Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Corsair RGB K70 klaviatuur märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.11.2014 16:41:37 Ülevaade: Corsair RGB K70 klaviatuur vasta tsitaadiga

Ülevaade siis isiklikust uuest klaviatuurist:

Info/Kodulehekülg: http://www.corsair.com/en-us/landing/k70-rgb
HV link: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Klaviatuurid/495128/ (link punaste nuppudega)

Sissejuhtatus:
Corsair on siis valmis saanud maailma esimese RGB mehaanilse klaviatuuriga, koostöös Cerry MX pakuvad nad välja sellele klaviatuurile, punaseid, sinised ja pruune lülitus süsteemiga nuppe.
Punased ilmusid Septembri algul ja sinine, pruunid lasti välja siis 28 spetember. (Eesti ladudesse jõudis alles mõni nädal tagasi) Kuna minu jaoks on punased liiga tundlikud otsustasin veel oodata ja võtta ligi pruunide lülititega klaviatuur.
Isiklikult sai lõpuks otsustatud kolida membraan klaviatuurilt mehaanilisele. Olen aeg ajalt neid saanud näppida ja pidanud siiski neid ülehinnatuteks ja kalliteks "mänguasjadeks". Kuna uue klaviatuuri vajadus tekkis ja kammisin siit sealt siis jäi koguaeg silma ainult üks klaviatuur ja siis tegin ostu silmad kinni lihtsalt ära.
Võrdlus momenti on pakkuda värskemate kogemustega Logitech G710+ ja Ducky (mudelit kahjuks ei mäleta)


Pakend:
Pakend nagu pakend ikka. Ilus värviline karp, otsad suletud teibiga. Ei midagi erilist. Avades otsa tuleb välja tavaline pruuni värvi karp. Pakendi sisuks on ainult klaver ise, käetugi ja väike raamatuke hoiatustega. Soft ja driverid tuleb tirida netist.
Spoiler Spoiler Spoiler


Klaviatuurist ise:
Spoiler Spoiler Spoiler

Klaviatuuri pakendist välja võttes oli tunda et tegemist on väga kvaliteetse klaviatuuriga. Alumiinium raam, ilusti mustaks värvitud. Põhi on tal plastik, aga samuti väga kvaliteetne. Kohe tõmbasin tagumised jalad lahti, sest meeldib tagant tõusev klaviatuur. Kahjuks oleks tahtnud, et jalad veel kõrgemalegi tõstaksid, sest 5mm juurde lisamist ei olnud minu jaoks piisav. Põhja all olevad kummijalad on mõnusad pehmed ja hoiavad lauaküljes hästi, isegi liigagi hästi. Kaalu on tal üksjagu, samas Logitech G710+ oli ka üsna raske, hetkel kaalu võrdlust ei saa teha aga mälu järgi oli vast G710+ isegi tiba raskem.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kaabel on ikka korralik, nagu oleks mõni 220v arvuti toite kaabel pihus. Otstes 2 USB pesa, lisa voolu jaoks. Väidetavalt kui ühendada klaviatuuril üks pesa USB3.0 siis teist juhet ühendada ei ole vaja. Kuna USB 3.0’ist tuleb vähe tugevam vool välja. Taga küljel tal tarkvara vahetus nupp. Nupuga saab siis vahetada erinevaid profiile ja Bios mode vahel. Bios mode on vajalik selleks, kui mõni vanem emaplaat ei tunne biosis klaverit ära. Nuppude plastik tundub kvaliteetne, samas seda näitab kõige paremini aeg, kui palju ta kulub. Esimese asjana mis silma torkas on see et Corsairil ei ole nuppude ümber mingit raami ega takistust. Sodi välja ajamiseks on hea aga silmaga vaadates tunduvad need nupud nagu pilvelõhkujad mõne muu klaviatuuri kõrval. Samuti häiris mind noolte ja del/end/page DW klahvide vahe. See on küll tavapärases mõõdus aga see vahe nupu tipu ja põhja vahel on nii võrd karm et kui ilma klaverile vaatamata otsid näiteks DEL klahvi siis seda on üsna raske teha. Kui käed asetada klaviatuurile siis nupu käik on mehaanilisele klaviatuurile kohane ja mõnus. Font klahvide peal on tiba teistmoodi aga samas ilus. Nupud klõbisevad oluliselt kõvemini kui Logitech G710+’il. Aga selles on süüdi lihtsalt O-ringide puudumine, mida võimalik mõne € eest eBayst tellida. Eeldades et sinised nuppude tagasiside on kõvem siis nähtavasti klõbisevad need veel rohkem.
Eelnevalt vaadates netist pilte tundus et käetugi on üks igati asjalik mõnus ja suur. Aga kui pakendist sai välja võetud siis selgus et mõnus ja pehme ta on, aga minu käele jääb ta tiba madalaks ja lühikeseks. Võrdluseks tuues G710+ millel oli see käetugi veel nadim ja kehvem siis suuri kriitika sõnu ma ei loobi (pole suurem asi käetoe fänn ka). Tausta valgus on mõnus üthlane ja selge. Reguleerida saab teda 3 astmes klaviatuuri pealt 33%, 66% ja 100%(tarkvaras on astmeid rohkem). Mõne jaoks võibolla oleks vaja seda valgust veel ekrsamaks aga minule sobib. 100% peal olev tausta valgus on minule pimedas täiesti piisav. G710+’il oli see ikka ekrsam ja põhjas pimedas toas olles ei kannata olla (pimestab).
Pildid tehtud telefoniga hämaras:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tarkvara:
Tarkvara sai peale lastud ja vaatasin seda oma 10minutit nagu kits kino kuulutust ja aru ei saanud midagi. Võtsin lahti manuali, 147lehekülge. Lugesin seda tiba, aga ega see ka arusaadavam ei olnud. Alustasin siis katsetamisest. Ütlen kohe ära et tarkvara on selle klaveri juures nõrgim lüli. Pea 200€ maksva klaviatuuri juures võiks see tarkvara küll asisem olla. Alustame profiilide loomisest, mis seal ikka rasket?!? Kõigepealt valid klaviatuuri küljest omale sobiva hardware profiili (1-4, kõik ühesugused lihtsalt konfida saad erinevalt) siis lood softis oma profiili. Profiili alla saad luua oma mooduli, mooduli alla oma gruppi ja kõikidele nendele saad luua erineva valgus kammad ja macrod. Küsimus tekkis milleks kõike sellist jura? Nagu kasutaks ühte klaviatuuri terve kool. Aga kui kellelegi meeldib luua näiteks iga päeva jaoks erinev tasuta valgus, siis temale see kulub kindlasti marjaks ära. Aga 1,5h möödudes sain enda jaoks kõik konfitud. Võimalusi on seal meeletult. Näiteks igat nuppu klaviatuuril on võimalik makrona salvestada. Isegi meedia nuppe. Igale nupule on võimalik anda oma tausta valguse värv ja põlemis tugevus. Samuti saab anda ka timeout igale nupule kui peaks see vajadus olema. Ja neid seadistamisi on veel ja veel ja veel ja veel. Kas seda kõike vaja on? Kindlasti on inimesi kes neid kõiki funktsioone vajavad. Kuna tegemist on RGB klaviatuuriga siis lootsin taust täiesti valgeks teha. Siis kahjuks custom colori alt valides ta ikka päris valgeks ei lähe. Mingi lillakas toon jääb alati sisse. Aga muidu on võimalik luua väga ilusaid värve, tume oranz oli näiteks silmale väga mahe ja mõnus pimedas. Võimalik on luua kõike, näiteks: Pärast nupu vajutust vilgub klahv 3x või kustub secundiks ära või muudab värvi 1 secundiks või mis iganes pähe tuleb. Youtube on neid erinevaid valguspakette täis. Samuti saab neid foorumist endale alla tõmmata ja enda klaviatuuri peal kasutada.
Spoiler Spoiler Spoiler


Lõppsõna:
Üldiselt on tegu väga hea, mugava ja kvaliteetse klaviatuuriga. Kui kellelegi soovitada siis ma kindlasti soovitaks Corsairi.
Esimese päeva lõpuks tundsin end tiba petetuna, just see et see tarkvara ajas juhtme korralikult kokku. Nüüdseks kasutanud klaverit pea nädal ja igapäev tunnen ennast selle klaveriga klõbistades aina õnnelikumana.

Plussid:
Kvaliteetsetest materjalidest tehtud;
RGB taustavalgus (tausta valgust vali millist tahad);
Kõik nupud programeeritavad (ei vaja eraldi G nuppe);
Väga mõnus trükkida reageerib kiirelt.

Miinused:
Hind;
Tarkvara keerukus;
Klõbiseb nagu trükimasin.


viimati muutis SilQ 21.08.2016 20:12:54, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2014 18:15:08 Re: Ülevaade: Corsair RGB K70 klaviatuur vasta tsitaadiga

Mul endalgi seisab üks Cherry Brown versioon kodus (ei ole tahtnud niisama pakendist välja kiskuda). Kuidas sellega "mereröövilga" kiiresti trükkida on? Mul kipub praeguse Roccat Isku FX klaveriga palju trükivigu sisse tulema.

viimati muutis liiv 13.11.2014 18:15:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.11.2014 18:16:27 Re: Ülevaade: Corsair RGB K70 klaviatuur vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Mul endalgi seisab üks Cherry Brown versioon kodus (ei ole tahtnud olemasolevat niisama pakendist välja kiskuda). Kuidas sellega "mereröövilga" trükkida on? Mul kipub praeguse Roccat Isku FX klaveriga palju trükivigu sisse tulema.
SilQ kirjutas:

HV link: Kuna HV’s pole neid veel üleval siis linkida ei saa. Kindlasti nii mõneski eesti kaupluses on see saadaval.

Kas nendest ükski ei sobi? : https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&category_group=0&Query=corsair+K70&minPrice=&maxPrice=


Kahjuks ei sobi. RGB peab ka nimes olema. Need ainult ühe tausta värviga, punane või sinine. Kuna kumbki värv pole minule siis ootasingi pea aasta seda RGB'd, et saaks vastavalt tujule sobiva värvi valida.
Edit: Üks nendest isegi sobib. Tänud. Panin nüüd lingi ka.

Trükkida on mõnus. G710+'siga oli sama mõnus trükkida, aga oluliselt vaiksem. Vana membraanikaga viskas tähti vahetusse, tühik vales kohas ja kippusin vahel mõlemat nuppu vajutama. Koguaeg mõtlesin et kas mina lohakaks läinud või milles asi et nii palju trükivigu sees. Siis sellega kiireti trükkides vigu väga vähe.
Klõbina vastu tellisin täna O ringid ära. Kui naine telekat vaatab ja mina vähe aktiivsemalt kirjutan siis ta peab hakkama volüümi lisama. Kuigi endale mulle selline trükimasina heli meeldib.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2014 18:22:19 vasta tsitaadiga

Tänan review ja info eest! See julgustab mind toodet kasutusse võtma (sai 1 eksemplar ostetud edasimüügi eesmärgil aga sobivat kalverit otsin juba kaua)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2014 23:30:40 vasta tsitaadiga

Väga arhailine näeb välja.Klaviatuur eelmisest sajandist.Ehk ongi tehtud retro fännidele.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2014 03:06:09 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav, kuigi veidi väike minu jaoks. Ise ootan kuna Logitech väljastab selle: http://gaming.logitech.com/en-us/product/rgb-gaming-keyboard-g910 (hind tuleb kah üsna sinna 200€ kanti kardetavasti).
Siis ilmselt uuendan enda G11.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.11.2014 09:05:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Tundub huvitav, kuigi veidi väike minu jaoks. Ise ootan kuna Logitech väljastab selle: http://gaming.logitech.com/en-us/product/rgb-gaming-keyboard-g910 (hind tuleb kah üsna sinna 200€ kanti kardetavasti).
Siis ilmselt uuendan enda G11.


Piilusin isegi enne ostu tiba seda. Kui ma sain G710+ kasutada, siis need G nupud nii segasid mind. Eks vast harjub ära.
Teine mehaaniline RGB klaver on razeril: http://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-blackwidow-chroma
Disainilt meeldis Corasair kõige rohkem. Ja ta on ka nendest ainuke kellel Cherry MX klahvid.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2014 12:39:11 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Väga arhailine näeb välja.Klaviatuur eelmisest sajandist.Ehk ongi tehtud retro fännidele.


Maitse asi, isiklikult ei meeldi just need ulmedisainiga klaviatuurid, olgu see just välja tulnud Asuse ROG klavi või upcoming Logitechi klavi mis siin vahepeal mainiti (nagu mingi kasvaja oleks klavi alumisel serval küljes).

RGB suhtes valiksin ise ka Corsairi, kuna nad on ainukesed kes Cherry MX switche kasutavad. Corsair K70 RGB pole otseselt ise näppinud, kuid ainsaks miinuseks ülevaadetest mis silma jäänud on selle klaviatuuri software. Igapäeva kasutust see samas ei sega kuna kaua neid valgussätteid ikka näppima jäädakse. Alumiiniumi kasutus klavi konstruktsiooni puhul on ka ainult pluss.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2014 12:54:45 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
RGB suhtes valiksin ise ka Corsairi, kuna nad on ainukesed kes Cherry MX switche kasutavad. Corsair K70 RGB pole otseselt ise näppinud, kuid ainsaks miinuseks ülevaadetest mis silma jäänud on selle klaviatuuri software. Igapäeva kasutust see samas ei sega kuna kaua neid valgussätteid ikka näppima jäädakse. Alumiiniumi kasutus klavi konstruktsiooni puhul on ka ainult pluss.

Kas Razer ei kasuta Cherry MX switche?

Üldjuhul Razeri tipu tooted mulle meeldivad. Hiirena kasutangi Razer Mamba rotti aga kahjuks ei ole Razeri BlackWidow Chroma mudelit minu hinnakirjas. Kuna see üldse välja lasti?
Razeri klaverite miinus on see, et enter klahv on "kiitsakas"

Mis layouti rahvas eelistab? Ise kasutan German layouti, sellel on täpitähed nagu ö, ä, ü olemas. Miinuseks on see, et kui on vaja näiteks printscreeni teha siis on sellel saksa keelne vaste (arvuti terminoloogiat ma selles keeles üldse ei valda). Vajutan mälu järgi, reeglina on see klahv ühes kohas kõikidel klaveritel.
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2014 13:14:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas Razer ei kasuta Cherry MX switche?

Enam mitte, toodavad koopiaid Aasias kus tööjõud odavam kui Saksamaal. Video Cherry MX kvaliteedikontrollist nende tehases:
Spoiler Spoiler Spoiler


Razeri enteri klahv on "kitsas" kuna tal on US layout. Isiklikult kasutan Nordic Layouti, täpitähtedest on ainult Ü ja Õ puudu, kuid nende asukohta mäletad anyway. Muud sümbolid peaksid kõik samad olema Eesti omaga. Saksa layoutil on erisümbolid nõks teistsugused ja päris peast ma neid ei oskaks klõbistada.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.11.2014 13:15:44 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
heretic666 kirjutas:
RGB suhtes valiksin ise ka Corsairi, kuna nad on ainukesed kes Cherry MX switche kasutavad. Corsair K70 RGB pole otseselt ise näppinud, kuid ainsaks miinuseks ülevaadetest mis silma jäänud on selle klaviatuuri software. Igapäeva kasutust see samas ei sega kuna kaua neid valgussätteid ikka näppima jäädakse. Alumiiniumi kasutus klavi konstruktsiooni puhul on ka ainult pluss.

Kas Razer ei kasuta Cherry MX switche?

Üldjuhul Razeri tipu tooted mulle meeldivad. Hiirena kasutangi Razer Mamba rotti aga kahjuks ei ole Razeri BlackWidow Chroma mudelit minu hinnakirjas. Kuna see üldse välja lasti?
Razeri klaverite miinus on see, et enter klahv on "kiitsakas"

Mis layouti rahvas eelistab? Ise kasutan German layouti, sellel on täpitähed nagu ö, ä, ü olemas. Miinuseks on see, et kui on vaja näiteks printscreeni teha siis on sellel saksa keelne vaste (arvuti terminoloogiat ma selles keeles üldse ei valda). Vajutan mälu järgi, reeglina on see klahv ühes kohas kõikidel klaveritel.


Razer tuli välja umbes kuu aega tagasi (täpset kuupäeva ei mäleta). Aga ta kasutab jah enda mingeid aretusi. Kuskilt ülevaatest jäi silma kus võrreldi seda klaverit Corsairiga, ehk cerry mx lülititega. Ja polnud päris red ega päris brown. Nagu oleksid red nupud tactical clikiga. Seal ülevaates kiideti ainult tausta valgust, mida pidi saama väga eredaks keerata. Midagi paremat ei osatud eeliseks öelda vs Corsair.
Mingitel põhjustel ei leidnud seda ülevaadet googeldades ülesse. Leidsin mingi venna video kes umbes sarnast juttu räägib:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2014 14:13:19 vasta tsitaadiga

Küsimus teema autorile. Kus kohast klaviatuuril tausta värve muudad? Kas see on tarkvaraline või saab klaverilt muuta? Mul on koguaeg punane valgustus sees.

See volüümi nupp on väga pro paremal pool ääres üleval. Keegi helistab siis "hiire käega" saab väga kiirelt muusikat kuulates heli kõvadust reguleerida (tundlikus on hea) või mute nuppu vajadusel vajutada. Teistel klaveritel peab reegline seda kohta otsima, antud juhul ei pea pilku klaverile langetama, mugav

heretic666 kirjutas:
Razeri enteri klahv on "kitsas" kuna tal on US layout.
Veits dumbjuuser küsimus aga miks US layout on kitsas?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.11.2014 14:46:47 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Küsimus teema autorile. Kus kohast klaviatuuril tausta värve muudad? Kas see on tarkvaraline või saab klaverilt muuta? Mul on koguaeg punane valgustus sees.

See volüümi nupp on väga pro paremal pool ääres üleval. Keegi helistab siis "hiire käega" saab väga kiirelt muusikat kuulates heli kõvadust reguleerida (tundlikus on hea) või mute nuppu vajadusel vajutada. Teistel klaveritel peab reegline seda kohta otsima, antud juhul ei pea pilku klaverile langetama, mugav

heretic666 kirjutas:
Razeri enteri klahv on "kitsas" kuna tal on US layout.
Veits dumbjuuser küsimus aga miks US layout on kitsas?


Tarkvarast jah. By default on punane. Sa saad tarkvaraga oma profiilid klaveri sisesele mälule ka salvestada ja siis ilma tarkvarata vahetada. Aga algus tuleb need tarkvaras valmis teha.
Volüümi nupp on tõesti mõnus.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2014 22:29:50 vasta tsitaadiga

Corsair RGB kõige suurem viga on uus logo...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 25.11.2014 10:28:05 vasta tsitaadiga

maalane kirjutas:
Corsair RGB kõige suurem viga on uus logo...


Siis peab üks väga hea sisukvaliteediga klaver olema, kui mingi väike logo "kõige suurem viga" saab olla. Ja pole sel logol ka häda midagi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2014 18:07:35 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Disainilt meeldis Corasair kõige rohkem. Ja ta on ka nendest ainuke kellel Cherry MX klahvid.

G710+ klaviatuuril peaks ka Cherry MX Brown switchid olema.

Kas corsairi ja g710 nuppudel väikest horisontaalset loksu on?


viimati muutis skyTronic 25.11.2014 18:17:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.11.2014 18:17:04 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Kas corsairi ja g710 nuppudel väikest horisontaalset loksu on?


Ei ole küll sellist loksu tähele pannud, Corsairil ega ka G710+'il. Väga kindlalt on kinni.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 02.12.2014 17:46:45 vasta tsitaadiga

Kuidas on esimese ja teise klahvirea vahe? Tundub nagu oleks pea olematu, et kas see ei häiri või tekita valede nuppude vajutust?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 05.12.2014 22:52:54 vasta tsitaadiga

dRifteR kirjutas:
Kuidas on esimese ja teise klahvirea vahe? Tundub nagu oleks pea olematu, et kas see ei häiri või tekita valede nuppude vajutust?


Kui sa mõtled esimese reana F nuppe siis ei. See on täiesti standardne vahe nagu kõikidel teiste klaviatuuridel

Sain O-ringid kätte.
Vaiksemaks läks küll. Aga see nende panemine oli päris piin, näpu otsad valutavad icon_cool.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Corsair RGB K70 klaviatuur
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.