Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.05.2017 20:54:01 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Jahh, täitsa tõsi mark-lll, lugu siis järgmine:

HP Elite x3
Microsoft Lumia 550
Microsoft Lumia 640/640XL
Microsoft Lumia 650
Microsoft Lumia 950/950 XL
Alcatel IDOL 4S
Alcatel OneTouch Fierce XL
SoftBank 503LV
VAIO Phone Biz
MouseComputer MADOSMA Q601
Trinity NuAns NEO

Aga keda rohkem huvitab, siis võib ka terve artikli läbi lugeda, seal ka muud Lumiad välja toodud, mis ei saa ametlikku updatei aga omal vastutusel siiski on võimalik peale installida: https://betanews.com/2017/04/14/windows-10-creators-update-smartphone-support/


Sellesse supported mudelite nimekirja võib veel lisada Nokia Lumia 830. Ma sain selle uuenduse 1198 paar päeva tagasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 12.05.2017 22:08:02 vasta tsitaadiga

930 võtab ka edukalt uuendust vastu. Väljamaa foorumites räägivad ja tuubis õpetusvideod ka üleval juba....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.05.2017 14:11:06 vasta tsitaadiga

Nojah mul polnud õpetus videot vaja. Ma lihtsalt lampi paar päeva tagasi pidin pikendama oma magama minekut, kui avastasin et telefon oli uuendama end hakanud.
Ma arvasin et 1066 jääb viimaseks uuenduseks ja rohkem ei pea muret tundma.

Edit:

Peale viimast uuendust .1198 peale on mul telefon lolliks läinud. Eile keegi helistas mulle ja ei saanud telefoonile pilti ette.
Võtsin aku tagant ära ja panin tagasi tööle siis viskas pildi ette aga oli selline staatiline sahisev pilt ja üleval kokku pressitud nokia pilt.

Telefon seisis siis pisut aega niisama ja võttis lõpuks pildi ette. Täna hommikul oli ka korra täiesti töökorras ja siis jälle sama teema.
Õnneks on mul varu telefoniks 520 ja saan seda kasutada, seniks kui uue lutsu leian.

Peab vist androidi peale üle minema ja hinna poolest oleks nokia 3 hea, aga seda pole veel müügil Eestis, siis peab niikaua 520-ga läbi ajama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2017 09:43:31 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel probleeme mobiil-id kasutamisega Lumiatega(640)? Pooled korrad mingi jama, päring kas aegub või võtab mingi 30-40sekundit...

Edit: Nägin eespool, et on, kirjutasin ka id meestele. Meil peres kaks elefoni ja mõlemaga sama jama.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 18.05.2017 14:34:52 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Kas kellelgi on veel probleeme mobiil-id kasutamisega Lumiatega(640)? Pooled korrad mingi jama, päring kas aegub või võtab mingi 30-40sekundit...

Edit: Nägin eespool, et on, kirjutasin ka id meestele. Meil peres kaks elefoni ja mõlemaga sama jama.

Igapäevases kasutuses 650 ja kui abikaasal enda telefon garantiis oli, kasutas ja ajutiselt 830. Kummalgi telefonil mobiil-idga probleeme pole, tavaliselt 10-15 sek kulub aega.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.05.2017 15:42:39 vasta tsitaadiga

Ma arvan et mul on mingi juhe lahti või midagi telefonil. Või on painutamise viga. Eile õhtul hakkas tööle ja jätsin sisse ilma sim kaardita.
Praegu tundub normaalselt töötavat. Kuna tööl olles on töö riiete pükste taskus laiu pidi ja mul on tavaliselt palju ronimist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 18.05.2017 21:11:36 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Kas kellelgi on veel probleeme mobiil-id kasutamisega Lumiatega(640)? Pooled korrad mingi jama, päring kas aegub või võtab mingi 30-40sekundit...

Edit: Nägin eespool, et on, kirjutasin ka id meestele. Meil peres kaks elefoni ja mõlemaga sama jama.

On sarnane asi, 640 ja 930, kui ekraan lukus, siis võtab kaua aega, enne kui küsib, kui lahti, siis koheselt
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2017 06:52:58 vasta tsitaadiga

Mina lasin enda 930'le lõpuks läbi arvuti uue softi peale ja hetkel nagu oleks stabiilne jälle.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.05.2017 20:04:38 vasta tsitaadiga

Kuidas messengerid teil töötavad ?
Avastasin, et 930 ei näita messengeri ikooni peal enam sissetulevaid teateid, elik siis puudub sealt number mis näitab vastajate kogust, ja ei ole enami tähist levipulkade kõrval ülal reas.
Puudub ka vastav kohaletuleku heli , kui on keegi messis vastanud. Samas.... kui panna home kohta, siis on näha, et on keegi kirjutanud või vastanud ja see on rasvaselt mustana trükises.

Et mis toimub nagu? Restart ei aita, ja nii on ka ju nöme, kui ei näe ega kuule messengeris vahepeal rääkijaid ja vastanuid.... on see mingi Google eripära jälle ? icon_cry.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 21.05.2017 22:24:48 vasta tsitaadiga

sätted->teatised ja toimingud->saate nendelt saatjatel teatisi kas seal on messenger sees? Või siis sealt samast messenger peale koputades avanevad Messengeri teadete seaded, äkki on sul seal midagi välja lülitatud?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.05.2017 07:29:28 vasta tsitaadiga

see sümptom vahepeal oli ja siis jälle kadus, suvalisel hetkel. peale viimast tarkvara vahetust on mul okei olnud. (ka lumia 930)
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.05.2017 14:22:48 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
see sümptom vahepeal oli ja siis jälle kadus, suvalisel hetkel. peale viimast tarkvara vahetust on mul okei olnud. (ka lumia 930)


Mul just selle viimasega see asi kadus ja sätetest on kõik asjad sees. Notifications, selle helid jne... midagi pole muutnud ega puutunud.

Kusjuures... Androidil on ka vahest juba niimoodi, et ei näita üldse et keegi oleks vastanud ja siis äkki robinal jooksevad viimased postid kõik korraga üksteise otsa ja telefon piuksub niikaua kuni on kõik ette ladunud icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 22.05.2017 18:40:07 vasta tsitaadiga

Kas see on w10M või üldse windows phone probleem, et teated ei ole sünkroonis teate saabumisega. St, et kui keegi kirjutab hooga näiteks telegrammi 10 rida teksti, siis telefon lihtsalt iga 3-4 sek järel annab märku, et teade tuli jälle ja jälle, kuigi mina ammu loen juba, siis telefon ikka taustal muudkui tagantjärgi teavitab? Kammoon...praegult on 2017 aasta icon_neutral.gif Tean et omal ajal kui android oli, siis see pommitas heli ikka siis, kui teade just parasjagu tuli! Ja kui liiga kiiresti pommitati, siis ei jõudnud enne vana teavitus lõppeda, kui uue peale ladus! icon_rolleyes.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 22.05.2017 23:54:53 vasta tsitaadiga

Müstika jätkub. 930-el on messengeriga kõik, aamen. See lihtsalt enam ei käivitu... lasin selle maha ja mõtlesin, et poest panen uuesti peale, aga ei.
Ei tee teist nägu ka, ei lase installida uuesti ja tagatipuks tuli teade, et teie seade ei toeta seda teenust, kuna installitud muutmälust 2GB ei piisa !!! icon_eek.gif

Ma arvan, et selle telefoniga juhtus midagi ja seepärast teebki nii. Täna iseenesest jooksis kokku, raske oli teda välja tuua koomast.... siis lõpuks andis alla ja käivitus uuesti. Kole uimane on....pooled äpid ei tööta avakuval.

Vist väsis ära...

Kui nüüd õhtu jooksul asja ei saa, tuleb JÄLLE android vötta kasutusele.... icon_rolleyes.gif see kohe üldse ei meeldi mulle icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2017 07:24:34 vasta tsitaadiga

Otsi internetist selline asi nagu Windows Device Recovery Tool ja tõmba sellega arvuti abil uus soft peale, enne tee backup oma vajalikest asjadest ära aga kui telefoni tarkvara seadistama hakkad siis ära pilvest varukoopia pealt seda tee vaid alusta täitsa nullist. Mul töötab täitsa särtsakalt peale seda.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 23.05.2017 23:14:04 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
Otsi internetist selline asi nagu Windows Device Recovery Tool ja tõmba sellega arvuti abil uus soft peale, enne tee backup oma vajalikest asjadest ära aga kui telefoni tarkvara seadistama hakkad siis ära pilvest varukoopia pealt seda tee vaid alusta täitsa nullist. Mul töötab täitsa särtsakalt peale seda.



Kuna ise kodus ei ole väga nende asjadega, siis sõber tehnikamees aitas. Praeguseks tehtud recovery, lasi maha fb ja messengeri ja installis uuesti need peale. Peale seda hakkas messenger tööle.
Teised asjad ka töötavad, kuid jällegi nüüd tagasi kohas kus messenger kas näitab, või ei näita sissetulevaid teateid. Ja kui seda teeb, siis Home variandis ainult w00t.gif

Ühesõnaga....windooza " ruulib " ikka täiega icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.05.2017 10:52:33 vasta tsitaadiga

mark-lll, Windoozal pole midagi viga, see FB Messengeri universaalne äpp on lihtsalt iOS versiooni pealt kehv konversioon .
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 24.05.2017 18:21:21 vasta tsitaadiga

Windowsi peal ei tööta peaaegu mitte midagi nii kindlalt, et enamvähem alati võiks lootma jääda. Live tiled panevad pange, outlook ei teavita uutest meilidest, ...LAADIMINE... erinevates äppides, ka Windowsi oma poe äpiga. Telefon ei ärka normaalselt ei koputuse ega ka nupulevajutusega. Pildialbumi äpp ei kuva pilte mille netist või mõnest äpist salvestan. Ilmuvad sinna suvalisel hetkkel 1min kuni 2h jooksul. Kaamera crashib korralikult kinni, kui teha rohkem kui 10-15 pilti ja vahepeal neid sirvides, mille teinud olen. Tuleb tõdeda, et instagrami äpp on siiani ainuke kõige töökindlam ja paremini funktsioneeriv äpp. Kuigi, kui peaks olema soov video laadida instasse, siis tea, et heli ja pilt pole sümkroonis, niiet ikka jama. Niiet, taxpayer, kui oled kasutaja, kellel sellised probleemid on võõrad, siis oled sellest 1% kasutajatest see õnnelik 0.1%, kellel asi mõistlikult toimib.

Lumia 950 Release Preview ring!

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.05.2017 20:30:02 vasta tsitaadiga

Tiiger15, eks teatud hulk tüütuid pisivigu on endiselt ühel või teisel app-il ja Windowsil aga minu Lumia 950 töötab üldiselt laitmatult.
Enamus probleeme, mis sa kirjeldasid, minu telefonis ei esine.
Inimeste kasutustavad on erinevad ja ühel või teisel juhul tekitatakse rohkem või vähem mõttetuid probleeme ise endale juurde.

Ühest küljest ei tohiks "tavafoorumis" üldse appide ja Windowsi probleemidest nii valjult kurta, kui sa kasutad ükskõik millist Preview versiooni,
sest see tähendab ka seda, et sa saad automaatselt Poest uuenduste kaudu pähe appide viimased testversioonid, mis võivad olla rohkem probleemsed, kui lõppkasutaja Release ring-is.

Kahjuks kehtib Windows mobiiliversioonidega reegel, et mingi perioodi järel tuleb ikkagi tehase reset teha ja seadistada kõik nullist uuesti ning mitte taastada pilve pealt backup telefoni.
See kõik oleneb, milliseid erinevaid x-appe, on kasutaja varem telefoni risti-rästi installinud jne.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 24.05.2017 20:58:32 vasta tsitaadiga

Ma ütleks niipalju, et jah tõesti... gmail kaudu sisse tulevad meilid ei ole sünkroonis tõesti saabumisega. Seda oli näha, et androidi tulevad meilid kohe kohale ja sõnumida kah, 930-el aga jäävad hiljaks või halvimal juhul ei tulegi läbi.
Riiuli peal on android 6.0 Motorola, millesse pidevalt tulevad teatised ja meilid jooksvalt sisse. 930 on samas kõrval... ja ei piuksugi, kui tulevad siis hilinemisega. Läpakas on ka 10 sees, ka sinna jäävad hiljaks nii meilid kui teated icon_smile.gif

Aga aasta on 2017 tõepoolest, eks tuleb veidrustega harjuda, nii nagu eu harjub uue normaalsusega mis on terrorism ja majanduspagulased icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2017 09:10:20 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
Ma ütleks niipalju, et jah tõesti... gmail kaudu sisse tulevad meilid ei ole sünkroonis tõesti saabumisega. Seda oli näha, et androidi tulevad meilid kohe kohale ja sõnumida kah, 930-el aga jäävad hiljaks või halvimal juhul ei tulegi läbi.
Riiuli peal on android 6.0 Motorola, millesse pidevalt tulevad teatised ja meilid jooksvalt sisse. 930 on samas kõrval... ja ei piuksugi, kui tulevad siis hilinemisega. Läpakas on ka 10 sees, ka sinna jäävad hiljaks nii meilid kui teated icon_smile.gif

Aga aasta on 2017 tõepoolest, eks tuleb veidrustega harjuda, nii nagu eu harjub uue normaalsusega mis on terrorism ja majanduspagulased icon_lol.gif

Kas gmail postkasti kontrollrezhiimid ja -sagedused on identsed mõlemas telefonis? Mõlemas on aktiivne rezhiim ikka push?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.05.2017 10:25:28 vasta tsitaadiga

Proovin ka seda device recovery tooli.
Minu telefonil on see .1198 uuendus peal Lumia 830 ja ekraan läheb mustaks ja midagi ei tööta.
Aku tagant võttes ja siis tööle pannes on nokia kiri ekraani üleval kokku pressitud ja all on staatiline pilt nagu telekas tuleb kui kanaleid otsida siis on selline hall ja must ruudud särisevad.
Mul selline pilt all ainult värviline.

Siis mingi aeg läheb tööle. Võib olla ka vee kahjutus, aga samas üle nädala seisnud ja peaks juba vesi kuivand olema.
Oli pükste taskus sedasi et telefoni ülemine äär olli allapoole taskus ja ekraan vastu keha ja siis pilt läks tasku telefonil.
Kui oli ülemine äär taskus üless poole, siis mingi aeg töötas normaalselt kui taskust välja võtsin.

Hetkel pole rahaliselt hea seis ka otse välja osta 140 euro Xiaomi Redmi 4a, mis nädal tagasi oleks 129-ga saanud.
Selle Xiaomi hind ja raudvara teeb asja väga ahvatlevaks. Mõõtude poolest on sama nagu 830, kuid on ümarad nurgad ja kaalub 18g vähem.
Puudust tundma hakkan ma jälle QI laadijast Oma telefoni kasutamise juures ma ei näe pointi rohkem kulutada telefoni peale ka.
Ostan kohe välja kui vaja on ja pole kahju kui ära kaotan. Nokia 3 tuleb arvatavasti kuskil alates 160 euro niikuinii ja tema eelis on android 7.0.1
ja miinuseid on ka palju.
Mulle meeldib WP kuna sellel on väiksem kasutajaskond ja seetõttu peaks ka vähem viirusid selle peal levima.

Mul android 6.0.1 Nexus 7 2013 tahvliga väga ei meeldi androidi välimus. Saab ka windooza välimuse peale ruutida, aga see on jälle nõme,
et on vaja ruutida.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6638&idPhone2=8420&idPhone3=8572
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 25.05.2017 13:29:15 vasta tsitaadiga

Minu arust on WP üks kõige suuremaid plusse Androidi ees see, et WP laseb enamik äppe installida mälukaardile. Endal kasutusel olevatest äppidest vast nii 10% on selliseid, mis tuleb sisemällu installida. Ühel lapsel android ja sellel pidevalt mälu täis, sest kui tuleb äpile uuendus, siis ronib äpp tagasi telefoni mällu. Ja naise Huawei-l ei annagi äppe mälukaardile panna (vähemalt ei ole leidnud seda võimalust, tegemist P9 Dual Sim)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 25.05.2017 17:53:11 vasta tsitaadiga

peps71, windows phonel on äppe nii vähe, et kõik mahuvad sisemällu nagunii ära! Kui just neid 1Gb+ suurusi mänge ei kogu!
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 26.05.2017 00:51:43 vasta tsitaadiga

Seega... elagu ja kestku W10 telefonid thumbs_up.gif icon_cool.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.