Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 60 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 420

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.08.2017 13:11:26 vasta tsitaadiga

mis seal rushis üldse teha tuleb ? ma pole seda mode kunagi mänginud icon_redface.gif mõtlen et see on mingi megaraske ja mingitele proffidele ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2017 14:26:54 vasta tsitaadiga

12 vs 12 kus siis ründajad üritavad kahte objectivet õhku lasta, mitu korda järjest.

Sain nüüd 3 võitu jutti lisaks ära, vähemalt sis järgmine community mission done.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 07.08.2017 12:21:19 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
12 vs 12 kus siis ründajad üritavad kahte objectivet õhku lasta, mitu korda järjest.

Sain nüüd 3 võitu jutti lisaks ära, vähemalt sis järgmine community mission done.


ei ole midagi raske, kui ebv meeskond aktiivselt mängis, siis oi kurja kuidas sai loputatud rushi gamemodis iga ühte. Loe: ei tee reklaami siin, vaid vanad ajad meenusid. Rush eeldab korraliku meeskonna tööd ja kahjuks BF1 mängijad armastavad ilusat K/D numbreid kuid unustavad samas ära elementaarse meeskonna töö, lipude ja kontroll punktide kaitsmise. Väga palju on mängus peata kanu, kes ainult kaagutavad ja kordineerimatult jooksevad ringi ja ise selle juures on veel tähtsad icon_razz.gif. Tee üks lask õhku Flashiga ja siis okupeeri mõni lipp ja vt kuidas kanakari hakkab käituma. Nalja kui palju. BF1 on näidanud, et piisab ainult yhest korralikust squadi tööst ja wolla mäng ongi võidetud. icon_razz.gif See kehtib iga mängu mode kohta on see siis frontline, rush, operation jne. Lihtsalt ei ole enam vastaseid ja pinget mängus, et BF1 jätkuvalt mängida. Isegi hakkan vaikselt isu kaotama ja mõningad öhtud saab mängitud ennem magama mineku. Tuleb vähemalt hea uni kui kd on suurem kui 3 icon_razz.gif. Aga siiski tõesti nagu ka paljud vanad head battlefieldi semud on öelnud, et igatsevad taga BF4 aajal olnud närvikõdi ja vana head meeskonda. Ausalt võin öelda , et isegi olen vaadanud vanu EBV klanni sõdu "youtubest" ja siiani veel on meeles need emotsioonid. Krt BF1 seda pole veel kordagi tekkinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.08.2017 12:35:31 vasta tsitaadiga

niijana, sinusugusete cämperite mahavõtmist ma naudin mõnuga. Minule need K/D numbrid ei loe,mängin ajaviiteks ja meelelahutuseks.Mina olen aru saanud et need objective põhised mängud ongi mõeldud et jobud saaksid cämpida.Sellepärast ma neid mode eriti ei meeldigi mängida.Minumeelest on seal BF1 hästi õnnestunud väljamõeldis see tuvi püüdmise mäng,COD-is meeldis mulle see kill confirmed,analoogne)muidugi on seda cämpimist igas mängu tüübis,aga nendes conquest ja rush jne neis nagu rohkem. naljakas on see ka et siis on kuskil kaugel hunnik snipereid kes püüavad elu eest siis kaitsta punkte ja tõidavad missiooni vms. Muidugi kui punkt A võetakse ära ja sea pead minema seda tagasi võitma,aga seal nagu mõned istuvad kuskil põõsas ja siis väidavad et kaitsevad icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 07.08.2017 13:58:11 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
niijana, sinusugusete cämperite mahavõtmist ma naudin mõnuga. Minule need K/D numbrid ei loe,mängin ajaviiteks ja meelelahutuseks.Mina olen aru saanud et need objective põhised mängud ongi mõeldud et jobud saaksid cämpida.Sellepärast ma neid mode eriti ei meeldigi mängida.Minumeelest on seal BF1 hästi õnnestunud väljamõeldis see tuvi püüdmise mäng,COD-is meeldis mulle see kill confirmed,analoogne)muidugi on seda cämpimist igas mängu tüübis,aga nendes conquest ja rush jne neis nagu rohkem. naljakas on see ka et siis on kuskil kaugel hunnik snipereid kes püüavad elu eest siis kaitsta punkte ja tõidavad missiooni vms. Muidugi kui punkt A võetakse ära ja sea pead minema seda tagasi võitma,aga seal nagu mõned istuvad kuskil põõsas ja siis väidavad et kaitsevad icon_razz.gif

Irw sa Gap tegid ikkagi päeva nalja "sinusugusete cämperite mahavõtmist ma naudin mõnuga". Irw sa ikka tõesti ei tea milline on minu mängu stiil ja mind kutsud kämpariks .. oi see tegi mu hingele rõõmu icon_razz.gif. Jah tõsi olin kunagi kämpar natukest aega kui oli vaja sniperiga mingeid medaleid saada ja nüüd sniperiga ka max level käes. Mille alusel sa väidad, et olen Kämpar, et KD on enamuse ajast 2-3 vahel icon_razz.gif Oi sind küll, hea tuttav vihmauss on veel kõvem kämpar siis icon_razz.gif. Aga mis puutub sniperitesse, siis tõesti BF1 tulekuga sündis uus generatsioon nn "lille lapsed". Ei oska need muud kasuliku teha kui istuvad põõsas ja nuusutavad lilli. Vahest on õnne ja saavad mõnele mängijale pihta. Jah tõsi, mis tõsi isegi olen snaipreid käinud trollimas. Viskas üle kui oma meeskonnaga tegime rasket tööd. Hoolitsesime lipude kaitse eest ja hoidsime vastast võimalikult kaua kinni. Hiljem kaotasime oma positsioonid ja ka mängu. Aga oh imet enamus mängijaid olid lille lapsed ja nautisid loodust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2017 14:48:20 vasta tsitaadiga

Rushis on tegijad ikka need kes attacker tiimsi snaiprid on ja niisama 1 koha peal passivad.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 07.08.2017 14:56:11 vasta tsitaadiga

Olen hull camper, ootan juba uut BF. BF1'hte eikannata mangida thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.08.2017 15:43:47 vasta tsitaadiga

niijana, eks ta nii ole jah icon_biggrin.gif ma midagi halba ei mõelnud ja ära pikka viha pea beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 07.08.2017 15:48:42 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
niijana, eks ta nii ole jah icon_biggrin.gif ma midagi halba ei mõelnud ja ära pikka viha pea beer_yum.gif
Mis sa nüüd, mina ei pea viha.Sa hoopis tõid naeru minu näole. Õlle võid välja küll teha icon_razz.gif. Käib Läti õlu kah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 07.08.2017 18:15:52 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Olen hull camper, ootan juba uut BF. BF1'hte eikannata mangida thumbs_down.gif


Battlefield 1 on isegi mind suht ära tüüdanud. Vahel natuke ikka täristan. Sügisel pidi mingi Battlefield 1 Competitive mode tulema - äkki saab siis mingit meeskonnatööd teha ja äkki on huvitav. Elame näeme, kas on mõtet tiim kokku ajada või tuleb tõesti oodata järgmist Battlefieldi.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2017 18:30:05 vasta tsitaadiga

~450 tundi onlines lasknud BF1 ja pole üle visanud, sügisel tuleb uus DLC lisaks thumbs_up.gif
"Kahjuks" aga palju häid mänge tulekul sellel aastal nagu Shadow of war, wolf2, far cry ja assassins creed. Kust selle aja võtab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.08.2017 19:10:28 vasta tsitaadiga

heretic666, lastel hakkab kooliaeg tulema,siis kipuvadki vinguma ja jonnima.ära pane tähele. Ise olen ka seda mänginud nüüdseks 300 tundi ja siiamaani meeldib,muidugi eks vahest tuleb seda tüdimust ka,siis teen väikse pausi ja mingiaeg tuleb jälle isu mängida. pluss tulemas on minuarvates väga äge dlc see in the name of tsar,vähemalt esialgsete videote põhjal küll endale meeldib ja premium pass ka olemas endal thumbs_up.gif See ajastu mis nad lõid on ikka väga erilist ja teistsugust minumeelest mida ei ole varem eriti videomängudesse toodud,tänapäeva lapsed ei saagi sellisest ajaloost aru.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 07.08.2017 22:21:47 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
heretic666, lastel hakkab kooliaeg tulema,siis kipuvadki vinguma ja jonnima.ära pane tähele. Ise olen ka seda mänginud nüüdseks 300 tundi ja siiamaani meeldib,muidugi eks vahest tuleb seda tüdimust ka,siis teen väikse pausi ja mingiaeg tuleb jälle isu mängida. pluss tulemas on minuarvates väga äge dlc see in the name of tsar,vähemalt esialgsete videote põhjal küll endale meeldib ja premium pass ka olemas endal thumbs_up.gif See ajastu mis nad lõid on ikka väga erilist ja teistsugust minumeelest mida ei ole varem eriti videomängudesse toodud,tänapäeva lapsed ei saagi sellisest ajaloost aru.


Ega me ajaloolilisuse üle ei kurda. Me kurdame, et BF1 tegemisel jäeti paljud asjad tegemata, mis olid BF4-s juba olemas. BF4-s olid korralikud platoonid, korralikud adminnidega serverid, erinevad võistlused ja liigad jne. Battlefield 1-l on nüüd mõned asjad tasapisi hakanud alles järgi jõudma. Aga siiani ei saa platooni lehele midagi postitada, siiani ei ole korralikke võistlusi. Serveritega venitamise tõttu väga paljud loobusid serverite rentimisest. Üldiselt tundub, et Battlefield 1 on selline "TESTKESKOND" DICE jaoks, et tasapisi tehakse asjad uuesti valmis, mis olid enne olemas ja siis järgmise mängu jaoks on ehk kõik vajalikud puzzletükid kohe alguses olemas.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2017 23:11:31 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud, et seda p@ska battlelog-i ei toodu BF1 üle. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2017 00:09:40 vasta tsitaadiga

Kas mingite squadide kaupa ka mängite? Hea meelega liituks vahel ja teeks teamworki. Paar squad xp boosti on ka icon_wink.gif
Ise väga pro pole, just alustasin. Kasutajanimi rohelinefiat
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 08.08.2017 01:19:29 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:
Kas mingite squadide kaupa ka mängite? Hea meelega liituks vahel ja teeks teamworki. Paar squad xp boosti on ka icon_wink.gif
Ise väga pro pole, just alustasin. Kasutajanimi rohelinefiat


Aeg ajalt tuleb ette, et mängime koos.
Teamspeak nagu ikka www.ebv.ee
Sealt on ka näha, kas parasjagu on kedagi Battlefield 1-te mängimas.

Kui märkad, et rahvast on onlines siis hüppa aga ligi.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 08.08.2017 15:07:37 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
heretic666, lastel hakkab kooliaeg tulema,siis kipuvadki vinguma ja jonnima.ära pane tähele. Ise olen ka seda mänginud nüüdseks 300 tundi ja siiamaani meeldib,muidugi eks vahest tuleb seda tüdimust ka,siis teen väikse pausi ja mingiaeg tuleb jälle isu mängida. pluss tulemas on minuarvates väga äge dlc see in the name of tsar,vähemalt esialgsete videote põhjal küll endale meeldib ja premium pass ka olemas endal thumbs_up.gif See ajastu mis nad lõid on ikka väga erilist ja teistsugust minumeelest mida ei ole varem eriti videomängudesse toodud,tänapäeva lapsed ei saagi sellisest ajaloost aru.
Irw Gab aitähh, et Kaici lapseks kutsud. Tõsi Kaic on vist on sunnitud koolivaheaega nautima - Pereinimene nagu me kõik icon_razz.gif. Gab meenutan, et meie kahjuks pole klassikalised vingujad Kui viitsid natukene EBV mineviku uurida ja siis saad kiirelt aimu kellega tegelt tegemist oli/on. Tõesti oleme torisevad vanad peerud. Kes nutavad oma noorsupõlve taga ja ei suuda enam uuendustega kaasas käia icon_wink.gif . Aga pean sind üllatama, olukord on hoops teine kui esialgu silma paistab. Ütlen ainult üht. KURAT MEIE IGATSEME TAGA ÕHTUSEID LAHINGUID JA KORRALIKE VASTASEID. TAHAME TAGASI VANA BATTLEFIELD VAHELIST KOMMUNIKATSIOONI JA KLANNIDE VAHELISI MADINAID. KURAT DICE SA KEERASID MEILE KORRALIKUL PERSE, JA JÄTKAD SEDA TEGEVUST. - Vabandust sõnavara eest, kuid SEE ON FAKT, MIS FAKT.
Kõike me teame, et ehitada on alati raskem kui lammutada. Vaadake, kui kaua ehitati Roomat linna? ja kui kiiresti lõhuti barbarite poolt? Seda sama tegi ka DICE battlefield BF1 tulekuga. Palun loetlege mis on siis uue revolutsiooni saavutused? Nimetage mulle mõni. Olen suur kõrv. Järjekordselt kogesime fakti, et DICE ei võetud BF1 kogukonna arvamust arvesse ja keerati kõikidele Battlefield seeria truudele mängijatele käru. Nüüd me kõik ootame ja ootame nn"valget laeva" , kuid kahjuks kahtlen väga uue DLC edus ja järjekordselt lahkume solvunuda lahinguväljalt. Ütlete et mida ma virisen ja vingu .. võin oma sõnad tagasi võtta. Toon lihtsa fakti, BF4 oli mul raske saada mängus KD suuremaks kui 2.0, aga BF1 on lood hoopis vastupidi alla 2 KD mängu enam ammu ei mäletagi. Mida siis tahan sellega öelda. Kordan Vihmaussi sõnu, et krt enam pole mingit pinget vastast maha võtta, kurat neid sureb nagu kärpseid mitte midagi pinget. Nii see ongi tegelikult. BF1 mängimiseks pole vaja oskusi vaid piisab kui oskad relva käes hoida. VOT SEE EI OLE SEE MIDA MEIE VANAD PEERUD OTSIME. Loodan et saate minu irooniast aru. Isegi kahjuks suunan oma energia kusagile mujale. Eile naine küsis,et sa õhtuti enam arvuti taga ei karju. Mis juhtus. Vastasin, et semud soovitasid "naisega õhtuti teed juua". icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2017 16:56:51 vasta tsitaadiga

Ma olen kah vana peer aga ei suuda selle BF1-ga kuidagi ära harjuda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2017 18:15:12 vasta tsitaadiga

Ma igatsen üldse BF2 aegu taga... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.08.2017 18:31:33 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ma igatsen üldse BF2 aegu taga... icon_lol.gif


Ooojaaa, Ghost towni sai TNT serveris päris palju tehtud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 08.08.2017 23:12:29 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ma igatsen üldse BF2 aegu taga... icon_lol.gif


mis teid takistab seda mängimast?

BF2 ja DLC'd+ BF2:SF... andke tuld. Vanilla BF2 1.5'ga tegu, ainult Revive launcher on juures ja statsisüsteem on "oma", kuna Gamespy'd enam pole.
https://battlelog.co/

Link



serverivalik on üsna hea. rahvast samuti jätkub. (piisavalt 64seid servereid, täis)

BF2142 on samuti tasuta kättesaadav, sealtsamast. Serveritega on nii et paraku ainult 3-4tk aga neis on vähemalt mängijaid piisavalt.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2017 00:17:26 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Etz kirjutas:
Ma igatsen üldse BF2 aegu taga... icon_lol.gif


mis teid takistab seda mängimast?


Ega miski ei takistagi, kui ainult vana pundi kuidagi kokku saaks... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 09.08.2017 02:33:57 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Ega me ajaloolilisuse üle ei kurda. Me kurdame, et BF1 tegemisel jäeti paljud asjad tegemata, mis olid BF4-s juba olemas. BF4-s olid korralikud platoonid, korralikud adminnidega serverid, erinevad võistlused ja liigad jne. Battlefield 1-l on nüüd mõned asjad tasapisi hakanud alles järgi jõudma. Aga siiani ei saa platooni lehele midagi postitada, siiani ei ole korralikke võistlusi. Serveritega venitamise tõttu väga paljud loobusid serverite rentimisest. Üldiselt tundub, et Battlefield 1 on selline "TESTKESKOND" DICE jaoks, et tasapisi tehakse asjad uuesti valmis, mis olid enne olemas ja siis järgmise mängu jaoks on ehk kõik vajalikud puzzletükid kohe alguses olemas.

Mõnedel võtab veidi aega, et "haibi trummipulkadest" lahti saada icon_biggrin.gif
Samas ei maksa ka nii naiivne taaskord olla oma avaldustes. Dice-i ei koti sinu rahulolu mängus, vaid et sa just seda va põrisevat trummi edasi taoks ja rohkem lolle sisse tooks, sest mäng on vaieldamatult ilusaim siin ilma peal icon_biggrin.gif

Nagu päriselt ka ajad seda jama ? Eelnevatest BF seeria mängudest polnud midagi 1-te üle tuua eksole, et nüüd BF-X (uus mäng) võtab äkki kogu mängu kommuuni kuulda ja teeb just meile meeldiva mängu nüüd ? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Unistada pole patt ... Igast tilulilu tuuakse sisse rohkem ja graafikat, aga mõttetut side effecti, arusaamatut pointlkess perki jne jne on ka rohkem kui kakat. See seletab, miks on CS Go täna 20 x enama populatsiooniga mängitav mäng kui BF4 v BF1.

PUBG just KILLED BF on PC icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 09.08.2017 10:11:08 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
kaido163 kirjutas:
Ega me ajaloolilisuse üle ei kurda. Me kurdame, et BF1 tegemisel jäeti paljud asjad tegemata, mis olid BF4-s juba olemas. BF4-s olid korralikud platoonid, korralikud adminnidega serverid, erinevad võistlused ja liigad jne. Battlefield 1-l on nüüd mõned asjad tasapisi hakanud alles järgi jõudma. Aga siiani ei saa platooni lehele midagi postitada, siiani ei ole korralikke võistlusi. Serveritega venitamise tõttu väga paljud loobusid serverite rentimisest. Üldiselt tundub, et Battlefield 1 on selline "TESTKESKOND" DICE jaoks, et tasapisi tehakse asjad uuesti valmis, mis olid enne olemas ja siis järgmise mängu jaoks on ehk kõik vajalikud puzzletükid kohe alguses olemas.

Mõnedel võtab veidi aega, et "haibi trummipulkadest" lahti saada icon_biggrin.gif
Samas ei maksa ka nii naiivne taaskord olla oma avaldustes. Dice-i ei koti sinu rahulolu mängus, vaid et sa just seda va põrisevat trummi edasi taoks ja rohkem lolle sisse tooks, sest mäng on vaieldamatult ilusaim siin ilma peal icon_biggrin.gif

Nagu päriselt ka ajad seda jama ? Eelnevatest BF seeria mängudest polnud midagi 1-te üle tuua eksole, et nüüd BF-X (uus mäng) võtab äkki kogu mängu kommuuni kuulda ja teeb just meile meeldiva mängu nüüd ? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Unistada pole patt ... Igast tilulilu tuuakse sisse rohkem ja graafikat, aga mõttetut side effecti, arusaamatut pointlkess perki jne jne on ka rohkem kui kakat. See seletab, miks on CS Go täna 20 x enama populatsiooniga mängitav mäng kui BF4 v BF1.

PUBG just KILLED BF on PC icon_biggrin.gif


Tõsi lihtsus ja pudi padi puudumine ongi CS GO edu aluseks. Mängijad otsivad pigem challangeid ja võimalusi kuidas vastast võita, keegi ei hooli tilu lilust. Mind ka isiklikult ei huvita lendavad linnud, taustal jooksvad sõdurid ja ilusad puud. Pigem igasugune liigne graafika on suurendab vaate ala ja vastases alistase raskemaks (info bite on rohkem vaja renderdada kui CS go's). Selle ohu vähendamiseks mängin low seadistustega - Egas see mängu graafilise kvaliteedile üldiselt halvasti ei mõju ja saabki vastikutest peegeldustest lahti icon_razz.gif. Mis peamine FPS tõuseb märgatavalt.
Ei ole suur CS Go fänn ja BF seeria meeldib rohkem sest seal on tegevust rohkem ja lahinguväljal saab saab rinda pista erinevate tankide, lennukite, jne. Teeb ikka südame soojaks kui suudad üksinda vastase tankisti üllatada ja või siis lennuki AT-Rocketiga maha võtta. Jah, pean sinuga nõustuma, et DICe on selgelt võtnud suuna mäng ilusamaks teha ja iga uue patchiga lisatakse juurde uusi ilusaid vidinaid kuid samas unustatakse ära, et mängu tuleks kõvasti optimiseerida ja keskenduda parema jõudluse saavutamisel. Iga uue objekti lisamine suurendab ressursi nõudeid riistvarale ja lõpuks vahimegi 30 fps juures ilusat graafilist pilti ja taustal toimuvaid actioneid icon_razz.gif Mis on head noaga vastase tapmise animatsioonis? Pigem selle animatsiooni kestvuse ajal oled sa vägagi haavatav ja ei ole võimalik mängijal ennast kaitsta. Kas teil pole juhtunud, et noa tapmise animatsioon algab ja siis hiljem avastad, et hoopis sina said surma ja vastane jookseb rahulikult edasi. Tõsi, et alati kliendid, ei tea mida tahavad ja arvamusi on erinevaid. Isegi Onu Steave on öelnud, et "“It's really hard to design products by focus groups. A lot of times, people don't know what they want until you show it to them.” - Aga siiski, kui vaadelda kui kiiresti väheneb aktiivsete mängijate igapäevaselt, kas siis see ei ole ohumärk DICE' ja EA le.? Hetkel tundub, et mitte ja rahulikult istuvad oma raha hunniku otsas ja ei mõtlegi olukorda parandada. Kas eksin?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 09.08.2017 14:57:51 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus niijanaa
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.