Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 60 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 420

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 16:30:43 vasta tsitaadiga

Tundub jah ebatõenäoline et keegi vastaks "Sul on õigus, HC on tõesti profidele mõeldud. Mängin normalit edasi kuni olen piisavalt osav et ka osaleda HC gamemodedega serverites"
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 17:26:41 vasta tsitaadiga

Ma olen nõus täiesti ausalt ütlema vastupidist, et ma pole piisavalt osav, et mängida normalit, sest no see ikka nõuab osavust aretada, mingit taktikat, kui 32 vastas botti skännib ja jõllab minimapi kogu aeg.

heretic666 kirjutas:
Tundub jah ebatõenäoline et keegi vastaks "Sul on õigus, HC on tõesti profidele mõeldud. Mängin normalit edasi kuni olen piisavalt osav et ka osaleda HC gamemodedega serverites"
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 17:35:23 vasta tsitaadiga

Ja see arutelu käib siin teemas kuna te kõik juba mängite BF1'te ja jagate oma põhjalikke kogemusi?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 17:42:29 vasta tsitaadiga

See käib siin selle pärast, et me tahame, et BF1-s oleks ka HC mode, vähemalt samasugune nagu BF4-s või veel hardcorim.

Renka kirjutas:
Ja see arutelu käib siin teemas kuna te kõik juba mängite BF1'te ja jagate oma põhjalikke kogemusi?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 22.06.2016 17:52:00 vasta tsitaadiga

Maiku007 kirjutas:
See käib siin selle pärast, et me tahame, et BF1-s oleks ka HC mode, vähemalt samasugune nagu BF4-s või veel hardcorim.

Renka kirjutas:
Ja see arutelu käib siin teemas kuna te kõik juba mängite BF1'te ja jagate oma põhjalikke kogemusi?


HC tuleb kindlasti, muidugi eitea missugune arvan siiski et sama mis BF3/4'jas tegu siiski sama gameplay mänguga lihtsalt WW1 ajastul .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maiku007
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2016 13:26:27 vasta tsitaadiga

Jackfrags oma videos tõi välja, et enam tulistades minimapile ei ilmu keegi, ainult spotides.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.06.2016 11:43:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.06.2016 12:29:15 vasta tsitaadiga

Siiralt loodan, et selline lõpptulemus ei tule... jubedalt arcade. Võiks olla ikka vähe reaalsem, kus ringi hüppamine on piiratud (füüsiliselt ei jaksa) ning langevarjuga 50m kõrguselt alla hüppamisel saad surma vms.

Aga eks seda oligi veidi arvata, sest tänapäeva mänguritele meeldib arcade, selline, CoD stiilis, kus on lihtne ja ei pea väga palju vaeva nägema. BF3 ja BF4 on minu arust küll vägagi edukad ja täitsa reaalsed, kuid eks ole näha - ise kindlasti ootan ära, kui mäng välja tuleb, siis proovin tõenäoliselt "demo" ja selle järgi otsustan.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 28.06.2016 12:53:54 vasta tsitaadiga

LKits, kshhhhhhhhhhhhh!
Viimati kui mina rääkisin sellest, et mäng võiks vähe reaalsem olla, siis mulle hakati täiesti lampi näkku tampima. icon_smile.gif
Aga jah, eks betast ole näha kas see üldse mängitav on. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006




sõnum 28.06.2016 12:55:27 vasta tsitaadiga

Kõige hullem , kui tuleb SW Battlefront. Ma ei suutnud Originis seda trial aegagi täis mängida
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.06.2016 13:13:32 vasta tsitaadiga

LKits, "demo" sa vaevalt võrgus mängida saad. singleplayer osa selline et mängid ühe korra ehk läbi ja sinna ta jääbki.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.06.2016 13:38:39 vasta tsitaadiga

Paraku ei saa päris reaalseks minna. Mitte keegi ei mängi siis seda. Selliseid mänge on ajaloos ennemgi olnud, mis tehakse realistlikumad = raskemad (mitte graafika mõttes vaid gameplay mõttes). Ja väga paljud lihtsalt ei osta seda mängu ja kes ostavad, need annavad kiirelt kirvest ja virisevad foorumid kõik täis.
Peab arvestama sellega, et väga suur % mängib arvutimänge alaealisetest. Kuna neil on seda aega oluliselt rohkem kui tööl käival pereinimesel. Siis kui asi on liiga realistlik, et ala saad kuuli jalga siis enam ei jookse kuhugi vaid lonkad, siis ei taha seda mängu varsti enam keegi.
Mõnesmõttes sooviks isegi, et mäng oled reaalne võitlus simulaator. Aga siis see oleks juba täiskohaga töö tegemine. Arvutimäng võiks siiski jääda meelelahutuseks.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 28.06.2016 13:47:46 vasta tsitaadiga

SilQ, ma ei tea kust sa sellist infot küll leiad?? Ma ei räägi, et nüüd Battlefield 1 peaks olema mingi Red Orchestra 2, Verduni või Rising Stormi täpne koopia, aga need on vägagi populaarsed ja pole mingit virisemist. See kui kuul mõne arteri jalas läbistab ja verest tühjaks jooksed, on minu arvates igati tore feature.
Samuti ma ei näe reaalselt mingit vahet, et kuidas reaalne mäng raiskaks rohkem sinu aega, kui mõni klassikaline Battlefieldi sarnane arcade. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.06.2016 13:57:04 vasta tsitaadiga

Athunik, No mõtle veidike kaasa. Ei ütleks, et red orchestra väga realistlik on, täiesti tavaline junn. Eriti popp ka mitte, aga popp on ta muudel põhjustel. Aga tean mänge kus ilmastik mängib rolli, külmast oled kange ja ei saa relvast lasta jne. Ei olnud väga populaarne.
Kust sa loed välja, et ma endast räägin? Või üldse realistlikum mäng kellegi aega rohkem raiskaks? Point oli selles, et noor ei mängi liialt keerulist mängu, see tähendab seda, et suurem osa turust jääb saamata. 25+ kes realistlikust tahab, neid on käputäis.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 28.06.2016 14:40:48 vasta tsitaadiga

SilQ, ma tean nii mõndagi jõmpsikat, kes ennem võtab omal Red Orchestra 2 ette kui mõne arcade. Turust rääkides, siis ikka väga suur vahe on Battlefieldil ja näiteks Verdunil. Enamus inimesi, kes kuulevad kuskilt, et näiteks uus Battlefield tuleb - siis nad kohe teavad mis mäng see on ja tormavad siga kotis ostma (nagu siin teemas paljud). Aga kui sa mainid mängu nagu Verdun, siis paljud siin sellest mängust üldse kuulnud on? Tegu on täielikult uue mänguga ja paljud inimesed ehk ei teagi, et selline mäng üldse eksisteerib. Niiet mõtle veidikene kaasa. icon_wink.gif
Kui sa võtad mingi seeria, mis on olnud juba 2000 aasta algusest väljas, siis selle fanbase on metsikult suurem kui äsja välja lastud mängus. Muidu sooviks teada, et mis need muud põhjused on, miks Red Orchestra väga popp on? Sest reaalne põhjus miks inimesed soetasid Red Orchestra 2 oligi see, et neile meeldis see reaalsus Ostfront 41-45's icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.06.2016 14:56:41 vasta tsitaadiga

On väga suur erinevus, kas kuul-jalga-verest-tühjaks-jooksmine või hüppan-langevarjuga-50m-kõrguselt-alla-jään-ellu.
Vahepealne on ka olemas.

Minu jaoks on äärmiselt muserdav see, kui saad jänese kombel ringi hüpata, seda veel lahingvarustuses, väsimust (stamina) ei eksisteeri. Tegemist poleks justkui nagu füüsikalistele omadustele vastava maailmaga, vaid selline lapselik mängumaailm, kus kehadel ei ole massi.
Eks olegi selline kuldtee BF seeria suuruse ja CoD mängustiili vahel. Tõenäoliselt rahvale vägagi sobib, aga hetkel jätab mind täiesti külmaks, sest liiga lapselik tundub. Igasugune hüplemine (bunnyhop, strafing) pole reaalne.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 28.06.2016 15:15:12 vasta tsitaadiga

Mängige arma 3 siis, liiga raske?
BF ongi kiire gameplay kus saad ringi funida ja mingit arcadi sellest otsida on debiilsus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.06.2016 15:19:45 vasta tsitaadiga

Athunik, Ma ei hakka liiga OT'iks minema, et lahata Red Orchestrat ja tema populaarsust siin. Reaalsusest on seal mängus asi kaugel. Kui sinu jaoks on reaalne one shot one kill, aga samas ei läbista kuul aialippi siis on väike mõtlemise koht.
Lihtsalt ütlen, kui sulle ei meeldi see mäng siis ära osta/mängi, mitte keegi ei käsi sul seda teha ja võid Red Orchestrat edasi mängida.

LKits, Mäng on veel pre-alphas, väga paljud asjad ei ole veel vinks vonks. Kuskilt hakkas silma, et isegi ei pea langevarju kasutama, et 50 meetri kõrguselt alla hüpates surma saada (ja neid buge on veel, ilmselt jagu ka realase ajaks neid). Kõik need on puuduolevad detailid mängust, mis ei sega testimast mängu üld mängitavust ja ajada isu peale tulevastele mängijatele.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.06.2016 15:28:44 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas sama on selle bf1 kahuriga, nagu bf4 noa animatsiooni ajal, kus teised kõrvalt tappa ei saa ennem kui animatsioon läbi?
Ei meeldinud gaasimask. Inimaju lõikab selle keskmise osa ära ja pilt on ikkagi terve, mitte keskelt tume.
Mis seal viimases videos siis nii uus ja huvitav oli? Täielik stagnatsioon.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 28.06.2016 15:40:26 vasta tsitaadiga

SilQ, fantaseeri veel natukene. icon_smile.gif
Sa võid tavalise käsirelvaga ka läbi seina kõmmutada, et sibul selle taga teise ilma saata. Arvatavasti pole sa seda mängu üldse mänginud ja mind tõsiselt huvitab, et kui mitu kuuli reaalselt sinu kui targa mehe maha võtaks. Ma pakun, et mõni üksik kuul, aga väidetavalt on tegu kõigest minu reaalsusega. icon_rolleyes.gif
Aga ma ei hakka liiga OT'iks minema. icon_smile.gif
Proovin ma nii või naa selle uue Battlefieldi ära, aga ootused on küll üsna kehvad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 28.06.2016 15:49:53 vasta tsitaadiga

Athunik, Sõltub ajastust ja kohast. Kindlasti mitte ühega.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.06.2016 16:34:46 vasta tsitaadiga

Keztutis kirjutas:
Mängige arma 3 siis, liiga raske?
BF ongi kiire gameplay kus saad ringi funida ja mingit arcadi sellest otsida on debiilsus.
Wot?
BF4 nüüd küll arcade pole - proovi seal triblada ja vaata, mis sinust järgi jääb.
Vaadates hetkelisi BF1 videosid, siis ainult üks triblamine käibki.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 28.06.2016 16:43:34 vasta tsitaadiga

Kas BF-del mitte mingid eraldi "hardcore" serverid pole?
Ei tee gameplayd vähe paremaks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 28.06.2016 16:53:05 vasta tsitaadiga

Ikka olemas, aga HC ei mõjuta mängumootori käitumist.
HC pigem vähendab elusid, keelab mõningad kasutajaliidese elemendid, aga triblamist too ei takista.

Kõik muu tundub hetkel BF1 puhul täiesti okei olevat, kuid see haige "strafing" on jabur.
Aga eks saab oodata reaalset mängu, ei hakka hetkel täielikku seisukohta kujundama, sest BF4 algus oli samuti vägagi konarlik.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2016 17:35:49 vasta tsitaadiga

Kuulge naljamehed - kui tahate reaalelu simulaatorit siis minge ja ostkegi see. Arma seeria oli minuteada sellejaoks?

Miski massitarbe meelelahutus selleks nüüd küll kunagi ei saa. Selle klassi mängudel on fun ja sõltuvuse tekitamine siiski olulisemal kohal. Sealt tuleb ju raha.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.