs Logitech.

Lisaks Logitechi support: see on isegi irratsionaalselt hea! mingi tõrge tootega on, toovad uue UPS-iga koju kätte. katsu venelastelt midagi kätte saada, nad oskavad ainult võtta icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2015 22:53:02 vasta tsitaadiga

Veidi ot, aga mida kuradit tehakse 8200 DPI'ga? Enda hiir 600 peal ning ei näe põhjust, miks see peaks kõrgem olema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech G602 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.